Crackle addon Addi: як встановити та використовувати Crackle на Kodi

Встановіть додаток Kodi Crackle


Crackle – це послуга потокового відео, схожа на Netflix, Hulu або Amazon Prime Video. Але він також відрізняється від цих послуг, оскільки не вимагає плати за передплату. Натомість, творці контенту платять Crackle за рахунок доходів від реклами. Це означає безкоштовний вміст, а для користувачів Kodi – простий у використанні та безкоштовний додаток Crackle Kodi.

Crackle містить багато класичних телешоу та фільмів, деяких з яких важко знайти в іншому місці. Він також містить багато високо оцінених оригінальних серіалів та фільмів.

Дивись також: Найкращі додатки до фільмів у Коді

Є кілька додатків Crackle Kodi, але найкращий і той, на який ми зосереджуємось, називається просто «Crackle». Це дозволяє користувачам передавати вміст з величезної бібліотеки Crackle без використання веб-браузера.

Але якщо ви новачок у Kodi чи Crackle, ви, можливо, не знаєте, як правильно встановити або використовувати додаток Crackle Kodi.

Цей посібник пояснить як.

Що таке Коді?

Kodi – це програмне забезпечення з відкритим кодом, яке використовує додатки під назвою “аддони” для пошуку відео, зображень та музики, знайдених в Інтернеті. Kodi не зберігає жодного вмісту. Він просто дозволяє відтворювати відео з будь-якого джерела, на який ви вказали.

Kodi дозволяє користувачеві інтегрувати всі свої потокові послуги в одну платформу, виключаючи потребу в декількох інтерфейсах і пристроях. Його можна встановити на багатьох різних пристроях, включаючи телефон Android або iPhone, персональний комп’ютер, коробку Roku, Apple TV, Amazon Fire Stick та USB-пристрій. Це можна керувати за допомогою програми для смартфонів, пульта дистанційного керування або відеокартки.

Детальніше: Що таке Коді і як можна максимально використовувати його?

Як безпечно та приватно використовувати Kodi.

Kodi має безліч застосувань, але найчастіше використовується як медіаплеєр потокового передавання. Багато користувачів Kodi звертаються до потокового вмісту, захищеного авторським правом, та завантажують та запускають Віртуальну приватну мережу (VPN), щоб замаскувати свою особу. Однак усі користувачі Kodi можуть також скористатися VPN.

Усі додатки Kodi розроблені індивідуальними розробниками, і більшість розміщених на відносно незахищених серверах. Крім того, коді-аддони можуть легко зламати і завантажувати код у офіційні місця, що призводить до небезпечних атак “Людина в середині” (MitM). Ваші дані можуть бути викрадені без вашого відома через навіть офіційні доповнення.

Інтернет-провайдери також не хвилюються, чи ваша трансляція в законних цілях. Багато людей іноді зменшать швидкість Інтернету у клієнтів, які передають відео. Деякі Інтернет-провайдери розглядають потокові сервіси, такі як Crackle, як конкурентів своїх пакетів кабельного телебачення і сповільнюватимуть дані цих служб, щоб утримувати більше користувачів від реєстрації на них. Якщо ви виявите, що Kodi буферизується, це може бути причиною.

Використання VPN є корисним для запобігання атакам “Людина в середині” та уникнення прискорення швидкості провайдера ISP серед багатьох інших застосувань. Шифруючи ваше з’єднання, ні хакери, ні ваш Інтернет-провайдер не можуть визначити, що ви робите, або навіть ким ви є насправді..

Для користувачів Kodi, зокрема, якість відео є надзвичайно важливим, що допоможе вам отримати VPN. Ми вважаємо, що найкращим VPN для цього використання є IPVanish – сервіс, який використовує власне фізичне обладнання. Це допомагає підтримувати високі швидкості, що призводить до меншої буферизації відео. 

Програма читання:  Ви можете отримати IPVanish за 60% знижки від його звичайної ціни за цим посиланням.

Comparitech не потурає і не заохочує будь-яке порушення обмежень авторських прав, включаючи незаконне потокове передавання через Kodi. Kodi можна використовувати для багатьох відмінних, законних онлайн-потокових цілей. Будь ласка, врахуйте закон, жертви та ризики піратства, перш ніж завантажувати або передавати матеріали, захищені авторським правом, без дозволу.

