Кінцеве порівняння даних на основі антивірусного порівняння

Кращий антивірус

В даний час на ринку є десятки антивірусних засобів. Параметри великого імені, такі як Norton, McAfee, Bitdefender та AVG, як правило, отримують найбільше заголовків та найбільшу увагу. Але чи справді найкращі інструменти на ринку справді найкращі?

На жаль, аналіз багатьох лабораторних тестів, відгуків споживачів та інших даних може зайняти багато часу. Тим більше, що порівняння кожної доступної послуги з іншими не є простим завданням.

На щастя, ми взяли на себе велику частину важкої роботи для вас! Використання наявних даних від нещодавні незалежні лабораторії тестування, дані про ціни та результати оцінювання сайтів споживачів, ми розробили прості інструменти, які допоможуть швидко та легко порівняти доступні 50 антивірусних інструментів.

Наші інструменти пропонують абсолютно неупереджений підхід до пошуку найкращого антивірусного програмного забезпечення за ціною. Таким чином, ви знаєте, що вам не продають продукт, який може виявитися неефективним при пошуку та видаленні зловмисного програмного забезпечення з вашої системи.

Таблиця антивірусного програмного забезпечення для споживачів

Якщо ви шукаєте швидкий та простий довідник, скористайтеся цією таблицею, щоб переглянути програмне забезпечення, яке може бути зацікавлене у придбанні, або порівняти різні програми на основі певних важливих критеріїв, таких як ціна.

Сукупні антивірусні оцінки та дані

Використовуйте наступний інструмент для порівняння антивірусних інструментів на основі захисту (наскільки ефективно вони ідентифікують зловмисне програмне забезпечення), продуктивності (наскільки ефективно вони працюють на вашому комп’ютері) та помилкових позитивних даних (як часто вони неправильно ідентифікують безпечні програми як віруси). Ви також можете фільтрувати за ціною та за кількістю встановлених пристроїв, щоб отримати найнижчу ціну.

var divElement = document.getElementById (‘viz1544283110313’); var vizElement = divElement.getElementsByTagName (‘об’єкт’) [0]; vizElement.style.width = ‘100%’; vizElement.style.height = (divElement.offsetWidth * 0,75) + ‘px’; var scriptElement = document.createElement (‘script’); scriptElement.src = ‘https://public.tableau.com/javascripts/api/viz_v1.js’; vizElement.parentNode.insertBefore (scriptElement, vizElement);

Як користуватися цим інструментом

Існує кілька способів використання цього інструменту.

По-перше, ви можете фільтрувати за сукупними показниками захисту, продуктивності чи помилкових позитивних результатів. Просто натисніть на поле для цього імені.

Кожен інструмент організований виходячи з того, скільки незалежних лабораторій мають нещодавній тест на це програмне забезпечення. Наприклад, Avast Free Antivirus 18 – єдиний інструмент, який пройшов тестування у всіх 5 незалежних тестових лабораторіях, з даних яких ми зібрали.

Все програмне забезпечення, наявне в даних, забарвлене за сукупними отриманими балами (0-100, при цьому 100 є ідеальним балом). Кожна точка діаграми визначається розміром встановленого пристрою за мінімальну ціну придбання.

Використовуйте фільтри праворуч, шукайте конкретні інструменти за назвою або фільтруйте на основі мінімальної кількості пристроїв з однорічною покупкою, річної ціни підписки (якщо такі є), кількості незалежних лабораторій, які тестують кожну програму, та за середній бал для цієї категорії.

Наприклад, якщо ви хочете, щоб антивірусна програма, яка має показник захисту не менше 90 відсотків, була протестована щонайменше чотирма лабораторіями для тестування і коштує не більше $ 50 доларів на рік, ви знайдете Avast Free AntiVirus 18 – це ідеальний інструмент для використання.

Чи потрібно мені антивірусне програмне забезпечення?

Якщо у вас є персональний або робочий комп’ютер або будь-який інший пристрій, який підключається до Інтернету, вам потрібен антивірус. 

Погані актори в Інтернеті регулярно використовують і вдосконалюють свої методи зараження комп’ютерів. Це включає в себе фішинг-листи та веб-сайти, заражене завантаження (у тому числі через популярні сайти соціальних медіа, таких як Facebook), і навіть з USB-пристроїв, таких як флешки.

