Додавання Kodi Goodfellas 2.0: якщо встановити його, чи безпечно це, які альтернативи?

goodfellas 2.0

Хочете скористатися додатком Kodi Goodfellas 2.0? У цьому посібнику розглядається добавка Goodfellas 2.0, розбивається те, що ви знайдете всередині, та вивчається кілька помітних альтернатив Goodfellas.

Kodi – це безкоштовне медіа-програмне забезпечення, яке можна використовувати для налаштування власної системи домашнього кінотеатру. Він має багато функцій, які дозволяють максимально насолодитися вашими медіа. Він може відтворювати місцеві медіа, а також засоби масової інформації, що надходять із інтернет-джерел через різні додатки.

Мабуть, одним з найкращих атрибутів Kodi є його кросплатформна природа. Якщо у вас є пристрій iOS, Android TV Box, Raspberry Pi або Amazon Fire Stick / Fire TV, ви зможете насолоджуватися улюбленим носієм через Kodi. Є ще багато підтримуваних пристроїв.

Одне з найпоширеніших застосувань Kodi – це знімати телепередачі та фільми. Є кілька адонів, які дозволяють зробити це, в тому числі Goodfellas 2.0.

Остання стабільна версія Kodi – це Kodi v17.4 “Криптон”.

Comparitech не потурає і не заохочує будь-яке порушення обмежень авторських прав, включаючи незаконне потокове передавання через Kodi. Kodi можна використовувати для багатьох відмінних, законних онлайн-потокових цілей. Будь ласка, врахуйте закон, жертви та ризики піратства, перш ніж завантажувати або передавати матеріали, захищені авторським правом, без дозволу.

Важлива примітка: безпечне та приватне використання Kodi

Kodi може бути чудовим додатком, але користувачі повинні знати про ризики, пов’язані з Kodi, та вживати заходів для захисту їх конфіденційності та безпеки. Найпростіший спосіб зробити це за допомогою віртуальної приватної мережі (VPN). Хоча VPN часто асоціюються з користувачами Kodi, які хочуть отримати доступ до піратських матеріалів, не знаючи провайдера, є багато законних причин, яким користувачі Kodi повинні користуватися одним.

Без VPN ваш Інтернет-провайдер міг би легко бачити та відстежувати ваші онлайн-дії; далеко не ідеально з точки зору конфіденційності. Деякі Інтернет-провайдери звинувачуються в припиненні зв’язку користувачів, які регулярно передають багато інтернет-відео. Це уповільнює всю вашу активність в Інтернеті. Якщо у вас виникли проблеми буферизації Kodi, VPN може допомогти.

Крім того, VPN дозволяють вам отримувати доступ до вмісту, який може бути заблокований для вас через ваше місцезнаходження. Це можливо, оскільки VPN може переспрямувати ваше інтернет-з’єднання через сервер в іншій країні, відкривши це, як правило, виключно для цієї країни. Якщо ви подорожуєте за кордон, це робить VPN ідеальним програмним рішенням.

Вибір правильної VPN є важливим, або ви можете розчаруватися і навіть ризикувати більше, ніж раніше. Усі VPN сповільнюють ваше з’єднання, деякі настільки, що Kodi стане непридатним. Ми рекомендуємо IPVanish, розроблений з урахуванням Kodi. Це одне з найшвидших доступних VPN і легко встановлюється на всіх популярних пристроях, включаючи Fire Stick. На відміну від багатьох VPN, IPVanish не веде журнали вашої діяльності, тому виграє найкращі оцінки конфіденційності.

Програма читання: Наші читачі можуть заощадити до 60% на планах IPVanish тут, сюди входить 7-денна гарантія повернення грошей, якщо ви не будете задоволені послугою.

Goodfellas 2.0

kodi goodfellas 2.0

Що це? Goodfellas 2.0 – це точка плавлення як вмісту на вимогу, так і живого контенту. У Goodfellas ви знайдете понад 20 категорій контенту, на які можна вибрати потокові трансляції, присутні в багатьох категоріях вмісту. Goodfellas 2.0 надає доступ до всього, від живих новин та спортивних подій, до фільмів та телепередач. Ви навіть можете знайти контент Боллівуду через Goodfellas 2.0, якщо ви любитель.

