Чи слід встановити додаток Maverick Kodi? Чи законний та безпечний у використанні Maverick TV?

Kodi Maverick Addon Main

Якщо ви знайомі з Kodi, можливо, ви чули про аддон Maverick Kodi і вам може бути цікаво дізнатися про нього більше. У цій статті ми розглянемо питання, пов’язані з його безпекою та законністю, перш ніж ви вирішите встановити Maverick на Kodi, а також розглянемо деякі можливі альтернативи.

Що таке Коді?

Kodi – багатофункціональний медіаплеєр із відкритим кодом. Kodi дозволяє відтворювати аудіо- та відеовміст із різних джерел. Вміст можна відтворювати з локального сховища, зовнішнього сховища та / або з Інтернет-джерел. Kodi доступний на багатьох платформах, таких як комп’ютери Windows, комп’ютери Mac, телевізори Amazon Fire та Fire Sticks, нагородний щит Nvidia, пристрої Android та iPhone.

Завжди використовуйте VPN разом із Kodi

Ми рекомендуємо використовувати Віртуальну приватну мережу (VPN) під час трансляції з Kodi. Надійний VPN запропонує переваги конфіденційності та безпеки. Хоча можна використовувати VPN для приховування потокової передачі піратського вмісту від Інтернет-провайдера (ISP), позитивне використання не слід ігнорувати.

VPN можуть допомогти запобігти деяким атакам «посередника». Цей тип атаки дозволяє хакеру перехоплювати ваші дані, роблячи вас сприйнятливими до крадіжки та маніпулювання вашими даними. Окрім того, навіть якщо ви надсилаєтесь із законних інтернет-джерел, деякі провайдери будуть перешкоджати вашому з’єднанню, якщо вони вважають, що ви набираєте пропускну здатність. VPN можуть також дозволяти доступ до вмісту, який зазвичай обмежений певними географічними місцями.

Для передачі відео через Kodi або будь-який інший носій потрібна велика пропускна здатність. Усі VPN будуть до деякої міри уповільнити швидкість вашого Інтернету, хоча деякі сервіси сильно впливають на вашу пропускну здатність, ускладнюючи потокове передавання без буферизації. Вам потрібен VPN, який уповільнює ваш зв’язок якомога рідше під час трансляції з Kodi.

Ми рекомендуємо використовувати IPVanish. Він забезпечує швидке з’єднання, що дозволяє ефективно передавати відео. Він також сумісний із декількома гаджетами, такими як пристрої iOS, пристрої Android та комп’ютери Linux.

НАЙКРАЩИЙ VPN ДЛЯ KODI: IPVanish – наш найкращий вибір. Має велику незавантажену мережу серверів і досягає хороших швидкостей. Сильні функції безпеки та конфіденційності роблять IPVanish улюбленим для користувачів Kodi та Amazon Fire TV Stick. Спробуйте безризиково із 7-денною гарантією повернення грошей.

Що таке Kodi Maverick TV Addon? Якщо ви встановите Maverick?

Kodi Maverick Addon Main

Maverick TV – стороннє доповнення Kodi, яке пропонує фільми, телепередачі, телебачення в прямому ефірі, спорт та документальні фільми. Деякі відео доступні навіть у програмі Ultra High Definition (UHD).

Однак телебачення Maverick забезпечує доступ до засобів масової інформації через піратські потоки, які є незаконними у багатьох країнах. З цієї причини ми не рекомендуємо використовувати телевізор Maverick і пропонуємо замість цього розглянути деякі офіційні альтернативи.

Альтернативи телевізору Maverick

Хоча більшість сторонніх адонів нешкідливі, деякі розробники раніше використовували ці добавки з шкідливих причин. Тому слід бути обережним, якщо ви вирішите встановити його і перевірити, чи він нелегально протікає. Якщо здається, що за пропонований ним вміст слід заплатити, він, ймовірно, пропонує доступ до незаконно запропонованих ЗМІ..

Зважаючи на це, давайте розглянемо деякі альтернативи телебачення Maverick.

