Додатки для Kodi P2P: Що вони? Чи варто їх використовувати?

Ми пояснюємо, що таке додатки Kodi P2P, як вони працюють, і якщо вам потрібно встановити та використовувати їх. Ми розглянемо деякі найпопулярніші додатки P2P для Kodi та пояснимо деякі ризики конфіденційності та безпеки, пов’язані з ними, і як ви можете їх уникнути..

p2p1

Kodi – це один із найпростіших способів створення власного медіа-центру. Це програмне забезпечення з відкритим кодом, яке можна встановити на величезному ряді пристроїв, будь то iPhone, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, ПК з Windows, флеш-накопичувач USB чи більше. Незалежно від того, чи хочете ви використовувати додаток P2P Kodi, музичне доповнення або будь-який інший тип носія Kodi, все це можна легко відтворити майже на будь-якому пристрої.

Пов’язані: Що таке Kodi і як можна почати його використовувати?

Kodi дозволяє своїм користувачам отримувати доступ до вмісту двома способами. Вони можуть переглядати будь-які мультимедійні файли, які зберігаються локально на своєму комп’ютері, але більшість людей не мають великої медіатеки, збереженої таким чином. Для більш широкого вибору користувачі можуть встановлювати додаткові програмні пакети, що називаються додатками. Вони забезпечують доступ до величезних бібліотек вмісту, який розміщується в Інтернеті.

Здебільшого додатки, які передають вміст, працюють за допомогою вискоблювання посилань з декількох різних веб-сайтів. Однак є деякі, які функціонують по-різному, використовуючи систему обміну файлами peer-to-peer (P2P) для забезпечення доступу до вмісту.

Замість того, щоб ваш комп’ютер завантажував дані з одного джерела, він отримує ці дані від інших користувачів, у яких є файл, який ви шукаєте. Чим більше людей завантажує файл, тим швидше він завантажиться, оскільки різні частини файлу завантажуються від більшої кількості людей. По суті, ці додатки надають Kodi спосіб отримати доступ до торентів без необхідності зовнішнього клієнта.

Торрентінг поставляється зі змішаним мішком позитивів та негативів, особливо над Kodi. Ми вивчимо, що це означає більш докладно нижче.

Comparitech не потурає і не заохочує будь-яке порушення обмежень авторських прав, включаючи незаконне потокове передавання через Kodi. Kodi можна використовувати для багатьох відмінних, законних онлайн-потокових цілей. Будь ласка, врахуйте закон, жертви та ризики піратства, перш ніж завантажувати або передавати матеріали, захищені авторським правом, без дозволу. Завжди у вас є дослідження, перш ніж отримати доступ до будь-якого додатку, потоку чи сховища Kodi.

Як захистити себе під час використання додатків P2P Kodi

Перш ніж ми розберемося з деталями додатків P2P, слово обережності. Торрентінг сам по собі не є незаконним. Однак закон у вашій країні може використовувати його для перегляду матеріалів, захищених авторським правом, незаконним. Через поширеність обміну файлами P2P розповсюджувачі почали приділяти більше уваги людям, які завантажують їх вміст, не платячи.

Якщо ви виявили, що це робите, є ймовірність, що ви зможете отримати загрозливий лист або навіть скоротити швидкість вашої мережі у вашого постачальника послуг Інтернету (ISP). Гірше, це не єдиний ризик, який мають ці додатки.

Коли ви робите внесок у мережу P2P, завантажуєте чи завантажуєте, ваша IP-адреса буде видима для всіх, хто бачить. Це дуже легко дізнається, хто ваш Інтернет-провайдер, і навіть приблизне місце проживання.

З урахуванням усіх додаткових ризиків, які приносять додатки P2P, важливіше, ніж будь-коли, вживати заходів для захисту себе. Це можна зробити, встановивши та використовуючи надійну послугу віртуальної приватної мережі (VPN). Це не тільки замаскує вашу справжню IP-адресу, але й не дозволить вашому провайдеру відстежувати вашу діяльність. VPN може навіть допомогти запобігти атакам “Людина в середині” (MitM) від людей, які бажають вкрасти ваші приватні дані. Атаки MitM легко здійснити за допомогою додатків Kodi, оскільки навіть офіційні додатки можуть бути взломані сторонніми сторонами або використані для недобрих дій власних творців.

Ми надаємо перевагу VPN під назвою IPVanish. На сьогоднішній день ми ще не знайшли надбудову Kodi, з якою вона не працює. Якщо ваш Інтернет-провайдер зменшує швидкість вашої мережі, це може зупинити це і, можливо, навіть покращити якість потоків, до яких ви отримуєте доступ. Це також одне з найшвидших VPN, доступних із серверами в більш ніж 60 країнах.

Найкраще, що команда IPVanish піклується про вашу конфіденційність. Навіть якби хтось вимагав від вас вашої діяльності веб-перегляду, вони не зможуть допомогти, оскільки вони не ведуть журналів трафіку. Ви навіть можете встановити цей VPN на Amazon Firestick, щоб ніколи не залишатися захищеним.

