Боб Безлімітний аддіон Коді не працює? Чи можете ви виправити це та чи є альтернативи?

боб необмежений не працює 2Чи не працює ваша копія додатка Bob Unlimited Kodi? Ви не можете встановити його, оскільки він відсутній у репортажі NoobsandNerds? Ця стаття пояснить чому Bob Unlimited не працює, якщо його можна виправити та чи є альтернативи.

Що таке Коді?

Kodi – медіаплеєр із відкритим кодом із фондів Kodi. Це дозволяє користувачам інтегрувати всі свої джерела відео та аудіо в одну платформу. Kodi також блокує рекламу з деяких потокових сайтів. Його можна встановити на Apple TV, Nvidia Shield, Android або iOS телефон, ПК або Mac.

Попередження: Kodi слід використовувати лише для вмісту, до якого ви маєте законне право доступу. Ні Фонд Коді, ні Компаратих не виступають за використання Коді для піратства.

Чому завжди слід використовувати VPN разом з Kodi

Коли люди використовують сторонні аддони Kodi для перегляду піратського контенту, вони часто звертаються до віртуальних приватних мереж (VPN) як спосіб приховати свою діяльність від проникнення Інтернет-провайдерів. Але всі користувачі Kodi повинні використовувати VPN, включаючи користувачів, які переглядають відео лише з офіційних джерел.

Якщо ваш Інтернет-провайдер знає, що ви передаєте потокове відео, навіть якщо відео повністю легальне, це може зменшити вашу швидкість, щоб уникнути заторів у мережі. Використання VPN допомагає запобігти цьому, не даючи провайдеру знати, що ви робите.

Крім того, використання VPN перешкоджає потоковому відео сайтам знати, де ви знаходитесь. Це допомагає захистити вас від цінова дискримінація з боку творців контенту. Наприклад, це допомагає не допустити, щоб кіностудія не стягувала з вас більш високу ціну, оскільки ви знаходитесь в США замість США..

Не всі VPN хороші для користувачів Kodi. У більшості немає програм, які працюють із телевізійними пристроями, такими як Amazon Fire Stick. Незважаючи на те, що всі VPN-мережі мають низьку швидкість роботи мережі, багато з них настільки повільні, що унеможливлюють перегляд відео з високою затримкою без буферизації. Багато VPN також зберігають журнали потокової поведінки користувачів, створюючи зайвий ризик конфіденційності.

З цих причин, ми рекомендуємо IPVanish для всіх користувачів Kodi. IPVanish має додаток для Nvidia Shield, Amazon Fire TV та Amazon Fire Stick. Під час нашого тестування ми виявили, що це досить швидко, щоб передати відео 1080p без буферизації. Він також має сувору політику “без реєстрації”.

ЗАГАДА ЧИТАННЯ: Збережіть 60% планів IPVanish

Чому Bob Unlimited не працює?

Bob Unlimited був дуже популярним аддоном Kodi через велику різноманітність контенту, який він пропонував. Однак у лютому 2018 року його було знято з репортажу Noobsandnerds, який раніше розміщував його.

Існують суперечливі повідомлення про те, чому саме Боб Unlimited був видалений. У деяких звітах йдеться про те, що розробники компанії Noobsandnerds відвідали їхні будинки та погрожували судовими діями. Інші кажуть, що їм було подано позов через пошту. Але очевидно, що Noobsandnerds потрапив у якусь юридичну проблему через посилання, що порушують авторські права, що містяться в Bob Unlimited. В результаті, Боб Unlimited був видалений з репо, і офіційних копій більше немає. Ось чому Bob Unlimited більше не працює.

Незважаючи на те, що його зняли з репо, все ще можуть існувати копії Bob Unlimited, що плавають в Інтернеті. Однак установка однієї з цих копій була б ризикованою з точки зору безпеки та конфіденційності, оскільки вони не є офіційними копіями та не перевірені, щоб переконатися, що вони не мають шкідливих програм. Немає можливості виправити Bob Unlimited, щоб він працював правильно. Ми не рекомендуємо намагатися встановити Bob Unlimited.

Натомість ми рекомендуємо встановити один із альтернативних додатків Kodi, перелічених нижче. Усі ці доповнення надходять з офіційних джерел і працюють добре, як це написано.

Найкраща альтернатива Bob Unlimited: Tubi TV

TubiTV Kodi addon

Більшість користувачів, які намагаються встановити Bob Unlimited, шукають безкоштовні фільми та телебачення, а найкращий додаток Kodi для цієї мети – телевізор Tubi. Він налічує понад 50 000 назв і є однією з найбільших колекцій англомовного потокового відео контенту у світі.

Він містить фільми Санданс, драми, аніме, кримінальне телебачення, класику, сімейні фільми, інді-фільми, науково-фантастичні & фентезі, трилери та багато інших жанрів кіно та телебачення.

Аддіон Tubi TV Kodi є частиною офіційного сховища Kodi. Прочитайте наш посібник з його встановлення та використання.