Чому варто уникати цього На жаль, Goodfellas 2.0 використовує здебільшого незаконні потоки, щоб надавати вміст користувачам, і може поставити вас у гарячу воду разом із своїм Інтернет-провайдером. Скористайтеся офіційним додатком для перегляду вмісту. Через широке використання піратських потоків ми не рекомендуємо використовувати Goodfellas 2.0.

Альтернативи Goodfellas 2.0

Замість того, щоб звертатися до додатка Kodi Goodfellas 2.0, наступні варіанти запропонують чудовий потенціал потоку.

YouTube

коді goodfellas 2.0 зміна

Завжди надійний YouTube – це справді чудова альтернатива. Ви можете отримати доступ до всього вмісту YouTube через додаток Kodi. Ці дні на YouTube можна знайти багато повнометражних телепередач і навіть фільми, багато з яких безкоштовні. Доступна також велика кількість коротших кліпів, як можна було очікувати.

Деякі телепередачі навіть на своєму каналі YouTube мають спіновий вміст, що працює лише в Інтернеті. Класичним прикладом цього є Кріс Харріс Драйвс вміст, знайдений на офіційному каналі Top Gear YouTube.

Ви можете знайти додаток YouTube Kodi в офіційному сховищі Kodi.

Ми рекомендуємо YouTube, оскільки він надає доступ до вмісту на законних підставах. Незвичайні випадки незаконного вмісту зазвичай швидко видаляються.

FilmOn TV

фільон

FilmOn TV надає користувачам доступ до кількох різних категорій відеоконтенту. Використання додатка FIlmOn Kodi надає вам доступ до цієї великої бібліотеки. Спорт, новини чи навіть музика можна знайти на FilmOn. Хоча у вас буде більше вибору з передплатою на FilmOn TV, ви все одно можете знайти багато безкоштовного контенту.

Додатковий додаток FilmOn TV Kodi можна отримати в сховищі SuperRepo.

FilmOn надає контент через легальні потоки і є одним із доповнень, які ми рекомендую який ви використовуєте замість Goodfellas 2.0.

Потріскувати

кракелю goodfellas kodi addon альтернатива

Crackle надає користувачам доступ до своєї бібліотеки вмісту безкоштовно. Ви можете отримати доступ до Kodi за допомогою додатка Crackler. З Crackle ви знайдете популярні шоу, такі як Герої Відроджуються, і такі фільми, як Алі. Також доступні кілька оригіналів Crackle. Мінусом Crackle, однак, є те, що немає вмісту HD вмісту.

Ви знайдете Crackle у сховищі аддон-еракафобії.

Crackle надає безкоштовний доступ до легального вмісту та простий у використанні. Ось чому це один з наших рекомендованих доповнень.

Вістер

kodi_viewster

Viewster – це доповнення Kodi з великою бібліотекою вмісту. Ви можете переглянути список категорій, щоб знайти такий вміст, як Документальні фільми або Аніме. Крім того, ви можете просто використовувати функцію пошуку, щоб знайти вподобаний вам вміст. Хура Багс Зайчик!

Viewster можна знайти в офіційному сховищі аддонів Kodi.

Фінальні думки

Хоча Goodfellas 2.0 має вражаючу бібліотеку, знову ж таки врахуйте закон, жертви та ризики піратства, перш ніж завантажувати або передавати матеріали, захищені авторським правом, без дозволу.

Офіційні доповнення, такі як Crackle, є життєздатним засобом доступу до вмісту. Якщо ви шукаєте халяви, можливо, ви можете знайти багато улюблених шоу, якщо ви скористаєтесь усіма перерахованими вище доповненнями.

Правда, використання лише одного з цих офіційних доповнень може не дати вам доступ до всіх ваших улюблених шоу. Це, мабуть, так, принаймні, без підписки. Ваша удача покращиться з такими послугами, як FilmOn TV, якщо у вас є платна передплата.

Розгляньте всі свої варіанти, перш ніж робити вибір на додатку (ів), з яким ви будете йти вперед. Ми, звичайно, сподіваємось, що нам вдалося допомогти вам прийняти зважене рішення.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me