27 великих прихильників фільмів та телебачення Kodi, які фактично працюють у січні 2020 року

кращі фільми з коді фільми вересень 2019 року

Наш список додатків у січні 2020 року містить цікаві записи для користувачів Kodi, які передають телевізор та фільми на Kodi. Тут ви можете перейти до нашого повного списку найкращих додатків для телевізійних і кінокоді за січень тут.

На Коді доступні сотні телевізійних та кінодоповнень, що охоплюють кожен жанр, який ви можете собі уявити. Однак небагато варті зусиль, необхідних для їх встановлення. У той час як інші сайти, що рекомендують сторонні варіанти, такі як Seren і Fen, офіційні додатки, такі як Crackle, Tubi, Xumo та інші, надають найкращий досвід поточного перегляду фільмів і телебачення на Kodi. Ми здійснили пошук у великій кількості сховищ, щоб знайти 25+ найкращих додатків для телевізійних і кінофільмів Kodi, які дозволять вам переглядати фільми та телебачення в програмі Kodi до вмісту серця!

Contents

27 кращих адонів Kodi для фільмів і телебачення в січні 2020 року

З того, що ми знайшли, найкращі додатки до фільмів про Kodi:

 1. Xumo
 2. BBC iPlayer
 3. PlayOn Browser
 4. YouTube
 5. USTVnow
 6. Британська Пате
 7. FilmRise – YouTube
 8. Потріскувати
 9. Інтернет-архів [Відео]
 10. Snagfilms
 11. Класичне кіно
 12. Болівудські фільми
 13. Слінг-телевізор
 14. Тубі
 15. Попкорнфлікс
 16. Фільми для дії
 17. BFI Player
 18. Чорно-білі фільми
 19. Документальний шторм
 20. Зарядка! Живе телебачення
 21. Live Comet TV Live
 22. Pluto.tv
 23. Кричати заводський телевізор
 24. Amazon Prime Video
 25. Netflix
 26. Інді Дарлінг (боротьба)
 27. National Geographic

Ми розповімо, як встановити кожен із цих додатків трохи нижче.

Як дивитися фільми на Коді

Ви можете легко переглядати фільми на Kodi, виконуючи такі дії:

 1. Встановіть останню програму Kodi з веб-сайту Kodi.tv.
 2. Відкрийте Kodi та перейдіть до Додатки
 3. Клацніть на символі пакета у верхньому лівому куті та натисніть на Встановити з сховища
 4. Знайдіть сховище додатків Kodi та натисніть на нього
 5. Знайдіть і встановіть потрібні вам доповнення
 6. Переконайтеся, що ви використовуєте VPN для приватного перегляду, радимо IPVanish

Це все просто! Ви можете завантажити ці додатки з головного екрану. Однак перед тим, як передавати будь-який із цих додатків, вам потрібно переконатися, що ви використовуєте віртуальну приватну мережу або VPN. Ваш Інтернет-провайдер може спробувати зменшити швидкість Інтернету під час трансляції фільмів на Kodi. Крім того, існують певні ризики використання будь-якого додатка Kodi, навіть офіційного, оскільки ці аддони були зламані в минулому.

Попередження: Ваш Інтернет-провайдер може бачити відвідувані вами веб-сайти та вміст, який ви передаєте

Щоб захистити якість та безпеку потоку під час використання Kodi, ми рекомендуємо VPN. Ваш Інтернет-провайдер може бачити, що ви транслюєте в Інтернеті, а в деяких округах може ділитися цією інформацією з третіми сторонами.

У останніх змінах закону в США означає, що цю інформацію можна продавати та обмінюватися з іншими організаціями, чиновниками та компаніями. VPN шифрує ваші дані, щоб ваш Інтернет-провайдер, хакери та інші не могли бачити вашу активність в Інтернеті. IPVanish – це один із надійніших варіантів, доступний користувачам Kodi, швидкий, дешевий у використанні та дозволяє одночасно його встановити та запустити на 10 пристроях.

НАЙКРАЩИЙ VPN ДЛЯ KODI: IPVanish – наш найкращий вибір. Має велику незавантажену мережу серверів і досягає хороших швидкостей. Високі функції безпеки та конфіденційності роблять IPVanish улюбленим для користувачів Kodi. Спробуйте безризиково із 7-денною гарантією повернення грошей.

