Як дивитись Березневе безумство 2019 на Kodi

Як дивитись NCAA March Madness 2019 на Kodi

Підготуйте свої дужки! Березневе безумство триває з 19 березня по 8 квітня цього року, з великими іменами команд, таких як Теннессі, Дюк, Мічиган, Маркетт та інші, готові повністю розстроїти свої офісні дужки і змусити втратити багато грошей у ставках. Існує кілька способів спостерігати за тим, як ваші улюблені команди зазнають поразки в цьому році, і ви навіть можете переглянути NCAA March Madness 2019 безкоштовно на Kodi.

Важлива примітка: Наш довідник рекомендує лише офіційні джерела для Березневого безумства NCAA. Березневе безумство – одне з найпопулярніших спортивних подій на телебаченні в США і має помітні фани в усьому світі. Як результат, деякі веб-сайти можуть спробувати запропонувати неліцензовані потоки. Однак веб-сайти та додатки, які пропонують ці потоки, часто турбують конфіденційність та безпеку, оскільки багато хто переносить зловмисне програмне забезпечення та збирає дані користувачів. Крім того, неліцензовані потоки набагато частіше буферують і виходять з ладу під час ігор, які ви хочете переглянути. На щастя, кілька додатків Kodi нададуть вам доступ до будь-якого або кожного потоку NCAA цього року.

Якщо ви перебуваєте за межами США і хочете безкоштовно переглянути ігри March Madness, можливо, вам доведеться підключитися до VPN-сервера в США..

НАЙКРАЩИЙ VPN ДЛЯ KODI: IPVanish – наш найкращий вибір. У сервісі є велика мережа швидких, незавантажених серверів. IPVanish пропонує сильну безпеку, конфіденційність та функції анонімності, завдяки чому він обходить швидкість прослуховування Інтернет-провайдерів та прослуховування на будь-якому пристрої, включаючи Amazon Fire TV Stick. Спробуйте безризиково із 7-денною гарантією повернення грошей.

ПОВ’ЯЗАНІ: Якщо ви не користувач Kodi, тут у нас є посібник із перегляду March Madness за межами США.

Попередження: Kodi слід використовувати лише для вмісту, до якого ви маєте законне право доступу. Ні Фонд Коді, ні Компаратих не виступають за використання Коді для піратства.

Як дивитись NCAA March Madness 2019 на Kodi з VPN

Ви можете пройти повз регіональних блоків контенту NCAA March Madness та скорочення швидкості провайдера в HD-відео з VPN. Виконайте наступні кроки, щоб побачити маршеве безумство NCAA через Kodi з будь-якої точки світу:

  1. Спочатку підпишіться на VPN на свій вибір. Ми рекомендуємо IPVanish для користувачів Kodi, хоча ExpressVPN, NordVPN і CyberGhost є порівняно хорошими варіантами..
  2. Потім завантажте додаток VPN на потрібний пристрій (переконайтеся, що перед тим, як зареєструватися, він робить додаток для вашого пристрою)
  3. Тепер підключіть свою VPN до сервера у вибраній країні. Ваш найкращий варіант – це сервер у США, оскільки більшість безкоштовних та платних варіантів мовлення, таких як CBS, надходитимуть із США..
  4. Відкрийте відео у Kodi та починайте трансляцію!

Нарешті, переконайтесь, що ви перевірили свій варіант потокового потоку перед іграми, які ви хочете переглянути. Таким чином, ви можете гарантувати, що у вас є доступ, і ви дасте час на пошук альтернатив, якщо ваші аддони Kodi не працюють. Ми пропонуємо перевірити свої параметри, як тільки ви зареєструєтесь, і спробувати кілька серверів VPN, щоб переконатися, що ви знайдете швидкий, надійний і працює з потрібними потоками..

Права на мовлення NCAA March Madness розділені на кілька різних мереж. Деякі з них будуть доступні у Коді, а інші – кабельні телевізійні мережі з безкоштовними випробуваннями через різні сервіси. Зокрема, трансляція CBS буде вільно доступною для деяких сервісів, але трансляція на TBS, TruTV та TNT не доступна ніде (але до них можна отримати доступ за допомогою декількох додатків Kodi).

Як дивитись NCAA March Madness 2019 безкоштовно на Kodi

Kodi стане чудовим варіантом, оскільки він доступний на багатьох пристроях, включаючи Amazon Firestick. Незалежно від того, який варіант ви обрали, проте, кілька додатків охоплюватимуть Березневе безумство. Зокрема, USTVnow зможе надати всім людям у всьому світі безкоштовний доступ до великої кількості березеньських ігор Madness завдяки своїм безкоштовним трансляціям CBS.

