Як дивитись Star Trek Discovery в Інтернеті або на Kodi

Минуло 12 років з часу останнього офіційного телесеріалу “Зоряний шлях”, Зоряний шлях: Підприємство, закінчився свій короткий і гіркий солодкий біг. На щастя, очікування наступного телесеріалу “Зоряний шлях” майже закінчилося Відкриття зіркового шляху прем’єра о 20:30 за тихоокеанським часом 24 вересня з епізодом з двох частин. Хороша новина полягає в тому, що оскільки це шоу доступне на декількох потокових платформах, дивитись Star Trek Discovery в Інтернеті або за допомогою Kodi дуже просто.

Kodi – це безкоштовний програмний пакет з відкритим кодом, що дозволяє дуже просто створювати та налаштовувати власний домашній медіа-центр. Однією з найбільших його креслень є величезний масив різних платформ, на які він може бути встановлений: є версії Kodi для ПК, Raspberry Pi, Amazon Fire TV, Firestick, iPhone, Roku та Apple TV. Його навіть можна встановити на простій USB-накопичувачі.

У цій статті ми пояснимо, як можна дивитися Відкриття зіркового шляху в Інтернеті чи на Kodi вночі, в якому вона виходить, незалежно від місця проживання. Не хвилюйтеся, якщо ви знаходитесь пізно вночі, де ми знаходимось – ми також перелічимо деякі з способів перегляду шоу за запитом у більш зручний час. Слід зазначити, що ми не рекомендуємо рекомендувати будь-які веб-сайти або доповнення Kodi, які надають доступ до неофіційних потоків Відкриття зіркового шляху.  З безліччю офіційних способів дивитися це не буде проблемою.

Comparitech не потурає і не заохочує будь-яке порушення обмежень авторських прав, включаючи незаконне потокове передавання через Kodi. Kodi можна використовувати для багатьох відмінних, законних онлайн-потокових цілей. Будь ласка, врахуйте закон, жертви та ризики піратства, перш ніж завантажувати або передавати матеріали, захищені авторським правом, без дозволу.

Важливо: Як безпечно використовувати аддони Kodi

Кількість людей, які використовують віртуальну приватну мережу (VPN), щоб захистити себе в Інтернеті, постійно збільшується. У наші дні люди використовують Інтернет для всього, починаючи від ведення бізнесу до покупок. VPN покращує вашу конфіденційність, і тому існує безліч причин, коли громадянин, що дотримується законів, може використовувати його.

Все програмне забезпечення, включаючи Kodi-аддони, має вразливі місця. Офіційні доповнення проводять суворі тести на якість під час розробки, щоб спробувати знайти якомога більше таких, але неминуче деякі залишаться. Сторонні аддони, як правило, ще більше через їх менш жорстке тестування. Як результат, усі адоні Коді відкриті для викрадення зловмисником. Якби це сталося, на дисплеї відображалася б уся ваша конфіденційна інформація: дані банківського рахунку в Інтернеті, облікові дані для входу для всіх ваших онлайн-акаунтів і навіть вміст вашого жорсткого диска.

Однак хакери не єдині, хто спостерігає за вашим трафіком. Це добре задокументований факт, що провайдери Інтернет-послуг (ISP) відстежують звички перегляду своїх користувачів та обмежують швидкість їхньої мережі, намагаючись відмовити їх від потокового відео в Інтернеті. Існує хороший шанс, що ви платите гроші за швидкість Інтернету, що значно нижче запланованої реклами.

VPN працює, шифруючи кожен біт вхідного та вихідного трафіку з комп’ютера. Це робить дані нечитатими ні для кого без ключа шифрування і робить більшість атак “Людина в середині” (MitM) марними. Це також перешкоджає вашому Інтернет-провайдеру автоматично визначати, що ви переглядаєте відео. Якщо ваш Інтернет-провайдер не знає, що ви робите, стає менш ймовірним, що вони зменшать швидкість вашої мережі. Можливо, що перемикання провайдера може бути причиною деяких ваших проблем із буферизацією, тому усунення цього може зробити ваш досвід перегляду Kodi більш плавним.