Попередження: Kodi слід використовувати лише для вмісту, до якого ви маєте законне право доступу. Ні Фонд Коді, ні Компаратих не виступають за використання Коді для піратства.

27 найкращих адонів для перегляду фільмів по Коді

Найкращі доповнення до фільмів Kodi можна знайти в офіційному сховищі аддонів Kodi. Для перегляду фільмів на Kodi вам потрібно встановити такі додатки:

Найновіший додаток за грудень 2019 року: National Geographic – вміст NatGeo на замовлення безкоштовно!

natgeo best kodi tv addons грудень 2019 року

National Geographic – одна з найстаріших, найвідоміших компаній, що пропонують програму та контент із програми природи та реальності. Завдяки зусиллям фразерк, плідний розробник Kodi addon, тепер ви можете передавати вміст із веб-сайту Nat Geo безпосередньо через Kodi. І, позитивно, є багато безкоштовного контенту.

Цей аддон передав збір у Фонд Коді і тепер офіційно є частиною сховища аддонів Коді. 

Також доступна велика кількість інших доповнень якості з новими цікавими новинками у цій галузі.

Ви можете встановити цей аддон безпосередньо з офіційного сховища аддонів Kodi.

Нам подобається додаток Charge TV Live (тут), яке забезпечує безліч класики B-фільму.

Тубі (тут) також є якісний аддон, який має більше назв, ніж Netflix.

1. BBC iPlayer

BBC iplayer best kodi addons грудень 2019 року
Радіо та телевізійні програми BBC надходять у формі iPlayer WWW як доповнення для Kodi. Ви можете дивитись телевізійне програмне забезпечення, телевізійні програми та радіовміст із веб-сайту BBC iPlayer. Майте на увазі, що більшість контенту є лише Великобританією, тому вам доведеться встановити свою VPN у Великобританії, щоб використовувати її. Не всі VPN працюють, тому перегляньте нашу статтю, в якій заборонено VPN-програму BBC iPlayer.

BBC iPlayer законно використовувати, якщо ви житель Великобританії з дійсною ліцензією на телебачення 

iPlayer WWW доступний у Офіційний сховище Kodi Addon. Щоб дізнатися більше про встановлення та використання iPlayer WWW на Kodi, натисніть тут.

2. PlayOn

Playon best kodi tv addons 2019
Якщо ви хочете інтегрувати платні потокові послуги, такі як Netflix, Hulu та Amazon Prime Video, у Kodi, найкраще кросплатформене рішення – PlayOn. За $ 2,50 на місяць цей потоковий відеореєстратор зберігає відеофайли у форматі MP4 для відтворення. Він включає функцію, яка дозволяє автоматично пропускати рекламу. Вам буде потрібно ПК з Windows для запису відео на додаток PlayOn Media Server, але додаток Kodi працює в будь-якій операційній системі.

PlayOn – це повністю легальний та цікавий спосіб підключити свої платні потокові рахунки та повністю інтегруватися з медіаплеєром Kodi.

Підпишіться на PlayOn тут (включає 30-денну гарантію повернення грошей). Ви можете знайти додаток PlayOn Kodi в офіційному сховищі Kodi Addon.

3. YouTube

youtube best kodi addons грудень 2019 року
YouTube залишається популярним джерелом телепередач та фільмів. Будь-які фільми чи телешоу, будь то повні епізоди чи відеокліпи, які ви можете знайти на YouTube, ви можете швидко та легко знайти в додатку YouTube. Мабуть, найкраща частина використання додатка YouTube для доступу до сайту через веб-браузер чи інші параметри – це той факт, що ви можете обійти всі дещо дратівливі бічні банери та відео-пропозиції. Насправді ви навіть не отримуєте прикрих рекламних оголошень, які відтворюються перед вашими відео.

При спробі використовувати додаток YouTube, ви не зможете отримати доступ до вмісту, поки не з’єднаєте свій пристрій. Коли ви натиснете “Увійти”, вам буде наданий код активації та запропоновано перейти youtube.com/activate спарити. Можливо, вам доведеться це зробити двічі для того, щоб він працював.

