Indigo Kodi Addon: Як його встановити і чому ви повинні ним користуватися

Чи передає ваш Kodi повідомлення про помилки, буферизацію, збій та участь у інших видах поганої поведінки? Або ви просто хочете швидко встановити аддони Kodi одним натисненням кнопки? Якщо так, то аддон Індіго Коді може допомогти. Indigo – це повний набір діагностичних та ремонтних інструментів, щоб зберегти копію Kodi в здоровому стані. Він також може бути використаний для перегляду та встановлення аддонів Kodi, навіть безпосередньо від Github. Ми пояснюємо, як встановити та використовувати додаток Indigo Kodi.

Індіго Коді аддон

Що таке Коді?

Kodi – безкоштовний медіаплеєр, розроблений та підтримуваний фондом Kodi. Його можна встановити на більшості пристроїв відео-потоку, включаючи Apple TV, Nvidia Shield, смартфони iOS та інші. Kodi можна змінити, встановивши “аддони”, створені незалежними розробниками. Ці доповнення дозволяють користувачам передавати вміст, доступний в Інтернеті, або усунути неполадки самого Kodi. Індіго – приклад одного з цих адонів.

Сам Коді користуватися цілком законно. Однак деякі доповнення дозволяють користувачам передавати піратський вміст. Ми пропонуємо вам розглянути закони про авторські права у вашій країні та етичні наслідки перегляду піратського вмісту, перш ніж використовувати його для цієї мети.

ДИВИСЬ ТАКОЖ: Plex Vs. Коді: Що для тебе найкраще?

Попередження: Kodi слід використовувати лише для вмісту, до якого ви маєте законне право доступу. Ні Фонд Коді, ні Компаратих не виступають за використання Коді для піратства.

Важливо: Завжди використовуйте VPN із Kodi

Віртуальні приватні мережі (VPN) часто використовуються людьми, які передають неліцензований вміст. Однак є вагомі причини, чому кожен користувач Kodi повинен використовувати VPN, навіть якщо він / вона передає лише з офіційних джерел.

VPN можуть допомогти захистити користувачів Kodi від швидкого затухання, що є звичайною практикою використання провайдерів, що іноді викликає буферизацію та зернисті відео. VPN також допомагають запобігти атакам “посередника” хакерами та блокуванням географічного вмісту від постачальників потокового відео.

Усі VPN будуть дещо уповільнити вашу швидкість з’єднання, але деякі гірші, ніж інші. Якщо ви купуєте VPN, щоб запобігти скороченню швидкості провайдера, важливо отримати достатньо швидкий, щоб допомогти у вирішенні цієї проблеми. Також важливо переконатися, що ваш VPN не веде журнали вашої діяльності, оскільки це може бути серйозною проблемою конфіденційності та безпеки..

Ми рекомендуємо IPVanish для всіх користувачів Kodi. Це дуже швидко завдяки безлічі серверів, які є у всьому світі. Він не зберігає журналів, і його легко встановити на всіх найпопулярніших пристроях, включаючи Roku та Apple TV.

УВАГА ЧИТАТИ: Збережіть 60% на щорічному плані IPVanish тут.

Як встановити додаток Indigo Kodi

Доповнення Indigo Kodi можна встановити з сховища TVAddons. Ось як це зробити.

  • У головному меню натисніть на піктограму, що має вигляд передач. Він розташований у верхньому лівому куті екрана.
  • Клацніть налаштування системиНалаштування системи Kodi
  • Наведіть курсор миші на аддони Налаштування системи - аддони
  • У правій частині екрана перевірте, чи ввімкнено “невідомі джерела”. Якщо так, залиште так. Якщо ні, натисніть Невідомі джерела для того, щоб. Коли з’явиться попередження, натисніть такУвімкнено невідомі джерела Kodi
  • Поверніться до попереднього меню і натисніть Файловий менеджерKodi_17_Krypton_file_manager_Comparitech
  • Подвійне клацання додати джерело. Відкриється діалогове вікно під назвою “Додати джерело файлу”
  • Клацніть, де написано. Kodi попросить вас “ввести шляхи або переглянути місце розташування медіа”Kodi додати джерело файлу
  • Введіть http://fusion.tvaddons.co і натисніть кнопку ОК
  • Клацніть у полі нижче, де написано “Введіть ім’я цього джерела медіа”
  • У наданому бланку введіть “TVAddons” (або як ви хочете назвати його). Клацніть добреKodi додають TVAddons як джерело
  • Поверніться до головного меню і натисніть аддони
  • Клацніть піктограму поля у верхньому лівому куті
  • Клацніть встановити з zip-файлу
  • Оберіть TVAddons джерело, яке ви тільки що додалиДжерело TVAddons
  • Виберіть Коді-репос
  • TVAddons виберіть коді-репост
  • Виберіть АнглійськаTVAddons виберіть англійську мову
  • Виберіть сховище.xbmchub-x.x.x.zip. Ви отримаєте повідомлення про те, що сховище TVAddons встановлено
  • Закінчивши попередній крок, ви повернетесь до меню встановлення додатків. Тепер натисніть встановити з сховищаВстановити Kodi17 Krypton із сховища
  • Виберіть Сховище TVADDONS.CO AddonСховище TVAddons
  • Клацніть програмні доповненняДодатки до програми TVAddons
  • Клацніть Індиго. Аддон Indigo повинен встановитись протягом декількох секунд.Клацніть Індиго