Ми настійно рекомендуємо використовувати VPN під назвою IPVanish. Це ідеально для користувачів Kodi з кількох причин. По-перше, вони будують та підтримують власну серверну інфраструктуру. Це дозволяє їм запропонувати деякі найшвидші, найстійкіші з’єднання будь-якого постачальника VPN. Оскільки у них є сервери в більш ніж 50 країнах, вміст із геофіксованим блокуванням більше не буде проблемою.

IPVanish дуже серйозно ставиться до конфіденційності своїх клієнтів. Вони використовують 256-бітне шифрування, яке потребуватиме тисячі років, щоб зламати та не зберігати журнали історії трафіку своїх користувачів. Цей VPN працює з кожним додатком Kodi, який ми раніше тестували, і його можна легко встановити на багатьох різних пристроях за допомогою додатків для Android та iOS. Це також єдиний великий VPN, який існує в магазині додатків Amazon Firestick за замовчуванням, тому він має майже ті ж крос-платформні дані, що і Kodi.

Програма читання: збережіть 60% планів IPVanish тут.

Як дивитися Відкриття зіркового шляху онлайн: ретрансляція Netflix Star Trek Discovery та багато іншого

Є три офіційні місця для перегляду Відкриття зіркового шляху. Яку послугу ви скористаєтесь, можливо, залежатиме від країни, в якій ви проживаєте, та потокової підписки, за яку ви платите.

Це шоу – оригінал CBS з повним доступом, але перша частина прем’єри також буде доступна на каналі CBS одночасно, коли вона додана до Повного доступу (8.30PM / 5.30PM). Щоб переглянути другий тайм або будь-які наступні епізоди, вам потрібно буде підписатися на повний доступ CBS. Служба потокового передавання CBS коштує $ 5,99 на місяць (9,99 дол. США за версію без реклами) і дозволяє переглядати декілька різних кросплатформних додатків.

Для канадських глядачів це набагато простіше. Відкриття зіркового шляху буде транслюватися щотижня на космічному каналі і його можна буде переглядати пізніше на CraveTV або додатку Space GO для Android та iOS. Шоу також буде доступне французькою мовою о 21:00 ET на каналі Z. Частина перша з пілотних буде доступна на телеканалі CTV, але для всіх подальших епізодів необхідна підписка.

За межами Північної Америки та Канади шоу буде доступне виключно на Netflix. Ретрансляції епізоду Netflix Star Trek Discovery будуть доступні щопонеділка, протягом 24 годин після показу в США.

Якщо ви живете в США чи Канаді і пропускаєте епізод, не хвилюйтеся. Оскільки більшість VPN пропонують сервери у кількох різних країнах, ви можете отримати доступ до вмісту, який, як правило, недоступний для всіх за межами конкретного місця. При цьому американські чи канадські глядачі могли спостерігати Відкриття зіркового шляху підключившись до одного із своїх серверів VPN у країні, де шоу відбувається на Netflix, як Великобританія.

Як дивитися Відкриття зіркового шляху на Коді

З розкладом трансляції, що надає пріоритет сервісам онлайн-потоку, Відкриття зіркового шляху Потрібно досить легко дивитися з Kodi. Однак, немає додатків CBS з повним доступом або додатком CraveTV Kodi, а також офіційних потоків для космічних або телевізійних каналів. Нижче ми наведемо офіційний додаток, який дозволяє вам дивитися Відкриття зіркового шляху юридично та якісно.

PlayOn Browser

плейон

Незважаючи на те, що немає офіційного додатка Netflix, все-таки можна використовувати Kodi для перегляду Відкриття зіркового шляху. PlayOn – це послуга, яка збирає контент із багатьох найбільших потокових служб (включаючи Netflix, Hulu та Amazon Prime Video) в одному місці для легшого доступу.

Для перегляду вам потрібна підписка на PlayOn ($ 2,50 на місяць), а також підписка на Netflix Відкриття зіркового шляху. На жаль, немає підтримки CBS з повним доступом, але ви можете подивитися першу половину прем’єри за допомогою каналу CBS PlayOn. Цей додаток також надає вам можливість записувати кадри у високо портативному форматі MP4, якщо ви використовуєте ПК з Windows, та дозволяє пропускати рекламу на потокових службах, що включають їх..

