Як дивитися фільми HD на Kodi

Фільми Kodi HD 4Якщо ви хочете переглядати HD-фільми на Kodi, важко знайти точну інформацію про те, де їх знайти. Багато адонів Kodi, згадані в Інтернеті, пропонують посилання на потоки низької якості і не мають належного маркування тих, які мають високу затримку. Тож куди користувач Kodi може піти, щоб знайти відео високої чіткості? У цій статті подано список рекомендованих HD фільмів HD для Kodi. Він також перелічить декілька доповнень, згаданих на інших сайтах, яких, на наш погляд, слід уникати.

Що таке Коді?

Kodi – безкоштовний медіаплеєр, який можна завантажити тут. Це дозволяє користувачам відтворювати найрізноманітніші формати файлів, включаючи MPEG4 та AVI. Kodi може запускати програми під назвою “аддони”, які дозволяють користувачам передавати відео з Інтернету. Його можна встановити на телевізійні пристрої, такі як Nvidia Shield і Apple TV, або на ПК або смартфон.

Деякі ЗМІ визначили Kodi як піратський потоковий інструмент. Хоча його можна використовувати для цієї мети, також є додатки Kodi, які передаються з ліцензованих джерел, і всі ті, які ми рекомендуємо в цій статті, вписуються в цю категорію..

ДИВИСЬ ТАКОЖ: 105 кращих адонів Kodi

Чому завжди слід використовувати VPN разом з Kodi

Хоча люди, які використовують Kodi для перегляду неліцензованих потоків, зазвичай використовують VPN, щоб приховати свою діяльність, навіть користувачі законних потокових сайтів повинні використовувати VPN. Користувачі всіх потокових сайтів стикаються з багатьма загрозами конфіденційності та безпеці. VPN може допомогти зменшити або навіть усунути ці проблеми.

Якщо веб-сайт потокового відео знає, де знаходиться користувач, він може обмежувати доступний вміст на основі географії. Цю проблему часто можна уникнути за допомогою VPN, оскільки вона приховує місцезнаходження користувача. VPN також можуть допомогти зупинити буферизацію, спричинену скороченням швидкості провайдера ISP та атаками людини в середині хакерами.

Однак не всі VPN створені однаковими. Деякі зберігають журнали звичок перегляду користувачів, створюючи дані, які потенційно можуть бути викрадені хакерами. Інші занадто повільні, щоб обробляти потокове відео високої чіткості, що призводить до проблем із буферизацією знову. Інших людей важко встановити, не вистачає програм для телевізійних пристроїв, таких як Amazon Fire Stick та Nvidia Shield.

Ось чому ми рекомендуємо IPVanish для всіх користувачів Kodi. Під час нашого тестування ми виявили, що він обробляє відео 1080p без буферизації. Окрім швидкості, вона має чітку політику та програми “без журналів” та програми для Nvidia Shield та Fire Stick.

УВАГА ЧИТАТИ: Економте до 60% на IPVanish

Попередження: Kodi слід використовувати лише для вмісту, до якого ви маєте законне право доступу. Ні Фонд Коді, ні Компаратих не виступають за використання Коді для піратства.

Рекомендовані додатки для HD-фільмів

Наступні доповнення Kodi рекомендуються для трансляції фільмів HD. Ці доповнення надходять лише з офіційних, ліцензованих джерел. З цієї причини вони, як правило, мають відео найвищої якості з невеликими занепокоєннями щодо безпеки та конфіденційності порівняно з тими, які виходять з неофіційних джерел.

PlayOn

Playon Kodi addon

PlayOn – послуга DVR для любителів потокового відео. Це дозволяє записувати фільми з Netflix, Hulu, Amazon Prime Video та багатьох інших служб. Окрім того, що ви можете переглядати ці записи, додаток PlayOn Kodi дозволяє переглядати будь-який інший вміст, доступний з цих служб. PlayOn особливо корисний користувачам Kodi, оскільки багато служб, з якими він працює, не мають функціонуючих додатків Kodi.

Для використання PlayOn вам потрібно 29,99 дол. США / рік підписки на PlayOn. Вам також знадобиться підписка на одну з служб, з якою вона працює. Netflix, Hulu та Amazon Prime містять велику бібліотеку HD-фільмів, тому PlayOn є ефективним способом відтворення цих фільмів через Kodi.