Програма читання: економте до 60% тут на IPVanish.

IPVanish – це наш найкращий рекоммедіатор, але якщо ви хочете перевірити деякі інші варіанти, перегляньте наш список найкращих VPN для Kodi.

Що таке додатки P2P Kodi?

p2p2Скотт Мартін [CC BY-SA 3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)], через Wikimedia CommonsЗайменше, додатки P2P для Kodi надають спосіб отримати доступ до контенту, більш стійкого, ніж традиційний скребок ланки.

Якщо надбудова для надсилання посилань, якщо багато користувачів хочуть переглядати один і той же вміст одночасно, є ймовірність, що сервер, на якому він розміщений, буде перевантажений. Це призводить до опускання сервера, а це означає, що ніхто не отримує доступ до вмісту, поки не буде менше трафіку.

На відміну від цього, господарі мережі P2P – це самі користувачі. Навіть якщо один хост видаляє файл або вимикає комп’ютер, доки інший користувач має завершений файл, вміст залишається доступним. Користувачі, які продовжують ділитися файлом після завантаження, відомі як сівалки. Чим більше файл сівалки швидше завантажиться.

Основна проблема з додатками та торрентами P2P в цілому полягає в тому, що переважна більшість доступних файлів не є ліцензованими. Додатки Kodi, як правило, отримують доступ до торентів лише з тінистих джерел, і часто немає можливості додати деякі більш авторитетні торент-сховища, наприклад Інтернет-архів.

Додатки P2P крім проблем, які мають усі додатки Kodi, мають проблеми із безпекою. Щоб вони працювали, ви повинні дозволити іншим пристроям безпосередньо отримувати доступ до вашої версії Kodi. Це лише чергове відкриття для зловмисного стороннього використання. Навіть якщо ви використовуєте VPN, це не захистить вас, якщо ваші особисті дані та облікові дані входу будуть порушені.

Популярні неофіційні додатки P2P Kodi

Є кілька додатків Kodi, які використовують мережі P2P для доставки вмісту. Хоча ми закликаємо читачів знайти офіційні джерела вмісту, можливо, інші форуми або користувачі можуть рекомендувати деякі додатки, які пропонують нелегітимний вміст. Таким чином, ми знайшли деякі найпопулярніші додатки P2P та обговорили деякі недоліки, які вони мають.

Квазар

p2p3

Що це? Quasar – стороннє доповнення, яке знаходить файли з найбільших сайтів торрентів, у тому числі The Pirate Bay та RARBG. Постачальники не додаються вручну, швидше вони потребують встановлення додаткового додатку: Quasar Burst або Magnetic.

Чому слід уникати цього? Той факт, що конкретні постачальники не можуть бути додані, робить цей додаток майже марним для користувачів, які шукають законний вміст. Крім того, кожен встановлений вами додаток збільшує ризик викрадення; насправді немає причин, щоб список постачальників не міг бути встановлений безпосередньо з Quasar.

Користувачам Kodi, які шукають доступ до фільмів і телевізійних програм, краще послужити деякі офіційні додатки, які ми рекомендували в цій статті.

SportsDevil

p2p 4

Що це? Коді SportsDevil – це додаток, яке збирає живий та спортивний контент на замовлення. Хоча технічно це не надбудова P2P, вона покладається на одного з назвою Plexus, щоб забезпечити деякі його функції потокового передавання..

Чому слід уникати цього? Перш за все, вміст, який SportsDevil пропонує, не має ліцензії. Якщо ніхто не платить за перегляд спортсменів, у телеканалів буде менше стимулів до показу спорту. По-друге, ця надбудова вимагає функціонування сплетіння. Для сплетення, в свою чергу, потрібен SopCast, тобто вам доведеться втричі збільшити ризик викрадення просто для того, щоб дивитися спорт.

Є набагато простіші способи зробити це. Раніше ми писали про ряд спортивних додатків Kodi, які надають доступ до широкого спектру видів спорту та не вимагають від вас відкривати систему для зовнішніх пристроїв.

P2P-потоки

p2p 5

Що це? P2P-потоки – стороннє доповнення, яке знаходить торент-файли з різних веб-сайтів і дозволяє користувачам Kodi отримувати доступ до них. Він в основному зосереджений на спорті, однак є ряд інших категорій на вибір.

Чому слід уникати цього? Знову ж таки, вміст, який надає цей додаток, не має ліцензії. Крім того, лише близько половини є англійською мовою. Навіть ставлячи цю проблему стороною, P2P-потоки мають інші проблеми. Це не зручно для користувачів: домашній екран додатка переповнений заплутаними варіантами, і якщо ви не знайомі з Acestream або Sopcast, можливо, вам не буде зрозуміло, для чого вони потрібні..