Інші альтернативи Bob Unlimited

Потріскувати

Офіційний Crackle Коді аддон

Crackle – ще один чудовий вибір для безкоштовних фільмів та телебачення. Незважаючи на те, що колекція має меншу кількість, ніж телевізор Tubi, він містить багато високо оцінених та популярних назв. Crackle демонструє понад 50 телесеріалів та понад 100 фільмів, у тому числі Стартап, Чоловіки в чорному: мультсеріал, Чорний список: Викуп, Лезо бігуна: остаточний розріз, Точка перерва, і Колись у Мексиці, серед інших.

Аддон Crackle Kodi є частиною репо-епохи ерафнафобії. Ось як встановити Crackle для Kodi.

USTVNow

USTVNow_Lineup

У той час як Crackle і Tubi TV – це великий вибір для пошуку заздалегідь записаних фільмів і шоу, USTVNow – це прекрасний спосіб перегляду телевізійного трансляції. Він безкоштовно передає всі мережеві канали: NBC, ABC, FOX, CBS, The CW, PBS та My9. Оскільки багато найбільш рейтингових телепередач, які зараз транслюються на цих каналах, USTVNow – це надійний спосіб отримати доступ до найкращих нових шоу.

USTVNow є частиною офіційного сховища Kodi. Ось як встановити та використовувати USTVNow для Kodi.

FilmRise – YouTube

Встановити додаток FilmRise Kodi

Додаток FilmRise – YouTube Kodi – ще одне чудове джерело для безкоштовних фільмів. FilmRise – компанія з дистрибуції фільмів, яка володіє правами на тисячі фільмів. Це зробило багато цих фільмів доступними на різних каналах YouTube, присвячених певним жанрам.

Наприклад, є YouTube-канал на FilmRise про справжній злочин, документальні фільми, кіно-кіно, жах, паранормальні сюжети, історія та багато інших.

Додаток FilmRise – YouTube Kodi є частиною офіційного сховища аддонів Kodi. Щоб встановити його, виберіть addons → завантажити → відео addons → FilmRise – YouTube → встановити.

Інтернет-архів [Відео]

Інтернет архів відео

Якщо вас цікавлять класичні фільми від «золотої епохи фільмів» (1920-ті – 1960-ті роки), Інтернет-архів Kodi addon – це місце їх пошуку. IAM веде сотні чудових фільмів цієї епохи, в тому числі Зірка народжується (1937) Альфреда Хічкока 39 кроків (1935), та оригінал Ніч живих мерців (1968).

Додаток Kodi Internet Archive знаходиться у сховищі SuperRepo.

Pluto.tv

Плутон.TV Коді аддон

Окрім USTVNow, Pluto.tv – ще один чудовий вибір безкоштовних телевізійних потоків у прямому ефірі. Він має понад 100 каналів, включаючи багато популярних новинних каналів, таких як CBS News, Bloomberg, Newsy та RT. Також є канали, присвячені спорту, вмісту відеоігор, пліткам знаменитостей, NASA, дитячому програмуванню та багатьом іншим темам.

Pluto.tv можна знайти в офіційному сховищі Kodi. Ось як встановити Pluto.tv для Kodi.

FilmOn Simple

FilmOn Simple Kodi addon

FilmOn – це ще одна безкоштовна послуга прямого телебачення на зразок Pluto.tv. Він містить понад 600 каналів, включаючи канали, присвячені комедії, розвагам, екстремальним видам спорту, релігії, документальним фільмам, міському життю тощо. Додаток FilmOn Simple Kodi знаходиться у сховищі SuperRepo. Ось як встановити FilmOn Simple для Kodi.

YouTube

Додаток YouTube Kodi

Хоча більшість людей вважають YouTube як місцем пошуку коротких відео, на ньому також доступно багато художніх фільмів. Наприклад, на YouTube канали Maverick Movies, Viewster і Timeless Classic Movies пропонують колекцію безкоштовних художніх фільмів. Для перегляду цих фільмів на Kodi просто встановіть додаток YouTube Kodi та знайдіть ці канали.

Додаток YouTube Kodi є частиною офіційного сховища. Прочитайте наш посібник щодо встановлення та використання YouTube для Kodi.

Висновок

Тепер ви знаєте, чому Bob Unlimited вже не працює. Його було видалено з репортажу NoobsandNerds через порушення авторських прав посилань, які він містив. Однак є ще багато додатків Kodi, які надають безкоштовні фільми та телепередачі, серед яких Crackle, Tubi TV, USTVNow, FilmRise – YouTube та інші.

Ми сподіваємось, що Ви знайшли інформацію в цій статті корисною. Якщо ви хочете дізнатися більше про кращі доповнення для Kodi, ви можете прочитати деякі інші наші статті на цю тему, зокрема про те, як дивитися документальні фільми про Kodi, найкращі додатки Kodi для фільмів у Боллівуді та як дивитися боротьбу в WWE Коді.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me