10 кращих моделей Kodi 2020 року – Повністю перевірені та затверджені

Зведення Kodi – це попередньо налаштовані установки Kodi. Збірка – це відмінний спосіб спростити налаштування Kodi, а також розширити те, що ви можете зробити з Kodi завдяки додатковим функціям та цікавій темі нової верстки. Хоча ви можете встановити Kodi майже на будь-якому пристрої, наприклад Apple TV, Chromecast або Roku, збірку Kodi можна встановити лише на певних пристроях, як-от Amazon Fire TV або TV Stick, Raspberry Pi, iPhone, Mac, Windows PC або Nvidia Shield.


kodi логотип

Кращі побудови Kodi 2020 року

Найкращі побудови Kodi Addon на 2020 рік включають:

 1. Без обмежень магічна збірка
 2. Створення посилань BK
 3. Жнець будує
 4. Звір
 5. Tombraider Build
 6. Еволюція побудувати
 7. Durex Build
 8. Ultima 17 Build
 9. Німерія Форніт Білд
 10. Макс Маріо Білд

В Інтернеті доступні сотні версій Kodi Addon. Хоча ми ще не перевірили все це, це деякі найкращі конструкції, які ви знайдете щодо налаштованих тем та параметрів..

СПЕЦІАЛЬНА ПРИМІТКА: Більшість збірок не оновлюються для останньої версії Kodi. Ми настійно рекомендуємо ТОЛЬКО використовувати ці збірки для скінів та параметрів налаштування, а також видаляти будь-які додатки, які ви знайдете в них. 

Попередження: Модулі Kodi можуть містити зловмисне програмне забезпечення

На жаль, коли ви завантажуєте збірку Kodi, немає жодного способу дізнатися, які аддони або сховища аддону отримують аддон до вашої установки Kodi до моменту встановлення збірки. Як результат, ви можете в кінцевому підсумку встановити зловмисне програмне забезпечення випадково на свій пристрій. Це сталося з одним користувачем та тестером Kodi, який опублікував попередження про це на популярному сторонній форумі Kodi Reddit, / r / Addons4Kodi. Цей користувач виявив, що він встановив криптовалюту, що поєднує троян, під час тестування різних збірок.

Reddit Kodi будує

Ми рекомендуємо запускати антивірусну програму на будь-якому пристрої, який ви використовуєте з Kodi. Незалежно від того, чи використовуєте ви Kodi на Android, Windows, Linux, iOS або MacOS, додатки Kodi надходять із підвищеним ризиком зловмисного програмного забезпечення для вашої системи. Навіть деякі популярні та найпопулярніші доповнення, такі як GAIA та Bubbles, переносили зловмисне програмне забезпечення та заражали мільйони користувачів без їх відома.

Ви побачите, що існує багато якісних та безкоштовних антивірусних програм для пристроїв Windows, Mac та Android.

Про використання Kodi-побудов

Коді-версії вже будуть забезпечені багатьма додатками Kodi. Однак у більшості складання буде суміш офіційних та неофіційних доповнень. Ми ознайомимо вас із процесом налаштування збірки Kodi, а також надамо прості інструкції щодо видалення неофіційних додатків. Видалення небажаних, неофіційних доповнень допоможе вам випадково не передавати піратські матеріали.

Будьте попереджені: Хоча частина використання Kodi builds – це насолоджуватися новими можливостями та цікавішою шкірою, а також заощадити час на спроби завантаження та встановлення додатків, можливо, ви отримуєте плагіни, які пропонують неофіційні потоки. Тут ми не надаємо перелік, який описує, які додатки існують у будь-якій з цих збірок, і не опрощаємо і не рекомендуємо користувачам використовувати будь-які додатки, які піратський вміст. Здебільшого найкращим є те, що ви робите самі.

Попередження: Kodi слід використовувати лише для вмісту, до якого ви маєте законне право доступу. Ні Фонд Коді, ні Компаратих не виступають за використання Коді для піратства.

Попередження: Ваш Інтернет-провайдер може бачити ваші потоки Kodi

Хоча Kodi є автономним додатком, додатки, які ви встановлюєте за допомогою побудови, в основному скребли популярні веб-сайти, щоб отримати їх потоки. Як результат, ваш Інтернет-провайдер може бачити всю вашу потокову активність Kodi.

Провайдери можуть не тільки збирати та продавати ваші дані веб-перегляду, вони також можуть передавати ці дані третім сторонам, які їх вимагають. Це робить ваші потокові дані з Kodi побудови незахищеними.

