Чи є додаток для смарт-телевізора Kodi? Чи можете ви встановити Kodi на смарт-телевізор?

Якщо ви чули про медіаплеєр Kodi, вам може бути цікаво, чи є в ньому смарт-додаток для телевізора чи ви можете встановити Kodi на смарт-телевізор. Коротка відповідь полягає в тому, що це залежить від того, в якій операційній системі працює ваш смарт-телевізор. Решта цієї статті детально відповість на ці питання.


Smart TV

ДИВИСЬ ТАКОЖ: Що таке Коді? Як я можу почати його використовувати?

Що таке Коді?

Kodi – медіаплеєр із програмним забезпеченням з відкритим кодом. Якщо він встановлений на вашому пристрої, він часто може зменшити потребу у веб-браузері або окремих додатках для кожного медіа-джерела, яке ви хочете відтворити. Це дозволяє вам інтегрувати всі свої медіа в один програмний продукт, що полегшує пошук і відтворення фільмів і телепередач, які ви хочете переглянути. Kodi також блокує рекламу багатьох телебачення в Інтернеті & сайти кіно. Kodi можна встановити на ПК, Mac, Amazon Fire Stick, смартфон Android або iOS, Apple TV та деякі смарт-телевізори.

Попередження: Kodi слід використовувати лише для вмісту, до якого ви маєте законне право доступу. Ні Фонд Коді, ні Компаратих не виступають за використання Коді для піратства.

Завжди використовуйте VPN разом із Kodi

Кожного разу, коли ви використовуєте Kodi через смарт-телевізор або якийсь інший пристрій, ви завжди повинні використовувати VPN для захисту своєї конфіденційності та безпеки. Якщо ви не використовуєте VPN, ваш Інтернет-провайдер знатиме, що ви переглядаєте відео, і може уповільнити швидкість вашого Інтернету, якщо він вважає, що ви використовуєте занадто велику пропускну здатність. Інтернет-телебачення & Провайдери фільмів можуть також заблокувати перегляд певного контенту залежно від місця їх знаходження. Крім того, хакери можуть використовувати атаки “людиною в середині” для крадіжки ваших даних, якщо вони не зашифровані VPN або іншим методом.

Не всі VPN корисні для онлайн-телебачення та фільмів. Більшість із них не має додатків для телевізійних пристроїв, таких як Amazon Fire Stick. Інші не досить швидкі, щоб обробляти відео високої чіткості. Інші ведуть журнали про поведінку клієнтів або не мають серверів у достатній кількості країн, щоб обходити геоблоки.

Через ці причини ми рекомендуємо IPVanish для користувачів Kodi. У наших тестах ми виявили, що воно передає відео високої чіткості без буферизації. Він має сервери в понад 60 країнах, не зберігає журналів і має вбудовану програму для Amazon Fire TV Stick та Nvidia Shield.

НАЙКРАЩИЙ VPN ДЛЯ KODI: IPVanish – наш найкращий вибір. Має велику незавантажену мережу серверів і досягає хороших швидкостей. Сильні функції безпеки та конфіденційності роблять IPVanish улюбленим для користувачів Kodi та Amazon Fire TV Stick. Спробуйте безризиково із 7-денною гарантією повернення грошей.

Чи є смарт-додаток TV Kodi? Чи можете ви використовувати Kodi на смарт-телевізорі?

Тож як дізнатися, чи сумісний ваш телевізор з Kodi? Kodi працює лише у чотирьох системах: Windows, Linux, Android та iOS. Якщо ваш смарт-телевізор працює на одній з цих операційних систем, можливо, для нього є додаток Kodi. Навіть якщо для нього немає програми Kodi, ви все одно можете завантажувати на нього Kodi, поки він працює на одній із цих систем. Якщо ваш розумний телевізор не використовує одну з цих систем, він не сумісний з Kodi.

Якщо ваш розумний телевізор не сумісний, ви все одно можете підключити до нього телевізійний пристрій, наприклад, Amazon Fire Stick або Apple TV і відтворювати Kodi через цей пристрій. У деяких випадках ви також можете “передавати” відео Kodi на смарт-телевізор за допомогою мобільного пристрою або Roku.

Пов’язана стаття: Кращі 109 адонів Kodi

Як встановити Kodi 17 Krypton на ОС Android або іншому сумісному смарт-телевізорі

Оскільки мало розумних телевізорів на базі Windows, iOS або Linux, переважна більшість сумісних із Kodi – це Android. Якщо у вас є смарт-телевізор, на якому працює ОС Android, ось такі кроки для встановлення поточної версії Kodi (Kodi 17 Krypton). У навряд чи ви, що ви робити мати смарт-телевізор під керуванням Windows, iOS або Linux, кроки для цих систем будуть подібними.

