Exodus Redux Kodi addon: Це безпечно встановити? Чи є кращі альтернативи

Вихід Redux Kodi addon


Що таке Коді?

Kodi – медіаплеєр із відкритим кодом. Він має безліч функцій, таких як відтворення медіа з Інтернет-джерел та локального сховища. Він доступний для широкого спектру пристроїв, таких як Amazon Fire TV і Fire Stick, iPhone та iPad та Nvidia Shield.

На даний момент для завантаження доступна версія Kodi 18 Leia.

Попередження: Ваш Інтернет-провайдер може переглядати вашу потокову активність

VPN можуть маскувати вашу ідентичність в Інтернеті шляхом маршрутизації вашого інтернет-з’єднання через захищені сервери, захищаючи вашу активність та ідентичність в Інтернеті. Це необхідно сьогодні, оскільки провайдери можуть переглядати вашу потокову активність (все це) і навіть можуть ділитися цією інформацією з третіми сторонами для отримання прибутку.

Крім того, у провайдерів є історія скорочення швидкості з’єднання користувачів, які передають відеоконтент. Однак використання VPN унеможливлює, щоб ваш Інтернет-провайдер з’ясував, ви передаваєте відео чи ні, в кінцевому рахунку дозволяє вам передавати стільки, скільки хочете, і HD або 4K.

Ще один важливий момент, який слід враховувати, – це захист, який пропонують VPN від злому з’єднання, як-от атаки “людина-посеред” (MitM). Крім того, VPN може допомогти вам обійти обмеження щодо географічного вмісту, які часто накладаються деякими службами.

Ми протестували кілька VPN і рекомендуємо IPVanish для використання з Kodi. Він забезпечує безпечну швидку швидкість з’єднання та сумісний з різними пристроями, починаючи від пристроїв iOS та пристроїв Android до комп’ютерів Windows та Linux.

УВАГА ЧИТАТИ: Збережіть 60% на щорічному плані IPVanish тут. IPVanish має семиденну гарантію повернення грошей, так що ви можете спробувати це без ризику.

Що таке Exodus Redux? Якщо ви встановите цей додаток Kodi?

Exodus Redox Kodi addon

Exodus Redux – це вилка колись популярного аддона Exodus Kodi. Він надає посилання на великий вибір фільмів і телешоу. Він також оснащений функцією пошуку та інтеграцією з кількома іншими службами, такими як Trakt.

Хоча вміст та інтерфейс, який він надає, є привабливими, ви повинні зауважити, що його спосіб передачі здійснюється в основному за допомогою піратських веб-сайтів. Вони є незаконними у багатьох країнах, включаючи Великобританію та Австралію, хоча вони перебувають у незаконному сірому просторі у багатьох інших країнах. З цієї причини ми не рекомендуємо використовувати цей додаток. Натомість пропонуємо вам розглянути деякі офіційні альтернативи, які пропонують безліч безкоштовного та легального змісту.

Альтернативи виходу Redux

Exodus Redux – стороннє доповнення, яке офіційно не подає вміст. Є й інші випадки, коли сторонні аддони завдають шкоди через шкідливих розробників. Деякі помітні та останні приклади включають популярні додатки Gaia та Bubbles, які встановлювали зловмисне програмне забезпечення видобутку криптовалют на пристроях користувачів без згоди. Хоча вам слід бути обережними, врахуйте це найбільше сторонні доповнення нешкідливі.

Якщо ви завантажуєте сторонній додаток, перевірте, чи він не містить законних потоків вмісту. Хороший спосіб визначити це – вивчити постачальників вмісту, перелічених у налаштуваннях додатка, та тип пропонованого вмісту. Якщо все, що ви бачите, – це останні та найбільші фільми та шоу, в тому числі багато з них все ще перебувають у театрах або зазвичай доступні через платні потокові послуги, такі як Netflix, то аддон, ймовірно, порушує закони про авторські права.

Офіційні доповнення підпадають під більш жорсткі вказівки і є дійсним варіантом доступу до високоякісного контенту, який відповідає законам про авторські права. Крім того, багато адонів надають цей вміст за конкурентними цінами або навіть за безкоштовно. Подивіться наші запропоновані доповнення Exodus Redux нижче.