Ви знайдете додаток YouTube Kodi в офіційному сховищі Kodi Addon.

YouTube – це повністю легальний варіант для трансляції відео. Хоча ви можете зіткнутися з піратським вмістом на YouTube, це є рідкістю, і YouTube досить швидко сприймає такий вміст.

4. USTVnow

BBC iplayer best kodi tv addons 2019
USTV Now – цікава послуга. Хоча більш спеціально розроблено для військових служб США та іноземців, які перебувають за кордоном, майже кожен може зареєструватися та скористатися послугою. USTV Now коштує 19 доларів на місяць для 28 кабельних каналів та обмежених послуг DVR. Ви можете виплачувати 39 доларів на місяць за опцію, яка використовує необмежену кількість відеореєстраторів.

За допомогою USTV Now ви можете отримати доступ до сотень фільмів і телепередач. Незалежно від того, чи показують вони, що ви зберегли за допомогою відеореєстратора, або повторно за запитом, ви можете отримати доступ до цього вмісту через додаток USTV Now.

Наразі USTV Now вважається законним. Ви можете знайти його в офіційному сховищі Kodi Addon, однак, це більш стара версія, яка може не працювати. Клацніть тут, щоб ознайомитися з нашим посібником з установки USTNow.

Для нової версії цього додатка ви можете перевірити сховища SuperRepo або Kodisrael.

5. Британський Пате

британський пате
Прочитайте це: 85 000 відео. Правильно, британський аддон Пате Коді пропонує доступ до британської Пате та її великої бібліотеки класичних та історичних відео з усього світу. Ви можете переглядати декілька різних унікальних колекцій, включаючи теми, що висвітлюють війни, профілі країн, сезонний вміст, британські роялті, спортивні та політичні діячі. Ви також можете переглядати десятиліття. Зміст бібліотеки сягає 1890-х років і має заголовки останніх 2000–2009 років.

Зауважте, що ця послуга не містить багато стосовно повнометражних фільмів. Однак це користь для любителів історії.

6. FilmRise – YouTube

фільм

Шукаєте чудовий варіант легального потокового перегляду фільмів із тоннами фільмів для перегляду? Маловідомий аддон FilmRise може бути саме тим, що ви шукаєте. FilmRise – компанія, що розповсюджує кіно та телебачення, яка набуває ліцензій та пропонує весь цей вміст безкоштовно в Інтернеті. FilmRise пропонує понад 7500 назв, які легко стають доступними на YouTube і тому легко доступні через Kodi. Існує не один додаток FilmRise Kodi, але той, який вам захочеться, – це FilmRise – YouTube. Цей забезпечує доступ до всього вмісту FilmRise, який доступний на YouTube, що набагато більше, ніж ви, ймовірно, будете знати, що робити з.

Ви можете знайти доповнення FilmRise в офіційному сховищі Kodi Addon.

7. Потріскувати

Офіційний Crackle Kodi addon кращий коді аддонсон грудень 2019 року

Аддон Crackle безкоштовно передає бібліотеку фільмів Crackle безпосередньо в Kodi. Кілька слів приходять на думку, коли мова заходить про Crackle. Зокрема, ці слова “як це законно?” Як не дивно, це все абсолютно законно, оскільки Crackle – безкоштовна онлайн-бібліотека відео з Sony, яка пропонує широкий спектр фільмів, що мають ліцензію на Sony. Зважаючи на те, що Sony – це кіностанція, ви не повинні здивуватися, знайшовши якісний вміст і тут. Це включає в себе бокс-фільм Вілла Сміта Алі, бойовик Bad Boys II та римейк комедії 2005 року «Вгадай кого».

Кілька версій Crackle існують у різних сховищах аддонів Kodi. Однак те, що ви хочете, знаходимо в ерачнафобії сховище.

8. Інтернет-архів [Відео]

Інтернет архів відео

У класичні, безліцензійні фільми? Інтернет-архів [Відео] – це доповнення для вас. Інтернет-архів – це масивна онлайн-база даних, яка рясніє всіляким вмістом, від програмного забезпечення до музики. На зразок Бібліотеки Конгресу для Інтернету, Інтернет-архів також має величезну відеотеку, до якої можна отримати доступ через Kodi. Оскільки для перегляду вмісту не потрібна платна стіна або підписка, ви зможете з невеликими зусиллями дивитись класику, наприклад, Його дівчина в п’ятницю та Як вам подобається.