VPN приховає всю вашу потокову активність за сильно зашифрованим тунелем приватних даних. Коли ви під’єднуєтесь до одного, ваша потокова діяльність залишається приватною, як і справжнє місцеположення.

IPVanish серед найкращих варіантів, які ми перевірили для користувачів Kodi build. Він не тільки використовує військове шифрування, але також має додатки для численних пристроїв, включаючи телевізійну палицю Amazon Fire. IPVanish також можна використовувати одночасно на 10 пристроях, що робить його хорошим рішенням для користувачів Kodi з декількома установками.

Програма читання: IPVanish підтримує зв’язок, щоб запропонувати нашим читачам знижку до 60% на їх плани тут. Для альтернативних варіантів див. Наш список найкращих VPN для Kodi.

Ви завжди повинні виконати новий старт перед встановленням збірки Kodi.

Найкраще, що потрібно робити при складанні, – це свіжа установка Kodi. Ви можете завантажити свіжу інсталяцію за адресою kodi.tv/download.

Повторне встановлення допоможе запобігти виникненню проблем із встановленням конфліктів між інсталяцією збірки та іншими додатками, які ви, можливо, вже встановили.

Як видалити небажані піратські додатки

Основна причина, чому ви встановлюєте Kodi build – це отримати додаткові функції, які, як правило, не знаходяться в голій установці медіа-центру Kodi. Однак, у кінцевому підсумку ви потрапите з небажаними та недобрими додатками в процесі обробки. На щастя, ви можете видалити ці додатки досить легко.

Цей процес буде виглядати по-різному в різних складах, оскільки скіни змінюють те, як виглядає і почувається ваш Kodi.

Тим не менш, ви можете прослідкувати за цим загальним процесом практично з будь-якої збірки:

 • Знайдіть назву надбудови, яку ви хочете видалити.
 • Клацніть правою кнопкою миші у додатку та натисніть на Інформація.
 • Тепер ви побачите екран, який надає вам параметри, такі як “Вимкнути”, але найголовніше, той, на якому написано “Видалити”.
 • Натисніть на Видалити кнопка.

Небажана надбудова не буде видалена з вашої збірки Kodi. Однак зауважте, що це фактично не видалить небажану надбудову. Він все одно буде жити у вашій системі. Якщо ви хочете повністю видалити надбудову, вам потрібно буде знайти zip-файл для встановленої вами збірки, відкрити його та повністю видалити плагін із іменем надбудови, яку ви хочете видалити..

Найкращі побудови Kodi 2020 року

Коли ми говоримо про “найкращі” збірки нижче, то ми маємо на увазі збірки, які мають кращий користувальницький інтерфейс для Kodi та забезпечують найкращий досвід. Це також конструкції, про які всі говорять, це означає, що ми лише перелічили конструкції, схвалені користувачем.

Kodi не обмежує магічну збірку

Розмір завантаження для складання: 431MB

nolimits коді будує

Kodi No Limits Build випускається в декількох варіантах, включаючи версії, у яких є розділи для дорослих та ті, які не мають. Ви також можете встановити Lite або Повну версію збірки, тому розмір завантаження може змінюватись залежно від обраної вами версії. Крім того, на відміну від деяких інших збірок, Kodi No Limits Build дозволяє встановлювати поверх вашої поточної збірки, так що вам не доведеться повністю стирати або видаляти вже встановлені додатки. Однак не те, що встановлення збірки над іншою збіркою може щось порушити в інсталяції, тож непогано зробити нову установку.

Всередині ви знайдете розділи для Телешоу, фільми, спорт, телебачення в реальному часі тощо. Kodi No Limits Magic працює на шкірі Aeon Nox SiLVO, яку ви можете завантажити та встановити окремо від розробника. Якщо все, що ви шукаєте, це чудова шкіра Kodi без необхідності проходити процес видалення небажаних аддонів, радимо встановити скін замість збірки.

Створення посилань BK

Розмір завантаження для складання: 430MB

bk посилання будують kodi build

Побудований на шкірі Bello 6, BK Links Build постачається з доповненнями, призначеними для користувачів, які хочуть фільми на замовлення та телепередачі, а також деякі телевізійні програми. Збірка завантажена деякими з останніх і найпопулярніших сторонніх аддонів, таких як Плацента та Нептун, що піднімаються, та іншими популярними добавками, які часто використовуються як залежності, такі як SportsDevil та YouTube. Ви можете легко видалити сторонні додатки та зберегти офіційні, щоб максимізувати свій досвід та збільшити швидкість цього збирання.

