5 кращих дистанційних програм Kodi за 2018/2019

Найкращі дистанційні програми Kodi 2017/2018

Хочете краще інтегрувати Kodi в домашні кінотеатри? Ми проаналізували ринок та дослідили п’ять найкращих віддалених програм Kodi, тому не потрібно.

Kodi – це програмне забезпечення, яке дозволяє дуже легко створити власний медіа-центр на таких пристроях, як Amazon Fire TV та Apple TV. Однак використання клавіатури та миші може бути громіздким, коли ваш пристрій Kodi знаходиться в кімнаті. На щастя, існує багато якісних пультів дистанційного керування, якими можна користуватися Kodi. Вони дозволяють керувати вашим пристроєм точно так само, як і телевізор або кабельний пристрій.

Оскільки Kodi стає все більш популярною, на ринку спостерігається приплив неякісних пультів управління. Дослідження кожного з них займає багато часу, тому для вирішення ми вибрали п’ять найкращих пультів управління Kodi 2018 та 2019 року та виділили сильні та слабкі сторони кожного..

Попередження: Kodi слід використовувати лише для вмісту, до якого ви маєте законне право доступу. Ні Фонд Коді, ні Компаратих не виступають за використання Коді для піратства.

Перш ніж ми почнемо

Ми настійно радимо нашим читачам використовувати віртуальну приватну мережу (VPN) з Kodi. Це може допомогти запобігти атакам “людина-в-середині” та зупинити ваш Інтернет-провайдер від використання звичок перегляду, щоб виправдати призупинення з’єднання. VPN також дозволяють обійти блокування географічного вмісту, підключившись до сервера в потрібному місці. Ми рекомендуємо IPVanish. Він не зберігає журналів вашої діяльності, має мінімальний вплив на швидкість вашої мережі, і може бути встановлений на найпопулярніших платформах, включаючи Amazon Firestick.

УВАГА ЧИТАТИ: Збережіть 60% на IPVANISH ТУТ, наш найкращий рейтинг VPN для Kodi

Наші критерії оцінювання

Перш ніж перейти до самих відгуків, ми пояснимо, як ми оцінювали кожен продукт. Зазвичай ми особисто тестуємо кожен продукт, який ми розглядаємо. Однак, доступний пульт дистанційного керування Kodi означає, що в цьому випадку це було неможливо. Натомість ми врахували декілька різних критеріїв і використали їх для формування наших віддалених оглядів Kodi.

 • Кількість позитивних відгуків на популярних інтернет-ринках
 • Задоволення покупця з часом
 • Думки інших професійних рецензентів товарів
 • Ціна
 • Особливості та функціональність віддаленого пристрою

Варто зазначити, що Kodi найкраще відчуває поєднання пульта дистанційного керування та клавіатури. Однак, оскільки Kodi можна використовувати виключно з клавіатурою, ви можете подумати про інвестиції в одну з них, перш ніж перейти до пульта дистанційного керування.

Найкращі віддалені від Kodi

1. Rii MX3 Pro

Пульт Rii MX3 Kodi

На перший погляд, Rii MX3 Pro виглядає як звичайний пульт телевізора, але його нижня сторона приховує повну клавіатуру QWERTY. Це дає можливість MX3 контролювати всі аспекти Kodi від навігації до введення тексту.

Цей пульт може використовуватися для керування будь-яким телевізором за допомогою інфрачервоних сигналів, проте більшість пристроїв Kodi не мають для цього потрібного приймача. Однак це не проблема, тому що MX3 також постачається з 2,4 ГГц донглом, який можна підключити до будь-якого пристрою з USB-портом, включаючи Raspberry Pi, Roku та традиційні настільні ПК.

MX3 також включає функціональність повітряної миші. Це дозволяє користувачеві керувати екранним курсором, фізично переміщуючи пульт навколо. Існує навіть кнопка, яка дозволяє клацнути лівою кнопкою миші, хоча опція правої кнопки миші недоступна.

Для такого просунутого продукту він досить доступний. В даний час він коштує $ 11,99 від Amazon, де він має понад 300 оглядів і загальний рейтинг 3,5 / 5. Деякі покупці вказують на відсутність клавіш з підсвічуванням як причину їх низького рейтингу, тому про це потрібно пам’ятати перед покупкою.

Однак є кілька причин такої низької ціни: наприклад, вона використовує батареї AAA замість внутрішньої акумуляторної батареї. Також немає підтримки Bluetooth, що робить її непридатною для використання з Amazon Firestick.