Інтернет-архів [Відео] Аддіон Kodi є повністю законним, але його ви не знайдете в офіційному сховищі Kodi Addon. Натомість вам потрібно буде звернутися до сховища додатків MetalChris.

9. SnagFilms

снофільми

SnagFilms – компанія, що розповсюджує кіно та телебачення, має аналогічну бізнес-модель як FilmRise. Як і FilmRise, SnagFilms набуває повних ліцензій на кіно та телебачення, а потім пропонує велику кількість цього вмісту безкоштовно в Інтернеті. Хоча SnagFilms має трохи меншу бібліотеку, тут все ще величезна кількість – понад 5000 фільмів і телевізійних шоу тут доступні.

Ви можете насолоджуватися великим вибором вмісту SnagFilms вільно та законно, використовуючи додаток SnagFilms Kodi. SnagFilms доступний в офіційному сховищі Kodi Addon.

10. Класичне кіно

Класичний додаток до кінотеатру Kodi пропонує доступ до десятків фільмів та серіалів початку 20 століття, включаючи деякі миттєво впізнавані заголовки, як Дік Трейсі та Океан 11. Не потрібно реєструватися, і весь вміст доступний безкоштовно, це означає, що це чудовий спосіб піднятися на класику.

Ви знайдете аддон класичного кінотеатру в офіційному сховищі Kodi Addon.

11. Болівудські фільми

Фільми Боллівуду знімають безкоштовні для перегляду індійські фільми з YouTube. Існує величезна кількість вмісту, щоб вибрати щось цікаве. Найкраще, що багато доступних назв було опубліковано на телугу, тамілі чи хінді.

Доддон програми Bolli Movies Kodi Addio безкоштовно, але не знаходиться в офіційному сховищі Kodi Addon. Натомість ви можете знайти найбільш оновлену та надійну версію в Сховище TVAddons.

12. Слінг-телевізор

Sling TV коді кращі доповнення до фільму

Якщо ви житель США, Sling TV стане прекрасним варіантом для вмісту на замовлення. Sling TV дозволяє вам дивитись телевізійне телебачення, коли ви підключаєте свій обліковий запис Sling TV, а також має широкий спектр телевізійних шоу, фільмів на замовлення за запитом, завдяки партнерству з каналами та постачальниками контенту, пропонованими через його послугу.

Ви можете знайти додаток Sling TV Kodi в офіційному сховищі аддонів Kodi.

13. Тубі

Можна з упевненістю сказати, що установка Kodi фактично незавершена без Tubi. Цей безкоштовний сервіс для потокової передачі має понад 50 000 назв – від фільмів до телешоу та охоплює гаму кожного жанру, який ви можете собі уявити. І хоча це безкоштовний сервіс, він все ще має понад 600 високо оцінених телепередач і фільмів, багато з яких найкращі результати про Rotten Tomatoes.

Нібито, телевізор Tubi здатний запропонувати весь цей чудовий контент, оскільки він підтримується рекламою. Однак, коли ви запускаєте свої телевізійні потоки Tubi через Kodi, медіаплеєр автоматично фільтрує рекламу. Це означає, що ви можете насолоджуватися Tubi, не перестаючи переглядати рекламу.

Хоча телевізор Tubi може похвалитися великою бібліотекою вмісту, ви виявите, що різні регіони мають певні назви, які географічно заблоковані. Крім того, додаток Tubi Kodi дозволяє отримувати доступ до бібліотеки вмісту в США, тобто вам потрібно використовувати VPN, якщо ви перебуваєте за межами Америки.

Ви знайдете адбіон Tubi, доступний в офіційному сховищі Kodi Addon. Ви можете прочитати більше про телевізор Tubi, скориставшись нашим докладним посібником з установки.

