15 кращих скінів Kodi на 2020 рік та способи їх встановлення

Шкури Коді

Якщо вам набридло бачити ті самі старі зображення та піктограми на вашому Kodi, ви, можливо, захочете трохи їх джазувати, встановивши інший скін. Ось посібник про те, як встановити шкури Kodi, які шкури найкращі та кожні, від яких не слід залишатись.

З нашого дослідження, деякі з найкращих шкур Kodi включають:

 1. Еон Нокс
 2. Хром
 3. Прозорість
 4. Феноменальний
 5. Горизонт
 6. Міміка
 7. FTV
 8. та багато інших!

На щастя, ви можете знайти більшість цих чудових шкурок Kodi прямо з офіційного сховища.

Що таке Коді?

Kodi – це плеєр відео-медіа з відкритим кодом від фонду Kodi. За замовчуванням він може відтворювати файли, що зберігаються на жорсткому диску вашого пристрою. За допомогою додатків Kodi він також може передавати відео з різних служб в Інтернеті. Відео Kodi можна передавати на Roku за допомогою телефону Android або iOS. Він також може бути встановлений на ПК, Mac або Nvidia Shield.

Коді часто звинувачують у ЗМІ у використанні для піратства. Хоча це правда, що її можна використовувати для цієї мети, також існує багато законних потокових служб, які працюють з нею. Тим часом усі шкури Kodi безпечно завантажувати та використовувати, хоча не всі вони безпечні для встановлення.

Важливо: Завжди використовуйте VPN разом із Kodi

Коли люди використовують Kodi для перегляду неліцензованих відеопотоків, вони зазвичай використовують VPN, щоб зберегти таємницю своєї діяльності. Однак усі користувачі Kodi можуть скористатися конфіденційністю та безпекою VPN, незалежно від того, який вміст вони переглядають.

VPN захищають користувачів від буферизації Kodi, викликаного швидким затуханням ISP. Вони можуть запобігти атакам MiTM хакерами. Вони розблокують вміст, заблокований потоковими службами на основі географії користувача, включаючи Netflix. В цілому VPN – це чудовий інструмент, щоб зробити трансляцію відео більш безпечним та приємним.

На жаль, деякі VPN не такі ефективні, як інші. Деякі нападають на конфіденційність своїх користувачів, зберігаючи журнали, мають обмежену ємність сервера та низьку швидкість, або це головний біль для встановлення. Через ці проблеми ми рекомендуємо IPVanish для всіх користувачів Kodi. Він має понад 950 серверів у різних регіонах світу, має вбудовану програму як для Amazon Firestick, так і для Nvidia Shield, і має сувору політику без журналів.

ЗНАЧЕННЯ ЧИТАТИ: Економте 60% на IPVanish

Попередження: Kodi слід використовувати лише для вмісту, до якого ви маєте законне право доступу. Ні Фонд Коді, ні Компаратих не виступають за використання Коді для піратства.

Як встановити скіни на Kodi

Щоб змінити свою нудну синьо-чорну шкіру «Естуарій» Kodi на щось інше, виконайте наступні дії:

 • У головному меню Kodi натисніть значок шестірні у верхньому лівому куті
 • Значок шестерні Kodi
 • Виберіть налаштування інтерфейсу
 • Виберіть настройки інтерфейсу Kodi
 • Виберіть шкіра
 • Клацніть шкіра знову в правій частині екрана
 • Kodi select skin
 • Якщо ви ніколи раніше не встановлювали шкіру, ви побачите лише “Лиман” та “Естухія”. Клацніть отримати більш бачити інших
 • Виберіть скін, який ви хочете встановити. Kodi зміниться на нову шкіру, а потім запитає, чи хочете ви зберегти зміни
 • Підтвердження шкіри Kodi
 • Клацніть так прийняти зміну шкіри

Це все, щоб встановити новий скін Kodi. Щоб повернутися до стандартної шкіри “Лиман”, просто повторіть процес.

