Як безпечно видалити аддони Kodi

видалити Kodi addons2

Існують всі види обставин, коли вам може знадобитися видалити аддони Kodi. Можливо, вам потрібно перевстановити аддон, або, можливо, ви ніколи не використовуєте конкретний аддон, який ви хочете видалити. У деяких випадках ви також можете виявити, що встановлені вами допоміжні пристрої небезпечні, тому важливіше їх видалити якомога швидше..

Незалежно від вашої причини бажання видалити добавку Kodi, у цій статті буде пояснено, як це зробити. На жаль, деякі стратегії видалення аддонів Kodi все ще залишатимуть потенційно шкідливі файли у вашій системі. Це може сповільнити вашу систему або навіть завдати шкоди їй. Ця стаття пояснить, як позбутися цих затяжних файлів та безпечно видалити Kodi addons.

Що таке Коді?

Kodi – медіаплеєр вільного програмного забезпечення від Фонду Kodi. Він запускає додатки під назвою “аддони”, які дозволяють користувачам передавати медіа з широкого спектру безкоштовних та преміальних веб-сайтів. Він також дозволяє користувачам переглядати вміст, що зберігається на своїх пристроях. Його можна встановити на пристроях Windows, Mac OSX, iOS, Android або Linux, включаючи телевізійні пристрої, такі як Amazon Fire TV, Apple TV та Nvidia Shield.

Попередження: Kodi слід використовувати лише для вмісту, до якого ви маєте законне право доступу. Ні Фонд Коді, ні Компаратих не виступають за використання Коді для піратства.

Завжди використовуйте VPN разом із Kodi

Кожного разу, коли ви передаватимете відео за допомогою Kodi або будь-якого іншого програмного забезпечення, завжди є ризики для вашої конфіденційності. Ваш Інтернет-провайдер може прослуховувати вашу потокову діяльність та бачити, що ви переглядаєте чи слухаєте. Це може зменшити вашу швидкість, щоб зберегти пропускну здатність в мережі, якщо вам не подобається, що ви передаєте відео. Насправді, декілька основних Інтернет-провайдерів спіймали прискорення швидкості відео стримерів.

Хакери також можуть використовувати ваше потокове з’єднання, щоб ініціювати атаки “посередника”, які використовуються для крадіжки особистих даних. А веб-сайти, що передають відео, можуть знайти ваше місцезнаходження та заблокувати перегляд вмісту лише тому, що ви перебуваєте поза межами певної країни.

Через ці причини ви завжди повинні використовувати VPN, щоб захистити свою конфіденційність, коли ви передаваєте відео. Але не всі VPN корисні для потокового відео. Більшість не має додатків для популярних телевізійних пристроїв, на яких працює Kodi. Багато хто не має серверів у достатній кількості країн, щоб адекватно замаскувати місцезнаходження користувача. Деякі ведуть журнали потокової активності користувачів, перемагаючи мету створення VPN в першу чергу.

Ми рекомендуємо IPVanish для користувачів Kodi. У ньому є додаток як для Amazon Fire Stick, так і для Nvidia Shield, що дозволяє легко встановлювати його на телевізійному пристрої. Він має сервери в понад 60 країнах, що дає вам максимальну можливість приховати своє місцезнаходження. IPVanish має сувору політику щодо збереження журналів, що робить його прекрасним способом захисту вашої конфіденційності під час трансляції відео.

НАЙКРАЩИЙ VPN ДЛЯ KODI: IPVanish – наш найкращий вибір. Має велику незавантажену мережу серверів і досягає хороших швидкостей. Сильні функції безпеки та конфіденційності роблять IPVanish улюбленим для користувачів Kodi та Amazon Fire TV Stick. Спробуйте безризиково із 7-денною гарантією повернення грошей.

Як безпечно видалити аддони Kodi

Ось етапи повного видалення додатка Kodi зі своєї системи:

У головному меню Коді натисніть аддони

Коді адонсони

Виберіть мої аддони

Міддони Коді

Виберіть всі

Kodi myaddons_all

Прокрутіть список вниз до тих пір, поки не знайдете конкретного додатка, від якого хочете позбутися

Kodi виберіть аддон для видалення

Клацніть правою кнопкою миші аддон і виберіть інформація

Видаліть інформацію про коді аддонсони

Клацніть видалити

Видаліть видалення kodi addon

Після того, як аддон закінчить видалення, поверніться до головного меню та виберіть значок шестірні

Налаштування Kodi 17

Виберіть налаштування медіа

Налаштування медіа Kodi

Наведіть курсор на курсор загальний в лівій частині екрана

Налаштування медіа Kodi_загальні

У правій частині екрана переконайтесь, що слайдер для показувати приховані файли та каталоги встановлюється в положення «увімкнено»

