Чи безпечний у використанні додаток Project Cypher Kodi? Чи є кращі альтернативи?

Project Cypher – дуже популярний аддіон Kodi. Існує велика різноманітність контенту, який можна побачити через нього: фільми, телебачення в прямому ефірі, концерти, навіть документальні фільми. Однак вам може бути цікаво, чи законно та безпечно використовувати додаток Project Cypher Kodi. Ця стаття дасть відповідь на ці запитання та дослідить деякі чудові альтернативні доповнення.

Проект Cypher Kodi addon

Що таке Коді?

Kodi – медіаплеєр із відкритим кодом програмного забезпечення. Для того, щоб використовувати Kodi, все, що вам потрібно, це пристрій для його запуску. Він працює на комп’ютерах Windows і Mac, Nvidia Shields, Android або iOS смартфонах, Apple TV коробках, Amazon Fire Sticks, навіть коробках Roku.

Kodi не влаштовує жодного вмісту. Він просто передає вміст з будь-якого джерела, на який ви вказуєте. Ця гнучкість зробила Kodi потужним інструментом для розрізів шнурів, які хочуть інтегрувати свої потокові послуги в одну платформу. Однак це також зробило Kodi суперечливою

оскільки багато хто використовує його для передачі неліцензованого вмісту. Відкритий характер Kodi також може призвести до ризиків для безпеки та конфіденційності.

Незважаючи на цю суперечку, Kodi існує багато законних способів використання, і ризики для безпеки можна звести до мінімуму, вживши правильних запобіжних заходів.

Важливо: Завжди використовуйте VPN разом із Kodi

Деякі користувачі Kodi використовують сторонні додатки для доступу до сайтів, які передають неофіційний та неліцензований вміст. Ці користувачі, як правило, використовують VPN, щоб приховати свою діяльність. Однак користувачі Kodi, які передають лише законні сайти, також знайдуть VPN.

Додатки Kodi вразливі до злому, оскільки їх створюють невеликі незалежні розробники, які, можливо, не зможуть дозволити собі функції безпеки, які матиме велика компанія. Це робить аддони Kodi сприйнятливими до атак людини в середині, де шахраї стримано відстежують активність користувачів та крадуть дані. Шифруючи свої дані, VPN може значно знизити шанси цього з вами.

VPN також може допомогти запобігти буферизацію, викликану скороченням швидкості ISP, і може розблокувати блоки географічного вмісту під час подорожі.

На жаль, багато VPN занадто повільні, щоб обробляти потокове відео високої чіткості. Ось чому ми рекомендуємо IPVanish для всіх користувачів Kodi. IPVanish передав відео 1080p без буферизації в наших тестах. Він не зберігає журналів даних про клієнтів, тому користувачі мають спокій, що їх інформація не надходить третім сторонам. У ньому є вбудований додаток Amazon Fire Stick, який дозволяє легко встановлювати. Загалом, IPVanish – це відмінна VPN для користувачів, які передають відео.

УВАГА ЧИТАТИ: Наші читачі можуть ексклюзивно заощадити 60% на планах IPVanish тут.

Попередження: Kodi слід використовувати лише для вмісту, до якого ви маєте законне право доступу. Ні Фонд Коді, ні Компаратих не виступають за використання Коді для конфіденційності.

Що таке аджион Project Cypher Kodi?

Project Cypher – це доповнення Kodi, створене Cypher Media. Це дозволяє безкоштовно дивитись телепередачі, фільми, події Легенди футбольної ліги, документальні фільми про серійні вбивці, концерти в прямому ефірі та багато інших типів контенту на телебаченні безкоштовно.

Через широкий спектр вмісту, який він надає, Project Cypher є дуже популярним аддоном Kodi.

Однак існують деякі великі ризики використання Project Cypher для перегляду цього вмісту. Project Cypher використовує бази даних із сайтів, таких як DirectD1, 1Movies та DiziGold, щоб знайти посилання на фільми, які користувач шукає. Це бази даних, які, як відомо, використовуються в основному для пошуку піратських потоків. Тому більшість або, можливо, увесь вміст, який передає Project Cypher, несанкціонований. Крім того, не існує процесу перевірки, який використовується цими базами даних для захисту користувачів від зловмисного програмного забезпечення. Їх посилання можуть призвести до будь-якого комп’ютера у світі. Вони можуть призвести до незахищених серверів, вразливих до злому або навіть до власного комп’ютера творця зловмисного програмного забезпечення, створеного спеціально для заманювання жертв у безкоштовні фільми.

Проект Cypher

Через ці причини, ми не рекомендуємо встановлювати або використовувати додаток Project Cypher Kodi. Натомість радимо використовувати альтернативи, перелічені нижче.

Альтернативи додатку Project Cypher Kodi

Кожен із перелічених нижче доповнень надходить від законних постачальників вмісту, які дотримуються законодавства про авторські права. Як результат, вони значно безпечніші, ніж Project Cypher.