Індіго Коді аддон: Особливості та переваги

З доповненням Indigo Kodi ви можете зробити багато корисного. Ось перелік усіх його особливостей, а також те, для чого ви можете їх використовувати.

Налаштування майстра

Ця функція автоматично встановлює деякі найпопулярніші додатки Kodi, включаючи YouTube, BBC iPlayer, Vice та інші. Це особливо корисно, якщо ви новачок у Kodi та ще не маєте жодних доповнень.

Важлива примітка: Раніше ця функція встановлювала ряд доповнень, що порушують авторські права, таких як Exodus, SALTS, Phoenix тощо. Ці доповнення становили істотний ризик для користувачів. Однак їх тепер повністю видалено з репортажу TVAddons. Наразі майстер налаштування встановлює лише доповнення, які передаються з офіційних джерел.

Установник Addon

Інсталятор Indigo Addon

Інсталятор Addon надає користувачеві доступ до сотень найпопулярніших аддонів Kodi через меню стилю “додаток-магазин”. Це допомагає уникнути необхідності додавати нове джерело та репост кожного разу, коли ви хочете встановити новий аддон. Як результат, це значно прискорює процес.

Є ще деякі доповнення, які недоступні через інсталятор, тому вам іноді може знадобитися встановити один або два вручну. Але у переважній більшості випадків програма для встановлення додатків – це велика допомога.

Інструменти технічного обслуговування

Інструменти технічного обслуговування Indigo

Напевно, найпопулярніша функція Індіго, Інструменти технічного обслуговування – це набір діагностичних та ремонтних інструментів для вашого Kodi. З його меню ви можете видалити ескізи, пакунки, збої та файл textures13.db, а також очистити кеш-код Kodi, стерти доповнення, примусити оновлення додатків, встановити власні ключові карти та інші дії, що сприяють більшій роботі вашого Kodi плавно.

Якщо ваш Kodi працює, і ви шукаєте відповіді, як його виправити, ви, ймовірно, в Інструментах технічного обслуговування знайдете статті, які розповідають про виконання однієї чи декількох цих дій. Це робить його надзвичайно корисною функцією для додатка Indigo, особливо якщо ви хочете виправити проблеми з Amazon Firestick.

Омолодити Kodi

Ця функція видаляє поточну конфігурацію Kodi та запускає майстер налаштування. Це корисно, якщо ви нещодавно встановили додаток, який змушує Kodi погано поводитись. Це схоже на заводське відновлення, але менш екстремальне.

Відновлення заводу

У деяких випадках омолоджуючого Kodi може бути недостатньо, щоб виправити все, що з ним не так. У таких випадках функція «Відновлення заводських налаштувань» Indigo дозволить скинути Kodi так, як ніби щойно ви його завантажили. Це видаляє всі ваші додатки та дані конфігурації, залишаючи вам «порожній» Kodi. Це крайній крок, який слід зробити лише в тому випадку, якщо нічого іншого не працює. Але ця особливість Indigo дозволить вам зробити це при необхідності.

Завантажувач журналу (зламаний)

Завантажувач журналу Indigo

Якщо ви попросите розробника про допомогу з додатком, який не працює, вас можуть попросити надіслати файл журналу, щоб кодер міг зрозуміти, що відбувається. Однак пошук файлу журналу та визначення способу його завантаження може бути важким процесом. Раніше Завантажувач журналів спрощував цей процес, завантажуючи свій журнал на kodilogs.com.

На жаль, термін дії домену kodilogs.com закінчився, і ця функція більше не працює. Однак TVAddons сподівається змусити цю функцію знову працювати в майбутньому.

Тест швидкості мережі

Тест на швидкість індиго

Якщо у вас виникло буферизація з вашим Kodi, можливо, швидкість з’єднання занадто повільна, щоб передавати відео з високою роздільною здатністю. Функція мережевого тесту на швидкість роботи Indigo дозволяє перевірити, чи не в цьому проблема.

