Чи закон Exodus для Kodi законний і безпечний у використанні? Чи законний додаток до Пакту?

Чи безпечний Codei Exodus законним

Exodus – це одне з найпопулярніших і стійких додатків для потокового відео для Kodi. Хоча Exodus використовується великою кількістю користувачів Kodi, це абсолютно неофіційно. Ви не знайдете цього додатку в офіційному сховищі додатків Kodi. Це означає, що більшість, але не всі телепередачі та фільми, що проходять через Вихід, також є неофіційними.

Запитуючи, чи правовий додаток на зразок Exodus, ми повинні спочатку уточнити, про яку сторону звертається. У більшості випадків ми вважатимемо, що запитуючий бажає дізнатися, чи можуть вони потрапити в юридичні проблеми при перегляді відео на Exodus.

Чи можу я законно передавати відео на Exodus?

Exodus пропонує деякий легальний зміст, але не дуже. Можливо, ви знайдете телепередачі та фільми, які просто є безкоштовними або є частиною загальнодоступного домену, але наразі немає можливості відфільтрувати незаконні джерела, крім виключення конкретних провайдерів у налаштуваннях. Однак вам потрібно буде точно знати, який із 100+ скручених сайтів пропонує нелегальний вміст, і навіть тоді частина наданого ними вмісту може бути сумішшю публічного домену та піратського телебачення та фільмів. За всіма словами, переважна більшість вмісту в “Виході” є піратською.

У більшості частин Європи, включаючи Великобританію, трансляція піратських відеозаписів є незаконною. У рішенні суду на початку цього року зазначено, що тимчасові файли, створені на пристрої за допомогою потокового відеоплеєра, не виключаються із законів про авторські права.

У США правила менш чіткі. У США немає такого судового прецеденту для трансляції відео, хоча завантаження цілих файлів, безумовно, незаконне. Чи підлягає трансляція відео з Інтернету ті самі правила, що і діяльність, як торрент-відео файли, незрозуміло.

Деякі країни (особливо Індія) прямо дозволяють людям передавати піратський вміст. Користувачам Exodus в Індії не варто турбуватися, коли вони переглядають телепередачі та фільми на Kodi; однак це не сприймає етично правильно.

У багатьох країнах просто немає законів чи судових прецедентів щодо книги, коли мова йде про піратство та / або потокове передавання з піратських джерел. Ми радимо перевірити місцеві закони та правила, перш ніж використовувати Exodus.

Однак, ми не є юридичними експертами. Думки, висловлені тут щодо законності виїзду, ґрунтуються виключно на дослідженні автора цієї статті. Якщо вам потрібна більш засвідчена інформація про те, чи закон про виїзд є законним у вашій країні, будь ласка, пройдіть належну ретельність щодо дослідження того, як працюють закони у вашому регіоні..

Comparitech не потурає і не заохочує будь-яке порушення обмежень авторських прав, включаючи незаконне потокове передавання через Kodi. Kodi можна використовувати для багатьох відмінних, законних онлайн-потокових цілей. Будь ласка, врахуйте закон, жертви та ризики піратства, перш ніж завантажувати або передавати матеріали, захищені авторським правом, без дозволу.

Як безпечно використовувати додатки Kodi

Поки ми не рекомендую Exodus користувачам Kodi, як неофіційні додатки, такі як Exodus, так і офіційні додатки мають унікальні ризики конфіденційності та безпеки, що робить VPN майже завжди необхідним.

Хоча використання VPN популярне для користувачів Kodi, які намагаються ухилитися від виявлення під час потокового передавання піратського контенту, за цим є причини, які роблять VPN необхідним. Вихід та доповнення, схожі на нього, мають певні ризики конфіденційності. Будь-який сторонній додаток може бути викрадений і використаний, щоб шпигувати за вашою веб-активністю, використовуючи атаки “людина в середині”. Крім того, сам Exodus в один момент був використаний для створення ботомережі DDoS з боку підозрілих користувачів.