Отримайте 7-денну безкоштовну пробну версію PlayOn

Потріскувати

Потріскуйте Коді аддон

Crackle – це безкоштовний фільм & Телевізійний сайт, який монетизується за допомогою реклами. Більшість фільмів на ньому мають або 1080p, або 720p. Тож є багато фільмів із високим рівнем захисту. Його бібліотека включає популярні фільми на кшталт 300, Шерлок Холмс: Гра тіней, і Хоббіт: Несподівана подорож, серед багатьох інших.

Ось як встановити та використовувати додаток Crackle для Kodi.

Тубі-телевізор

TubiTV Kodi addon

Tubi TV – це ще один сайт телебачення і кіно, який оплачується рекламою. Він містить понад 7399 назв, у тому числі тисячі художніх фільмів. У телевізорі Tubi немає фільмів 1080p, але їх досить багато, 720p, у тому числі Полудень захоплення, Агент Коді Бенкс, і Весільний Дим. Навіть фільми, які не мають технічної високої чіткості, зазвичай близькі до нього, 1024 X 576 – найпоширеніший формат на сайті.

Пов’язана стаття: Як дивитися телевізор Tubi на Kodi

SnagFilms

SnagFilms Коді аддон

SnagFilms – це безкоштовний веб-сайт, який містить бібліотеку з понад 5000 незалежних фільмів. Майже все на сайті знаходиться у 720p, включаючи нагородні фільми на кшталт Нанкін і Назовні в тиші.

Детальніше: Як дивитися документальні фільми про Kodi

Два способи переконатися, що ваш фільм Kodi знаходиться у форматі HD

Не всі фільми, які пропонують ці додатки, доступні у форматі HD. Ось два способи визначити, чи є той фільм, який ви хочете переглянути.

Спосіб №1: після короткого відтворення фільму подивіться інформацію про меню.

Зі списку фільмів Аддона перемістіть курсор на той, який ви плануєте переглянути. Деяка інформація про нього відображатиметься в правій частині екрана, включаючи тривалість фільму. Однак роздільна здатність може ще не відображатися.

Фільми Kodi HD 2

Клацніть фільм, щоб почати трансляцію, а потім натисніть стоп, як тільки він закінчить буферизацію і почне програвати. Це поверне вас до списку фільмів. Однак при переміщенні курсору на фільм тепер відображатиметься його роздільна здатність. Якщо фільм є HD, він скаже або “1080 HD” для 1080p, або “720 HD” для 720p. Якщо фільм не є HD, він скаже щось інше.

Фільми Kodi HD 3

Спосіб №2: Використовуйте клавішу “o” з ПК

У меню ПК Kodi натисніть на фільм, щоб розпочати відтворення, а потім натисніть клавішу “o” на клавіатурі. Якщо натиснути цю клавішу, буде відображено шість рядків інформації, третій з яких скаже щось на кшталт “Відеопотік: 1,920 x 1,088 px, 1,78 AR, 23,976 FPS” Два значення перед “px” є важливими. Якщо перша з цих цифр – 1920 або 1280, це фільм високої чіткості. Друга з цих цифр також повинна бути близькою до 720 або 1080. Однак фільми різняться залежно від того, у якому співвідношенні сторін вони знімалися, тому не обов’язково буде точно одна з цих цифр.

Фільми Kodi HD 4

Майте на увазі, що Kodi також перетворить відео, яке має більш високу роздільну здатність, ніж налаштований на отримання телевізора чи монітора. Тому навіть якщо фільм у форматі HD, вам, можливо, доведеться змінити налаштування телевізора чи монітора, щоб переконатися, що ви отримали справжню HD-картинку.

Як вручну змінити роздільну здатність Kodi на HD.

У більшості випадків Kodi автоматично синхронізує вихід відео з роздільною здатністю дисплея. Поки ваш телевізор налаштований на отримання HD-відео, вам, як правило, не потрібно змінювати роздільну здатність в Kodi. Однак завжди можливо, що автоматична синхронізація не працюватиме. Отже, ось інструкції щодо ручної зміни роздільної здатності, якщо потрібно.