Найкраща альтернатива телебачення Maverick: FilmOn Simple

FilmOn Simple Kodi addon
FilmOn Simple є офіційним доповненням сховища Kodi, яке має найрізноманітніший вміст. Ви можете знайти телевізійні трансляції, фільми, телевізійні шоу та документальні фільми через FilmOn Simple. Аддон по суті дозволяє отримати доступ до сервісу FilmOn TV через Kodi.

Завдяки FilmOn Simple ви отримаєте доступ до прямих телевізійних каналів, таких як Новини відеоспостереження і Фільм про теніс якщо ви займаєтесь тенісом та спортом, такими фільмами, як Мерилін Монро і Карате вбивство, і документальні фільми, як Боб Марлі – Дорога Свободи. Ви навіть зможете переглянути анімовані заголовки.

Є кілька безкоштовних пропозицій, які в основному мають стандартне визначення (SD). Якщо ви хочете переглянути більш широкий вибір вмісту, а також можливість перегляду контенту високої якості HD, тоді потрібна підписка на FilmOn TV.

Інші альтернативи телебачення Maverick

Тубі-телевізор

TubiTV Kodi addon

Tubi TV – це онлайн-потокова послуга з великою юридичною бібліотекою вмісту, доступною безкоштовно, до якої ви можете отримати доступ через офіційний додаток Kodi. Хоча іноді безкоштовні послуги припускають до уваги неякісні та нудні шоу, це не так у телевізорі Tubi. Ви знайдете популярні назви, такі як Inbetweeners і Казка серед інших. Деякі з шоу навіть у форматі HD.

Ви можете знайти що завгодно, від телешоу до документальних фільмів на телевізорі Tubi, але варіантів прямого телебачення немає.

Є кілька тисяч назв, але деякі з них закриті. Однак використання VPN може допомогти вам обійти цей блок і отримати доступ до повної бібліотеки Tubi TV.

Ви знайдете телевізор Tubi в офіційному сховищі аддонів Kodi.

Потріскувати

Tubi_TV_main

Crackle – це безкоштовний сервіс, який містить декілька фільмів і телепередач, до яких можна отримати доступ через офіційний додаток Kodi. Ви не знайдете стільки назв, як у Tub iTV, але є якісні шоу, такі як Танк акули і подібні фільми Співбесіда.

Ви не зможете зняти жоден телевізор у прямому ефірі за допомогою Crackle, але наявний вибір варто перевірити. Доступні також кілька анімаційних заголовків.

Crackle можна знайти в офіційному сховищі аддонів Kodi.

USTVcatchup

Kodi USTVcatchup addon main

USTVcatchup дозволяє, як видно з назви, наздоганяти улюблені телешоу з мереж у США. Це означає, що ви можете знаходити шоу Найсмішніші домашні відео в Америці, Буде & Благодать, і Quantico, а також шоу з каналу приготування їжі, продовольчого каналу тощо.

Цей додаток на запит телевізора забезпечує доступ до контенту через законні потоки. У деяких випадках, мабуть, найкраще, щоб ви підключились до сервера США через VPN, щоб ви могли максимально скористатися шоу, доступними через аддон.

Ви можете знайти USTVcatcup у сховищі додатків TVADDONS.CO.

iPlayer WWW

iplayer www

BBC iPlayer пропонує телевізійний та радіо-контент від BBC на пряму та на вимогу. Ви можете користуватися цією послугою через iPlayer WWW kodi addon.

Це прекрасний варіант, щоб наздогнати такі шоу, як EastEnders або просто для налаштування в прямому ефірі телебачення або радіо BBC.

Для того, щоб насолоджуватися контентом від BBC iPlayer через iPlayer WWW, вам знадобиться дійсна ліцензія на телебачення Великобританії та відповідна VPN, оскільки iPlayer перебуває в геоблокуванні до Великобританії..

Ви можете знайти iPlayer WWW в офіційному сховищі аддонів Kodi.

TVCatchup

Kodi TVCatchup addon main

Інший варіант легального доступу до телевізійного контенту в прямому ефірі – через додаток TVCatchup Kodi, який забезпечує доступ до послуги з TVCatchup.