Вихід та джерела, з яких ви передаєте відео, матимуть принаймні ваш IP-адресу. IP-адресу, хоча вона не є ідентичністю, можна використовувати для відстеження активності на вашому пристрої та визначення вашого місцезнаходження. Наприклад, в руках троля, захищеного авторським правом, ця інформація може бути використана для вимагання від вас грошей. Він також може бути використаний для націлювання на ваш пристрій за допомогою реклами, спаму та зловмисного програмного забезпечення.

З цієї причини ми наполегливо рекомендуємо завжди використовувати авторитетний VPN під час використання Kodi. VPN або віртуальна приватна мережа шифрує інтернет-трафік вашого пристрою та спрямовує його через сервер у вибране місце. Хороші VPN, такі як IPVanish, не дозволяють додаткам та джерелам бачити вашу справжню IP-адресу, яка замість цього маскується IP-адресою сервера VPN.

Навіть якщо використання Exodus не суворо суперечить закону, де ви живете, ваш Інтернет-провайдер може нахмуритися такою діяльністю, припиняючи або призупиняючи послугу для догани користувачів Kodi. VPN дозволить зберегти вашу діяльність приватною від вашого провайдера. Це має додатковий ефект, заважаючи вашому Інтернет-провайдеру та іншим сторонам контролювати вашу онлайн-активність, оскільки вміст ваших потоків приховано всередині зашифрованого тунелю.

Наша рекомендація – IPVanish, швидкий та надійний VPN-провайдер з хорошою репутацією та суворою політикою без реєстрації. IPVanish також має інтерфейс, зручний для роботи з Kodi, який добре працює з пристроями, які використовують дистанційне управління замість клавіатур та мишей, наприклад, Amazon Fire TV Stick. IPVanish працює з усіма додатками Kodi, які ми перевірили. Якщо ви хочете розглянути більш широкий спектр варіантів, перейдіть до нашого списку найкращих VPN для Kodi.

Для таких програм, як Exodus та сторонні додатки, VPN допоможе захистити вашу конфіденційність, зробивши приховані ваші дані, запобігаючи шпигунству хакерів у більшості випадків, зокрема, атак MITM. Антивірусне програмне забезпечення, ймовірно, є хорошою ідеєю, яка допоможе запобігти завантаженню додатків, які були викрадені зловмисними програмами.

Програма читання: Економте до 60% тут на IPVanish.

Офіційні альтернативи Виходу Коді

У цьому розділі ми будемо вивчати додатки з офіційного сховища додатків Kodi. Деякі з них мають колекції вмісту, які конкурують або навіть перевищують вміст Виходу. Що ще краще, вони повністю легальні і створені та затверджені офіційною організацією.

iPlayer WWW

iplayer

Якщо ви живете у Великобританії, є хороший шанс, що ви вже знайомі з iPlayer BBC. Щоб переглядати будь-який його вміст на законних підставах, вам буде потрібно ліцензія на телебачення. Однак є дуже великий вибір телепередач, фільмів, радіоконтенту та навіть прямих програм. Справедлива частина вмісту доступна лише з Великобританії, тому не забудьте встановити свій VPN в британському місті перед завантаженням додатку.

iPlayer WWW можна знайти в офіційному сховищі додатків Kodi.

YouTube

youtube

Значна кількість людей відхиляється від традиційного телебачення на користь онлайн-розваг. Якщо це вам здається, вам може бути цікаво встановити надбудову YouTube. Що б вам не було цікаво, від ігрового контенту тривалої форми до спортивного чи навіть до складання навчальних посібників, YouTube буде що запропонувати. Вам доведеться спарити свій пристрій, перш ніж реально використовувати надбудову, але це займе лише секунду.

YouTube безкоштовний, легальний, і щоб проглянути весь вміст, який він розміщує, знадобилося б кілька тисяч років. Коли ви враховуєте ці факти, швидко стає зрозуміло, що Youtube є одним з найкращих доступних офіційних додатків.

YouTube доступний в Офіційному сховищі додатків Kodi та в більшості інших сховищ додатків, які мають потокові надбудови за запитом.