Єдиною реальною проблемою цього продукту є його відсутність кнопки блокування клавіатури. Оскільки панель на нижній стороні настільки тонка, то можна випадково натиснути на клавіатуру, використовуючи кнопки вгорі. Клавіатура трохи заглиблена, щоб запобігти цьому, але, швидше за все, знадобиться деяке звикання.

Плюси

 • Дуже доступний за ціною
 • Відмінна функціональність за ціною
 • Підтримка хорошого набору пристроїв

Мінуси

 • Немає підтримки Bluetooth
 • Покладається на батареї AAA

Отримайте цей пульт на Amazon

2. Inteset INT-422

Пульт дистанційного керування Inteset INT-422 Kodi

Inteset INT-422 – дуже популярний пульт дистанційного керування, з поважних причин. Він може працювати в парі з майже будь-яким пристроєм і попередньо налаштований на роботу з Apple TV, Xbox One та Roku прямо з коробки. Слід зазначити, що цей пристрій не має ІК-приймач. Вам потрібно буде придбати приймач окремо, щоб він функціонував із вибраними пристроями, такими як Raspberry Pi та ПК.

Цей пульт дозволяє користувачеві створювати макроси, які виконують до 32 команд одним натисканням кнопки. Наприклад, ви можете переключити INT-422 на потрібне джерело телевізора, збільшити гучність і автоматично налаштувати яскравість.

Цей пристрій користується великою популярністю. На даний момент налічується понад 1200 відгуків про Amazon та рейтинг 4,4 / 5 зірок. Основна скарга, як видається, пов’язана з початковим процесом налаштування, хоча це дуже просто, якщо у вас немає рідкісних чи старих пристроїв.

INT-422 оснащений кількома функціями, розробленими для покращення перегляду. По-перше, всі клавіші підсвічуються. Основна перевага для цього очевидна: ви можете легше змінювати налаштування, коли світло вимкнено. Ви також можете заблокувати кнопки гучності та каналу, щоб запобігти випадковій зміні середини фільму.

У цьому дистанційному управлінні є кілька дуже незначних проблем. А саме, так багато кнопок, що пульт здається затиснутим. У вас можуть виникнути труднощі з пошуком ключа, який ви шукаєте одним дотиком, тому будь-які зміни, які ви хочете внести, вимагають відвести погляд від екрана. Крім того, цей продукт використовує батареї AA, які, хоча і є невеликою проблемою, – це та, яку ми не очікували побачити на пульті 25 доларів.

Плюси

 • Налаштовані макро клавіші
 • Підсвічування для більш легкого використання в нічний час
 • Широкий спектр підтримуваних пристроїв

Мінуси

 • ІК-приймач не входить
 • Покладається на батареї AA

Отримайте цей пульт на Amazon

3. SANOXY PC-RC

Sanoxy Kodi пульт

SANOXY PC-RC – це надзвичайно простий і невеликий пульт дистанційного керування для людей, які просто хочуть базових функцій навігації для свого пристрою Kodi. Він постачається зі стандартними кнопками відтворення медіа, клавішами зі стрілками і навіть кнопкою миші, яка працює аналогічно джойстику.

Варто зазначити, що є певні ключі, які не працюють у Kodi за замовчуванням, включаючи кнопки електронної пошти та Інтернет-провідника. Однак вони можуть бути перекомпоновані на інші функції, якщо ви хочете, і більшість кнопок працюють, як очікується, без додаткової конфігурації. Крім того, макет кнопки досить простий з клавішами, згрупованими за категоріями. Це робить PC-RC простим у використанні навіть у повній темряві.

Цей товар коштує $ 11,99 і має сотні сприятливих відгуків в Інтернеті. Його поточний рейтинг Amazon становить 3,5 / 5, проте частково тому, що пульт повинен бути спрямований безпосередньо на приймач. Якщо припустити, що у вас чіткий вигляд, це не повинно бути великою проблемою.

Нам би сподобалося, що він пропонує підтримку Bluetooth, оскільки коштує так само, як і вдосконалений Rii MX3 Pro, але оскільки PC-RC розроблений з простотою на увазі, важко поскаржитися занадто багато. Крім того, на відміну від деяких інших продуктів на ринку, PC-RC поставляється з USB-інфрачервоним приймачем, тому ви можете використовувати його негайно, не витрачаючи зайвих грошей.