Пов’язані: Поширені фішинг-афери та способи їх уникнути

За даними G-Data, новий варіант зловмисного програмного забезпечення виявляється в Інтернеті кожні 4,2 ​​секунди. У 2017 році також було майже 8 мільйонів відомих комп’ютерних вірусів.

Чим довше у вас комп’ютер, і чим більше веб-сайтів ви отримуєте доступ та електронні листи, тим більше шанси заразитися вірусом. Коли мільйони вірусів плавають по Інтернету, зрештою, виникає питання не в тому, чи ви отримаєте комп’ютерний вірус, а в тому, коли ви отримаєте його.

Комп’ютерні інфекції не можуть тільки покалічити вашу роботу і дорого їх видалити, але вони також можуть викрасти цінні дані. І багато вірусів призначені для приховування на вашому комп’ютері, тихо записуючи ваші клавіші, паролі тощо. Крім того, викупне програмне забезпечення, яке призначене для вимкнення вашого комп’ютера та вимагає видалення платежу, є одним із найшвидше зростаючих видів зловмисного програмного забезпечення.

Усі операційні системи вразливі до вірусних інфекцій

Усі користувачі комп’ютерів повинні розглянути можливість встановлення принаймні безкоштовного, стороннього антивірусного інструменту. В даний час більшість операційних систем оснащені попередньо встановленим безкоштовним інструментом, але слід також розглянути питання про придбання або завантаження окремої програми. Наші дані свідчать про те, що програми, що входять до більшості операційних систем, не є настільки ефективними.

Найкращим рішенням для зупинки зараження шкідливим програмним забезпеченням є використання антивірусної програми. Ці інструменти постійно сканують ваш комп’ютер або мобільний пристрій та веб-браузер, шукаючи відомі віруси та все, що виглядає і діє як вірус. При виявленні підозри на вірус інструмент автоматично підпалює його під карантин, не даючи заразити ваш пристрій. Потім ви отримаєте повідомлення, яке дає вам змогу видалити файл, якщо він є вірусом, або випустити його, якщо це був помилковий позитив.

Якщо ви інсталюєте антивірусний інструмент на вже зараженому пристрої, ви також можете скористатися цим інструментом для сканування пристрою та видалення будь-якого наявного зловмисного програмного забезпечення чи інших інфекцій..

Антивірус Windows

Хоча користувачі Mac також повинні розглянути можливість отримання антивірусного інструменту, найбільше потребують користувачі Windows. Понад 99 відсотків наявних зловмисних програм були спеціально розроблені для зараження комп’ютерів Windows.

Це не означає, що комп’ютери Windows за своєю суттю більш вразливі, ніж комп’ютери Mac. Однак поширеність вірусів, що впливають на комп’ютери Windows, означає, що як користувач Windows, ви більше шанси натрапити на вірус в якийсь момент під час перегляду Інтернету або використання електронної пошти.

Антивірус Mac

Однією з найбільших загроз для користувачів Mac є поступливість. Хоча більшість вірусів, які існують, були розроблені для комп’ютерів з Windows, комп’ютери Mac все ще схильні до зараження вірусом.

Зокрема, існує набагато менше антивірусних програм, що існують для комп’ютерів Mac, в основному через набагато меншу кількість комп’ютерів Mac та меншу кількість вірусів, що впливають на комп’ютери Mac. Як результат, наше дослідження зосереджено лише на комп’ютерах Windows. Тим не менш, ви можете знайти огляд найкращих антивірусних програм Mac тут.

Антивірус Linux

У спільноті Linux тривають дискусії щодо того, необхідний антивірус для цієї операційної системи чи ні. Аргумент по суті такий же, як і у користувачів Mac. Оскільки є менше користувачів Linux, також існує набагато менше вірусів, що атакують операційні системи Linux.

Однак ми виявили, що комп’ютери Linux можуть і отримують віруси. Ви можете дізнатися більше тут у нашому дослідженні про віруси Linux.