Жниварки (база)

Розмір завантаження збірки: 175 Мб

жнець будує коді будує

Проста збірка з Reddit Reaper, збірники Reaper можна завантажити у версії Lite, Standard або Base. На відміну від більшості збірок, ця збірка не поставляється з великою кількістю різних доповнень або унікальних скінів. Натомість він вносить деякі зміни в меню Kodi, виключаючи безліч параметрів меню в лівій частині до просто Аддони і Вибране. Крім того, єдиними доповненнями у цій збірці є GAIA, Magicality, Masterani Redux (аніме), Placenta, YouTube та Premiumizer. Ви хочете видалити всі, крім YouTube, із цього, щоб зберегти його повністю законним. Потім ви можете завантажити додатки з офіційного сховища Kodi Addon, наприклад, Tubi TV, Crackle або Xumo.

Титановий збір

Розмір завантаження для складання: 171 Мб

кращі коді будує 2019 рік

Титан будувався з нуля для швидкості. Ця збірка є надзвичайно витривалою, як підказує назва, і розроблена для того, щоб ваш пристрій працював добре, зберігаючи якісний вміст через Kodi.

Ви можете легко встановити цю збірку на пристрої з обмеженими ресурсами, як-от Amazon Firestick. Ця збірка також розрахована на останню версію Kodi, версія 18 Leia. Хоча навіть у своєму розмірі, в цій збірці є якийсь помітний аддонний набряк, тому обов’язково пройдіть і видаліть непотрібні добавки, щоб ви могли зберегти гарну шкіру.

Побудова гробниць гробниць

Розмір завантаження для складання: 310 Мб

tombraider_buildupdates

Побудова Tomb Raider постачається з великою кількістю додатків, що дозволяє швидко почати насолоджуватися улюбленими шоу. Модель Tomb Raider оснащена додатками, які пропонують безліч телевізійних шоу, фільмів, документальних фільмів і навіть живий контент.

Це додатки під Зона ЕКСТРА категорія на головному екрані, завдяки якій збірка виділяється. Ви знайдете додатки, такі як Великобританія перевірка транспортних засобів що дозволяє перевірити стан Міністерства транспорту та податковий стан будь-якого автомобіля IK. The СВІТ ТРАНСПОРТУ надбудова також під Зона ЕКСТРА це також приємний штрих і чудово підходить для тих із нас, хто любить світ фітнесу.

Оновлення навіть можна проводити безпосередньо в межах збірки.

Ви можете отримати доступ до улюбленого вмісту та будь-яких необхідних інструментів та налаштувань за допомогою наступних категорій, що містяться на головному екрані:

 • Прямий телевізор
 • ТВ-ШОУ
 • ФІНАНСИ
 • СПОРТ
 • ЖИВІ СПОРТИ
 • ТОП ДОДАТИ
 • ДІТИ ЗОНА
 • Зона ЕКСТРА
 • ФАВОРИТИ
 • МУЗИКА
 • ADD-ONS
 • ІНСТРУМЕНТИ
 • НАСТРОЙКИ
 • СИЛА

Еволюція побудувати

Розмір завантаження для складання: 852MB

Evolution містить велику кількість доповнень з великим вмістом; від телебачення до спорту, ви знайдете його на Evolution. Що відрізняє Evolution від багатьох інших конструкцій, це те, що він виділяє високу якість 1080P HD & 3D-фільми виводяться в окрему категорію в домашньому меню збірки.

Категорії, включені в головне меню, наступні:

 • Прямий телевізор
 • TV HUB
 • MOVIE HUB
 • 1080P HD & 3D-фільми
 • Розваги
 • ДІТОВІ ЗМІ
 • СПОРТ
 • ФУТБОЛ
 • МУЗИКА & КОНЦЕРТИ
 • ADD-ONS
 • ОБСЛУГОВУВАННЯ
 • НАСТРОЙКИ

Однозначення Leia Build

Розмір завантаження для складання: 365MB

найкраще будує коді

Будова, побудована для Kodi v.18 Leia, і має одне й те саме ім’я, збірка Leia – це чудова шкіра, яка дозволяє легко переходити до основних категорій, які хочуть користувачі Kodi. Ця шкіра має дивовижну анімацію і навіть має категорії, характерні для любителів наукової фантастики.