Найкраща альтернатива Exodus Redux: телевізор Tubi

TubiTV Kodi addon

Телевізор Tubi надає користувачам доступ до тисяч розважальних назв. Найкраще – це все безкоштовно. Це тому, що послуга підтримується рекламою. Якщо ви використовуєте офіційний додаток Tubi TV Kodi, Kodi повністю відфільтрує рекламу.

Хоча доступний вміст на рівні B і C, ви знайдете безліч фільмів і телевізійних шоу з гідними рейтингами IMDb і Rotten Tomatoes. У телевізорі Tubi навіть є розділ “Високо оцінений на гнилих помідорах” з десятками назв. Ви також не будете обмежені лише старими заголовками, а деякі з них доступні навіть у форматі HD.

Ви можете знайти такі фільми, як Кров’яні лінії з 2018 року, і Смертний святилище з 2016 року, а також телевізійні шоу на кшталт Збій і Людина Бушидо. Вміст охоплює багато категорій, таких як Наукова фантастика & Фантазія, Комедія, Класика.

Окрім того, що він доступний як допоміжний засіб Kodi, він також доступний в оригіналі на телевізорах Roku, Amazon Fire і Firestick, Smart TV TV Samsung та 4-му поколінні Apple TV.

Незважаючи на те, що доступно багато вмісту, частина обмежена певними географічними місцями. Деякі бібліотеки вмісту доступні лише для США, Канади та Великобританії. Однак якщо ви хочете розблокувати всю бібліотеку Tubi TV (понад 50 000 епізодів і фільмів телепередач), ви можете використовувати VPN, щоб обійти географічні блоки служби..

Доступний додаток Tubi TV Kodi безпосередньо від Github.

Інші альтернативи Exodus Redux

Потріскувати

Крекі Коді Аддон

Подібно до Tubi TV, Crackle – це безкоштовна послуга VOD від Sony. Він також підтримується рекламою, але якщо ви переглянете його за допомогою додатка Crackle Kodi, оголошення буде відфільтровано.

Існує гарна суміш старих і новіших назв, які користувачі можуть переглядати за допомогою Crackle. Фільми, такі як Людина-павук і Друзі з перевагами можна знайти. Такі серіали, як Seinfeld, Уокер Техаський рейнджер (з Чак Норріс) і Чоловіки за роботою може також передаватися потоково.

Аддон Crackle Kodi можна знайти в сховищі eracknophobia або в офіційне сховище Kodi Addon.

Попкорнфлікс

Попкорнфлікс Коді аддон

Popcornflix – це послуга потокового телебачення, що підтримується рекламою, яка в основному орієнтована на фільми та телепередачі. Якщо ви користуєтеся послугою платформи через аддіон Kodi, вам не доведеться турбуватися про рекламу, оскільки Kodi відфільтрує їх.

Існує деякий вміст у списку B та C, але ви також знайдете фільми найвищої якості Останній маг повітря і Тактична сила. Ви також можете знайти телепередачі типу Детектори і Курячий суп для душі.

Наразі Popcornflix доступний лише в Канаді та США. Однак ви можете обійти це географічне обмеження, підключившись до VPN-сервера в одній із цих країн.

Popcornflix доступний в офіційному сховищі аддонів Kodi.

Xumo

Xumo TV Kodi Addon

На Xumo ви знайдете понад 100 прямих каналів, а також вміст на замовлення для таких категорій, як Випити & Подорожі і Мода. Ви можете отримати доступ до цієї послуги, що підтримується рекламою, через додаток Xumo.tv Kodi.

Ви знайдете такі канали, як Виноградна лоза і Фільми Гравітаса на Xumo. Як правило, вміст за запитом зазвичай супроводжує канал.

Наразі Xumo доступний лише у США. Це означає, що якщо ви перебуваєте за межами США, вам доведеться підключитися до сервера VPN США, щоб користуватися послугою.

