Додаток Kodi Streamhub: чи потрібно встановити його? Чи безпечно використовувати?

Ми подивимось на надбудову Kodi streamhub, щоб дізнатися, чи варто встановити його, наскільки безпечним є його використання та чи є кращі альтернативи. Ми також покажемо вам, як безпечно та приватно використовувати Kodi під час використання будь-яких додатків.

streamhub 1

Kodi – це програмний пакет з відкритим кодом, який дозволяє швидко та легко створити власну систему домашнього кінотеатру. Однією з найбільших визначних пам’яток Kodi є те, що його можна встановити на величезному наборі різних пристроїв, включаючи Raspberry Pi, Amazon Fire Stick, Roku, iPhone, Apple TV, USB-флешку та, звичайно, комп’ютери Windows та Mac.

Після встановлення Kodi існує два способи доступу до медіа. Перший – повністю покладатися на відео та музику, які зберігаються локально, але це не ідеально для пристроїв з невеликою кількістю пам’яті. Другий спосіб – встановити додаткові фрагменти програмного забезпечення з назвою додатків. Вони знаходять посилання на вміст, який розміщується в Інтернеті, і їх можна використовувати незалежно від того, на якому пристрої ви встановили Kodi.

Один з таких доповнень називається Streamhub. У цій статті буде пояснено, що таке Streamhub і як це працює. Хоча жодна надбудова Kodi не захищена від атаки, сторонні додатки, такі як Streamhub, менш безпечні, ніж офіційні. Ми також прояснимо проблему конфіденційності, яку поділяють як офіційні, так і сторонні додатки.

Останнім часом у новинах було багато страхітливих історій щодо Коді, але правда полягає в тому, що сам Коді користується цілком законно. Причиною такої негативної уваги є те, що деякі додатки надавали користувачам доступ до неліцензованого вмісту. Щоб зробити питання більш заплутаними, у кожної країни є своє законодавство щодо онлайн-потоку. З цієї причини, перш ніж використовувати Kodi для передачі вмісту, важливо витратити трохи часу на дослідження законів у своїй країні.

Comparitech не потурає і не заохочує будь-яке порушення обмежень авторських прав, включаючи незаконне потокове передавання через Kodi. Kodi можна використовувати для багатьох відмінних, законних онлайн-потокових цілей. Будь ласка, врахуйте закон, жертви та ризики піратства, перш ніж завантажувати або передавати матеріали, захищені авторським правом, без дозволу. Завжди у вас є дослідження, перш ніж отримати доступ до будь-якого додатку, потоку чи сховища Kodi.

Важливо: Як безпечно та приватно користуватися Kodi

У часи, в які ми живемо, важливість конфіденційності в Інтернеті не можна завищувати. На жаль, існує попередження, що люди, які використовують віртуальну приватну мережу (VPN) для анонімізації історії перегляду та трафіку, не приносять користі. Насправді є кілька вагомих причин, чому хтось, а особливо користувачі Kodi, повинні використовувати VPN.

Один з найбільш руйнівних методів, якими хакер може скористатися, називається атакою “Людина в середині” (MitM). Тут хтось перехоплює кожен фрагмент даних між вами та веб-сайтами, які ви відвідуєте, потенційно надаючи їм доступ до всього, від інформації вашого банківського рахунку, до ваших облікових даних для входу в соціальні мережі..

Наскільки це стосується Коді? Добре, що всі додатки вразливі до викрадення, але сторонні додатки мають більш високий ризик, оскільки навряд чи вони мали б однакові технічні процедури перевірки, застосовувані під час розробки. Після викрадення додатку Kodi дуже мало, що зловмисна сторона не може зробити з вашим комп’ютером.

На жаль, хакери – це не все, про що ви повинні турбуватися. Відомо, що постачальники послуг Інтернету (ISP) навмисно обмежують мережеву швидкість своїх користувачів, щоб запобігти їх потоковому відео в Інтернеті. Це може статися, навіть якщо ви платите за необмежену швидкість завантаження та лише передаєте офіційно ліцензований вміст.

Хороший VPN може допомогти з обома цими загрозами. Вони шифрують усі вхідні та вихідні дані з вашого комп’ютера, а це означає, що той, хто вивчає ваш трафік, не зможе побачити, що ви робите. Це також означає, що ваш Інтернет-провайдер не зможе автоматично визначити, чи ви потокове відео, що захищає вас від їхніх заходів, пов’язаних із затуханням.