Більшість доступних скінів Kodi поставляються заздалегідь із завантаженням програми Kodi. Однак інші скіни можуть бути доступні лише після вжиття додаткових кроків. Нижче ми пояснили, чи доступна кожна шкіра безпосередньо з офіційного сховища аддонів Kodi, чи потрібно її завантажувати та завантажувати в Kodi окремо.

ДИВИСЬ ТАКОЖ: Кращі 105 адонів Kodi

Кращі 15 шкурок Kodi

Які шкури для Kodi найкращі? Відповідь на це питання дещо суб’єктивна. Шкіра, яку одна людина вважає візуально привабливою, може вважатися некрасивою для когось іншого. Однак є деякі принципи, на які ми можемо покластися, з якими погодилися б усі. Наприклад, шкіра не повинна руйнувати Kodi, створювати заплутане меню або забороняти користувачеві доступ до функцій, якими користуються більшість користувачів Kodi.

З огляду на ці принципи, ось список тих, що я визнав 15 найкращими шкурами Kodi. Нижче я також перелічив кілька скінів, від яких не можна було бачитись.

Феноменальний

Kodi феноменальна шкіра

Феноменальний має кольорову схему помаранчевого, сірого та чорного кольорів із зображеннями дуже привабливих зображень. Пункти меню викладені вертикально, що дозволяє легко адаптуватися до тих, хто звик до шкіри Kodi за замовчуванням. Крім того, Phenomenal створює міні-меню в нижній правій частині екрана на основі положення курсору зліва. Якщо курсор переміститься до “відео”, наприклад, у нижньому правому куті відображається перелік адонів відео. Потім до цього списку можна дійти, натиснувши клавішу зі стрілкою праворуч або (на ПК), перемістивши мишу вправо. Це дозволяє швидко отримати доступ до необхідного вам додатка.

Джерело: Офіційний сховище Kodi Addon

Горизонт

Коді горизонт шкіри

Горизонт має рожеву та сіру кольорову гаму з вертикальним меню. Він використовує піктограми в головному меню, наприклад музичну ноту для позначення музики, а молоток та викрутку для позначення аддонів. Але наведення курсора на піктограму створює текст, який повідомляє вам про те, що означає значок, що дозволяє легко визначити, що це робить.

Джерело: Офіційний сховище Kodi Addon

Міміка

Kodi імітує шкіру

Колірна гамма Mimic – синя та сірувато-чорна, створюючи холодний, техно-орієнтований вигляд. У ньому є вертикальне меню, що дозволяє користувачам Estuary легко орієнтуватися. У ньому немає фонових зображень, відхиляючи спалах на користь простоти.

Джерело: Офіційний сховище Kodi Addon

Детальніше: Як змусити субтитри працювати на Kodi

Ftv

Skini Ftv шкіри

У Ftv є чорний фон із сірими пунктами меню, які жовтіють при наведенні. Її меню вертикальне. Пункт меню “доповнення” замінено на “додаток”, який відображає лише додатки програми. Для того, щоб знайти доповнення до відео, вам потрібно натиснути на відео спочатку, потім відеододатки. До цього порівняно легко звикнути.

Великий недолік Ftv виникає, коли ви використовуєте його на ПК. При використанні на ПК курсор – це гігантське повідомлення, яке говорить “Попередження: Миша не підтримується, будь ласка, відключіть”, навіть якщо миша працює чудово. Якщо ви використовуєте Kodi на потоковому потоковому пристрої, на якому немає миші, ця проблема не повинна виникнути.

Джерело: Офіційний сховище Kodi Addon

Метрополіс

Коді мегаполіс шкіри

Метрополіс має темно-синю кольорову гаму, схожу на схему Mimic, але містить деякі зображення механічних речей, таких як камери, шестерні та старі плівкові камери, що відповідає темі холодного робототехнічного світу. У ньому є вертикальне меню з підменю, що відображається в правій частині екрана. На відміну від Феноменальних, до підменю в Metropolis не можна отримати доступ безпосередньо. Вам потрібно спочатку натиснути на пункт головного меню, щоб дістатися до них. Але принаймні ці підменю дають вам попередній перегляд того, що є у кожному меню, що полегшує навігацію по системі Kodi.