Ця збірка досить важка для ресурсів і потребує більше 365 МБ простору. Ви не повинні використовувати цей пристрій на будь-якому пристрої з обмеженими ресурсами, наприклад, Amazon Firestick або нижній кінець потокового вікна Android TV.

Lobo Build

Розмір завантаження для складання: 164MBнайкраще будує коді

Безпосередньо від Onenation (той же розробник для Макса Маріо), Lobo Build пропонує легкий і надшвидкий дизайн, що працює на шкірі Aeon Nox Silva. Завдяки швидкості та низькій потребі в просторі, Lobo – це хороша конструкція, яку слід врахувати для всіх, хто працює з Kodi на Amazon Firestick.

Зауважте, однак, що Lobo в даний час не має опції Kodi v.18. Якщо ви хочете використовувати Lobo, ви отримаєте повідомлення про помилку, намагаючись встановити його на Kodi v.18. Вам замість цього доведеться зробити нову установку Kodi 17.6.

Німерія Fortnite Build

Розмір завантаження для складання: 263MBnymeria fortnite build Коді будує

Працюючи на шкірі Aeon Nox SiLVO, Fortnite Build від Nymeria – це лист любові до всіх речей Fortnite. Ця збірка є однією з найбільш налаштованих конструкцій, які ви знайдете щодо теми. Простіше кажучи, це красиво та інтерактивно у всіх способах, що роблять Kodi унікальним у використанні.

Ви знайдете розділи музика, фільми, телепередачі, спорт, IPTV, всебічне, документальні фільми та розділ «Для дітей». Кожен аспект цієї збірки був налаштований так, щоб він мав повний досвід Fortnite, навіть налаштування, які багато виробників побудови схильні ігнорувати.

Незважаючи на те, що в цій збірці є декілька законно доступних адонів, все ж є ще декілька, які вам потрібно буде видалити спочатку, щоб довести збірку до швидкості, включаючи додатки, такі як Супремація, Аспис, Йода, Реал- Debrid, Loki, Planet MMA та деякі інші. Доступні додатки, які чудово підтримують у цій збірці, – це iPlayer BBC, ITV, YouTube та декілька інших.

Манія Маріо Маріо Збірка

Розмір завантаження для складання: 99MB

Макс Маріо Коді будує

Дуже легка конструкція, розроблена для користувачів Kodi з дітьми, збірка Max Маріо Маріо має дуже маріоцентричну тему впродовж усіх рівних налаштувань. Є розділ “Макс. Діти” з фільмами, телепередачами, аудіокнигами та караоке, а також розділи для різних дитячих мереж. У цій збірці доступні лише два доповнення: Deceit (сторонній додаток) та YouTube. Ви хочете видалити Обман і встановити інші додатки, такі як Tubi TV, щоб привести цю велику версію до коду.

Як встановити Kodi Build

Як правило, установка збірки Kodi проводиться за тією ж процедурою. Загальні кроки такі:

 1. Додати джерело до файлового менеджера.
 2. Встановіть плагін репозиторію. Однак цей крок у багатьох випадках не є необхідним.
 3. Встановлення додатку програми.
 4. Встановити збірку у відповідного майстра.
 5. Перезапустіть Kodi. Після завершення встановлення, зазвичай, вам буде запропоновано виконати закриття сили Kodi. У Windows, Linux та Mac OS просто виберіть ОК. На пристроях Android та iOS вийміть підключення пристрою або закрийте Kodi від менеджера завдань вашого пристрою.

Kodi не обмежує магічну збірку

Щоб встановити Magic Build Kodi No Limits, вам потрібно буде зробити наступне:

 • Відкрийте Kodi та перейдіть до Файловий менеджер через символ шестірні
 • Виберіть Додати джерело і введіть таку веб-адресу: “https://nolimitsbuilds.com/kodi/“. Не забудьте назвати це внизу екрана
 • Поверніться на головний екран і виберіть Аддони, потім перейдіть до символ пакета у верхньому лівому куті
 • Натисніть на Встановити з zip і натисніть на з’єднання без обмежень
 • Натисніть на майстра без обмежень zip-файл для встановлення
 • Далі переходимо до Програми аддон на головному екрані Kodi та натисніть на Майстер без обмежень
 • Звідти виберіть версію “Без обмежень”, яку ви хочете встановити, і запустіть майстра

Створення посилань BK

Щоб встановити збірку BK Links, виконайте наступне:

 • На головному екрані Kodi натисніть на символ шестірні у верхньому лівому куті, а потім натисніть на Файловий менеджер
 • Виберіть Додати джерело а потім введіть таку веб-адресу: “http://streamdigital.org/wiz/І назвіть її внизу
 • Тепер поверніться до свого Аддони на головному екрані та виберіть символ пакета у верхньому лівому куті
 • Звідти натисніть на Встановити з zip а потім натисніть на з’єднання BK Links, залежно від того, що ви його назвали
 • Тут розміщений поштовий файл, тому натисніть на нього та встановіть. Це дозволить встановити Майстер потокового цифрового відео
 • Відхилити всі спливаючі вікна, які з’являються
 • Йти до Програми аддон і знайти майстра потокового цифрового сигналу. Клацніть на ньому, потім натисніть на складання
 • Знайдіть збірку BK-посилань та натисніть, щоб запустити майстра встановлення

Жнець будує

Щоб встановити збірки Reaper, вам потрібно буде виконати наступне:

 • Йти до Файловий менеджер з налаштувань і додайте “https://reddit-reaper.github.io/repo”Як джерело. Назвіть це
 • Ні, поверніться на головний екран і натисніть на Аддони
 • Далі натисніть на Встановити з zip і знайдіть підключення Redpo Reaper Repo
 • Натисніть на сховище zip-файл для встановлення
 • Поверніться на попередній екран і виберіть Встановити з сховища
 • Тепер переходимо до Сховище Reddit Reaper, виберіть Програми аддон, і потім Майстер жатки. Нарешті, натисніть Встановити
 • Ігноруйте всі спливаючі вікна. Поверніться на головний екран, виберіть Аддони, тоді Додавання програми і потім Жнець будує
 • Звідти виберіть (Після) Складає а потім виберіть одну з збірок Reaper (Base, Lite, Full), щоб запустити майстра встановлення

Титановий збір

Збірку Titanium можна встановити за допомогою наступних інструкцій:

 • Коли Kodi відкрито, натисніть на символ шестірні і виберіть Файловий менеджер
 • Де ти бачиш , введіть наступну веб-адресу “Http://repo.supremebuilds.com/” Обов’язково назвіть його (наприклад, Supreme Builds)
 • Поверніться на головний екран Kodi та натисніть на Аддони а потім символ пакета у верхньому лівому куті
 • Виберіть Встановити з zip і знайдіть своє з’єднання Supreme Builds. Клацніть підключення, а потім виберіть репост Supreme Builds для його встановлення
 • Після встановлення сховища відкрийте його та перейдіть до Програми аддон, і потім Вищі будівлі
 • У додатку натисніть на Будує і знайти Титан будувати. Звідти зробіть або свіжу, або стандартну установку
 • Після встановлення додатка Kodi закриється. Відкрийте його ще раз, щоб отримати нову збірку

Побудова гробниць гробниць

Щоб встановити збірку Tomb Raider, виконайте наступне:

 • Додайте “Http://ares-repo.eu” до джерел у Файловий менеджер. Назвіть джерело.
 • Знайдіть джерело та встановіть сховище.tombraider.official-0.x.zip з Аддони>Символ пакета (угорі зліва)>Встановити з zip-файлу.
 • Ще в Аддони>Символ пакета (угорі зліва), виберіть Встановити з сховища і потім Tomb Raider Repo, а потім додатки до програми Виберіть Tomb Raider будує майстра, хіт Встановити і продовжуйте, коли отримаєте сповіщення “Додаток увімкнено”.
 • відчинено Tomb Raider будує майстра в ПРОГРАММИ і виберіть ТОМБ РАЙДЕР БУДІВ ТУТ. Нарешті, вибирайте Немесіда і нехай він встановиться. Тепер виберіть TOMB RAIDER 2,48 JARVIS і дочекайтеся завершення процесу завантаження та встановлення.

Еволюція побудувати

Щоб встановити Evolution Build, виконайте наступне:

 • Додайте “Http://repo.hackmykodi.com/wizards/” до джерел у Файловий менеджер. Назвіть джерело.
 • Знайдіть джерело та встановіть plugin.video.evolutionwizard.zip з Аддони>Символ пакета (угорі зліва)>Встановити з zip-файлу.
 • Йти до ПРОГРАМИ ДОБАВЛЕННЯ і виберіть еволюціонер. Виберіть Еволюція і збірка тепер завантажить і встановить.