Зробіть посібник з установки Kodi Addon

Аддон Crackle Kodi знайдений у репо-релізі ерачнафобії. Щоб встановити його, виконайте наступні дії.

 • Перейдіть за цією URL-адресою, щоб знайти репо-zip-файл ерекнафобії: https://github.com/eracknaphobia/repo.eracknaphobia
 • Знайдіть і натисніть на сховище.eracknaphobia.zip файл. Запам’ятайте, де ви зберігаєте цей файл
 • У головному меню Kodi натисніть на значок шестірні
 • Натисніть “Налаштування системи”
 • Наведіть курсор миші на “Addons”
 • Якщо ввімкнено “Невідомі джерела”, залиште його в спокої. Якщо він відключений, натисніть на нього, щоб дозволити встановлення сховищ з невідомих джерел
 • Якщо вам довелося ввімкнути невідомі джерела, з’явиться попереджувальне повідомлення. Натисніть “так”. Якщо невідомі джерела вже ввімкнено, перейдіть до наступного кроку
 • У головному меню натисніть “Доповнення”
 • Клацніть піктограму, що виглядає як відкрите вікно
 • Натисніть «Встановити з zip-файлу»
 • Перейдіть до місця, де ви зберегли поштовий файл на кроці 1. Клацніть на файлі
 • Поверніться до меню встановлення додатків, натиснувши верхній лівий кут екрана, поки не з’явиться повідомлення “Додатки / браузер надбудови”
 • Натисніть «Встановити з сховища»
 • Натисніть “Репо” ерачнафобія “
 • Натисніть “Відеодоповнення”
 • Клацніть “Crackle”
 • Натисніть «Встановити». Зазвичай потрібно не більше декількох секунд, щоб закінчити встановлення

Як користуватися додатком Crackle Kodi

Після того, як ви встановите Crackle, ви можете налаштувати його, натиснувши на додаток, а потім натисніть «Налаштувати».

Але, на жаль, усе це дозволяє вам змінити співвідношення екрана та увімкнути або вимкнути звукові коментарі. Немає можливості вводити свій ідентифікатор і пароль Crackle, щоб отримати рекомендації програми на основі ваших звичок перегляду. Сподіваємось, оновлення дозволить зробити це можливим у майбутньому.

Щоб відтворити програму, натисніть на додаток, а потім натисніть «Відкрити». Вам буде надано можливість переглянути або список фільмів, або список телепередач.

Клацніть на потрібний варіант. Вам буде наданий список назв. Ще раз, це за алфавітом. Клацніть на назву, яку ви хочете переглянути.

Заголовок розпочнеться.

Огляд аддона Kodi Crackle

Найкращою особливістю додатка Crackle є те, що він абсолютно безкоштовний і повністю легальний.

Ви можете отримати багато нового та актуального контенту з інших аддонів. Але більшість з них або дорогі, або потокові піратські відео. Crackle відрізняється від інших адонів тим, що він не має жодного з цих недоліків.

А ще Crackle має безліч високоякісних відео.

Він проводить класичні мережеві телепередачі, як Щит, Герої, Герої Відроджуються, Сенфельд, і Блакитна гірська держава, а також деякі високо оцінені оригінали Crackle Стартап, Супер особняк і вечірка.

Що стосується кінофільмів, то Crack addon має кілька відомих назв, як-от Страх і ненависть у Лас-Вегасі, Easy Rider, і Будинок літаючих кинджалів.  Він також має чудові оригінали фільму, такі як Видобуток, мертве піднесення: сторожова вежа, і Throwaways.

Єдиний тип контенту, якого бракує Кракле, – це новіші телешоу та фільми з великих мереж та кіностудій. Таким чином, користувачеві, який особливо цікавиться новим вмістом, потрібно буде отримати інші сервіси для доповнення Crackle. Але для безкоштовного сервісу каталог, безумовно, вражає.

Crackle має недолік реклами. Це часом може дратувати. Але якщо програма, яку ви хочете побачити, недоступна в іншому місці, перегляд кількох оголошень часто може бути вартим того, щоб її побачити.

В цілому Crackle є чудовим доповненням до будь-якої колекції додатків будь-якого користувача Kodi.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map