14. Попкорнфлікс

Kodi Popcornflix addon main

Працюючи аналогічно Tubi TV, Popcornflix – це безкоштовна послуга потокового перегляду фільмів, яку ви також можете безкоштовно завантажити та встановити на Kodi. Пропонуючи як телевізійні шоу, так і фільми, Popcornflix пропонує телевізійні шоу та фільми в усіх жанрах, які ви могли б насолоджуватися. Ви навіть знайдете деякі менш поширені категорії, в тому числі Бра фільми, азіатські дії, кричати! Фабричне телебачення, і святково-тематичні Цей сезон.

Ви знайдете аддон Popcornflix Kodi в Офіційному сховищі Kodi Addon.

Хоча Popcornflix не зовсім на рівні телебачення Tubi, він все ще є чудовим доповненням. Ви знайдете якісні фільми в його бібліотеці, включаючи хіт-фільм Там буде кров, і японський фільм, який “зробив це першим” до появи Голодних ігор, “Бойовий роял”.

15. Фільми до дії

Фільми для дії – цікавий додаток. Він пропонує доступ до широкого кола документальних фільмів та короткометражних фільмів, що стосуються таких тем, як соціальна справедливість, навколишнє середовище та нейтралітет мережі. Хоча ви, ймовірно, не будете зацікавлені у будь-якій категорії вмісту, їх так багато, що ви зобов’язані знайти щось, що вам подобається.

Ви можете знайти фільми для дії в офіційному сховищі Kodi Addon.

16. Програвач BFI

фільм kodi addons bfi

Якщо ви ніколи не чули про Британський інститут кіно, сьогодні ваш щасливий день. Британський фільм має довгу та цікаву історію, з багатьма унікальними та історичними змістовими творами, які повинен дивитись будь-який студент фільму чи любитель фільму. Ви можете переглянути безліч британських фільмів через програвач BFI Player.

Через цей додаток ви можете знайти документальні фільми, мультфільми для дітей та політичні коментарі з минулих років.

Ви можете встановити цей аддон безпосередньо з офіційного сховища Kodi Addon.

17. Чорно-білі фільми

Чорно-білі фільми Коді аддон

Якщо у нього термін дії авторського права закінчився, його можна знайти в чорно-білих фільмах. Ті, хто любить старі фільми, знайдуть чорно-білі фільми – це якісний доповнення Kodi. Ще краще, що “Чорно-білі фільми” – один з небагатьох додатків Kodi, який ми знайшли, що дозволяє завантажувати фільми безпосередньо з Kodi.

Чорно-білі фільми доступні у сховищі MetalChris.

18. Документальний шторм

документальний шторм кращий фільм Коді аддонс

Документальні фільми досі вважаються фільмами, правда? Звичайно, вони це роблять, особливо якщо ви любите бути в курсі того, що відбувається у всьому світі. Є кілька адоністів документальних фільмів, які роблять кращу роботу, ніж «Документальний шторм». З десятками категорій і сотнями фільмів, знятих з Інтернету, ви знайдете «Документальний шторм» – це хороший додаток до Коді, коли вам потрібно просвітити себе про світ.

Ви можете знайти документальний шторм із сховища MetalChris ‘.

19. Зарядка! TV Live

Заряджайте коді аддон кращими добавками для фільмів

Sinclair Broadcasting Group нещодавно випустила новий веб-сайт, який транслює безкоштовний контент за розкладом. Мережа також стверджує, що має спортивні розваги, але головна увага приділяється бойовикам та телешоу. Багато фільмів і телевізійних шоу – це класика старшого віку або фільми В, проте вибір є досить фантастичним. Зарядка! є абсолютно безкоштовним для перегляду, що робить його ідеальним доповненням до вашої лінійки Kodi addon.

На жаль, зарядка! недоступний ніде, крім США. Однак VPN буде працювати для обходу блоків вмісту Charge! працює.

Ви можете знайти плату! Офіційний сховище Коді Аддон у телевізійному ефірі.

20. Comet TV Live

комета тв

Comet TV Live – це також безкоштовна мережа науково-фантастичної трансляції, що транслюється в прямому ефірі. Основна увага приділяється більше телепередачам, ніж фільмам, але Comet TV надає користувачам неабияку суміш. Як це властиво безкоштовній науковій фантастиці, тут ви знайдете величезний вміст фільму B-фільму, але також, як шанувальник наукової фантастики, вам може бути цілком в порядку з цією перспективою. Є кілька важких нападників, наприклад оригінальний Mad Max, але ви також знайдете улюблені фанатом телешоу, наприклад Stargate SG-1 та Babylon 5.

