Facebook Kodi addon: Як переглянути медіа Facebook на Kodi

Facebook kodi addonЯкщо ви завзятий користувач Facebook, ви, ймовірно, намагаєтесь отримати доступ до служби соціальних медіа на будь-якому пристрої, на який можете. На щастя, більшість ваших пристроїв можуть отримати доступ до Facebook, тоді як навіть медіа-центр Kodi дозволяє вам також переглядати Facebook.

Додаток Facebook Kodi дозволить вам отримати доступ дещо ваших ЗМІ у Facebook, але не всі. Ми розглянемо, що може зробити додаток Facebook Media Kodi і що він не буде, а також покажемо, як встановити додаток Facebook на Kodi.

Що таке Коді?

Kodi – це безкоштовний програмний медіаплеєр, який дозволяє користувачам переглядати зображення та відео, які зберігаються в Інтернеті, не потребуючи веб-браузера. Його можна встановити на пристрої Amazon Fire TV, Apple TV, ПК, Mac, Nvidia Shield та мобільні пристрої Android або iOS. Kodi має доповнення або плагіни, які дозволяють йому отримувати доступ до майже будь-якого вмісту в Інтернеті, включаючи засоби масової інформації Facebook.

Попередження: Kodi слід використовувати лише для вмісту, до якого ви маєте законне право доступу. Ні Фонд Коді, ні Компаратих не виступають за використання Коді для піратства.

Детальніше: Що таке Коді? Як я можу почати його використовувати?

Завжди використовуйте VPN разом із Kodi

Якщо ви передаєте відео з Facebook або будь-якого іншого джерела в Інтернеті, ваш Інтернет-провайдер може зменшити швидкість вашого Інтернету, щоб зберегти пропускну здатність в мережі. Це може спричинити буфер ваших відео. Сайти для трансляції можуть також використовувати блоки географічного вмісту, щоб запобігти перегляду їх відео, якщо вони знають, де ви знаходитесь. З цих причин завжди слід використовувати VPN, щоб захистити свою конфіденційність під час трансляції відео.

VPN забороняє потоковим сайтам знати, де ви знаходитесь, і не дозволяє вашому Інтернет-провайдеру знати, що ви потоково передаєте відео.

Не всі VPN хороші для користувачів Kodi. Більшість не має додатків для Amazon Fire Stick або інших популярних телевізійних пристроїв. У багатьох немає серверів у достатній кількості країн, щоб адекватно замаскувати ваше місцезнаходження. Деякі мають політику, яка дозволяє їм вести журнали поведінки користувачів, створюючи ризик конфіденційності.

З цих причин ми в Comparitech рекомендуємо IPVanish для користувачів Kodi. IPVanish має додаток як для Amazon Fire TV, так і для Nvidia Shield. Він має сервери в понад 60 країнах. Він не зберігає журналів поведінки користувачів в Інтернеті. Сервіс є прекрасним способом захисту вашої конфіденційності та безпеки, особливо під час доступу до Facebook через Kodi.

НАЙКРАЩИЙ VPN ДЛЯ KODI: IPVanish – наш найкращий вибір. Має велику незавантажену мережу серверів і досягає хороших швидкостей. Сильні функції безпеки та конфіденційності роблять IPVanish улюбленим для користувачів Kodi та Amazon Fire TV Stick. Спробуйте безризиково із 7-денною гарантією повернення грошей.

Як встановити та авторизувати додаток Kodi для Facebook

Facebook Addi Kodi називається “Facebook media”. Він є частиною офіційного сховища аддіусів Kodi. Ось як його встановити та дозволити використовувати його зі своїм обліковим записом Facebook.

У головному меню Коді натисніть аддони

Kodi_17_Krypton_addons_Comparitech

Виберіть завантажити

Завантажити Kodi Addons

Виберіть програмні доповнення

Додатки до програми TVAddons

Виберіть ЗМІ у Facebook

вибирайте facebook ЗМІ

Клацніть встановити. Медіа Facebook слід встановити протягом декількох секунд

встановити facebook media

Виберіть ЗМІ у Facebook знову

Через кілька секунд аддон доручить вам перейти до URL-адреси та ввести код. Для виконання цього завдання використовуйте ПК, мобільний пристрій чи інший веб-пристрій

Медіа Facebook введіть код

Ваш веб-переглядач перенаправить вас на Facebook і попросить увійти. Дотримуйтесь підказок, щоб закінчити авторизацію цього додатка Kodi для використання у Facebook

ЗМІ Facebook вводять код 2

Коли ви закінчите цей процес, ваш браузер надішле вам повідомлення про підтвердження.

Авторизація засобів масової інформації Facebook завершена

Через кілька секунд Kodi також підтвердить, що авторизація завершена. Клацніть добре

Авторизація засобів масової інформації Facebook завершена2

Зачекавши ще кілька секунд, Kodi дасть вам Користувач доданий повідомлення зі своїм іменем. Клацніть добре знову

Це все, що є для встановлення та авторизації засобів масової інформації Facebook Kodi addon.

Детальніше: як встановити YouTube для Kodi

Як користуватися Facebook на Kodi

Щоб завантажити Facebook для Kodi, почніть з головного меню та виберіть addons → program addons → Facebook media. З’явиться головне меню доповнення Facebook.

Головне меню медіа Facebook

Ось перелік того, що робить кожен із пунктів меню.

  • Альбоми – виберіть цей пункт меню, якщо ви хочете переглядати зображення, які ви завантажили у Facebook. Зображення групуються за альбомами, тому вам потрібно натиснути на кожне з них, якщо ви хочете побачити всі зображення
  • Відео – Виберіть цей елемент, якщо хочете переглянути відео, яке ви завантажили у Facebook
  • Друзі (можливо, зламані) – Виберіть цей елемент, якщо ви хочете переглядати зображення профілю людей у ​​списку своїх друзів. Під час нашого тестування ми виявили, що цей варіант не працює так, як передбачалося, оскільки показав лише одного друга. Але ви, можливо, захочете спробувати це самі і побачити, що відбувається
  • Фотографії мене – Клацніть цей пункт меню, якщо ви хочете знайти фотографії, на яких вас позначили ваші друзі
  • Відео мені – Виберіть цей елемент, якщо ви хочете знайти відео, на яких вас позначали ваші друзі

Що додаток Facebook Kodi не буде робити

У той час як додаток Kodi від Facebook дозволить вам переглядати свої зображення та відео, важливо зрозуміти, що це не дозволить вам зробити. Ви не можете використовувати аддіон Facebook Kodi для перегляду текстових публікацій, створення текстових публікацій, завантаження зображень чи відеозаписів, перегляду зображень чи відеозаписів, на яких вас не позначено тегами, приєднання до груп або виконання більшості функцій Facebook.

Якщо ви хочете переглянути власні зображення чи відео або ті, на яких ви позначені тегами, це чудовий додаток Kodi. Якщо ви хочете зробити щось інше у Facebook від Kodi, цей додаток не допоможе.

Дивись також: Найкращі 112 кодіадонів, які все ще працюють

Сподіваємось, вам сподобався цей посібник у Facebook на Kodi. Якщо ви хочете отримати додаткову інформацію про те, як за допомогою Kodi знайти найкращі відео з Інтернету, ознайомтеся з іншими нашими посібниками з Kodi, включаючи, як встановити DailyMotion для Kodi, як дивитись телевізійну програму на Kodi, як змінити свій Kodi шкіра та ін.

Дивись також: Найкращі VPN для Facebook

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me