Плюси

 • Чистий, простий інтерфейс
 • Функціональність миші
 • Багато сумісних пристроїв

Мінуси

 • Для Kodi потрібна певна конфігурація
 • Менше функціональності, ніж віддалені за аналогічною ціною

Отримайте цей пульт на Amazon

4. Century Accessory BT Remote

Century Accessory Kodi пульт

Попередні пульти мали одне спільне: всі вони покладалися на роботу бездротових ключів. Century Accessory BT Remote використовує натомість Bluetooth, що дозволяє йому підключатися до пристроїв без USB-портів, таких як телефони, планшети та Amazon Firestick.

Однак функціональність Bluetooth все ж збільшує ціну. Цей пульт коштує трохи менше 20 доларів і пропонує дуже мінімальну кількість контролю. У комплект входять стандартні кнопки відтворення медіа, як і основні навігаційні клавіші. При цьому немає ніякого способу керування мишею або введенням тексту, а кнопка Siri працює лише на платформах Apple.

Цей пристрій не так відомий, як деякі інші, яких ми бачили. На момент написання у нього 67 відгуків Amazon та загальний рейтинг 3,6 / 5. Основна скарга, здається, полягає в тому, що кнопки є занадто “натискаючими”, і що загальна конструкція може бути вдосконалена. Це один з найпростіших доступних пультів Bluetooth, але нам би хотілося, щоб він був трохи міцнішим.

На відміну від інших пристроїв, якими ми охоплені, цей пульт використовує літієвий акумулятор. Однак він пропонує приблизно 70 годин використання до заміни акумулятора. Існує режим сну, який допоможе продовжити термін служби акумулятора, і світлодіод загоряється, коли акумулятор починає розряджатися.

Спарювання здійснюється натисканням кнопки на нижній стороні пульта. Він розташований трохи вище, де пальці користувача відпочиватимуть, щоб ви не опинилися несвідомо, намагаючись зв’язатися з іншим пристроєм середнього фільму.

Плюси

 • Просте сполучення
 • Функціональність Bluetooth
 • Хороший ресурс акумулятора

Мінуси

 • Досить дорого, що це таке

Отримайте цей пульт на Amazon

5. Ortek VRC-1100

Ortek Kodi пульт

Нарешті, у нас є Ortek VRC-1100, інфрачервоний пульт, який коштує трохи більше 14 доларів. Цей продукт вдається обмежити кількість кнопок, які він має, забезпечуючи при цьому хорошу ступінь універсальності для користувачів Kodi.

Він включає в себе всі кнопки управління медіа-файлами, яких ви очікуєте, але також має кнопку запису. Ця функція відсутня у більшості інфрачервоних пультів, тому вона, безумовно, є безцінною для людей із системами DVR на основі Kodi..

Ще одна цікава річ у цьому пульті – це те, як він обробляє рух миші. Замість використання жестів або джойстика, VRC-1100 має в центрі круглу область, яка працює як мініатюрний трекпад. Це може бути трохи темпераментно, але, як правило, працює досить добре. Завжди є кнопки зі стрілками, якщо вам потрібна інша опція.

Тут насправді не надто скаржитися. Цей пульт має понад 1000 відгуків про Amazon та загальний рейтинг 4,5 / 5, тому більшість людей, які купили його, дуже задоволені. Єдина проблема, яку ми можемо побачити з VRC-1100, полягає в тому, що ІЧ-приймач і пульт дистанційного керування не схожі на частину одного набору; один – штучне дерево, а другий – сучасний, срібний дизайн. Це може бути не найестетичніше з естетичного вигляду, але що стосується функціональності, цей пристрій є одним з найкращих в наявності.

Плюси

 • Робить все, крім введення тексту
 • Виділена кнопка “запис”
 • Доступне

Мінуси

 • ІЧ-приймач не відповідає самому віддаленому

Отримайте цей пульт на Amazon

Висновок

На ринку є багато якісних пультів дистанційного керування Kodi. Зрештою, вам доведеться розглянути, як ви користуєтеся Kodi, перш ніж ви зможете вирішити, що найкраще підходить для ваших потреб. Коли ви зробите свій вибір, ви зможете відчути все, що може запропонувати Kodi, не виходячи з вашого дивана.

Якщо ви зацікавлені в пошуку нового вмісту, ви можете ознайомитись з нашими путівниками щодо найкращих додатків для фільмів, спорту, телевізійного трансляції та аніме. Не хвилюйтеся, якщо у вас виникнуть будь-які проблеми з Kodi; у нас є стаття з усунення несправностей, яка допоможе вам вирішити будь-які проблеми покроково.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me