Ви можете встановити додаток Comet Live TV Kodi з офіційного сховища Kodi Addon.

Додаткова примітка: Comet TV Live розроблений для роботи з Kodi версії 18 Leia, а також використовує інструмент відеоплеєра під назвою InputStream Adaptive. За замовчуванням InputStream Adaptive відключений у Kodi v.18. Як результат, під час спроби встановити Comet TV Live, ви отримаєте повідомлення про помилку та збій у встановленні.

Щоб увімкнути InputStream Adaptive, виконайте наступне:

 • Відкрийте Kodi на свій головний екран
 • Йти до Аддони
 • Натисніть на Мої аддони
 • У нижній частині списку натисніть на VideoPlayer InputStream
 • Натисніть на InputStream Adaptive а потім виберіть Увімкнути

Ви зробили! Тепер ви маєте можливість встановлювати та запускати Comet Live TV.

21. Pluto.tv

Плутон.TV Коді аддон

Один із найкращих IPTV-сервісів навколо, Pluto.tv – це абсолютно безкоштовно для завантаження та використання. Ви знайдете сотні телевізійних каналів, які доступні через Pluto.tv, включаючи деякі, призначені виключно для відтворення фільмів та класичних телешоу. Pluto.tv – обов’язковий для всіх, хто хоче без проблем переглядати телевізор.

Ви знайдете Pluto.tv в офіційному сховищі аддонів Kodi.

22. Закрийте заводське телебачення

кричати заводські телевізори коді аддон

Ви можете отримати деякий вміст телевізора Shout Factory від Popcorn Flix, але якщо ви перебуваєте в культових класичних B-фільмах та телевізійних шоу, ви можете просто отримати його безпосередньо з джерела. Shout Factory TV пропонує сотні телепередач і фільмів, які дозволять вам стогнати і закочувати очі. Ще краще, ви також зможете сміятися над коментарями завдяки десяткам епізодів Rifftrax та MST3K, що пропонуються через цей додаток.

23. Відео Amazon Prime

Амазонки Коді аддони

Завдяки нововведенням DRM з Kodi v. 18 Leia, Amazon Prime Video тепер ефективно працює завдяки Kodi! Якщо у вас є обліковий запис Amazon Prime, у вас уже є доступ до Prime Video, включеного у вартість. Використання Amazon Prime Video з Kodi полегшує навігацію по системі Amazon Prime Video, яка є досить складною та непривітною для користувачів через веб-браузер або навіть через спеціальні програми для інших операційних систем, таких як Android Amazon Firestick.

24. Netflix

Як і у додатку Amazon Prime Video, тепер ви можете дивитися Netflix через Kodi завдяки підтримці DRM на Kodi v.18. Ви отримаєте доступ до всієї бібліотеки Netflix через цей додаток, включаючи функції пошуку. Зауважте, що цей аддон незавершений і може мати особливу помилку.

Ви можете встановити додаток Netflix для Kodi v.18 через github розробника.

25. Xumo

Xumo TV Kodi Addon

Доповнення Xumo Kodi пропонує все, що ви знайдете в додатку Pluto.tv, принаймні з точки зору формату. Це абсолютно безкоштовне телевізійне телебачення, що підтримується рекламою, з великою кількістю каналів, щоб вмістити всі можливі ніші перегляду телевізора.

26. Інді Дарлінг – боротьба в прямому ефірі та боротьбі на вимогу

найкращі коді-аддони

Як боротьба? Інді Дарлінгс – це, мабуть, один з найкращих адонів, який давно вдарив по Коді, особливо для любителів боротьби. Більше того, ви знайдете безліч вмісту за запитом для захоплюючої нової ліги боротьби All Elites. Аддон навіть підтримує пряму трансляцію, коли доступні прямі потоки, і їх безкоштовно завантажити та використовувати абсолютно безкоштовно.

