Як дивитись Відкритий теніс США 2019 на Kodi – безкоштовний прямий ефір

Як дивитись US Open на Kodi

Відкритий теніс-турнір США 2019 проходитиме з 26 серпня по 8 вересня. У цьому році Вільямс, Осака та жіночий світ № 1 Барті – деякі з найголовніших імен. Поки доступ до прямого ефіру в Інтернеті буде обмежений, ви зможете переглядати Відкритий теніс США 2019 на Kodi в США, Великобританії, Канаді чи за кордоном за допомогою правильної комбінації додатків та послуг. Хоча деякі глядачі можуть навіть безкоштовно переглядати хоча б частину турніру. Безкоштовні опції можуть існувати не для всіх, тому ми розповімо, як кожен може передати прямий ефір із платних та безкоштовних додатків Kodi.

Важлива примітка: Наш путівник рекомендує лише офіційні доповнення Kodi. US Tennis Open 2019 – одне з найбільших спортивних подій року. Обмежений доступ до перегляду може спокусити деяких шанувальників звернутися до неофіційних потоків, щоб взяти участь у дії. Однак, є кілька варіантів потокового передачі, які дозволять вам спостерігати за відкритим тенісом США у 2019 році на Kodi. З цими офіційними джерелами вам не доведеться турбуватися про ненадійні потоки та наражати вашу конфіденційність та безпеку.

Читайте далі, щоб дізнатися, як дивитися турнір US Open на Kodi (і, можливо, безкоштовно)!


Залежно від вашого місця розташування, можливо, вам потрібно буде використовувати VPN для того, щоб переглянути США, відкриті. Ми пояснимо, як і які працюють.

Попередження: Kodi слід використовувати лише для вмісту, до якого ви маєте законне право доступу. Ні Фонд Коді, ні Компаратих не виступають за використання Коді для піратства.

Як безкоштовно дивитись US Tennis Open 2019 на Kodi безкоштовно з VPN

Глядачі США можуть спостерігати за US Open 2019 через ESPN. Глядачі в континентальній Європі можуть взяти участь у дії через Eurosport. Вам потрібно буде передплатити Eurosport або ESPN, щоб дивитись пряму трансляцію. Однак з ESPN є кілька сервісів, які пропонують потоки ESPN. Деякі послуги пропонують безкоштовні випробування. Якщо ви перебуваєте за межами підтримуваних географічних регіонів Eurosport чи ESPN, ви все одно зможете отримати доступ до цих послуг, хоча VPN буде потрібно. Взагалі, VPN може допомогти запобігти прискоренню швидкості провайдера та іншим діям, що впливають на конфіденційність, вжиті провайдерами.

Ось як дивитись US Tennis Open 2019 на Kodi:

 1. Створіть обліковий запис за допомогою надійної послуги VPN. Ми рекомендуємо IPVanish для користувачів Kodi. Інші варіанти, які слід враховувати: ExpressVPN, NordVPN або CyberGhost.
 2. Встановіть додаток VPN на той самий пристрій, що і додаток Kodi. Хоча у вас є можливість встановити VPN на маршрутизатор, охоплюючи таким чином всі ваші пристрої, це, як правило, складний процес. Рекомендуємо зберігати додаток VPN на тому ж пристрої, де ви запускаєте Kodi.
 3. Підключення до американського сервера (Підключіться до сервера в континентальній Європі, якщо ви користуєтеся підпискою Eurosport). Підключіться до VPN-сервера в підтримуваному місці, щоб отримати доступ до потрібного потоку.
 4. Встановіть та передайте з додатку Kodi, який пропонує ESPN та US Tennis Open 2019.

Немає жодної гарантії, що все буде справно працювати при спробі отримати доступ до потоку US Tennis Open 2019. З цієї причини рекомендуємо протестувати свої варіанти перед початком турніру у разі виникнення проблем. Це дасть вам достатньо часу, щоб випрасувати будь-які проблеми або вивчити альтернативи, якщо це потрібно.

Як дивитись US Open Tennis Open 2019 на Kodi

ESPN надасть доступ до US Tennis Open 2019 клієнтам США, поки Eurosport є ексклюзивним партнером трансляцій US Open у континентальній Європі. Тим часом Prime Video транслюватиме подію у Великобританії та Ірландії. Для всіх цих варіантів доступні аддони Kodi, хоча незрозуміло, чи буде додаток Prime Video Kodi пропонувати прямі трансляції.

Якщо ви перебуваєте в США або маєте доступ до американського способу оплати, ви можете створити безкоштовну пробну версію для будь-якого Слінг-телевізор (помаранчевий пакет) або Playstation Vue (пакет доступу). Обидві послуги пропонують ESPN і до них можна отримати доступ через додатки Kodi. Якщо ви перебуваєте у Великобританії чи Ірландії, ви можете використовувати додаток Prime Video. Інші по всій Європі можуть використовувати додаток Eurosport Kodi.

Тим часом кожен користувач у всьому світі може отримати доступ до ESPN через USTVNow, який пропонує ESPN через свою підписку на всі канали.

Усі ці параметри доступні для негайного завантаження на Kodi через офіційний сховище аддонів Kodi.

