Gaia Kodi addon: Що таке Gaia та чи законно та безпечно у використанні?

Гайя Коді аддон

Якщо ви шукали способи перегляду безкоштовного телебачення та фільмів в Інтернеті, ви, мабуть, чули про додаток Gaia Kodi. Гая – дуже популярний аддон, який має багато шанувальників у спільноті Kodi. Однак вам може бути цікаво, чи Gaia законна чи безпечна для встановлення на вашому пристрої. Ця стаття детально вивчить цю тему. Він також запропонує альтернативні доповнення, які можна використовувати замість Gaia.

Оновлення 14.09.2018: 13 вересня 2018 року охоронна компанія ESET оприлюднила звіт про шахтарів криптовалюти в декількох додатках Kodi, включаючи GAIA. Нижче ми включили додаткову інформацію про це.

Що таке Коді?

Kodi – це безкоштовне програмне забезпечення з відкритим кодом, яке можна використовувати для передачі відео практично з будь-якого місця в Інтернеті. Його також можна використовувати для відтворення медіафайлів на різних пристроях. Це виключає необхідність перемикання між різними програмами для відтворення різних видів медіа. Kodi також може блокувати рекламу з багатьох потокових сайтів.

Коді іноді звинувачують у використанні в основному для піратства. Однак, хоча Kodi можна використовувати для передачі піратського контенту, також існує багато додатків Kodi, які передаються з авторизованих джерел, які відповідають закону про авторські права, включаючи рекомендовані в цій статті.

Kodi можна встановити на Apple TV, Android або iOS телефон, ПК, Mac або скріншот до Roku.

Попередження: Kodi слід використовувати лише для вмісту, до якого ви маєте законне право доступу. Ні Фонд Коді, ні Компаратих не виступають за використання Коді для піратства.

Завжди використовуйте VPN разом із Kodi

Люди, які передають відео з несанкціонованих джерел, часто використовують віртуальні приватні мережі (VPN), щоб зберегти перегляд приватним. Це може змусити деяких вважати, що VPN необхідні лише для перегляду піратських відео. Однак VPN насправді корисний для всіх, хто передає відео, незалежно від джерела чи вмісту.

Інтернет-провайдери часто нахмуряються на потокове відео, і навіть люди, які дивляться ідеально законні потоки відео, іноді змушують скорочувати свої Інтернет-провайдери, щоб зменшити використання пропускної здатності. Це призводить до буферизації, що засмучує проблему для ріжучих шнурів всюди. Використання VPN допомагає запобігти цьому, шифруючи дані користувача, тим самим приховуючи факт, що користувач передає відео.

VPN також можуть запобігти поточним веб-сайтам знати місцезнаходження користувача, тим самим розблокуючи вміст, який інакше не був би доступний. І вони можуть допомогти захистити хакери від нападів посередників.

Однак не всі VPN корисні для користувачів потокового відео. Деякі не мають додатків для телевізійних пристроїв, занадто повільні для відеозаписів або вторгуються в конфіденційність користувачів, зберігаючи журнали. З цих причин ми рекомендуємо IPVanish. Він має чітку політику “без журналів”, достатньо швидкий для обробки відео з високою затримкою, і має додаток для популярних телевізійних пристроїв, таких як Amazon Fire TV і Nvidia Shield.

Більш рекомендовані VPN для використання з Kodi див. У нашому посібнику.

НАЙКРАЩИЙ VPN ДЛЯ KODI: IPVanish – наш найкращий вибір. Має велику незавантажену мережу серверів і досягає хороших швидкостей. Сильні функції безпеки та конфіденційності роблять IPVanish улюбленим для користувачів Kodi та Amazon Fire TV Stick. Спробуйте безризиково із 7-денною гарантією повернення грошей.

Що таке аддона Гая Коді?

Аддон Гайя Коді – це вилка попереднього адона під назвою “Бульбашки”. Він був створений, коли оригінальний розробник кинув роботу над ним і нова людина взяла на себе проект. Як і багато хто з додатків Kodi, Gaia здійснює пошук на різних веб-сайтах, щоб знайти вміст, який шукає користувач. Він сам не містить вмісту. Натомість він просто надає посилання на місця, де зберігаються фільми та телепередачі.

Що Gaia відрізняється від багатьох аддонів, це те, що він оптимізований для “багатохостингових” послуг та торрент. Більшість веб-сайтів, якими користуються аддони Kodi, є “єдиним хостом”. Вони пропонують певний контент, але не підключаються до інших служб, які мають різний вміст. Ці сайти з “єдиним хостом” зазвичай мають як безкоштовну, так і преміальну версію. Преміальна версія дозволяє користувачеві завантажуватись з більшою швидкістю.

Однак підписатись на преміальну версію багатьох різних веб-сайтів було б дуже дорого, тому сайти з багатьма хостами, такими як RealDebrid та OffCloud, отримали угоди, які дозволяють пропонувати членство на декількох сайтах за одну плоску плату. Саме ці сайти з “багатьма хостами” є типом, з яким Гая призначена працювати.

