Dailymotion Kodi addon: Як встановити Dailymotion на Kodi

Як встановити добавку Dailymotion на Kodi

Якщо ви шукаєте короткі, розважальні, безкоштовні відео для перегляду, ви не можете помилитися з додатком Kodi Dailymotion.

Dailymotion – це веб-сайт для обміну відео, схожий на YouTube. На відміну від YouTube, він базується у Франції та має дещо менш жорсткі правила щодо вмісту. На Dailymotion є багато відео, які недоступні на YouTube. Додавання Dailymotion до потокових джерел може, таким чином, збільшити каталог доступних вам відео.

Dailymotion особливо корисний, коли ви отримуєте доступ до нього через додаток Kodi. Це не дає вам переключатися між веб-браузерами та Kodi на своєму пристрої.

Dailymotion – законний додаток і простий в установці.

Що таке Коді?

Kodi – медіаплеєр із відкритим кодом, розроблений фондом XBMC, консорціумом неприбуткових технологій. На відміну від веб-потокового потокового програмного забезпечення, Kodi не був створений для роботи з конкретним сервісом постачальника контентних послуг. Натомість це покликане бути універсальним медіаплеєром, який можна використовувати для доступу до різноманітного вмісту з будь-якої точки Інтернету.

Kodi дуже популярний серед любителів домашнього кінотеатру. Він також популярний серед людей, які просто хочуть мати можливість передавати вміст з багатьох різних джерел без постійного перемикання між додатками.

Kodi можна встановити на персональний комп’ютер, смартфон Android або iOS, коробку Roku, Apple TV або Amazon Firestick.

Як безпечно та приватно використовувати Kodi

Популярний серед тих, хто передає вміст, захищений авторським правом, без дозволу, багато користувачів Kodi звертаються до віртуальної приватної мережі (VPN), щоб замаскувати свою особу. Однак Kodi найкраще поєднуватися з VPN для всіх, навіть тих, хто використовує його для легальної трансляції з офіційних джерел.

Також відомо, що багато широкосмугових інтернет-сервісів сповільнюють швидкість клієнтів, які передають відео, що може спричинити буфер Kodi. Послуги широкосмугового Інтернету не люблять витрачати гроші на оновлення своєї інфраструктури, щоб обробити додатковий трафік, викликаний стримерами. Дроселювання дозволяє їм збільшувати дохід, не пропонуючи кращих швидкостей для клієнтів.

І хоча сторонні аддони більш схильні до злому, навіть офіційні доповнення на кшталт Dailymotion можуть бути ризикованим заходом. Всі доповнення розроблені індивідуальними розробниками, яким довіряють чесності. Тим не менш, деякі розробники додатків зловживали цією довірою. Будь-який аддон може бути повторно завантажений на інший сервер із новим шкідливим кодом, який дозволяє хакерам вкрасти ваші дані.

 VPN може пом’якшити обидва сценарії, зашифрувавши ваше з’єднання та анонімувавши ваші дані та особи. Як результат, ваш Інтернет-провайдер та будь-які потенційні зловмисники не знають, що ви передаєте відео. Це запобігає хакерам отримувати ваші особисті дані та зупиняє провайдерів використовувати ваші звички перегляду як привід зменшити пропускну здатність..

Для користувачів Kodi ми виявили, що IPVanish – найкращий VPN. У той час як деякі VPN орендують своє обладнання у інших, IPVanish забезпечує власну фізичну мережу. Це дозволяє їм утримувати високі швидкості потоку, що призводить до плавного відео та аудіо з високою роздільною здатністю. Вони також не ведуть журнали, тож ви можете спокійно знати, що ваші приватні дані є безпечними.

Програма для читання: Ви можете заощадити 60% на вашій підписці на IPVanish і можете отримати її за $ 4,87 / місяць, якщо підписатися на рік служби. Тут також є скорочення на одномісячний та тримісячний плани.

Хоча IPVanish є нашим перевагою, у нас є повний список найкращих VPN для Kodi.

Comparitech не потурає і не заохочує будь-яке порушення обмежень авторських прав, включаючи незаконне потокове передавання через Kodi. Kodi можна використовувати для багатьох відмінних, законних онлайн-потокових цілей. Будь ласка, врахуйте закон, жертви та ризики піратства, перш ніж завантажувати або передавати матеріали, захищені авторським правом, без дозволу.

Посібник із встановлення Dailymotion Kodi addon

Аддіон Dailymotion Kodi є частиною офіційного сховища Kodi. Щоб встановити його, виконайте наступні дії.

 • У головному меню натисніть “Доповнення”
 • Клацніть піктограму, що виглядає як відкрите вікно
 • Натисніть «Встановити з сховища»
 • Клацніть «Репозиторій Kodi addon»
 • Натисніть “Відеодоповнення”
 • Прокрутіть список вниз, поки не знайдете “Dailymotion.com” від розробника на ім’я “БІЛЬШЕ”. Клацніть, щоб встановити.

Як використовувати аддон Dailymotion Kodi

Після встановлення додатка натисніть на нього, щоб відкрити параметри відкриття, налаштування, увімкнення або вимкнення автоматичного оновлення, відключення чи видалення..

Клацнувши по кнопці “Налаштувати”, ви можете встановити максимальну роздільну здатність, яку ваш телевізор чи пристрій може відображати, кількість відео, яке ви хочете відображати на сторінці під час пошуку, та версію каталогу, який ви бажаєте переглядати Kodi залежно від вашої країни.

Dailymotion коді аддон

Також є можливість персоналізувати аддон, ввівши своє ім’я користувача Dailymotion. Теоретично це має спричинити, що у вашій папці “Мої речі” відображаються ваші власні відео, канали, які ви переглядаєте, та інший вміст, який вас конкретно цікавить. Коли я тестував це, проте, я виявив, що це не працює. Сподіваємось, це буде виправлено у майбутньому оновлення.

Клацніть «Відкрити», щоб запустити аддон. Ви можете переглядати відео по каналу, але найшвидший спосіб знайти те, що ви шукаєте, це натиснути кнопку “Пошук”. Введіть ключові слова та натисніть «ОК», щоб отримати список відео.

Огляд додатків Kodi Dailymotion

Dailymotion пропонує величезний каталог смішних відеороликів, трейлерів фільмів, музичних роликів та фільмів, що випускаються незалежно. Найкраще, що це абсолютно безкоштовно.

Якщо ви шукаєте аддон, який значно розширить кількість доступних відео для трансляції, не витрачаючи на це нічого, додаток Kodi Dailymotion є одним з важливих питань. Ми розглянули тут ширший спектр адонів фільмів про Kodi, які покажуть вам, які аддони Kodi є безпечними та законними та допоможуть вам позбавити від адонів, таких як Kodi SALTS, Kodi Bennu та Kodi Covenant, які зосереджені на піратському вмісті.

Популярні: Як дивитися NFL на Kodi

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map