Genesis Reborn Kodi addon: Чи потрібно це встановити? Це безпечно? Чи є кращі альтернативи?

Генезис Відроджений


Якщо у вас є на увазі аддон Genesis Reborn Kodi, тоді не варто шукати більше. Цей посібник досліджує аддон, а також деякі його альтернативи.

Kodi – це безкоштовна програма для медіаплеєра, яка дозволяє налаштувати власну систему домашнього кінотеатру. Це запакована функція, що дозволяє отримати багато можливостей, що включає в себе обробку місцевих ЗМІ та Інтернет-ЗМІ за допомогою безлічі доступних додатків.

Що насправді відрізняє Kodi від багатьох конкурентів, це те, що він є крос-платформою. Kodi доступний на пристроях iOS, пристроях Android, таких як телевізійні скриньки / палички та телефони, малинові піски, Amazon Firesticks / TV і навіть можна передавати на телевізор через Roku. Це просто дряпає поверхню підтримуваних пристроїв.

Остання стабільна версія Kodi – це Kodi v17.4 “Криптон”.

Comparitech не потурає і не заохочує будь-яке порушення обмежень авторських прав, включаючи незаконне потокове передавання через Kodi. Kodi можна використовувати для багатьох відмінних, законних онлайн-потокових цілей. Будь ласка, врахуйте закон, жертви та ризики піратства, перш ніж завантажувати або передавати матеріали, захищені авторським правом, без дозволу.

Перш ніж розпочати: Як безпечно та приватно користуватися Kodi

Ви завжди повинні дотримуватися заходів обережності, коли робите що-небудь в Інтернеті, включаючи потокове передавання вмісту через Kodi. Один із способів убезпечити себе – це використання віртуальної приватної мережі (VPN). Хороший VPN допоможе пом’якшити певні ризики, пов’язані з Kodi, включаючи атаки Man-in-the-Middle (MitM) та швидке прискорення швидкості провайдера..

Атаки “людина-в-середині” може траплятися з будь-яким адоном. Хакери можуть розміщувати шкідливий код у будь-якому додатку Kodi та використовувати його, щоб шпигувати за вашою діяльністю та викрадати ваші дані. Сторонні аддони, такі як Genesis Reborn, часто проходять через менш сувору перевірку, роблячи їх більш вразливими до таких питань. VPN може приховати вашу особу та запобігти втраті даних.

Тим часом VPN також дозволяють приховати свою діяльність в Інтернеті від іноді сторонніх очей постачальника послуг Інтернету (ISP). За відсутності VPN, провайдери можуть легко стежити за тим, що ви робите в Інтернеті, далеко не ідеально з точки зору конфіденційності.

Інтернет-провайдери також все частіше надсилають попереджувальні листи особам, які передають вміст через неофіційні джерела. VPN маскують вашу ідентичність в Інтернеті та не дозволяють провайдерам прослуховувати ваші онлайн-дії.

Вам буде потрібна швидка, стабільна VPN при потоковому передачі за допомогою Kodi через високі вимоги до пропускної здатності онлайн-потоку. Наш рекомендований VPN – це IPVanish, який досить добре відомий у спільноті Kodi. IPVanish використовує власні високоякісні сервери для мінімальних втрат швидкості. Однак це не єдиний хороший VPN. Не соромтеся ознайомитися з нашим повним списком рекомендованих VPN-послуг, якщо IPVanish не відповідає вашим потребам.

Програма читання: економте 60% на плані IPVanish тут.

Генезис Відроджений

Genesis_kodi_addon_content

Що це? Genesis Reborn – це вилка колись популярного аддона Genesis Kodi. Genesis Reborn надає доступ до широкого каталогу вмісту. Каталог добре організований, що дозволяє легко знаходити те, що ви шукаєте.

Існує також зручна функція пошуку, якщо ви шукаєте щось конкретне або не можете знайти те, що шукаєте, у межах категорій.

Ви зможете швидко знайти фільми та телевізійні шоу, а для зручності буде виділено новіший вміст. The Фільми і ТВ-шоу ще більше класифікуються, упорядковуючи вміст відповідно до міток, таких як Жанри і Роки.

Чому варто уникати цього. Більшість контенту розміщується за неофіційними джерелами, які не мають необхідних ліцензій для відтворення такого контенту. Це викликає юридичні питання, і тому ми не можемо рекомендувати плагін Genesis Reborn.

Альтернативи Genesis Reborn

Потріскувати

crackle_kodi_addon

Crackle Kodi addon – це портал до послуги Crackle Video on demand (VOD), яка абсолютно безкоштовна. Ви можете знайти телепередачі типу Уокер Техаський рейнджер і Seinfeld на Crackle. Щодо фільмів, то є такі назви, як Сука і Всередині чоловіка. Crackle також має власний оригінальний вміст, доступний для перегляду.

За допомогою Crackle слід зазначити, що вам не потрібно мати доступ до останніх шоу та фільмів. Також немає вмісту HD. Зважаючи на це, це надійний сервіс і доступні засоби масової інформації є приємними.

Crackler знаходиться в сховищі аддону Еракнафобія.

Crackle забезпечує легальний доступ до медіа, який він відображає, і він абсолютно безкоштовний. З цієї причини ми можемо з комфортом рекомендувати Crackle для задоволення від перегляду.

Вістер

kodi_viewster

Viewster має велику бібліотеку вмісту з доступними жанрами, такими як Дія, анімація, комедія, документальний фільм, Sci Fi, Бойові мистецтва, пригоди та вестерн.

Viewster оснащений функцією пошуку, але це робить його унікальним, це те, що він відокремлює функцію пошуку фільмів від функції телевізійних шоу. Це запобігає плутанині з подібними назвами, або з телевізійними шоу та фільмами, що мають однакові назви.

У програмі Viewster немає вмісту в форматі HD, але, як і в додатку Crackle, це якісний матеріал.

Viewster знаходиться в офіційному сховищі аддонів Kodi.

Viewster надає доступ до контенту на законних підставах, і тому це один з наших рекомендованих альтернативних доповнень для Genesis Reborn.

FilmOn TV

фільон

Додатковий додаток FilmOn TV Kodi надає доступ до потокової служби Film On TV. Ви матимете доступ до великої бібліотеки відео на замовлення, а також живого телебачення. Є канали новин, такі як BBC BBC, канали живої музики та канали, які відтворюють фільми та телевізійні шоу.

Хоча вміст у форматі HD доступний безкоштовно, підписка надасть вам доступ до більшої частини його та загалом надасть вам доступ до більшого вмісту..

Filmon TV розміщений у сховищі SuperRepo.

Оскільки FilmOn TV передає вміст на законних підставах, це один з наших рекомендованих альтернативних доповнень до Genesis Reborn.

Якщо ви хочете вивчити більше варіантів, подивіться наш список найкращих адонів фільму Коді року.

Фінальні думки

Genesis Reborn надає доступ до найрізноманітнішого контенту. Однак ви повинні врахувати закон, жертви та ризики піратства, перш ніж завантажувати або передавати в авторський захист захищені авторським правом матеріали без дозволу через додаток Genesis Reborn. Взяти до уваги все, що ми виділили вище, а потім прийміть обгрунтоване рішення.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map