Браузер PlayOn можна знайти в офіційному сховищі аддонів Kodi.

Альтернативні добавки, яких слід уникати

Хоча ми завжди закликаємо наших читачів використовувати офіційні джерела, ви можете знайти деякі з наступних сторонніх доповнень, рекомендованих на менш продуманих сайтах та форумах. Ці доповнення забезпечують необмежений доступ до ліцензованого контенту, і ми включили їх лише для пояснення, що вони є, та ризики, які вони становлять.

Ультра IPTV

Що це? Ultra IPTV – це доповнення, яке пропонує доступ до прямих телевізійних потоків з усього світу. Ці потоки здебільшого неліцензовані, але є кілька безкоштовних каналів перегляду.

Чому слід уникати цього? Переважна більшість контенту, який пропонує цей аддон, – це неофіційні потоки. Крім того, схоже, що у колекціях потоків, що з’являються, немає жодної рими або причини. Є варіант фільтрації, але він не працює. Враховуючи Відкриття зіркового шляху Постійно випускається лише два телевізійні канали, вам доведеться пройти кожну колекцію окремо, сподіваючись, що в неї включений потрібний канал. Просто, Ultra IPTV є прикладом підручника нелегітимного аддона і сприяє негативній репутації, яку Коді бачив протягом останніх місяців.

Є численні додатки IPTV, які пропонують лише легальний контент. Багато з них безкоштовні і мають функціональну функцію пошуку. Як такий, ми не рекомендуємо користувачам Kodi встановлювати або передавати вміст за допомогою Ultra IPTV.

Бенну

Що це? Бенну – це те, що відомо як скрепер посилання. Він знаходить посилання на суміш контенту за запитом та живого вмісту, розміщеного на кількох сайтах. Потім він збирає ці посилання в одному місці для доступу користувача.  

Чому слід уникати цього? Хоча Bennu пропонує деякі легальні телепрограми, жоден з них не виходить в ефір Відкриття зіркового шляху. Крім того, оскільки Bennu в основному надає доступ до неліцензованого контенту, CBS не зароблять з вас гроші Відкриття зіркового шляху через Бенну. Навіть якщо ви нехтуєте цими проблемами, ви не можете шукати певне шоу. Пошук конкретних назв передбачає перегляд декількох шарів меню, поки ви їх не знайдете або не залишите розчаровані.

З наведених вище причин ми не рекомендуємо користувачам Kodi встановлювати або передавати вміст за допомогою Bennu.

Потік усіх джерел

Що це? Потік усіх джерел або солі – це ще одна сторона-скрепер. Він зосереджується на наданні фільмів і телепередач, однак переважна більшість його джерел є нелегітимними.

Чому слід уникати цього? Через частоту, з якою провайдери СОЛТС отримують претензії щодо авторських прав, багато інших решти посилань стосуються неякісних копій фільмів або телепрограм. Враховуючи, як мало коштує підписка на Netflix, якщо ви захоплені випуском програми Відкриття зіркового шляху немає сенсу приймати що-небудь менше, ніж відео найвищої якості. Це має додаткову перевагу, що дозволяє підтримувати творців шоу та заохочувати створювати подібний контент у майбутньому.

Через надзвичайно обмежений вибір законних постачальників цього додатка, ми не рекомендуємо користувачам Kodi встановлювати та передавати вміст за допомогою Stream All The Source.

Відкриття зіркового шляху доступний на кількох онлайн-потокових платформах, тому існує безліч різних способів налаштування. Хоча ваші варіанти перегляду Відкриття зіркового шляху з Kodi досить обмеженими, це все-таки можливо. Оскільки сторонні аддони втрачають прихильність, все більше власників авторських прав надаватиме вміст. Це те, до чого команда Kodi вже висловлювала зацікавленість, і з багатьма постачальниками, які пропонують спеціальні програми для мобільних пристроїв, Kodi – це наступний логічний крок.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me