Якщо ви виявите, що швидкість у вас менша, ніж ваш Інтернет-провайдер, про це стверджує, знайдіть тут деякі рішення.

Інформація про систему

Інформація про систему Indigo

Іноді розробники аддону запитують вас про інформацію про ваш Kodi та пристрої, такі як номер версії Kodi, кількість дискового простору у вашому пристрої, роздільну здатність тощо. Інформація про систему дозволяє дізнатися цю інформацію.

Ось повний список наданої інформації:

 • Версія
 • Системний час
 • Шлюз
 • Локальний IP
 • Зовнішній IP
 • DNS 1
 • Мережа (підключена чи не підключена)
 • Місце на диску всього
 • Вільний простір на диску
 • Вільна пам’ять
 • Дозвіл
 • Версія Python

Спортивні списки

Індиго Спортивні списки

Не завжди легко знайти час та канал конкретних спортивних змагань, які ви хочете побачити. Спортивні списки вирішують цю проблему, надаючи вам список усіх подій дня за один раз, а також час, коли вони відбуваються, і канал, на якому вони ведуться. Коли ви знаєте цю інформацію, вам просто потрібно встановити правильний аддіон Kodi, щоб мати можливість переглядати її.

Резервне копіювання / відновлення

Резервне копіювання Indigo відновить Індіго Коді аддон

Необхідність зробити омолодження або повне відновлення заводських налаштувань на вашому Kodi може бути неприємним, тому хороша ідея мати резервну копію конфігурації у випадку, якщо щось піде не так. Функція резервного копіювання / відновлення Indigo дозволяє це зробити.

Перш ніж встановити додаток, якого ви ніколи не пробували, перейдіть до меню Indigo і натисніть резервне копіювання / відновлення. Виберіть, куди потрібно зберігати конфігурацію резервного копіювання, а потім виберіть повне резервне копіювання або немає резервного копіювання бази даних. Після цього встановіть новий аддон. Якщо ваш Kodi почне недоброзичливо після його встановлення, поверніться до меню резервного копіювання / відновлення та натисніть відновити резервну копію. Немає потреби у відновленні заводу.

Це не завжди працює, оскільки іноді помилковий додаток може змінювати налаштування, які не входять до файлу резервної копії. Але якщо ти відчуваєш, що ти повинен встановити аддон, який може бути помилковим, використання резервного копіювання / відновлення – це досить хороший страховий поліс.

Переглядач журналів

Індіго Тваддон

Якщо розробник запитує ваш файл журналу, щоб допомогти вам у вирішенні проблем, вам потрібно буде знайти файл і завантажити його. Однак іноді ви зможете вирішити проблему самостійно, якщо зможете просто подивитися файл журналу. Сюди входить переглядач журналу Indigo.

Прокрутіть програму перегляду журналу, щоб знайти червоні повідомлення про помилки в лівій частині екрана. Якщо ви досвідчений засіб усунення несправностей з Kodi, ви можете визначити проблему, просто переглянувши їх.

Для отримання додаткової інформації дивіться нашу статтю про файли журналів Kodi.

Сканування без монет

Індиго-коді-аддіон сканування інсталятора без монет

Один з найновіших функцій Indigo, доступний у додатку Indigo Kodi, сканування без монет призначений для сканування файлів Kodi, щоб допомогти викорінити та видалити будь-які неповнолітні криптовалюти. Хоча було знайдено небагато неповнолітніх криптовалют із встановленими додатками Kodi, це хороший запобіжний захід, який допоможе уберегти ваш комп’ютер від шкідливого програмного забезпечення, яке може з’їсти ресурси системи.

Висновок

Якщо ваш Kodi або певний аддон не працює належним чином, додаток Indigo може бути дуже корисним у вирішенні проблем. Це може допомогти вам очистити кеш, видалити ескізи, відновити заводські налаштування, створити резервні копії та виконати безліч інших дій, які можуть виправити збої та інші низькі показники. Дотримуйтесь цього керівництва, і ви зможете без проблем встановити та використовувати його.

Подальше читання:

Як виправити проблеми з Kodi на Amazon Fire Stick

Якщо ви встановите RealDebrid на Kodi?

14 найкращих адонів Kodi за 2017 рік

Як переглянути файли журналів Kodi

Дивіться безкоштовні фільми та телебачення на законних підставах, використовуючи додаток Kodi Viewster

Отримайте субтитри для роботи над Kodi

Вилки Kodi Exodus: Ви можете їм довіритися?

Безкоштовно дивіться мережеве телебачення за допомогою додатку USTVNow Kodi

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me