Аддон Indy Darlings ще не є частиною жодного сховища. Ось як це отримати:

 • Натисніть тут завантажити zip-файл плагіну для Інді Дарлінгз
 • Відкрийте Kodi
 • Йти до Аддони
 • Натисніть на символ пакета (угорі зліва)
 • Натисніть на Встановити з zip
 • Знайдіть папку для завантаження у провіднику файлів
 • Знайди плагін.video.indydarlings Kodi addon та натисніть для встановлення

Трейлер фільму Kodi addons

Шукаєте майбутніх фільмів? На Kodi є два чудових варіанти лову трейлерів на фільми.

Додаток YouTube Kodi

Це дещо очевидний варіант. Ви можете легко скористатися додатком YouTube Kodi, щоб знайти та переглянути всі останні трейлери до фільмів. Щоб знайти трейлери до фільмів за допомогою додатка YouTube Kodi, перейдіть до розділу «Пошук» та введіть «Трейлери фільму». Потім перейдіть до “Канали”. У розділі “Канали” ви побачите довгий список каналів YouTube, присвячених трейлерам фільмів. Крім того, ви можете шукати певний фільм, якщо ви шукаєте щось конкретно.

HD-Trailers.net Коді аддон

Причепи HD

HD-Trailers.net – один з найкращих веб-сайтів трейлерів фільмів. На щастя, доступний HD-трейлер Kodi-доповнення.

Ви можете знайти цей аддон в офіційному сховищі аддонів Kodi.

Цей аддон надзвичайно простий у використанні. Шукайте трейлери за останніми, найбільш перегляданими, бібліотеками (в алфавітному списку для всіх трейлерів), відкриття цього тижня та незабаром. HD-трейлери витягують свої трейлери з довгого списку джерел, включаючи Apple.com, Yahoo.com, YouTube та безпосередньо з веб-сайту HD-Trailers.net.

Що таке Коді?

Kodi, безкоштовне та відкрите програмне забезпечення для домашнього кінотеатру, дозволяє передавати медіа з величезного кола джерел. Однак вони не встановлені заздалегідь, тому вам доведеться встановити кілька додатків до фільмів Kodi, перш ніж ви зможете переглядати цікаві фільми та телепередачі.

Під час пошуку добавок для потокового перегляду фільмів та телевізорів ви зустрінете два типи: офіційні аддони Kodi, до яких можна отримати доступ через офіційний сховище Kodi Addon, та додатки, які доступні через велику кількість сторонніх сховищ, наприклад Вихід чи Завіт.

Сторонні аддони несуть значні ризики щодо тих, що знайдені в Офіційному сховищі Kodi Addon. Сторонні аддони можуть бути викрадені хакерами та використовуватися для шпигування за потоковою трансляцією користувачів. Вони також можуть переносити інші форми зловмисного програмного забезпечення, які можна безшумно натискати на користувачів, навіть якщо аддон був встановлений з, здавалося б, надійного джерела. Оскільки сторонні доповнення не є повністю перевіреними, вони несуть значні ризики щодо конфіденційності та безпеки.

Наш посібник розповість, як дивитися фільми на Kodi, і проведе вас через встановлення декількох найкращих доповнень для трансляції телебачення та фільмів. Ми також надаємо огляд проблем конфіденційності, пов’язаних із популярними сторонніми фільмами та телевізійними додатками.

В самому низу нашого довідника ви знайдете корисний огляд найпопулярніших сторонніх фільмів про Kodi та додатки до телешоу, які ви можете побачити рекомендовані в інших місцях. Ми надаємо пояснення, що таке аддони, як вони передають вміст та який вміст вони надають.

Закони та правила відрізняються від країни до країни, тому ми рекомендуємо всім, хто шукає потокове передавання вмісту через сторонні додатки, які пропонують “безкоштовний” контент, щоб перевірити, чи вміст пропонується на законних підставах та чи законно переглядати такий вміст у вашій країні.

Порада експертів: Незалежно від того, які додатки ви не вибрали, ми наполегливо рекомендуємо вам використовувати надійний, швидкий VPN під час трансляції відео на Kodi, щоб захистити вас і захистити приватні дані в Інтернеті. Улюблений VPN спільноти Kodi – це IPVanish, який працює з усіма додатками Kodi та з усіма найпопулярнішими пристроями, включаючи Fire Stick Amazon. Тут ви можете заощадити до 60% на планах IPVanish.