Підводячи підсумок, Gaia дозволяє абонентам цих багатопрофільних послуг отримувати більш високі швидкості (краща картинка та звук, менше буферизація), ніж це було б у багатьох інших аддіїв Kodi. Також є безкоштовний розділ, який доступний для користувачів, які не мають передплати. Цей розділ містить телепередачі, фільми, документальні фільми, фільми та дитяче програмування. Він схожий на вміст, доступний для багатьох інших аддонів.

Чи законний і безпечний додаток Gaia Kodi??

Існують деякі доповнення Kodi, які передають піратський вміст, тож вам може бути цікаво, чи Gaia законна та безпечна для використання на вашому пристрої. Відповідь полягає в тому, що майже весь вміст на Gaia є піратським. Хоча вам доведеться платити за послуги, що приймають декілька хостів, щоб отримати максимальну користь від Gaia, немає жодних доказів того, що будь-який з цих грошей йде власникам авторських прав. За що ви платите, це ємність сервера, а не сам контент.

Окрім цього юридичного питання, існують також ризики щодо безпеки та конфіденційності використання цього додатка. Gaia не є частиною офіційного сховища Kodi, тому офіційна команда Kodi не перевірила, чи немає в ньому шкідливих програм. Хоча члени спільноти Kodi проходять тестування сторонніх адонів, їх тестування, як правило, не настільки послідовно чи надійно, як те, що проводиться у самої команди Kodi. Ми також не знаємо, хто насправді розробник Gaia. У минулому принаймні один сторонній додаток Kodi був “оновлений” особою, яка, схоже, видає себе за оригінального розробника, що призводить до побоювань, що він використовувався для поширення шкідливого коду. Тож, безумовно, існує ризик встановлення аддонів від анонімних розробників.

Нічого з вищезазначеного не слід сприймати, щоб усі сторонні аддони Коді погані. Багато репортажів третьої сторони роблять велику послугу громаді Коді, забезпечуючи безпечні, законні доповнення до громади. Однак деякі доповнення в минулому розробники не використовували. Ми вважаємо, що читачам важливо знати про це.

Оскільки Gaia передає вміст, що порушує авторські права, та через ризики безпеки, пов’язані з його встановленням, ми не рекомендуємо встановлювати додаток Gaia Kodi. Натомість ми рекомендуємо юридичні та офіційно безпечні доповнення Kodi, перелічені нижче.

Крім того, у вересні 2018 року компанія з комп’ютерної безпеки ESET оприлюднила досить жахливий звіт, в якому було доведено, що кілька доповнень Kodi, включаючи GAIA, містили зловмисне програмне забезпечення криптовалюти. Користувачі Unwary Kodi встановили зловмисне програмне забезпечення разом із додатком. Хоча розробники GAIA вирішили цю проблему, вони також нікому не сказали, що знайшли зловмисне програмне забезпечення в першу чергу, що спричинило питання щодо прозорості.

Як правило, слід зазначити, що всі додатки Kodi можуть містити зловмисне програмне забезпечення, особливо встановлене з сторонніх джерел. Хоча ці випадки рідкісні, чим популярніший і аддон, тим більше шансів стати мішенню. Ми рекомендуємо регулярно встановлювати антивірусне програмне забезпечення та виконувати сканування вашої системи під час використання Kodi, щоб переконатися, що ви захищені від зловмисного програмного забезпечення від підозрілих джерел.

Найкраща альтернатива аддону Gaia Kodi: Crackle

Зламати меню фільму

Найкращою альтернативою Гайї є аддон Crackle Kodi. Crackle – це безкоштовний веб-сайт телебачення та кіно, що підтримується рекламою. Хоча в Інтернеті є й інші безкоштовні сайти для кіно та телебачення, Crackle має тенденцію виділятися з-за решти завдяки своєму фокусуванню на розміщенні високоякісного контенту, такого як популярні телешоу та фільми з великими зірками. У неї подібні телесеріали Seinfeld, Кліщ, Уокер: Техаський рейнджер, і Щит, і подібні фільми Код тиші (у головній ролі Чак Норріс), Аннабель (Приквел до Джеймса Вана Закляття), і Darkman III: Die Darkman Die, серед багатьох інших.

У головному меню додатка Crackle Kodi ви знайдете два варіанти: фільми та телевізор. Натискання будь-якого з цих параметрів створює алфавітний список заголовків, що дозволяє легко знайти саме те, що ви шукаєте. Цей додаток блокує всю рекламу від Crackle, дозволяючи вам переглядати шоу або фільм без перешкод.

Детальніше: Як встановити та використовувати Crackle Kodi addon

Інші альтернативи Gaia

Тубі-телевізор

TubiTV Kodi addon

Tubi TV – ще один безкоштовний, підтримуваний рекламою телебачення та кінотеатр. У ньому є найбільший каталог будь-якого веб-сайту безкоштовної трансляції, що містить понад 50 000 назв у кількох географічних регіонах. TV Tubi має такі популярні телепередачі, як Камелот, Паранормальне стан, Собака: Мисливець за головами, Вільфред, і Мертва зона, а також фільми на кшталт Явища (у головній ролі – Дженніфер Коннеллі), Весільний Дим (Джейсон Біггс, Ісла Фішер) та Герцогиня (Кіра Найтли, Ральф Фінн). TV Tubi також має надійну колекцію документальних фільмів та дитячих шоу.