Однозначення Leia Build

Збірку Leia можна встановити за допомогою наступних інструкцій:

 • Відкрийте Kodi, а потім натисніть на символ шестірні і виберіть Файловий менеджер
 • Де ти бачиш , введіть таку веб-адресу “http://onenation.info/Portal/“. Обов’язково назвіть його (наприклад, Onenation)
 • Поверніться на головний екран Kodi та натисніть на Аддони а потім символ пакета у верхньому лівому куті
 • Натисніть на Встановити з zip, виберіть з’єднання Onenation, а потім встановіть сховище Onenation
 • Після встановлення сховища відкрийте його та перейдіть до Програми аддон, і потім Портал однозначення
 • На порталі Onenation натисніть на Будує і знайти Лея будувати. Звідти зробіть або свіжу, або стандартну установку
 • Після установки скиньте Kodi, щоб розпочати збірку та працювати

Lobo Build

Щоб встановити збірку Lobo, виконайте наступне:

  • Перейдіть до Kodi, натисніть на символ шестірні, і натисніть на Файл менеджер
  • У коробці, де написано , введіть таку веб-адресу “http://onenation.info/Portal/“. Обов’язково назвіть його (наприклад, Onenation)
  • Поверніться на головний екран у Коді та перейдіть до Аддони а потім символ пакета у верхньому лівому куті
  • Виберіть Встановити з zip а потім виберіть з’єднання Onenation
  • Знайдіть поштовий файл і натисніть, щоб встановити його
  • Після того як сховище встановлено, перейдіть до нього та виберіть Програми аддон, і потім Портал однозначення
  • На порталі Onenation натисніть на Будує і знайти Лобо будувати. Onenation має лише версію збірки для версії Kodi 17.6
  • Після установки скиньте Kodi, щоб розпочати збірку та працювати

Forty Build у Німерії (ТІЛЬКИ Kodi версія 18 Leia)

Щоб встановити Nymeria на Fortnite Build на Kodi, виконайте наступне:

 • Відкрийте Kodi та перейдіть до налаштування (символ шестірні) і потім Файловий менеджер
 • Де сказано жоден, введіть таку веб-адресу: “http://miniaturelife67.co.uk/repo“. Додайте назву ezzermac для цього внизу
 • Тепер на головному екрані Kodi натисніть на Аддони а потім на символ пакета у верхньому лівому куті
 • Натисніть на Встановити з zip а потім знайдіть і натисніть на з’єднання ezzermac
 • Встановіть Сховище Ezzermacs zip-файл з цього місця
 • Далі поверніться до екрана інсталятора пакета та натисніть на Встановити з сховища
 • Звідти знайдіть сховище Ezzermac і натисніть на нього, а потім натисніть на Програми аддон розділ
 • Знайдіть і натисніть на Ezzermac Wizard встановити майстра. Клацніть звільняти на будь-які спливаючі вікна
 • На головному екрані Kodi натисніть на Аддони > Додавання програми та завантажте майстра Ezzermac
 • Клацніть Майстер і відхиліть усі спливаючі вікна. Потім переходьте до Будує і знайдіть Німеріка Fortnite Build. Клацніть, щоб встановити. 
 • Зауважте, що тема цієї збірки буде ТІЛЬКИ працювати над Kodi 18 Leia. Інакше все, що ви отримаєте, – це аддони.

Макс Маріо Білд

Ви можете легко встановити збірку Max’d Mario, виконавши такі дії:

 • Відкрийте Kodi, натисніть на символ шестірні, і натисніть на Файл менеджер
 • Введіть таку веб-адресу в  поле: “http://onenation.info/Portal/“. Обов’язково назвіть його (наприклад, onenation)
 • Звідти поверніться на головний екран і перейдіть до Аддони а потім символ пакета у верхньому лівому куті
 • Натисніть на Встановити з zip а потім одинарне з’єднання
 • Знайдіть поштовий файл і встановіть його, натиснувши на нього
 • Після отримання повідомлення про успішну установку перейдіть до Програми аддон від вашого Аддони меню та натисніть на Портал однозначення
 • У додатку порталу Onenation перейдіть до Будує і знайти Макс Маріо будувати. Onenation має версію збірки для Kodi версії 18 Leia або версії 17.6 Krypton. Виберіть те, що вам потрібно, виходячи з вашої поточної версії Kodi
 • Після установки скиньте Kodi, щоб розпочати збірку та працювати
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map