Антивірус Android та iOS

Віруси на мобільних пристроях набагато рідше, але вони існують. Серед світу мобільних пристроїв ситуація схожа на Windows проти Mac. Якщо у вас Android-пристрій, ви надзвичайно чутливі до зараження вірусом, особливо від завантаження зловмисних програм.

За даними мобільної компанії з кібербезпеки Lookout, фішинг є однією з найбільших загроз, з якими стикаються мобільні користувачі. Важливо, що багато користувачів мобільних телефонів не готові припиняти спроби фішингу, які все частіше надходять у вигляді спам-текстових повідомлень.

Багато антивірусних засобів, які ми охоплюємо в наших даних, надають мобільні інструменти. Однак є також багато інструментів, доступних спеціально для пристроїв Android та iOS.

Як вибрати антивірусну програму

Використовуючи незалежні антивірусні тести, ми зібрали дані про понад 30 AV-інструментів, які зараз доступні споживачам та бізнесу. Потім ми створили інструмент, який порівнює кожен інструмент на основі його середніх результатів лабораторних тестів у трьох основних перевірених категоріях:

 • Захист: Наскільки ефективно кожен інструмент визначає та зупиняє зловмисне програмне забезпечення
 • Хибні позитиви: Як часто кожен інструмент неправильно позначає безпечні програми як зловмисне програмне забезпечення
 • Продуктивність: Загальний вплив кожного інструменту на системні ресурси (наприклад, пам’ять та використання процесора)

У нашому аналізі було використано 5 даних тестувальних лабораторій:

 1. AV-тест
 2. AV-Порівняння
 3. SE лабораторії
 4. Вісник Вісник
 5. MRG Effitas

Кожна лабораторія підтримує різні стандарти та методи оцінки. Наприклад, AV-Test створює бал із 6 для кожної категорії. Тим часом AV-Comparatives призначає бал із 100 для захисту, але використовує необмежену кількість помилкових позитивів замість створення балів.

Крім того, не кожна лабораторія перевіряла всі ті самі засоби AV, а деякі, як MRG Effitas, не проводили тестування для всіх трьох категорій (MRG Effitas пропонує лише результати захисту).

Для врахування цих відмінностей ми взяли середні показники та внесли корективи для вирівнювання їх рейтингів. Ми також створили наші діаграми, щоб розрізнити, скільки лабораторних тестів з’явилося в кожному AV-програмному забезпеченні.

Крім того, ми додали додаткові фільтри, щоб допомогти споживачам визначити, які інструменти можуть бути найкращими. Для цього ми включили мінімальну ціну закупівлі, кількість пристроїв, дозволених до покупки, та середній бал на основі інших сайтів з огляду споживачів, де вони доступні.

Огляд результатів

Існує декілька цікавих результатів із даних, які можуть зацікавити споживачів.

По-перше, слід зазначити, що майже кожен AV-інструмент на ринку, який був випробуваний 5-ма лабораторіями, виконаний аналогічно щодо захисту. Це означає, що майже будь-який інструмент, який ви купуєте, швидше за все, зможе визначити, карантинувати та очистити зловмисне програмне забезпечення з вашої системи з високим рівнем успіху. З інструментів, перевірених лабораторіями, лише 4 отримали підрядні бали:

 1. ViriT eXplorer PRO: 40,83 / 100
 2. Антивірус Webroot: 72,75 / 100
 3. Зростаючий клієнт хмарного захисту: 77,86 / 100
 4. Повна безпека: 79,40

Усі інші отримали сумарні бали 90/100 або вище. Це означає, що найкращий варіант споживачів – це більш уважно розглянути інші цінні сфери: продуктивність, помилкові позитиви, ціна та кількість пристроїв, дозволених на покупку.

Продуктивність

Лише дві лабораторії для тестування (AV-Test, AV-Comparatives) вимірювали засоби AV, які вони перевіряли на вплив системи. Серед перевірених 3 найкращих інструментів були:

 • eScan Internet Security Suite
 • Інтернет-безпека Ahnlab V3
 • Безкоштовний антивірус Panda

Однак, Ahnlab недоступний для споживачів, і хоча Panda Free Antivirus добре оцінив свої показники, його оцінка помилкових позитивних результатів була надзвичайно низькою. Це робить пакет eScan Internet Security найкращим у цій категорії.