Додаток Tubi TV Kodi класифікує вміст Tubi TV на 35 розділів. Є розділ для фільмів жахів, комедій, фільмів з високою оцінкою про гнилі помідори, документальні фільми тощо. Використовуючи ці меню, досить легко знайти те, що слід дивитись у ті часи, коли ви не впевнені, що саме шукаєте. Існує також функція пошуку, якщо ви вже маєте назву.

Дивись також: Як дивитися телевізор Tubi на Kodi

Топ документальних фільмів

Топ документальних фільмів Коді аддон

Якщо ви хотіли, щоб Гая отримала документальні фільми, наявні в ній, топ Документальні фільми Коді аддон – чудова заміна. Цей додаток передає вміст із TopDocumentaryFilms.com. Каталог можна переглянути, натиснувши на Нещодавно додані, найвищий рейтинг, більшість голосували, і найбільше ділиться параметри, знайдені в головному меню. Ви також можете переглянути документальні фільми за жанром, використовуючи Усі категорії (від A до Z) варіант.

Топ документальних фільмів має широкий спектр документальних фільмів з багатьох жанрів, серед яких економіка, сексуальність, виконавське мистецтво, релігія, наука, природа та інші.

Найкращі документальні фільми Додді Коді можна знайти в офіційному сховищі Коді. Щоб встановити, почніть з головного меню Kodi. Звідти натисніть addons → завантажити → відео addons → Топ документальних фільмів → встановити.

Пов’язані: Як дивитися документальні фільми про Kodi

PBS Kids

Якщо ви думали про те, щоб встановити Gaia для передачі дитячих шоу, PBS Kids – це чудова заміна. Оскільки PBS є загальнодоступною станцією, у ній є безліч безкоштовного контенту. І більшість вмісту дітей є доступними на PBSKids.org. Головне меню додатка PBS Kids Kodi відкриває простий список усіх 42 шоу PBS Kids. Звідти ви можете перейти до останнього епізоду Допитливий Джордж, Боб Будівельник, Кайлу, Поїзд динозавра, або що б ви не хотіли побачити.

Аддон PBS Kids Kodi знаходиться в офіційному сховищі аддонів Kodi. Щоб встановити, натисніть addons → завантажити → video addons → PBS Kids → встановити з головного меню Kodi.

YouTube

Додаток YouTube Kodi

Якщо ви думали про встановлення Gaia, щоб отримати доступ до її розділу з короткометражними фільмами, який містить подібні фільми Дарт Мол: Учень і Бойовий клуб супергероїв, додаток YouTube Kodi може стати чудовою заміною. Більшість цих фільмів доступні на YouTube, і ви можете уникнути реклами YouTube, переглядаючи їх через додаток Kodi. Цей аддон може бути налаштований на мову та регіон на ваш вибір. Це можна використовувати, коли ви входили чи виходили з YouTube. Він також має зручну функцію пошуку, яка зберігає всі ваші останні пошуки. Це полегшує пошук відео, яке ви хочете переглянути ще раз.

Детальніше: Як встановити YouTube на Kodi

Кінострічка

Встановити додаток FilmRise Kodi

Хоча Crackle і Tubi TV – найкращі адоні Kodi для пошуку безкоштовних фільмів, заслуговує на згадку також і аддона FilmRise Kodi. FilmRise – компанія, що розповсюджує кіно та телебачення, яка володіє багатьма класичними фільмами, в яких виступають відомі актори. Багато назв FilmRise розміщено на YouTube і пропонується безкоштовно, а FilmRise має 30 різних каналів YouTube, присвячених різним жанрам.

Є YouTube-канал на FilmRise для фільмів жахів, криміналістичних файлів, документальних фільмів, художніх фільмів, паранормальних, історії, боротьби та багатьох інших типів контенту. Додаток FilmRise Kodi містить окремий варіант меню для кожного каналу FilmRise YouTube, що полегшує перегляд його каталогу.

Детальніше: Як встановити FilmRise для Kodi

Висновок

Якщо ви чули про доповнення Gaia Kodi, ви, можливо, задумалися, чи законний він чи безпечний. Відповідь полягає в тому, що він розповсюджується здебільшого піратським вмістом і не настільки безпечний, як багато інших аддонів Kodi. Якщо ви хочете безкоштовного телебачення та фільмів, можливо, кращі варіанти – додатки Kodi, які ми тут рекомендували.

Якщо ви вважаєте, що цей посібник є корисним, ви можете ознайомитись з іншими нашими посібниками з Kodi, такими як кращі 109 адонтів Kodi, як оновити Kodi на Fire Stick та найкращі репортажі про Kodi..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me