Для сезону Безумного Березня 2019 року CBS покаже близько 20 ігор (більшість під час другого раунду), усі з Фінальної четвірки, проводять остаточну гру Національного чемпіонату. TBS, TruTV і TNT матимуть більшість ігор, але для доступу до них потрібно використовувати безкоштовну пробну версію від служб Sling TV або PlayStation Vue..

USTVnow

Kodi USTVNow Plus Addon Main

За допомогою USTVnow ви зможете безкоштовно переглядати усі ігри CBS March Madness. USTVnow – послуга прямого телебачення, яка пропонує п’ять каналів безкоштовно та 25 каналів за плату передплати. Він розроблений в основному для військових США, які проживають за кордоном, але немає обмежень щодо того, хто може зареєструватися. Вам також не потрібен VPN, щоб дивитися, чи ви перебуваєте за межами США, і навіть ті, хто живе в штаті, також часто можуть дивитисясь без VPN, хоча відео-трафік все ще підлягає відключенню ISP..

Ви можете платити 25 доларів на місяць за до 25 каналів, але сервіс не підтримує TBS, TNT або TruTV, тому це може не коштувати витрат для шанувальників NCAA.

Щоб встановити USTVnow, перейти до офіційне сховище Kodi Addon, потім до Відеододатки розділ. Звідти виберіть USTVnow та натисніть встановити.

Слінг-телевізор

Sling TV kodi forumula 1

Нарешті, телевізор Sling нарешті доступний на Kodi як додаток для завантаження. Sling TV – послуга OTT, що базується в США, яка підтримує TBS, TNT, TruTV. На жаль, CBS не доступний на телевізорі Sling TV, але якщо його поєднати з безкоштовним обліковим записом USTVnow, ви зможете дивитись кожну гру March Madness 2019 в прямому ефірі на Kodi.

Ціна Sling TV досить дешева – всього 25 доларів на місяць. Послуга періодично працює і з угодами, і зі знижками, тому ви можете отримати їх за меншу суму, залежно від того, коли ви перевірите. Існує також 7-денна безкоштовна пробна версія, тож ви можете зареєструватися та зловити велику кількість ігор, а потім скасувати свій рахунок. Адже березневе безумство триває лише 3 тижні!

Щоб встановити Слінг-телевізор на Kodi перейдіть до офіційного сховища аддонів Kodi, знайдіть Відеододатки , натисніть на Sling TV і встановіть звідти. Для додатка потрібен активний обліковий запис, тому вам потрібно буде встановити пробний обліковий запис, перш ніж ви зможете ввійти та розпочати трансляцію.

PS Vue addon

PSVue Kodi addon

На відміну від Sling TV addon, PlayStation Vue має кожен канал, який вам потрібно переглянути NCAA March Madness 2019 на Kodi. А за допомогою безкоштовної пробної версії ви можете продовжити безкоштовну пробну версію телевізора Sling за допомогою 5-денної безкоштовної пробної версії від PS Vue, щоб отримати майже двотижневі ігри NCAA March Madness безкоштовно та у високоякісній трансляції.

PlayStation Vue має чотири потокові пакети, починаючи від $ 44,99 на місяць. Пакет “Core” з нижчою вартістю – це той, який вам потрібно зареєструвати, щоб отримати всі канали, необхідні для перегляду Березневого безумства цього року, хоча вам не доведеться платити, якщо ви скасуєте після безкоштовної пробної версії над.

Ви можете знайти PS Vue Kodi addon в офіційному сховищі Kodi Addon Відеододатки розділ. Цей додаток також вимагає підключення до нього, перш ніж ви зможете ним користуватися.

DAZN

Встановіть додаток DAZN Kodi

DAZN – цікавий випадок. Цей сервіс для потокової передачі спорту пропонує всі необхідні ігри за березнянське безумство, але лише якщо ви перебуваєте в Австрії, Швейцарії чи Німеччині. Зважаючи на це, послуга DAZN доступна в декількох різних країнах, включаючи США та Канаду. Він пропонує різні бібліотеки потокової передачі залежно від вашого IP-адреси, яку можна змінити за допомогою VPN. Це також порівняно дешево в більшості місць лише 9,99 дол. США на місяць із одномісячною безкоштовною пробною версією.

