7 кращих адонів Kodi для дітей показує у 2020 році

thomas та друзі Kodi Addon

Шукаєте додатки для Kodi, зручні для малюків? У цій статті ми досліджуємо декілька найкращих адонів Kodi, в яких зображені мультфільми та телешоу для дітей.

Kodi – це дуже настроюваний, високо портативний додаток медіа-центру. Його можна встановити майже на будь-якій популярній платформі, включаючи пристрої Nvidia Shield, Roku та Amazon Fire TV. Що ще краще, майже не існує функціональної нерівності між платформами. Якщо аддон працює на вашому настільному комп’ютері, ймовірно, він буде працювати і на вашому мобільному телефоні чи планшеті.

Kodi цілком легально використовувати, але він зазнав значної негативної преси через сторонні додатки, які пропонують доступ до неліцензованого контенту. Усі додатки, які ми рекомендуємо нижче, надають належним чином ліцензований вміст, і ми рекомендуємо нашим читачам використовувати лише офіційні джерела під час трансляції в Інтернеті.

Попередження: Kodi слід використовувати лише для вмісту, до якого ви маєте законне право доступу. Ні Фонд Коді, ні Компаратих не виступають за використання Коді для піратства.

Важливо: Завжди використовуйте VPN разом із Kodi

Деякі люди підключаються до віртуальних приватних мереж (VPN), щоб приховати неліцензовану потокову передачу від свого постачальника послуг Інтернету (ISP). Однак VPN мають багато законних додатків, які можуть принести користь тим, які передаються лише з офіційних джерел.

VPN працюють за допомогою маршрутизації мережевого трафіку через зашифрований тунель. Це робить ваші дані нечитабельними сторонніми сторонами, а також перешкоджає вашому Інтернет-провайдеру використовувати ваші онлайн-дії для виправдання обмеження швидкості вашої мережі..

Кожна VPN сповільнить ваш зв’язок певною мірою, але деякі мають більший вплив на швидкість перегляду, ніж інші. У гірших випадках можна виявити, що користуватися Інтернетом стає майже неможливим при підключенні. Що ще гірше, деякі постачальники VPN зберігають докладні журнали трафіку, які можуть відстежувати вашу діяльність назад до вас. З цих причин вибір правильного VPN має надзвичайно важливе значення.

Ми рекомендуємо IPVanish. Це має мінімальний вплив на швидкість вашого з’єднання та дозволяє підключатися до серверів у більш ніж 50 країнах. Крім того, IPVanish є однією з найпростіших VPN, яка встановлюється завдяки великій підтримці багатоплатформ. IPVanish має спеціалізовані версії для найпопулярніших операційних систем і є одним з головних VPN, що входять у магазин додатків Amazon Fire Stick.

НАЙКРАЩИЙ VPN ДЛЯ KODI: IPVanish – наш найкращий вибір. Має велику незавантажену мережу серверів і досягає хороших швидкостей. Сильні функції безпеки та конфіденційності роблять IPVanish улюбленим для користувачів Kodi та Amazon Fire TV Stick. Спробуйте безризиково із 7-денною гарантією повернення грошей.

Які найкращі аддони Kodi для дітей?

У Коді є численні доповнення, які пропонують розваги для дітей. Деякі з цих адонів пропонують різноманітний контент як для дітей, так і для дорослих, інші – суто орієнтовані на дітей. Наступні додатки можуть безкоштовно використовувати і містять безліч вмісту, сприятливого для дітей.

Ось наш список найкращих добавок Kodi для дітей:

1. FilmRise-YouTube

Встановити додаток FilmRise Kodi

FilmRise – незалежний розповсюджувач фільмів і телешоу. Насправді є два доповнення FilmRise, але FilmRise-YouTube має більшу бібліотеку. Це відбувається тому, що він витягує вміст з офіційних YouTube-каналів компанії.

FilmRise може похвалитися вражаючою колекцією безкоштовних для перегляду назв, усі класифіковані за жанрами. Існують деякі незначні організаційні проблеми, такі як копії категорій, проте бібліотеку досить легко переглядати, незважаючи на відсутність функції пошуку.

Тут достатньо, щоб діти годинами розважали дітей. Справді, не так багато відомих назв, але є повні сезони кількох шоу, в тому числі Молодий Дракула і Популярна механіка для дітей.