USTVNow Kodi addon – Міжнародний доступ

ustvnowkodi

USTVNow доступний для всіх, хто знаходиться за межами США. Ви можете отримати доступ до послуги навіть без використання VPN. Хоча це надійний варіант, для отримання ESPN коштує $ 19 / місяць.

Ви можете отримати доступ до USTVNow за допомогою доповнення USTVNow Kodi, доступного в офіційному сховищі Kodi.

Перейдіть до USTVNow, щоб розпочати створення свого облікового запису. Йти до Плани, потім виберіть Усі канали варіант. Обов’язково зареєструйтеся зі своєю електронною адресою. Якщо ви використовуєте Зареєструйтесь у Facebook опція, ви не зможете увійти в додаток Kodi, оскільки він не забезпечує аутентифікацію через Facebook.

Eurosport Player – міжнародний доступ з VPN

гравець євроспорту

Євроспорт доступний для клієнтів у континентальній Європі. Це чудова новина для тих, хто хоче дивитись US Tennis Open 2019. Щомісячні підписки доступні за € 9,99 / місяць.

Ви можете отримати доступ до Eurosport через додаток Kodi Player Eurosport Player, який доступний в офіційному сховищі аддонів Kodi.

Підключіться до VPN в Європі, перейдіть до europortplayer, поміняйте мову на англійську та натисніть Підписатися щоб розпочати роботу з вашим планом Eurosport.

PS Vue Kodi addon – Безкоштовна пробна підписка доступна (США)

ps vue майстри гольфу

Playstation Vue (PS Vue) – це життєздатний варіант для шанувальників тенісу в США, щоб виловити теніс-турнір США в 2019 році. У цій потоковій службі Sony доступно декілька каналів, включаючи ESPN. Ви також можете отримати доступ до функцій служби через додаток Kodi, який підключається до вашого облікового запису PS Vue.

Перейдіть на веб-сайт Playstation Vue і виберіть Доступ пакет. Ви зможете безкоштовно переглянути 5-денну безкоштовну пробну версію. Турнір триває 13 днів, тому вам, можливо, доведеться вибирати період, який ви дійсно хочете подивитися, якщо хочете дивитися безкоштовно.

Додаток PS Vue Kodi доступний в офіційному сховищі аддонів Kodi.

Якщо у вас є спосіб оплати в США, можливо, можливо створити обліковий запис Playstation Vue за межами США. Якщо це так, ви можете спробувати підключитися до сервера VPN у США, щоб створити обліковий запис для вільного доступу до US Tennis Open 2019.

Sling TV Kodi addon – Безкоштовна пробна підписка (США)

Слінг-телевізор kodi нас господарів

Sling TV – це ще одна послуга потокового інтернет-телебачення, подібна до PS Vue, яка надає вам доступ до різних каналів, включаючи ESPN.

Щоб отримати ESPN через Sling, перейдіть на сайт Sling.com та підпишіться на Помаранчевий передплати. Не вибирайте знижку на 40%, оскільки для цього потрібна передоплата та безкоштовна пробна версія. Звичайна підписка надасть вам доступ до 7-денної безкоштовної пробної версії.

Ви можете завантажити додаток Sling TV Kodi з офіційного сховища аддонів Kodi. Увійдіть у аддон, використовуючи ту саму електронну адресу та пароль, які ви використовували під час налаштування підписки.

Box Zattoo – Безкоштовний доступ до Eurosport через VPN

zattoo поле коді аддон

Zattoo Box – це послуга європейського потокового телебачення, яка пропонує доступ до декількох телевізійних мереж у прямому ефірі з усіх країн ЄС, включаючи Eurosport. Існує безкоштовна версія Zattoo Box, на яку ви можете підписатися навіть з-за меж ЄС, хоча вам може знадобитися VPN, щоб зареєструватися та передати трансляцію, якщо ви перебуваєте за межами Єврозони, де є Zattoo Box.

Існує додаток Kodtoo Box Kodi, який ви можете завантажити з офіційного сховища Kodi addon.

Вам потрібно зареєструватися на Zattoo.com для отримання безкоштовного акаунта. Якщо ви перебуваєте за межами ЄС, підключіться до VPN-сервера в країні, де є Zattoo Box, наприклад Швеція чи Німеччина. Коли ви ввійдете в систему і готові передавати трансляцію US Open 2019 на Eurosport, переконайтеся, що ви підключили VPN у країні ЄС. Вам також може знадобитися запустити веб-переглядач у приватному або анонімному сеансі.

Ми знайшли змішані результати з доступом до вмісту до Zattoo Box через VPN. Однак якщо ви можете змусити його працювати, це найкращий варіант для вільного доступу до події.

Відкрита історія тенісу США

Починаючи з 1881 року, відкритий тенісний турнір США – один із найстаріших тенісних турнірів у світі і на даний момент має найбільший гаманець на перемогу. Цього року гаманець планується досягти рекордних 57 мільйонів доларів. Розбої між Наомі Осакою та Сереною Вільямс у 2018 році були епічними, а 2019 рік обіцяє чудові дії, як у чоловічому, так і у жіночому синглах.

Дивись також: Посібник з Kodi 18.3: Створення, доповнення та оновлення

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map