У метрополії також є барвисті піктограми в меню налаштувань, включаючи картини героїв коміксів, АЗС, телевізор та інші об’єкти.

Джерело: Офіційний сховище Kodi Addon

Високопреосвященство

Kodi eminence skin

Високопреосвященність має чорний фон з білими значками, які стають світло-блакитними при виборі. Її меню горизонтальне, що робить його більш звичним для користувачів старої шкіри Confluence, яка була за замовчуванням для Kodi Jarvis. Однак усі елементи меню можуть розміщуватися на одному екрані, оскільки вони такі маленькі. Це полегшує звикання до користувачів, більш знайомих з вертикальними меню.

Високопреосвященство також має дуже детальний текст у своїх пунктах меню, що робить його простим у навігації.

Джерело: Офіційний сховище Kodi Addon

Пов’язана стаття: Усунення несправностей з вашим Kodi за допомогою додатка Indigo

Белло 6

Kodi bello 6 шкіра

З чорним & Біла кольорова гама та відсутні зображення, Bello 6 забезпечує простоту та зручність у користуванні користувачам Kodi. Її меню є горизонтальним і не має піктограм, просто текст чітко пояснює, куди елементи перевезуть вас. Як і у Ftv, використання Bello 6 на ПК створить дратівливий курсор, який попереджатиме, що миша не працюватиме, хоча це і робиться. Однак цей курсор являє собою невелике червоне коло з нахилом через нього та мишкою всередині нього, тому він все ще не такий відволікаючий, як той, який використовує Ftv. При використанні на потоковому потоковому пристрої ця проблема не повинна виникнути.

Джерело: Офіційний сховище Kodi Addon

Арктичний Зефір

Коді арктичний Зефір

Arctic Zephyr має біло-сіру кольорову гаму з простим зображенням хмари в головному меню, що забезпечує дуже яскраве, привабливе відчуття. У ньому є горизонтальне меню, що складається лише з слів, що дозволяє легко переміщатися. Як і у Ftv, Арктичний Зефір видаватиме набридливий попередження як курсор при використанні миші.

Джерело: Офіційний сховище Kodi Addon

Сітка

Kodi сітка шкіра

На відміну від більшості інших перерахованих тут шкір, Grid має дурне, «мультяшне» відчуття завдяки використаному шрифту. У головному меню є великий текст, який легко читати. Меню аддону розбивається на підменю для кожного типу аддону (відео, музика та ін.), І кожне підменю в ньому перераховує кількість доповнень у цій категорії. Це може бути корисно, коли ви намагаєтесь швидко знайти потрібний аддон.

Джерело: Офіційний сховище Kodi Addon

Детальніше: Найкращі та найгірші коді репости

Злиття

Шкіра Kodi Confluence

Якщо ви вже деякий час використовуєте Kodi, ви можете віддати перевагу шкірі за замовчуванням для Kodi Jarvis, попередньої версії Kodi. Злиття – це шкіра. У ньому є горизонтальне меню з величезним текстом, а це означає, що вам доведеться прокручувати зліва направо, щоб побачити всі елементи. Але це, безумовно, виглядає приголомшливо, тому, можливо, додаткова робота того варта.

У злитті є синьо-чорна кольорова гама із синіми кругами як фонове зображення.

Джерело: Офіційний сховище Kodi Addon

Бурштин

Коді бурштинової шкіри

У бурштині є жовті та чорні значки з жовто-відтінковими зображеннями кінокатушок, дельфіна, героя дії та інших предметів на задньому плані. Як і впадання, в бурштині великий текст у горизонтальному меню.

Джерело: Офіційний сховище Kodi Addon

Еон Нокс

Шкіра Kodi Aeon Nox

Aeon Nox – одна з найбільш популярних скінів Kodi. Також доступні кілька варіантів цієї шкіри, зокрема Aeon NoQ, Aeon Nox 5: Destiny, Aeon Nox 5: Dragon, Aeon Nox LEGO та популярний Aeon Nox Silvo.