 • Підключіться до магазину Google Play (або іншого магазину додатків)
 • Пошук за “Kodi”
 • Клацніть Коді
 • Клацніть встановити

Як завантажувати Kodi 17 Krypton, якщо ваш Android TV не має доступу до Google Play

Деякі телевізори Android можуть заборонити користувачам доступ до магазину Google Play. У такому випадку ви все одно можете встановити Kodi, “завантаживши його в сторону”. Ось кроки для цього.

 • На своєму ПК або мобільному пристрої перейдіть на сторінку завантаження Kodi, яку ви знайдете тут.
 • Клацніть Android
 • За допомогою кнопок у нижній частині діалогового вікна виберіть версію Android. Наприклад, ARMV7A (32BIT), або ARMV8A (64BIT). Це завантажить інсталяційний файл Kodi .apk на ваш пристрій
 • Підключіть свій ПК або мобільний пристрій до свого смарт-телевізора.
 • Виберіть у меню свого смарт-телевізора налаштування → обмеження безпеки. Переконайтесь Невідомі джерела увімкнено
 • Використовуючи меню менеджера файлів Smart TVs, перейдіть до місця, де зберігається файл .apk. Клацніть, щоб встановити.
 • Вас можуть запитати, яку програму ви хочете використовувати для запуску файлу. Якщо так, виберіть інсталятор пакета або Google Play. Завершення встановлення Kodi може зайняти хвилину-дві.

Як встановити бета-версії Kodi 18 на Android TV

Можливо, ви не хочете використовувати поточну стабільну версію Kodi, якщо новіша бета-версія має необхідні функції. Бета-версії Kodi недоступні в магазині Google Play. Якщо вам потрібно запустити одну з них, вам потрібно буде завантажувати Kodi. Для цього потрібно використовувати інший файл .apk, ніж той, що обговорювався вище. Ось як отримати правильний .apk файл для встановлення Kodi 18 Leia.

 • На своєму ПК або мобільному пристрої перейдіть на сторінку завантаження Kodi, яку ви знайдете тут.
 • Клацніть Android
 • За допомогою вкладок у верхній частині діалогового вікна натисніть кнопку розвиток будує
 • За допомогою кнопок у нижній частині діалогового вікна виберіть версію Android. Наприклад, ARMV7A (32BIT), X86, або ARMV8A (64BIT)
 • З’явиться список файлів .apk для встановлення Kodi. Верхній файл – остання версія. Клацніть цей файл або будь-яку іншу версію, яку ви хочете встановити
 • Тепер, коли ви зберегли цей файл, решта кроків ідентичні тим, як у попередньому розділі. Виконайте останні чотири кроки від “як завантажувати Kodi 17 Krypton” вище, щоб закінчити встановлення Kodi 18 Leia.

Як відтворювати контент Kodi на смарт-телевізорі Roku

Хоча ви не можете встановити Kodi на смарт-телевізор із вбудованою Roku, існує рішення, яке дозволить вам “передавати” відео з Kodi на нього з мобільного пристрою. Ось кроки для цього.

 • У меню Roku TV перейдіть до налаштування → система
 • Клацніть дзеркальне відображення екрана
 • Переконайтеся, що включити дзеркальне відображення екрана перевіряється
 • За допомогою меню налаштувань мобільних пристроїв увімкніть дзеркальне відображення екрана.

Для отримання додаткової інформації читайте наш посібник із викидання відеороликів Kodi на Roku.

Що робити, якщо ваш розумний телевізор не сумісний з Kodi

Якщо ваш смарт-телевізор використовує власну ОС, відмінну від Roku, не впадайте у відчай. Ви все ще можете використовувати Kodi на телевізорі, придбавши телевізійний пристрій, наприклад, Amazon Fire Stick або Apple TV. Зазвичай ці пристрої коштують менше 100 доларів. Крім того, ви можете придбати невеликий комп’ютер, наприклад, Raspberry Pi або Odroid, який працює на LibreELEC (версія Linux) приблизно за однакову ціну.

ДИВИСЬ ТАКОЖ: Як встановити та використовувати LibreELEC

Висновок

Якщо у вас є розумний телевізор і ви хочете встановити Kodi, вам, можливо, було цікаво, чи існує програма для розумного телебачення або чи можна Kodi встановити на смарт-телевізор. Відповідь полягає в тому, що Kodi можна встановлювати на смарт-телевізори Android або будь-які інші смарт-телевізори, які використовують сумісну ОС, наприклад, Windows, Linux або iOS. Якщо ваш смарт-телевізор не сумісний, ви все одно можете передавати на нього Kodi відео з мобільного пристрою або просто встановити новий телевізійний пристрій для відтворення відео на Kodi на телевізорі.

Якщо ви вважаєте, що інформація в цій статті є корисною, ознайомтеся з іншими нашими посібниками, такими як перегляд фільмів, аніме та спорту на Kodi.

Верхнє зображення: “Розумне телебачення” від deavmi, що має ліцензію за CC 4.0 international

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map