Доповнення FilmRise-YouTube доступне в офіційному сховищі аддонів Kodi.

2. Томас і друзі

thomas та друзі Kodi Addon

Якщо вашій дитині подобається Томас танк двигуна, аддон Томаса та друзів Коді був би чудовим вибором. Тепер цей додаток не включає жодних повних епізодів шоу, але він пропонує сотні кліпів та відеороликів.

Цей аддон страждає від заплутаної структури меню. Ролики згруповані на основі їх головного героя або фільму, з якого вони походять, але дійсно неможливо знайти щось конкретне. Як результат, цей аддон найкраще підходить для дітей, які не можуть сидіти на місці, не граючи на телевізорі.

Томас і друзі доступні у сховищі TVAddons.co.

3. PBS Kids

PBS Kids Kodi addon

У додатку PBS Kids є бібліотека з понад 40 дитячих телепередач. Кожне шоу має близько чотирьох серій, але тут достатньо різноманітності, щоб дітей тривалий час займали. На відміну від більшості безкоштовних, орієнтованих на малюків адонів, PBS Kids дозволяє дивитися у форматі HD.

PBS Kids має дуже просту конструкцію. Усі доступні заголовки відображаються на одній сторінці, а натискання на них дозволяє вибрати конкретний епізод для перегляду. Немає параметрів конфігурації, і відео завантажується дуже швидко. Слід зазначити, що вам потрібно буде перебувати в Америці або мати американську IP-адресу, перш ніж ви зможете переглядати що-небудь.

Додаток PBS Kids доступний в офіційному сховищі аддонів Kodi.

4. Snagfilms

SnagFilms Коді аддон

Snagfilms – це потокова платформа, яка збирає незалежні фільми та документальні фільми. На даний момент доступно понад 5000 найменувань безкоштовних для перегляду. Хоча функція пошуку не існує, Snagfilms здебільшого обслуговує менш відомі фільми, тому ця функція не допоможе набагато.

Медіатека Snagfilms згрупована за категоріями. Зважаючи на це, є кілька проблем з його організацією, про які вам слід знати. По-перше, і категорії «Анімація», і «Діти та сім’я» містять конкретні фільми, які не підходять для маленьких дітей.

Аддон Snagfilms можна знайти в офіційному сховищі аддонів Kodi.

5. YouTube

надбудова «бульбашки коді»

Усі знають про YouTube, однак з розповідями про канали, які нібито для дітей демонструють тривожний вміст, важливіше, ніж будь-коли, знати, що вони переглядають, це відповідати віку. На щастя, є тисячі ідеально безпечних і розважальних каналів для перегляду ваших дітей, і ми перерахували декілька з них нижче.

вулиця Сезам

Посадова особа вулиця Сезам На каналі YouTube представлені тисячі кліпів та музичних відеороликів із шоу.

TVOKids

TVOKids – це освітній канал, який також пропонує повний епізод дитячих телевізійних шоу Артур і Непарний загін.

Клуб матері гусей

Цей канал більш орієнтований на зовсім маленьких дітей. Він містить сотні відеороликів, які допомагають дітям навчитися рахувати та писати, а також кілька тривалих музичних відеозаписів для засипання.

Додаток YouTube Kodi зберігає більшість функціональних можливостей веб-сайту. Ви все ще можете “любити” відео та переглядати рекомендований вміст, але не можете переглядати або додавати коментарі. Однак, враховуючи відомість розділу коментарів YouTube, це насправді може бути корисним маскуванням.

Додаток YouTube доступний в офіційному сховищі аддонів Kodi.

6. Бінкі телевізор

binky tv kodi addon

Додаток телевізора Binky пропонує понад 50 різних шоу, спрямованих на дітей молодшого віку. Сам аддон дуже простий, з папкою для кожного шоу та без параметрів конфігурації. Є кілька випадків, коли джерело має власну папку, але це не надто ускладнює речі.

Слід зазначити, що не кожен розділ містить повні епізоди. Наприклад, папка Cartoon Network пропонує короткі кліпи довших шоу. Оскільки більша частина вмісту телевізора Binky призначена для дошкільнят, то це навряд чи буде проблемою.