Макет Aeon Nox схожий на компонування та Янтар, з горизонтальним меню та великим текстом. Фонове зображення астронавта, який втратив прив’язку до свого космічного корабля і відлітає в космос, створюючи відчуття хвилювання. Він має синій і чорний для своїх основних кольорів. Як і у Ftv, у Aeon Nox є пункт меню “додаток” замість “аддон”, тому вам доведеться знайти свої відеододатки, натиснувши відео слідом за ним відеододатки.

Більшість версій Aeon Nox доступні в офіційному сховищі аддонів Kodi. Однак, якщо ви хочете отримати свої сили на Silvo версіях Aeon Nox, вам потрібно буде завантажити його сховища Aeon Nox.

Ми рекомендуємо скористатися браузером Git від TVAddons, а потім шукати “mikesilva164”. Звідти завантажте та встановіть сховища Aeon Nox. Після цього його шкури будуть доступні в Інтерфейсі > Меню скінів.

ДИВИСЬ ТАКОЖ: Найкращі спортивні добавки Kodi

Хром

Kodi Chroma шкіриChroma має вапняно-зелену та чорну кольорову гаму з кричущими зображеннями. У ньому є горизонтальне меню з великим текстом. Фонове зображення змінюється в міру переміщення курсору.

Джерело: Офіційний сховище Kodi Addon

Прозорість

Коді прозорість шкіри

Прозорість має вертикальне меню із приголомшливими художніми зображеннями, які змінюються залежно від того, над яким пунктом курсор переміщується. Основними її кольорами є чорний і синій. У меню налаштувань особливо легко переміщуватися, маючи для кожного пункту меню різні зображення та великий текст, який повідомляє, що робить цей пункт. На жаль, меню “аддон” не містить усіх адонів, але більше нагадує меню “додатків” у Ftv та Aeon Nox. Як і ці інші шкури, прозорість дозволяє знаходити свої відеодоповнення через підменю.

Джерело: Офіційний сховище Kodi Addon

Кожі шкури уникати

Адонік

Шкіра Kodi Adonic

У Adonic є пустий, чорний фон. У нижній частині екрана є піктограми, що представляють різні пункти меню. Багато з цих значків відкривають підменю, повне нових повторюваних значків. Наприклад, коли ви вперше встановите шкуру, і Kodi підкаже, чи потрібно зберегти зміни, є горизонтальні позначки та Xs, що розтягуються по екрану горизонтально, а не лише одна галочка та одна X.

Так само, коли ви відкриваєте меню відео, є декілька варіантів, але лише дві піктограми: папка файлів та котушка фільму. Це заплутано, бо випливає, що існує лише два варіанти, коли насправді їх декілька. В цілому це дуже заплутана шкіра. Я б не рекомендував це, якщо ви дійсно не хочете виклику.

Коробка

Шкіра Kodi Box

Коробка має приємний, простий, синій фон з піктограмами, але без зображень. На жаль, воно не має меню з доповненнями. Насправді, схоже, немає жодного способу використання Box, окрім відтворення файлів на власному пристрої. Оскільки більшість користувачів Kodi відтворюють принаймні деякі файли з Інтернету, це робить його марним для більшості людей. Я б не рекомендував Box, якщо ви не граєте виключно з власного пристрою.

Xperian 180

У моєму тестуванні ця шкіра призвела до краху Kodi. Я б не рекомендував це, якщо ви не готові ризикнути перезавантажити Kodi після його замерзання.

Запобіжник (нео)

Як і Xperian 180, ця шкіра призвела до краху Kodi в моєму тестуванні. Я б не рекомендував це, якщо ви не готові ризикувати.

Встановлюйте шкури Kodi лише з авторитетних джерел

Одне, що потрібно пам’ятати, – це те, що шкури можна зламати так само, як можуть бути аддони. З цієї причини найкраще триматися подалі від шкір, які не знайдені в офіційній колекції, якщо ви не знаєте і не довіряєте розробнику. Більшість скінів, перелічених у цій статті, є з офіційної колекції шкіри Kodi.

Висновок

Якщо ви втомилися від тієї ж старої шкіри Estuary Kodi, дотримуйтесь інструкцій у цьому посібнику, щоб встановити найкращі шкури Kodi та уникнути найгірших.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me