За допомогою TVCatchup ви зможете легально переглядати 32 різні безкоштовні телевізійні станції. Є британські канали, такі як доступні через ITV та декілька пропозицій BBC, QVC та Al Jazeera.

Ви можете знайти доповнення TVCatchup у сховищі додатків TVADDONS.CO.

Pluto.tv

Плутон.TV Коді аддон

Pluto.tv – це послуга безкоштовного потокового телебачення, яка пропонує велику бібліотеку каналів, а також фільми на замовлення та телепередачі. Ви можете насолоджуватися Pluto.tv через його офіційний додаток Kodi.

Ви матимете доступ до унікальних каналів, які ви знайдете лише на Pluto.tv, як IGN і Аніме весь день і більш традиційні канали, такі як Блумберг і Новини NBC. За запитом відео з таких джерел, як CNET і Geek і Sundry також доступні.

Браузер Pluto доступний в офіційному сховищі аддонів Kodi.

Фільми про велику зірку & Телевізор

Фільми про велику зірку Коді

Фільми Big Star Movies – це ще одна опція потокової платформи. Він має кодовий аддон, доступний через сховище MetalChris.

Мабуть, не існує багатьох основних заголовків, доступних через Big Star, але Розум міста терор і У клітці є двома з багатьох доступних захоплюючих фільмів. Ви також можете знайти найрізноманітніші документальні фільми, що висвітлюють теми від машин до музики. Ви можете знайти телевізійні епізоди подібних шоу Inbetweeners і Дівчина Шинобі так само.

Немає жодного варіанту телевізійного трансляції, але є багато, щоб не зайняти вас.

USTVNow Plus

Kodi USTVNow Plus Addon Main

USTVNow – послуга прямого телебачення, яка транслює основні телевізійні мережі США. Його функціональність доступна через додаток USTVNow Plus, доступний в офіційному сховищі Kodi. Підписка на безкоштовний пакет дозволяє переглядати ABC, CBS, CW, FOX, NBC, PBS та My 9.

Оновлення до платного пакету надає доступ до більшої кількості каналів, а також можливостей DVR. USTVNow – це чудовий варіант, якщо ви просто зацікавлені у тому, щоб отримати телевізор у прямому ефірі.

PopcornFlix

Kodi Popcornflix addon main

PopcornFlix в основному орієнтований на фільми і його можна знайти в офіційному сховищі аддіану Kodi.

Доступ до фільмів безкоштовний, і вони доступні в декількох категоріях. Ви знайдете Наукова фантастика, сім’я і Таємниця фільми, щоб назвати кілька та деякі телепрограми. Хоча вміст надається безкоштовно, ви знайдете основні назви, такі як Останній маг повітря і Значки люті на PopcornFlix.

Слід зазначити, що PopcornFlix наразі доступний лише у США та Канаді, але ви можете обійти це гео обмеження, підключившись до сервера в одній із двох країн за допомогою VPN.

Топ документальних фільмів

Коді Топ Документальних Фільмів Додатково головне

Документальні фільми – цілком навчальний ресурс. Якщо ви просто шукаєте документальне виправлення, то вам слід отримати найкращі документальні фільми з офіційного сховища аддонів Kodi.

Ви можете знайти документальні фільми, такі як Стан спостереження HBO з Едвардом Сноуденом з 2016 року через аддон, а також Безсмертний з 2018 року.

Найкращі документальні фільми доступні в офіційному сховищі аддонів Коді.

Яку альтернативу для телебачення Maverick ви оберете?

FilmOn Simple охоплює всі основи, які робить телебачення Maverick, оскільки пропонує телевізійне телебачення, документальні фільми, фільми, спорт та документальні фільми. Однак слід зазначити, що ви можете не знайти всіх одних і тих же типів вмісту через цей додаток.

Хоча інші згадані альтернативи не охоплюють усіх цих категорій вмісту, можливо, вам доведеться доповнити FilmOn Simple одним або кількома з них, щоб збільшити кількість доступного вам вмісту.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me