ESPN 3 Kodi Addon: Як дивитися ESPN на Kodi

Якщо ви любите спорт, ESPN Kodi addon – найкращий спосіб наздогнати ігри на тижні. ESPN 3 – популярна веб-мережа, яка охоплює всі останні моменти, резюме та коментарі. Додаток ESPN 3 Kodi дозволяє переглядати все, що ESPN 3 розміщує в Інтернеті, а також вибраний вміст із сестринських каналів мережі.

Зверніть увагу: вам не потрібна підписка на кабель, щоб використовувати ESPN 3 Kodi addon, але вам потрібно створити безкоштовний рахунок на ESPN.com.

Що таке Коді?

Kodi – програма, яка дозволяє передавати фільми, музику та шоу з Інтернету чи вашого жорсткого диска. Він створений для того, щоб добре виглядати на телебаченні, мобільному пристрої та комп’ютері. Він сумісний із пристроями з вашого Android-телефону до вашого XBox і всього між ними. 

Станом на цей текст остання версія Kodi становить 17,4, і завантажити її можна тут.

Як дивитися ESPN 3 безпечно та приватно на Kodi

Перш ніж розпочати встановлення плагіна ESPN 3 Kodi, варто задуматися про вашу конфіденційність та безпеку. Оскільки ви будете передавати все по Інтернету, вам потрібно проявити ініціативу та переконатися в безпеці вашого зв’язку.

На жаль, це не просто хакери, від яких потрібно захищатись. Стає зрозуміло, що самі постачальники послуг Інтернету є частиною проблеми. Щороку вони лобіюють уряд приймати нові закони, які дозволять їм отримувати прибуток від вашої історії Інтернету, або ж стягують із клієнтів більше за перегляд відео в Інтернеті.

Comparitech рекомендує зареєструватися в IPVanish, якщо ви збираєтесь регулярно використовувати Kodi. Ми вибрали IPVanish, оскільки це простий у користуванні клієнти для кожного головного потокового пристрою, включаючи Amazon Fire Stick. Це також одне з найшвидших VPN, згідно з нашим тестуванням, з багатьма високошвидкісними серверами по всьому світу.

А якщо ви любите заняття спортом, приємно легко змінювати своє місцезнаходження, щоб уникнути затьмарених ігор. IPVanish – це ще один спосіб, що розпилювачі шнурів можуть використовувати технологію для перегляду того, що вони хочуть, без втручання великих корпорацій, які зроблять що-небудь, щоб зарядити вас трохи додатково.

УВАГА ЧИТАТИ: Економте до 60% на IPVanish

Встановлення ESPN 3 додатка Kodi

Додаток ESPN 3 Kodi можна завантажити з сховища Kodi. Ви знайдете його під відеододатками. Ось як встановити його на свій пристрій Kodi.

ESPN 3 Kodi Addon - Встановити 1

Почніть з натискання на Аддони пункт меню внизу головного меню Коді.

ESPN 3 Kodi Addon - Встановити 2

Потім натисніть кнопку Завантажити.

ESPN 3 Kodi Addon - Встановити 3

Перейдіть до Відеододатки і натисніть на нього, щоб відкрити веб-переглядач Kodi.

ESPN 3 Kodi Addon - Встановити 4

Прокрутіть список, поки не знайдете ESPN 3 Коді аддон і натисніть на нього, щоб відкрити меню інсталяції.

ESPN 3 Kodi Addon - Встановити 5

Потім натисніть кнопку Встановити Кнопка для початку завантаження та встановлення додатка ESPN 3 Kodi.

ESPN 3 Kodi Addon - Встановити 6

Ви повернетесь у веб-переглядач додатка, і піктограма зміниться, коли процес встановлення розпочнеться.

ESPN 3 Kodi Addon - Встановити 7

Нарешті, піктограма зміниться на галочку, коли установка завершиться.

ESPN 3 Kodi Addon - Встановіть 8

Тепер додаток ESPN 3 Kodi буде доступний для запуску у відео-розділі меню Addons.

Налаштування ESPN 3 додатка Kodi

Вам потрібно буде налаштувати кілька речей, перш ніж розпочати трансляцію ESPN 3 на пристрої Kodi. Як мінімум, вам потрібно пов’язати додаток ESPN 3 Kodi зі своїм безкоштовним обліковим записом ESPN. Я також рекомендую внести деякі зміни в кілька інших налаштувань, щоб упорядкувати свій досвід роботи з аддоном.

ESPN 3 Kodi Addon - Налаштування 1

Почніть з запуску ESPN 3 аддон від Меню доповнень.

ESPN 3 Kodi Addon - Налаштування 2Перше, що ви помітите, – це те, що аддону ESPN 3 Kodi потрібно пройти автентифікацію. Клацніть на Аутентифікуйтесь з постачальником, щоб отримати доступ до преміум-вмісту пункт меню для початку роботи.

ESPN 3 Kodi Addon - Налаштування 3

Вам буде надано код активації для входу на веб-сайт ESPN. Переконайтеся, що ви увійшли до свого облікового запису ESPN, а потім натисніть тут.

Зауважте, що ви можете використовувати посилання Apple TV незалежно від вашого пристрою Kodi.

ESPN 3 Kodi Addon - Налаштування 4

Потім виберіть свого постачальника послуг ESPN та введіть код активації, який вам було надано. Мій постачальник не був внесений до списку, оскільки я використовую слинг, тому я вибрав Charter Spectrum за замовчуванням, і він працював чудово.