Kodi показують приховані файли та каталоги

Поверніться до головного меню та знову виберіть значок шестірні

Виберіть файловий менеджер

Файловий менеджер Kodi 17

Виберіть каталог профілю

Каталог файлів Kodi file_profile

Клацніть addon_data

Дані профілю Kodi каталог_аддон

Прокрутіть список вниз до тих пір, поки не знайдете папку для додатка, який ви тільки що видалили. У більшості випадків його назва буде чимось схожим плагін.video.nameofaddon

Клацніть правою кнопкою миші аддон і виберіть видалити

видалити аддони Kodi

З’явиться вікно попередження про те, що ця папка повністю видалить. Клацніть так, щоб закінчити видалення додатка

видалити kodi Addons підтвердити

Пов’язана стаття: Kodi не працює? Як виправити загальні проблеми Kodi

Як видалити окремі сценарії, які відсутні в папці додатка

Хоча цей процес видалить усі файли в папці додатка, разом із цим додатком можуть бути встановлені інші залежності або сценарії. Якщо так, Kodi, як правило, попередив вас про це під час встановлення. Якщо ви хочете позбутися цих додаткових файлів, поверніться до менеджера файлів і знайдіть папку для кожного з них, щоб повністю видалити кожен встановлений файл..

Наприклад, багато сторонніх аддонів Kodi покладаються на сценарій під назвою “URLResolver”, щоб правильно функціонувати. У цього сценарію є своя папка, яка залишиться на вашому комп’ютері навіть після видалення оригінальної папки Аддона. Щоб видалити URLResolver зі свого пристрою, потрібно видалити його папку окремо.

Дивись також: Як використовувати Indigo для усунення несправностей та підтримки Kodi

Як видалити Kodi repos та джерела

У деяких випадках видалення аддона та пов’язаних з ним файлів може виявитися недостатньо. Якщо ви виявили, що репо, з якого ви встановили аддон, недостовірні, ймовірно, ви хочете зняти його також із свого комп’ютера. Так було і в оригінальному сховищі TVADDONS.ag, наприклад, після того, як його було вилучено з сайту через позов. Багато користувачів вважають, що сховище було перетворено на медовий горщик, призначений для збору інформації від користувачів Kodi.

Для того, щоб видалити репо з Kodi, виконайте аналогічні кроки для видалення аддону.

 • У головному меню натисніть аддон → мої аддони → всі
 • Знайдіть назву репо, яку потрібно видалити
 • Клацніть правою кнопкою миші та виберіть інформація
 • Клацніть видалити
 • Клацніть значок шестірні, а потім клацніть файловий менеджер
 • Клацніть каталог профілю
 • Виберіть addon_data
 • Знайдіть папку для репо, яку ви хочете видалити
 • Клацніть папку правою кнопкою миші та виберіть видалити, потім натисніть кнопку добре

Після видалення репо, найкраще також видалити джерело, яке ви завантажували. Для цього перейдіть до файловий менеджер і клацніть правою кнопкою миші ім’я джерела. Потім виберіть видалити джерело. Коли з’явиться діалогове вікно попередження, натисніть добре.

Kodi видалити аддони видалити джерело

Детальніше: Як використовувати майстер Ares для перевірки журналів помилок Kodi

Доповнення та репости, які слід видалити з Kodi

Ось список декількох репостів Kodi, які нещодавно відійшли в офлайн, і їх слід видалити правильним шляхом, а також деякі популярніші доповнення, які вони раніше пропонували. Ці доповнення також слід видалити.

 • Colossos repo – Цей репо був знятий в автономному режимі в 2017 році. До популярних доповнень, які він раніше містив, належать: Угода, CCloud TV, і Доктор Стрім
 • Smash Repo – Цю репо було також знято в автономному режимі минулого року. Додавання, які слід видалити, включають: Бенну, Вихід, СОЛИ, і 1Канал.
 • DandyMedia – Це репортаж було знято в автономному режимі з невідомих причин. Додавання з цього репо, які слід видалити, включають: JAFMA, У фільмах, і Openload, серед інших.

Ми сподіваємось, що Ви знайшли корисний посібник з видалення додатків Kodi. Якщо вам потрібна додаткова інформація про те, як отримати максимальну користь від вашого Kodi, ви можете прочитати деякі інші наші статті Kodi. До них відносяться, як зупинити буферизацію Kodi, що робити, коли Kodi продовжує перезавантажуватись, і як встановити скіни Kodi, серед багатьох інших.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me