Ми протестували декілька VPN з DAZN, і обхід блокування вмісту є в кращому випадку нерівним. Однак якщо ви можете отримати VPN, який працює з DAZN Австрією, Швейцарією чи Німеччиною, це найкращий варіант. Мало того, що є якісний аддон DAZN Kodi, але в поєднанні з одномісячною безкоштовною пробною версією ви зможете безкоштовно переглядати кожну гру NCAA Madness безкоштовно, включаючи Фінальну четвірку та ігри Національного чемпіонату.

Ви можете встановити DAZN Kodi addon безпосередньо з офіційного сховища Kodi Addon Відеододатки розділ.

YouTube Addon

Додаток YouTube Kodi

Просто шукаєте підбірку роликів та повторів? YouTube Addon Вас охопив. Є офіційна сторінка YouTube March Madness, до якої можна отримати доступ безпосередньо з додатку YouTube Kodi.

Ви знайдете це YouTube Addon доступний в офіційному сховищі аддонів Kodi Відеододатки розділ.

NCAA має повний графік дат, графіків та трансляцій джерел березня 2019 року, або з нашого графіку трохи нижче.

ДатаКріпленняЧас початку (PST / EST)
19 березня“Прерія” проти Ферлі Дикінсона15:30 / 18:30
Храм проти Бельмонта6:00 / 9:00
20 березняПівнічна Кароліна Центральна проти штату Північна Дакота15:30 / 18:30
Сент-Джонс проти штату Арізона6:00 / 9:00
21 березняМіннесота проти Луїсвілля9:00 / 12:00
Єльський проти ЛДУ9:30 ранку / 12:30 вечора
Штат Нью-Мексико проти Оберн10:20 ранку / 13:20
Вермонт проти штату Флорида10:50 ранку / 13:50
Бредлі проти штату Мічиган11:30 / 14:30
Бельмонт або Храм проти Меріленда12:00 / 3:00
Північний Схід проти Канзасу12:50 / 15:50
Мюррей Стейт проти Маркетт13:20 / 16:20
Флорида проти Невади15:45 / 18:45
Ебілен Крістіан проти Кентуккі4:00 / 7:00
Свята Марія проти Вільянова16:15 / 19:15
Ферлі Дікінсон або Прерій Погляд проти Гонзаги16:15 / 19:15
Монтана проти Мічигану18:15 / 21:15
Сетон Холл проти Вуффорда18:30 / 21:30
Старий Домініон проти Пердю18:45 / 21:45
Байлор проти Сіракуз18:55 / 21:55
22 березняАйова проти Цінціннаті9:00 / 12:00
Оклахома проти Міссісіпі9:30 ранку / 12:30 вечора
Північний Кентуккі проти Техас Тех10:30 / 13:30
UC Irvine проти штату Канзас10:50 ранку / 13:50
Колгейт проти Теннесі11:30 / 14:30
Гарднер-Вебб проти Вірджинії12:00 / 3:00
Штат Арізона або Сент-Джонс проти Буффало12:50 / 15:50
Орегон проти Вісконсіна13:20 / 16:20
Вашингтон проти штату Юта15:45 / 18:45
Центральна чи Північна Дакота, штат Північна Дакота проти герцога4:00 / 7:00
Джорджія і Х’юстон16:15 / 19:15
Свобода проти штату Міссісіпі16:15 / 19:15
Іона проти Північної Кароліни18:15 / 21:15
УКФ проти ВКУ18:30 / 21:30
Штат Огайо проти штату Айова18:45 / 21:45
Сент-Луїс проти Вірджинії Тех
23 березняТБД9:00 / 12:00
ТБД9:30 ранку / 14:30
ТБД2:00 / 5:00
ТБД3:00 / 6:00
ТБД4:00 / 7:00
ТБД16:30 / 19:30
ТБД17:30 / 20:30
ТБД18:30 / 21:30
24 березняТБД9:00 / 12:00
ТБД9:30 ранку / 14:30
ТБД2:00 / 5:00
ТБД3:00 / 6:00
ТБД4:00 / 7:00
ТБД16:30 / 19:30
ТБД17:30 / 20:30
ТБД18:30 / 21:30
28-31 березняПівденний регіональний3:00 / 6:00
Західний регіональний3:00 / 6:00
Східний регіональний3:00 / 6:00
Середньозахідний регіональний3:00 / 6:00
6 квітняФінал четвертий3:00 / 6:00
Фінал четвертий17:30 / 20:30
8 квітняНаціональний чемпіонат6:00 / 9:00

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me