Неофіційні доповнення Kodi для трансляції телебачення та фільмів

Наступні доповнення – це ті, кого ми бачили в списку на інших веб-сайтах як хороші рекомендації. Нижче ми пояснюємо, що таке кожен додаток, як він надає піратський вміст і чому ми не рекомендуємо вам його використовувати.

Серен

seren kodi addon

Сьогодні Seren – це найгарячіша річ у блоці серед стороннього натовпу Kodi Addon. Зроблений розробником, який розробив популярний аддон Incursion Kodi, Seren підняв анте досить багато. Основна увага приділяється використанню інтеграції з дебридними послугами, але також викреслює безпосередньо деякі популярні файлові шафки.

Якщо коротко сказати, Серен мало користі для тих, хто шукає легальні трансляції фільмів і телепередач на Коді. Серен тягне з переважно нелегальних джерел. І хоча є кілька відео, які легально витягнуті з YouTube, більшість надходять з неофіційних джерел, які порушують авторські права.

Йода

Серед багатьох вилок Exodus Yoda – це доповнення, призначене для вискоблювання декількох джерел потоку для доставки вмісту через Kodi. Найбільша проблема, звичайно, полягає в тому, що більшість вмісту, до якого він отримує доступ, є порушенням авторських прав. Оскільки користувачі можуть отримати доступ до нього для фільмів та телепередач, це не рекомендується через відсутність перевірених ліцензій.

Реалізатор

Debrid-сервіси, які пропонують доступ до файлових шаф за ціною, популярні серед сторонніх користувачів Kodi addon. На даний момент реалізатор – один з найпопулярніших із цих видів послуг, якого слід уникати. Debrid послуги стягують гроші за доступ до неліцензованого контенту, а Realizer, як правило, не забезпечує жодної функціональності без акаунта Real-Debrid.

Преміуммайстер

Цей додаток працює так само, як і Realizer. Єдина відмінність полягає в тому, що послуга debrid працює. Ця послуга працює лише з обліковими записами Premiumizier, які також популярні серед сторонніх стримерів Kodi addon, але настільки ж нелегітимні та порушують правопорушення.

Як встановити аддони Kodi

Щоб встановити ці додатки на Kodi, спершу потрібно встановити їх відповідні сховища. Сховище схоже на бібліотеку, наповнену аддонами, які ви можете встановити за бажанням з Kodi. Деякі сховища вимагають встановлення вручну, тоді як інші, як Fusion, дозволяють використовувати простий інсталятор додатка.

Дізнайтеся, як тут встановити сховища Kodi addon, такі як SuperRepo, Smash, Kodil та Filmkodi.

Додатки, які ви можете завантажити безпосередньо через zip-файл, не вимагають спочатку встановити сховище.

Чи знаєте ви ще про додатки до телевізорів та фільмів для Kodi, які ми повинні додати до цього списку? Повідомте нас у коментарях!

Як дивитися Kodi TV & фільми на Fire Stick, Android, iPhone або Mac

Kodi v18 “Leia” – це остання стабільна версія Kodi, доступна для завантаження. На пристроях зі стандартними веб-браузерами просто завантажте додаток з офіційного веб-сайту та встановіть його, щоб розпочати роботу. Після встановлення ви можете завантажити додатки з офіційного сховища або встановити нові сховища. Перегляньте цей підручник про те, як налаштувати Exodus як приклад. Це має працювати для смартфонів Windows, MacOS та Android.

iOS трохи складніше, оскільки Kodi недоступний у App Store. Якщо ви хочете встановити Kodi на iPad або iPhone, не порушуючи його, рекомендуємо скористатися програмою Cydia Impactor для переміщення Kodi з робочого столу на пристрій iOS.

Потокові пристрої на базі Android, такі як Amazon Fire TV Stick і Roku, потребують трохи більше роботи, щоб Kodi встановив роботу. Щоб завантажити Kodi на Fire TV Stick, вам знадобиться додаткове завантаження або за допомогою програми Downloader. Єдиний спосіб змусити Kodi працювати на Roku без цього – це “відлити” або “дзеркально” інший пристрій.

Пов’язані: У вас проблеми з буферизацією Kodi? Дивіться наш посібник із 2 швидких виправлень для буферування Kodi.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me