Ми рекомендуємо використовувати VPN з назвою IPVanish. На сьогоднішній день IPVanish працював з усіма додатками Kodi, які ми перевірили, і вони не зберігають жодного журналу вашого трафіку. Вам також не потрібно жертвувати конфіденційністю для зручності, оскільки його можна навіть встановити на Amazon Firestick.

Вони також володіють своїми серверами, що дозволяє їм забезпечувати стабільну мережу з постійною швидкістю. Це означає, що IPVanish може допомогти запобігти проблемам буферизації та дозволить вам насолоджуватися вмістом Kodi, як це було призначено для перегляду.

Програма читання: економте до 60% тут на IPVanish.

Що є додатком Kodi Streamhub?

streamhub 2
Додаток Kodi Streamhub – це сторонній плагін, який надає доступ до прямих телевізійних потоків, а також до контенту за запитом. Це досить стандартний скрепер посилань, який знаходить вміст, розміщений на декількох різних сайтах потокового передавання, і доставляє їх користувачеві.

Існує кілька великих проблем із цим доповненням, які заважають нам рекомендувати його. По-перше, переважна більшість її вмісту неліцензована. Список постачальників, до яких не можна додати це додатки, і хоча вже включені десятки, немає жодного законного джерела у пропозиції.

По-друге, деякі потоки цього додатка доступні лише учасникам преміум-класу. Щоб стати учасником преміум-класу, ви повинні заплатити розробнику абонемент. Найбільш очевидний недолік тут – це те, що не можна знати, що буде зроблено з інформацією вашої кредитної картки, але це не єдине питання. Якщо ви готові витрачати гроші на трансляцію вмісту, краще підтримати компанію, яка його надає. Це дозволить їм продовжувати створювати цей вміст і не підтримуватиме людей, які створюють незаконні потоки.

У той час як Streamhub має досить велику присутність у соціальних медіа, його творці публікують дуже спорадично. У них є виділений форум, однак деякі його розділи не працюють, і здебільшого, якщо надбудову потрібно було захопити, вам, швидше за все, доведеться покластись на інформацію з неофіційних джерел, щоб підтвердити це.

З наведених вище причин ми не рекомендуємо користувачам Kodi встановлювати або передавати вміст за допомогою Streamhub.

Альтернативи додатку Streamhub Kodi

Streamhub майже нічого не пропонує користувачам Kodi, які хочуть передавати вміст законно. Натомість ці користувачі можуть скористатися деякими офіційними доповненнями нижче або в нашій спеціальній статті. Деякі з них є безкоштовними для використання, деякі вимагають невеликої підписки, але найкраще, щоб весь вміст, до якого вони надають доступ, офіційно ліцензований.

Заступник

пороку

Якщо ви шукаєте важких вражаючих документальних фільмів, у додатковому додатку для Kodi є все, що вам потрібно. Він пропонує повнометражні функції, що охоплюють все, від політики до ідентичності до війни, і вони чітко організовані в списки відтворення для легшого перегляду.

Додаткове додаток Kodi безкоштовне для використання та не потребує будь-якої реєстрації. Немає сторінки налаштувань додатків, але під час перегляду вмісту доступна значна кількість налаштувань. Ви можете змінити яскравість, контрастність і рівень масштабування, і навіть є підтримка 3D-окулярів. Налаштування звуку аналогічно розширені, з функцією спеціального зміщення у випадку, якщо відео відстає.

Весь вміст, який надає Vice, доступний у роздільній здатності високої чіткості, і незважаючи на це, потоки завантажуються дуже швидко з мінімальним буферизацією безпосередньо з офіційного веб-сайту віце.

Віце-доповнення для Kodi можна знайти в офіційному сховищі додатків Kodi.

Смикання

смикатися

Якщо вам цікаві ігри та електронні спорти, ви, мабуть, чули про Twitch. Це провідна в світі потокова платформа з ігровим фокусом, тож цілком природно, що для неї є додатки Kodi.

Доповнення Twitch для Kodi дозволяє шукати певну гру, стример або платформу та надає як контент, так і вміст на замовлення. У ньому також є розділ для неігрового контенту, тож кожен може щось переглянути.