Хибні позитиви

Чотири лабораторії для тестування використовували помилкові позитиви як міру для тестування. Однак не кожен інструмент виявлявся у кожному лабораторному тесті, і нам довелося внести деякі корективи, особливо для AV-Comparatives, які не створили середній бал для цієї категорії, а натомість запропонували лише дати необроблену кількість (наприклад, загальну кількість помилкові позитиви кожен інструмент відправлений назад).

25 інструментів у цій категорії набрали ідеальні 100, тобто вони не надіслали помилок. Однак, якщо врахувати показники ефективності та захисту, топ-3 найкращих інструментів цієї категорії:

 • eScan Internet Security
 • Vipre Advanced Security
 • AVG Internet Security

eScan також виходить на перше місце в цій категорії, хоча і Vipre, і AVG помітно кращі в категорії Захист, тоді як eScan набрав ідеальні 100 продуктивності та помилкових позитивів. Слід зазначити, що це єдиним іншим інструментом для отримання ідеальних 100 у двох категоріях була AVG Internet Security, який набрав 100 у захисті та помилкових позитивах.

Ціна (безкоштовно)

Цілком очевидно, що більшість споживачів вважають за краще безкоштовний інструмент порівняно з платним. І дійсно, багато безкоштовних інструментів на ринку – це якісні варіанти, про які варто задуматися.

Найкращі безкоштовні антивірусні засоби на ринку, засновані на середніх показниках для всіх трьох категорій, включають:

 • Tencent PC Manager
 • AVG Безкоштовний антивірус
 • Безкоштовний антивірус Avast
 • Avira Free Security Suite

Споживачі можуть також розглянути можливість використання Microsoft Windows Defender, який завантажується будь-якою новою установкою Windows, або Panda Antivirus Free. Ці два інструменти добре оцінюються у категоріях Захист та Ефективність, але погано – в помилкових позитивах.

Ціна (сплачена)

Щодо недорогих варіантів, однак, існує кілька відомих AV-інструментів, які можуть запропонувати велику цінність та якість, хоча є деякі помітні винятки, які є надто дорогими для того, що вони постачають.

Серед платних інструментів найкращими є:

 • Антивірус NANO: 12,03 дол. США за 500 днів (може бути недоступний споживачам США чи Великобританії)
 • Аркабітний антивірус: $ 23,64 / рік
 • Avira Antivirus Pro: $ 35,99 / рік
 • Інтернет-безпека G-Data: 39,95 дол. США на рік
 • Інтернет-безпека Comodo: 39,99 дол. США / рік
 • Інтернет-безпека eScan: $ 49,95 / рік

Крім цього, більшість послуг коштують 50 доларів на рік або більше, і справді, послуги з найкращими результатами тестування також в кінцевому рахунку є одними з найдорожчих. eScan – єдиний виняток, що робить його одним із найкраще оплачених варіантів на основі позитивних результатів тесту.

Однак кілька інструментів просто не коштують, оскільки вони є дорогими та поганими. До них належать:

 • Швидке оздоровлення Загальна безпека: $ 74 / рік
 • ПК Pitstop: 50 доларів США / рік

Інші доступні інструменти все ще можуть коштувати ціни, якщо споживачі враховують інші особливості. Індивідуальне дослідження цих особливостей може бути розсудливим до прийняття остаточного рішення на основі ціни.

Мінімальний пристрій за покупку

Більшість AV-компаній стягують більше грошей на місяць за більше встановлення пристроїв. Однак кожен пропонує певну кількість установок пристроїв за базовою ціною. У більшості випадків ви можете встановити програмне забезпечення на декілька пристроїв за одну вартість. Якщо вам потрібно охопити кілька пристроїв, заощаджуючи гроші, кілька інструментів AV – це параметри вибору:

 • AVG Internet Security: Необмежена кількість установок пристроїв, $ 79,99 / рік
 • Інтернет-безпека McAfee: 10 пристроїв, $ 89,99 / рік
 • Загальна премія за оборону: 5 пристроїв, $ 79,99 / рік

Тим, хто хоче охопити декілька пристроїв, може бути краще запропоновано один із цих варіантів, які також мають хороші результати тестування.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me