Телевізор Binky пропонує хороший зміст розважального та освітнього контенту. Хоча деякі з назв досить маловідомі, є й класики на кшталт Барні, Листоноша Пат, і Читання веселки. Хоча телевізійних програм із іноземних мов не існує, є розділ із відео, який допоможе дитині вивчити англійську мову.

Телевізор Binky, як правило, доступний у репо DandyMedia, однак це наразі не працює. Старіша, робоча версія доступна у сховищі SuperRepo.

7. Тубі-телевізор

TubiTV Kodi addon

Аддіон Tubi TV Kodi – це доповнення для однойменної потокової служби. Завантаживши та підключившись до Tubi TV через Kodi, ви навіть можете обійти рекламу. Телевізор Tubi повністю безкоштовний, тому вам не доведеться платити ні копійки за доступні телевізійні шоу та фільми багатьох дітей.

І ми маємо на увазі вантажі! У телевізорі Tubi є сотні телепередач та фільмів для дітей різного віку та для сімейних кіноночей.

Телевізор Tubi накладає деякі обмеження щодо географічного вмісту, тому ви отримаєте інший вміст, якщо отримаєте доступ із США, Канади чи Великобританії. Однак, якщо ви використовуєте VPN під час підключення, ви можете розблокувати всю бібліотеку телевізорів Tubi.

Як зробити Kodi дружнім для дітей

Якщо ви використовуєте Kodi на спеціальному потоковому пристрої, ви можете трохи переживати про тип вмісту, до якого діти можуть отримати доступ під час його використання. З огляду на те, що деякі встановлені вами додатки можуть надавати доступ до вмісту з тематикою для дорослих, ви можете шукати, щоб заблокувати Kodi, щоб утримати дітей подалі від певних телевізійних шоу та фільмів.

Є кілька способів зробити це, про що ми детальніше розповімо нижче.

Варіант 1: Створіть окремий профіль для дітей та дорослих

У версіях Kodi 17+ ви можете створювати окремі профілі для різних користувачів. Ви також можете захистити паролем різні профілі, щоб діти не могли перемикати профілі.

Щоб створити профіль для своїх дітей, виконайте наступне:

Спочатку натисніть на символ шестірні у верхньому лівому куті головного екрана.

Далі натисніть на Профілі

коді профілі

Тепер виберіть Додати профіль, і створити новий профіль для своїх дітей. Назвіть це все, що завгодно (наприклад, “Діти”)

коді профілі

Далі натисніть кнопку Добре у наступних двох екранах. Ми змінимо деякі налаштування після створення профілю

Нарешті, виберіть Почніть свіжим на наступних двох спливаючих вікнах

Профілі Kodi

Тепер виберіть новостворений профіль і виберіть Налаштування блокування

Звідти виберіть Інваліди і змінити його, вибравши тип пароля. Потім переконайтесь, що всі параметри заблоковані

дітям коді

Ваш дитячий профіль тепер повинен бути заблокований, щоб його налаштування не могли бути змінені. Це означає, що лише хтось із паролем може змінити налаштування або, що ще важливіше, додати або видалити нові доповнення.

Ви також хочете переконатися, що головний профіль також заблокований. Просто виконайте ті ж дії, натиснувши на головний профіль на екрані профілів та налаштувавши параметри блокування.

Тепер поверніться до головного екрана профілів та виберіть Загальні. Звідти вам потрібно буде включити “Показувати екран при вході при запуску”.

Kodi дітям адонів

Далі повністю вийдіть із Kodi та перезавантажте програму. Тепер ви повинні побачити екран для входу з різними профілями:

Діти Коді

Ви можете створити кілька профілів для різних цілей за допомогою цього методу, і це простий спосіб захистити додаток Kodi, щоб уберегти своїх дітей від вмісту для дорослих.

Висновок

У Коді є що запропонувати з точки зору сімейних розваг. Це означає, що якщо ви шукаєте щось для перегляду самостійно, вам можуть бути цікаві наші путівники з пошуку найкращих пристрастей для спорту, фільмів та аніме. Ми навіть можемо показати вам, як автоматично відстежувати історію переглядів за допомогою додатка Trakt.

Kodi дуже настроюється, але це означає, що він може бути досить складним для новачків. Якщо ви намагаєтеся змусити Kodi працювати належним чином, ви можете ознайомитися з нашими посібниками щодо усунення несправностей з Kodi та зменшення буферизації..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me