Клацніть на Продовжуйте кнопку, коли ви закінчите.

ESPN 3 Kodi Addon - Налаштування 5

Ви побачите повідомлення про те, що процес активації пройшов успішно.

ESPN 3 Kodi Addon - Налаштування 6

Потім знову відкрийте Kodi та натисніть кнопку Продовжуйте кнопка.

ESPN 3 Kodi Addon - Налаштування 6

Після цього Kodi скаже вам, що активація завершена і що ваш пристрій пройшов автентифікацію.

ESPN 3 Kodi Addon - Налаштування 6

Після завершення автентифікації ви повернетесь на головний екран додатка ESPN 3 Kodi. Замість повідомлення про авторизацію пристрою Kodi ви побачите останні спортивні моменти із сімейства каналів ESPN.

Додаткові параметри ESPN 3

ESPN 3 Kodi Addon - Налаштування 7

Далі, перемістіть мишу ліворуч на екрані, щоб відкрити панель меню ESPN 3 Kodi addon. Клацніть на Налаштування Аддона пункт меню.

ESPN 3 Kodi Addon - Налаштування 8

В Відтворення меню, ви побачите параметри для встановлення Якість потоку. Для деякого вмісту ESPN 3 буде декілька потоків – один для 1080p, 720p, а іноді і 480p. Я залишаю свій набір “кращим”, що скаже аддону автоматично відтворювати потік найвищої якості.

Ви також можете налаштувати Ліміт бітової швидкості щоб контролювати, яку пропускну здатність дозволений використовувати аддіон ESPN 3 Kodi. Залиште його встановленим на 10 000 кбіт / с (10 Мбіт / с) за 1080p. Ви можете знизити його до 4000 кбіт / с для 720p відео.

ESPN 3 Kodi Addon - Налаштування 9

В Меню пристрою, Мені подобається вимикати більшість записів у меню. Вони контролюють групування відеовмісту та спосіб переміщення по категоріях. Кожна з них дещо різна, але всі вони показують однакові відео. Я вважаю за краще залишати далі Показати меню старого стилю (застаріле) і перемикайте все інше, щоб зменшити безлад.

ESPN 3 Kodi Addon - Налаштування 10

Остаточний параметр, на який варто звернути увагу – це Вимкнути перевірку сертифікатів SSL, який ESPN3 Kodi Addon позначає як небезпечний. Але якщо у вас виникли проблеми з отриманням вмісту з сайту через помилку сертифікату, ввімкнення цього виправить цю помилку.

Якщо у вас є кабельний пакет, який включає ESPN, або якщо ви підписалися на канал через якусь іншу послугу, ви можете натиснути Добре кнопку та пропустити наступний крок.

Для користувачів без пакету ESPN

Якщо у вас не трапляється пакет ESPN через ваш абонент кабелю, вам потрібно буде відключити кілька каналів у додатку. Якщо ви вирішите пропустити цей крок, ви побачите повідомлення про помилку щоразу, коли ви намагатиметеся завантажити вміст, підписаний лише для підписника.

ESPN 3 Kodi Addon - Налаштування 11

Увімкніть канали ESPN, ESPN2, і SEC+ “вимкнено” Якщо ви цього не зробите і не намагаєтеся завантажити вміст з цих каналів, ви будете отримувати неприємне повідомлення про помилку кожного разу. Я також відключив ESPN Desportes тому що я не розмовляю іспанською мовою, але якщо ви фанат хардкор-футболу, ви можете залишити його включеним.

Клацніть на Добре кнопку, коли ви закінчите налаштування параметрів.

Використання ESPN 3 Kodi addon

Тепер, коли додаток ESPN 3 Kodi встановлений і налаштований, ви можете використовувати його, щоб зрозуміти останні новини та коментарі. Запускати відео з додатка легко, і майже кожен день з’являється новий вміст.

ESPN 3 Kodi Addon - Дивитися 1

Коли ви відкриєте його, найновіші відео будуть відображатися на головній сторінці додатка Kodi ESPN 3.

ESPN 3 Kodi Addon - Дивитися 2

Ви також можете переглядати меню, щоб переглянути старіший вміст, або заглядати в відповідні результати, що відбудуться пізніше тижня.

ESPN 3 Kodi Addon - Дивитися 3

Після натискання на відео воно відкриється, як зазвичай, у програвачі Kodi.

Підхопіть своїх улюблених команд за допомогою ESPN 3

Після того, як ви провели деякий час з плагіном ESPN 3 Kodi, я думаю, ви погодиться, що це один з найкращих способів наздогнати ігри на тижні. Якщо ви великий любитель бейсбольної фантазії, як я, ви будете вдячні, коли ви побачите на телевізорі швидкий відеозапис минулої ночі, коли вам захочеться.

ESPN 3 навіть охоплює такі нішеві види спорту, як жіночий джай-алай. У цього каналу є все, і на мій погляд, це робить цей обов’язковий додаток для Kodi.

Дивись також:

 • Найкращий VPN для ESPN
 • Кращі спортивні добавки Kodi
 • Дивитися NFL на Коді
 • Як дивитися MLB на Kodi
 • Дивитися бокс на Коді
 • Як дивитися НХЛ на Коді
 • Дивитися UFC на Kodi
 • Як дивитися EPL на Kodi
 • Живий телевізор Kodi
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map