Коротше кажучи, P2P-потоки пропонують додатковий досвід, збільшуючи при цьому ризик, який ви стикаєтесь як користувач Kodi. Пошук хорошого джерела спортивного контенту простий, і ми розглянули кілька найкращих додатків для спорту раніше.

Пульсар

p2p 6

Що це? Pulsar – ще одне доповнення Kodi, яке використовує протоколи P2P для пошуку та доставки вмісту. Він здійснює пошук у кількох найбільших торент-сайтах і автоматично вибирає найкращий торрент для користувача.

Чому слід уникати цього? У Pulsar немає законних постачальників вмісту, і немає жодного способу їх додати. Крім того, для цього додатка необхідна установка іншого, званий менеджером постачальників послуг Pulsar MC. Додатки P2P вже мають високий ризик, і кожен додатковий сторонній додаток, який ви встановлюєте, збільшує ризик викрадення. Просто, навіщо ризикувати? Існує безліч законних джерел вмісту, які не вимагають, щоб ви зробили свою систему вразливою.

Якщо ви використовуєте додатки P2P для Kodi?

Якщо ви хочете отримати доступ до ліцензованих носіїв за допомогою Kodi, не потрібно використовувати надбудову P2P. Офіційні додатки отримують доступ до джерел вмісту, які підтверджені професійними організаціями і які, ймовірно, можуть обробляти величезну кількість трафіку.

Зрештою, хоча додатки P2P можуть надавати вміст, стійкий до стресу, викликаного великим трафіком, вони не забезпечують достатній захист для своїх користувачів. Справа в тому, що будь-який додаток для Kodi може бути викрадений, залишаючи ваші конфіденційні дані та файли на дисплеї зловмиснику.

Це досить стурбовано, але стає гірше. Додатки P2P створюються сторонніми сторонами і, можливо, не мали тих самих процесів технічної перевірки, через які проходять офіційні додатки, що робить їх більш відкритими для атаки в першу чергу.

Крім того, той факт, що для додатків P2P потрібно дозволити віддалений доступ до інсталяції, означає, що ви навіть менш захищені, ніж у традиційних додатках Просто існують кращі, простіші, безпечніші способи доступу до вмісту, ніж за допомогою додатку P2P для Kodi.

З причин, зазначених вище, ми НЕ рекомендуємо нашим читачам використовувати додатки P2P для передачі або обміну вмістом.

Альтернативи додаткам P2P Kodi

Додатки P2P просять вас торгувати безпекою для зручності, але факт полягає в тому, що веб-сайти, до яких звертаються традиційні додатки для скребки посилань, здатні обробляти величезну кількість трафіку і мають значно менший ризик. Це означає, що взагалі не потрібно використовувати додатки P2P. Нижче ви знайдете кілька законних додатків, які надають подібний вміст без використання торрентів.

PlayOn Browser

p2p 7

Браузер PlayOn – це офіційний додаток Kodi, який дозволяє переглядати вміст із декількох різних служб передплати в одному місці для легшого доступу. Підтримуються деякі найпопулярніші сервіси, такі як Netflix та Hulu. Оскільки немає офіційного додатка Netflix, браузер PlayOn заважає вам встановлювати потенційно схематичні сторонні вирішення.

Він коштує декількох доларів на місяць, але також дозволяє записувати кадри, якщо ви використовуєте ПК з Windows. Крім того, у комплекті є функція, яка дозволяє автоматично пропускати рекламу.

Ви можете знайти браузер PlayOn в офіційному сховищі додатків Kodi.

Вімео

p2p 8

Vimeo – веб-сайт для обміну відео, схожий на YouTube. Однак, хоча YouTube має мільйони відео низької якості, Vimeo містить вміст, створений в основному художниками, режисерами Інді та музикантами.

Це робить Vimeo значно кращою платформою, якщо вас цікавлять документальні фільми, експериментальні фільми чи мистецтво взагалі. У нього є менша бібліотека вмісту, але відео, які пропонує Vimeo, як правило, мають більш високі виробничі цінності.

Деяку частину вмісту на Vimeo потрібно платити, але переважна більшість цього не робить. Як правило, користувачі платять лише за вміст завантажувачів, які їм дуже подобаються, тому ви можете допомогти творцям, якщо хочете, але це зовсім необов’язково.

Доповнення Kodi Vimeo можна знайти в офіційному сховищі додатків Kodi.

Вево

p2p 9

Якщо ви шукаєте музику, Vevo – одне з найкращих місць для його пошуку. Vevo містить музичні відеозаписи одних з найбільших музикантів у світі, і найкраще, це повністю офіційно і без дошки.

Вам доведеться створити обліковий запис Vevo, перш ніж використовувати цей додаток, але це займе лише хвилину. Зробивши це, ви можете переглядати відео за музичним жанром, виконавцем або просто переглядати нещодавно випущені відео. Vevo також дозволяє створювати списки відтворення, що чудово підходить для тих часів, коли ви не хочете вибирати кожну пісню окремо.

Доповнення Kodi Vevo доступне в офіційному сховищі додатків Kodi.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me