Pluto.tv

Плутон.TV Коді аддон

Pluto.tv пропонує велику колекцію телеканалів, подібно до Xumo. Це ще одна послуга, що підтримується рекламою, до якої ви можете отримати доступ як додаток Kodi.

Такі канали, як Тріснув і Притулок доступні. Ви можете переглядати вміст, використовуючи довідник каналу, через окремі канали, а також можете переглядати вміст за запитом. Ви знайдете такі канали, як Бойовики канал, а також Класичні фільми канал.

Окрім додатків до Kodi, Плутон доступний для пристроїв iOS, пристроїв Android, Google Chromecast як веб-додаток Chrome, на планшетах Amazon та на Apple TV.

Додаток Kodi Pluto.tv доступний в офіційному сховищі аддонів Kodi.

USTVnow Plus

Kodi USTVNow Plus Addon Main

USTVnow – послуга потокового телебачення з безкоштовними та платними пакетами. Безкоштовний пакет надає користувачам доступ до ABC, CBS, CW, FOX, NBC, PBS та My 9. Якщо у вас є Kodi, ви можете отримати доступ до послуги через USTVnow Plus Kodi addon.

Щоб отримати доступ до більшої кількості телевізійних каналів, вам доведеться перейти на платний пакет. Фільми також доступні для оренди.

USTVнow Plus Kodi addon доступний в офіційному сховищі аддонів Kodi.

Вістер

кращий глядач - Коді Аддонс

Viewster – безкоштовна послуга, що підтримується рекламою, яка дозволяє передавати телепередачі та фільми по всьому світу. До його вмісту можна отримати доступ через аддон Viewster Kodi.

Ви не знайдете найновіший і найкращий вміст на програмі Viewster, але ви можете знайти подібні шоу З Нового Світу і Даллас. Ви також можете знайти такі фільми, як Будда і Народжений перемагати.

Viewster доступний в офіційному сховищі аддонів Kodi.

Фільми про велику зірку & Телевізор

фільми з великої зірки та найкращі телевізійні додатки з коді

Big Star Movies – це ще одна потокова платформа із вмістом, доступним безпосередньо через аддіон Kodi.

Для нього не так багато загальних рубрик, але ви все одно можете насолоджуватися телевізійними шоу Inbetweeners і подібні фільми Залізний Іван, і Surf Party (Національний Lampoon). Здається, існує велика різноманітність документальних фільмів, і є деякий анімаційний контент, наприклад, Street Fighter: Нові виклики.

Фільми та телебачення Big Star можна придбати в сховищі MetalChris.

USTVCatchup

Kodi USTVcatchup addon main

USTVCatchup пропонує раніше випущені епізоди телепередач із мереж у США.

Цей безкоштовний додаток Kodi дозволяє користувачам отримувати доступ до таких шоу, як Гаряча безлад і Реба з NBC. Ви також можете знайти шоу з таких мереж Вільна форма і HGTV.

USTVCatchup доступний у сховищі додатків TVADDONS.CO.

Візьміть свій вибір

Exodus Redux, безумовно, має завидну кількість контенту. Однак спосіб надання вмісту за допомогою цього додатка порушує правила авторського права. Тому не рекомендується використовувати цей аддон.

Натомість розгляньте доповнення, такі як TubiTV, Crackle, Xumo та Pluto.tv. Ці доповнення мають сучасний, якісний вміст і є безкоштовним у використанні. Навіть якщо один аддон не задовольняє всіх ваших потреб у вмісті, комбінація цих добавок може заповнити деякі прогалини. Інші переглянуті альтернативні доповнення, такі як USTVCatchup, аж ніяк не є меншими варіантами. Вони, як правило, містять менше вмісту, ніж TubiTV, Crackle, Xumo або Pluto.tv, але вони зазвичай зосереджуються на чомусь конкретному. USTVCatchup фокусується лише на кількох каналах, таких як Харчова мережа і Зроби сам мережу наприклад, і USTVNow це здебільшого послуга, орієнтована на телебачення.

Обирайте вибір залежно від потреб у вмісті, але, як ви бачите, для вас безпечно та законно передавати вміст, існує широкий спектр адонів..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map