Однією з головних відмінностей між Twitch та іншими відеоплатформами, такими як YouTube, є те, що Twitch розміщує багато вмісту, який триває кілька годин. Це щось із меча з двома кінцями. Завантажувати потоки потрібно трохи довше, і за ними не так легко дивитися, але якщо ви знайдете стример, який вам подобається, вони часто мають набагато більше дивитися, ніж на YouTube.

Ви навіть можете заблокувати певні ігри, спільноти або потоки низької роздільної здатності у результатах пошуку. Це дозволяє отримати найкращий можливий досвід і навіть позбавить вас від необхідності прокручувати кілька сторінок результатів, перш ніж знайти те, що ви шукаєте..

Доповнення Twitch для Kodi можна знайти в офіційному сховищі додатків Kodi.

NBC Sports Live Extra

nbc

Якщо ви шукаєте спортивний контент, надбудова NBC Sports Live Extra для Kodi може запропонувати багато. Вони охоплюють багато різних видів спорту, включаючи Формулу-1, гольф та бейсбол, а також пропонують основні моменти матчу та популярний контент, наприклад, інтерв’ю безкоштовно.

Однак є улов: для перегляду повних ігор або для перегляду живого контенту вам доведеться платити за будь-які матчі абонентської плати. Незалежно від того, ви прихильний фанат чи просто хочете побачити фінал кубка, ви перебуваєте в цьому.

Незважаючи на те, що додаткове висвітлення NBC Sports Live Extra доступне в багатьох країнах (Австрія, Канада, Данія, Німеччина, Ірландія, Італія, Японія, Люксембург, Нідерланди, Іспанія, Швеція, Швейцарія та Великобританія), деякий вміст є заблокованим у регіонах. Це можна обійти, підключивши VPN до американського сервера, проте це не є великою проблемою.

Доповнення NBC Sports Live Extra можна знайти в офіційному сховищі додатків Kodi.

iPlayer WWW

iplayer

У Великобританії одним із найпопулярніших способів доступу до якісного живого контенту є використання BBC iPlayer. Він пропонує суміш телевізійних та радіопередач у прямому ефірі, а також підбірку вмісту на вимогу з усіх каналів BBC.

До всього цього вмісту можна дістатися з Kodi, використовуючи офіційний додаток на ім’я iPlayer WWW. Він безкоштовний у користуванні та не потребує жодної реєстрації. Однак вас можуть запитати, чи маєте ви дійсну ліцензію на телебачення. Це юридична вимога щодо використання iPlayer у Великобританії, а також дозволяє переглядати будь-який інший безкоштовний британський телеканал, тому це не є поганою інвестицією.

Вміст iPlayer зафіксований у регіонах, тому якщо ви власник ліцензії на телевізор, який подорожує за межами Великобританії, ви не зможете отримати доступ до вмісту iPlayer без британської IP-адреси. Однак якщо ви підключите VPN до британського сервера, вам буде наданий такий і ви зможете переглядати iPlayer до вмісту вашого серця.

Додатковий додаток iPlayer WWW для Kodi можна знайти в офіційному сховищі додатків Kodi. Натисніть тут, щоб прочитати наш поглиблений посібник із встановлення iPlayer WWW.

Огляд та проблеми конфіденційності

Streamhub далеко не ідеальний додаток Kodi. Хоча він надає доступ до величезної медіа-бібліотеки, у нас є дуже мало ліцензованого вмісту. Немає способу додавати законних постачальників вмісту, тож для користувачів, які прагнуть офіційно передавати вміст, Streamhub – це майже не марний.

Крім того, той факт, що творець Streamhub приймає плату за передплату в обмін на більш широкий спектр неофіційних джерел, викликає занепокоєння в кращому випадку. Це потенційно дозволяє їм отримати прямий доступ до інформації вашої кредитної картки і навіть ігноруючи ризики, які пов’язані з цим, ваші гроші краще витратити на підтримку людей, які в першу чергу роблять вміст можливим..

Для Kodi існує безліч доповнень, які надають офіційно ліцензований вміст, який ви можете переглядати. Багато з них безкоштовні у використанні, надійніші та пропонують більшу функціональність, ніж Streamhub, тому ми впевнені, що ви зможете знайти той, який відповідає вашим потребам краще, ніж Streamhub.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me