Потріскувати

Потріскуйте Коді аддон

Що стосується безкоштовних фільмів і телебачення, ви не можете помилитися з Crackle. У ньому є популярні телепередачі, як “Тик”, “Щит”, “Хафф” та “Герої відроджуються”, а також класичні фільми на кшталт Шон мертвих, Страх і ненависть у Лас-Вегасі, і Кабельний хлопець. Послуга оплачується рекламою.

Crackle знаходиться в офіційному сховищі аддонів Kodi.

Pluto.tv

Коли мова йде про безкоштовно жити телебачення, Pluto.tv є що запропонувати. Він має високо рейтингові канали новин, такі як CNBC, Аль-Джазіра, CBSN та Чеддар. У ньому також є канали, присвячені спортивному коледжу, аніме, відеоіграм, пліткам знаменитостей та багатьом іншим предметам. Загалом Pluto.tv має понад 100 повністю безкоштовних каналів. Незалежно від того, що вам подобається дивитись, на Pluto.tv ви, можливо, щось знайдете

Pluto.tv знаходиться в офіційному сховищі аддонів Kodi.

YouTube

Додаток YouTube Kodi

Якщо вас зацікавив концертний розділ Project Cypher, ви отримаєте насолоду від безлічі прямих виступів, які пропонують артисти безкоштовно на YouTube. Більшість популярних артистів мають власну каналу каналу Vevo, сповнену живих виступів своїх найпопулярніших пісень. Навіть менші, більш незалежні музиканти, як правило, мають власний офіційний канал і іноді діляться відеозаписами своїх концертів, розміщеними шанувальниками. Ви можете отримати багато годин живої музичної розваги з YouTube.

Аддон Youtube Kodi знаходиться в офіційному сховищі аддонів Kodi.

BBC iPlayer

BBC iPlayer Kodi addon

Проект Cypher був спочатку розроблений у Сполученому Королівстві, і багато ранніх тих, хто його прийняв, зробили це для того, щоб переглядати програми BBC через Kodi. Завдяки BBC iPlayer ви можете переглядати усі улюблені шоу BBC Лікар, який, Джош, і Затінено, але без усіх ризиків Project Cypher.

Якщо ви живете в Великобританії та хочете скористатися додатком BBC iPlayer Kodi, вам знадобиться телевізійна ліцензія, яка коштує близько 145,50 фунтів / рік. BBC iPlayer недоступний для людей, які проживають за межами Великобританії. Якщо ви живете в США та подорожуєте за його межами, вам потрібно буде використовувати VPN, щоб розблокувати геоблокування на ньому..

Цей аддон знаходиться в сховищі noobsandnerds.

PS Vue

PS Vue Kodi addon

Якщо параметри телевізійних програм наживо та інших програм на додаток не дають вам потрібного контенту, ви можете розглянути можливість передплати телевізійної послуги платної платформи, наприклад PS Vue. Він пропонує всі звичні канали, які ви отримаєте, якби у вас був кабель, але без прокату кабельної коробки. За $ 39,99 PS Vue пропонує всі канали, перелічені в розділі “доступ” на цій сторінці. За допомогою цих каналів ви можете бачити будь-який вміст, який хочете: фільми, спорт, ситкоми, драми тощо. Для кожного є щось.

Аддон PS Vue Kodi знаходиться в офіційному сховищі аддонів Kodi.

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ: 105 кращих аддонів для Kodi.

Додаток Cypher Kodi Project: Огляд та проблеми конфіденційності

Додаток Project Cypher Kodi пропонує багато вмісту для користувачів Kodi. Однак ризики щодо безпеки та конфіденційності його використання значні. В якості лише одного прикладу того, що може трапитися з тим, хто передає піратський вміст за допомогою одного з цих адонів, розглянемо, що сталося з Exodus. Протягом кількох років Вихід був одним з найпопулярніших адонів навколо. Він постійно оновлювався новими функціями та джерелами та залучав нових користувачів.

Творець Exodus з’явився на форумах під кодовою назвою “Лямбда”. Оскільки його особу ніхто не знав, правовласники не змогли подати до нього позов. Однак він врешті-решт розвинув ворогів, які погрожували публічно звільнити його справжнє ім’я. У відплату за це він таємно додав код до свого адона, який потім автоматично завантажувався більшістю користувачів Kodi, які його встановили. Цей новий код перетворив пристрої його користувачів на ботнети, які займалися DDoS-атаками проти його ворогів. Більшість користувачів Kodi не знали, що це відбувається.

На щастя, новий код насправді не завдав шкоди комп’ютерам користувачів, окрім як трохи уповільнити їх. Однак цей приклад показує, наскільки ризикованим може бути використання сторонніх доповнень.

Cypher Media також не є повністю надійним розробником додатків. Розробник часто бере інші популярні аддони і наклеює на них своє ім’я. Невідомо, що було зроблено з цими адонами.

Враховуючи ці ризики, аддонт Project Cypher Kodi – це, мабуть, не найкращий спосіб перегляду телевізорів чи фільмів на Kodi.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me