ESPN Player

ESPN Player

Якщо ви любитель спорту, є кілька офіційних додатків, які краще, ніж програвач ESPN. Тут потрібна підписка, але ви можете вибрати один з трьох пакетів, залежно від видів спорту, який вас цікавить. Також є можливість приховати канали, які ваша підписка не охоплює в самому додатку. Потоки знаходяться у високій чіткості, але, незважаючи на це, вони, як правило, завантажуються досить швидко. Як і в додатку YouTube, перед його використанням ви повинні автентифікувати його, але це просто і не повинно зайняти більше хвилини.

Гравець ESPN має певну міжнародну підтримку, проте є деякі країни (наприклад, Великобританія та Франція), які не можуть отримати доступ до його вмісту. Якщо ви живете в одній з цих країн, все, що вам потрібно зробити, це встановити VPN в одне з підтримуваних місць, і ви зможете без проблем переглядати всі ваші улюблені види спорту..

Ви можете знайти програвач ESPN в офіційному сховищі додатків Kodi.

PlayOn Browser

Плейон

PlayOn – це послуга передплати, яка акумулює кілька різних служб передплати в одному місці для зручного перегляду. Оскільки офіційного додатку Netflix або Amazon Video немає, PlayOn є безцінним. Хоча є кілька джерел, за якими ви можете безкоштовно дивитися, наприклад VH1 та YouTube, PlayOn дійсно стає власною, коли до неї пов’язані додаткові послуги на основі підписки..

Ви можете знайти PlayOn в офіційному сховищі додатків Kodi.

Неофіційні додатки Kodi, схожі на Exodus

Незважаючи на ризики, деякі користувачі Kodi прагнуть до неофіційних додатків Kodi, які зазвичай надають піратський вміст. Ми не рекомендуємо ці додатки для користувачів Kodi. Нижче наведено кілька доповнень, які можуть бути перелічені в інших місцях, схожих на Exodus та пропонують доступ до піратського вмісту. Ми надали основні відомості про те, як працюють ці додатки, як вони піратський вміст і чому ми рекомендуємо більше офіційних альтернатив. 

Угода

Додаток за угодою Коді

Що це? Пакт – це нещодавно випущена вилка сумнозвісної надбудови Exodus. По суті, він відвідує різні веб-сайти, що передаються потоком, скребліть посилання та доставляє їх користувачеві. Це означає, що користувач може отримати доступ до дуже широкого спектру медіа, який не обмежений лише однією конкретною нішею.

Чому слід уникати цього? Найбільш очевидною причиною уникнення Пакту є те, що більшість вмісту, до якого він надає доступ, є незаконним. Оскільки сайти, на яких розміщений подібний вміст, підлягають запитам на видалення DMCA, існує велика ймовірність, що надані посилання припинять свою роботу в майбутньому. Цей вміст часто також низької якості – фільми часто мають субтитри на іноземній мові, які затьмарюють відео, і записуються з дуже низькою роздільною здатністю. Якщо ви шукаєте високоякісний телевізор та фільми, вам краще подавати згаданий вище додаток для браузера PlayOn.

Потік усіх джерел

солі коді аддон

Що це? Потокове передавання всіх джерел (або SALTS) – це ще одне доповнення, яке зосереджено переважно на наданні доступу до піратського контенту. Це одне з найпопулярніших додатків сторонніх розробників, і воно працює аналогічно до Пакту, оскільки це насамперед скрепер для посилань.

Чому слід уникати цього? Хоча правда, що доступний вміст у загальнодоступному доступі, їх мало і далеко. Якщо ви шукаєте той вміст, який ви шукаєте, вам буде набагато краще обслуговувати YouTube, оскільки він має набагато більшу базу користувачів та вбудовану систему позначення авторських прав. Шукаєте ви класичні фільми, такі як Ніч живих мерців або просто хочете переглянути старі документальні фільми, YouTube майже перевершує СОЛТИ.

Детальніше читайте тут у додатку Kodi SALTS.

Хоча Exodus був одним з найвідоміших додатків Kodi, там є багато, які здатні змагатися. У цій статті ми визначили деякі найкращі офіційні та сторонні додатки, щоб ви могли вирішити самі. Чи є хороший офіційний додаток, про який ви знаєте? Якщо це так, повідомте нас у коментарях, і ми це спробуємо.

Дивись також: є Kodi безпечним та законним у використанні?

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me