  • У головному меню Kodi натисніть значок шестірні у верхньому лівому куті екрана
  • Значок шестерні Kodi
  • Виберіть налаштування системи
  • Налаштування системи Kodi
  • Наведіть курсор на курсор показ, потім натискайте клавіші зі стрілками вгору або вниз поруч із “Налаштуваннями дисплея”, поки не з’явиться “повний екран №1”
  • Режим відображення налаштувань системи Kodi
  • Клацніть дозвіл
  • Зі списку резолюцій виберіть ту, яка відповідає найближчому до фільму, який ви збираєтесь переглянути. Наприклад, 1920 X 1080 для 1080p або 1280 X 720 для 720p. Залежно від вашого пристрою та телевізора, ви не зможете отримати точну відповідність. Але чим ближче ви можете підійти, тим більш вільними від артефактів зображень, як правило, буде відео.
  • Дозвіл налаштувань системи Kodi

Додавання фільму HD для уникнення

Наступні доповнення Kodi часто згадуються на інших сайтах як чудові для пошуку HD-фільмів. Однак, всі ці додатки, як відомо, передають неліцензований вміст. У результаті репости, в яких розміщені їх, були закриті за допомогою судових позовів та інших законних засобів.

Не слід уникати всіх сторонніх аддонів та розробників. Багато хто надає цінну послугу громаді Коді шляхом відповідних, законних та надійних доповнень. Однак, як відомо, деякі сторонні доповнення завдають шкоди системам користувачів і призводять до небезпечних порушень безпеки.

Ми в Comparitech не рекомендуємо встановлювати жоден із цих доповнень.

Goodfellas

Коли це було доступне від репортажу Goodfellas, аддон Goodfellas Kodi запропонував як вміст на замовлення, так і прямий контент з понад 20 різних категорій, включаючи багато художніх фільмів. Фільми HD на ньому були чітко позначені “HD”. Однак офіційне сховище Goodfellas було закрито в результаті останніх юридичних дій Асоціації кінофільмів та інших голлівудських юридичних груп. Наразі невідомі надійні сайти, на яких розміщено його, та ми не рекомендуємо встановлювати аддон Goodfellas.

Movies4k.to

Movies4k.to був популярним доповненням Kodi, який пропонував піратські потоки фільмів до літа 2017 року. Він надав п’ятибальну систему оцінювання якості своїх посилань. Переглядаючи лише потоки, які мали якість “5”, користувач міг швидко знайти фільм із високою чіткістю.

Однак Movies4k.to був частиною старого сховища TVAddons.ag. Цю репо було закрито юридичними діями влітку 2017 року. Розробники, які працювали над TVAddons, створили нове репо, яке очищає будь-який додаток, який надає посилання на неліцензовані потоки. Як результат, більше не існує офіційного URL-адреси, який можна використовувати для пошуку копії Movies4k.to.

Напевно, деякі копії Movies4k.to все ще плавають в Інтернеті, але неможливо дізнатися, чи містять ці копії віруси чи інше зловмисне програмне забезпечення. Встановлення Movies4k.to не рекомендується.

СОЛИ

SALTS – ще один популярний аддон, який входив до репортажу TVAddons.ag. Для користувачів, які віддавали перевагу HD-потокам, у ньому було налаштовано налаштування, які автоматично передавали б фільми із посилання найвищої якості замість того, яке було першим у списку. Однак, як і Movies4k.to, офіційних копій солі більше не існує, а встановлення несе великі ризики щодо конфіденційності та безпеки. Ми не рекомендуємо встановлювати солі Kodi addon.

Швидкість

Velocity – це ще один додаток фільму про Коді, який здійснював піратські потоки. Він користувався популярністю у відеофілів, оскільки чітко позначав HD-потоки. Однак офіційних копій вже не існує, коли TVAddons.ag було закрито. Ми не рекомендуємо встановлювати додаток Velocity Kodi.

Королівський Ми

The Royal We – ще один додаток до фільму, який був частиною репортажу TVAddons.ag. Він був популярний серед шанувальників HD відео через велику різноманітність назв високої чіткості. Як і більшість доповнень у цьому списку, офіційних його копій не існує, і всі знайдені копії слід вважати загрозою безпеки. Ми не рекомендуємо встановлювати додаток The Royal We Kodi.

Висновок

Пошук адонів Коді, які передають відео високої чіткості, часто може бути важким. Багато неофіційних аддонів містять посилання на потоки низької якості з піратських джерел, а інші, які раніше мали високоякісні посилання, були відключені. Але є деякі юридичний аддони, які передаються у форматі HD, включаючи Crackle, Tubi TV, SnagFilms та PlayOn. Ми рекомендуємо використовувати їх для перегляду фільмів HD.

Якщо ви хочете також знати, як дивитися телевізійні шоу або спортивні змагання за допомогою Kodi, ознайомтеся з нашими посібниками щодо найкращих живих добавок Kodi від телевізора або найкращих спортивних добавок для Kodi.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me