Як отримати австралійську IP-адресу з будь-якої країни за 5 простих кроків

Як отримати австралійську IP-адресу

Доступ до австралійської IP-адреси є у списку пріоритетів для багатьох людей. Аусіям, які проживають за кордоном, може знадобитися для доступу до послуг онлайн-банкінгу. Мешканцям Австралії, які подорожують по всьому світу, потрібна IP-адреса від домашнього дому, щоб підтримувати зв’язок із такими спортивними подіями, як Open Australian або вміст місцевого телебачення, наприклад, наданими Foxtel та 7plus.

У цьому посібнику ми пояснимо деякі способи отримання IP-адреси з Австралії, включаючи безкоштовний метод. Найпростіший і швидкий спосіб зробити це за допомогою віртуальної приватної мережі (VPN). VPN шифрує весь трафік, що протікає на ваш пристрій і з нього, і спрямовує його через посередницький сервер. Таким чином, здається, що ви отримуєте доступ до Інтернету за межами поточного місцезнаходження. Безліч висококласних VPN-компаній пропонують сервери в Австралії, а це означає, що ви можете базуватися в будь-якій точці світу і все-таки придбати австралійську IP-адресу..

Ми надаємо поглиблений аналіз основних версій VPN для австралійської IP-адреси, але якщо вам не вистачає часу, ось короткий список найкращих VPN для отримання австралійського IP:

 1. Наш вибір №1 ExpressVPN! Надшвидкі сервери, які розблокують найпопулярніші сайти потокового передавання. Сильна безпека, відсутність журналів та 30-денна гарантія повернення грошей.
 2. CyberGhost Найкраща бюджетна альтернатива з максимальною безпекою, швидкою швидкістю та відсутністю журналів.
 3. NordVPN Ветеран-постачальник з розгалуженою серверною мережею. Нульові журнали та бездоганна безпека. Пристойні швидкості.
 4. IPVanish Службовий VPN-сервіс, що підтримує торенти, з хорошою швидкістю, без журналів та сильним шифруванням.
 5. PrivateVPN Вражаючі швидкості та можуть розблокувати майже більшість геоблокованих контентів, перебуваючи за кордоном, включаючи Netflix.
 6. Щит гарячої точки Швидкий і безпечний. Ще один хороший варіант низької вартості.
 7. Surfshark Зручний з торентом VPN, який не веде журнали та дозволяє необмежену кількість пристроїв. Працює в Китаї.

Які кроки для отримання австралійської IP-адреси?

Найпростіший спосіб отримати австралійську IP-адресу – це підписатися на платну VPN-послугу. Ми підкреслимо відповідні під час цієї статті. Не має значення, де ви знаходитесь у світі – це можуть бути США, Франція, Німеччина, Канада, Великобританія, Індія, Сінгапур, Таїланд та інше – процес отримання IP-адреси з Австралії спрощується за допомогою VPN.

Як отримати австралійську IP-адресу:

 1. Зареєструйтесь для послуги VPN та завантажте додаток, відповідний вашому пристрою. Ми рекомендуємо ExpressVPN.
 2. Очистіть усі файли cookie та перезавантажте пристрій.
 3. Підключіться до мобільного додатка VPN або клієнта настільного ПК.
 4. Виберіть сервер в Австралії та дочекайтеся стабільного з’єднання.
 5. Тепер у вас є IP-адреса з Австралії і ви можете користуватися необмеженим доступом до безлічі веб-сайтів та контенту.

ПОРАДА: ЯК БЕЗКОШТОВНО ВИБУТИ ВЕЛИКИЙ ПЛАТЕН VPN: Найдешевші угоди для послуг вищого рівня зазвичай вимагають зобов’язань на рік і більше. Ми усвідомлюємо, що багатьом користувачам не потрібен доступ до VPN протягом такого тривалого часу. Якщо ви перебуваєте у щорічній відпустці та потребуєте послуги VPN менше місяця, радимо скористатися 30-денною гарантією повернення грошей ExpressVPN. Спочатку потрібно буде заплатити, але компанія пропонує Повернення “без запитань”, якщо його скасують протягом перших 30 днів. Ми не чули жодних випадків, коли цього зобов’язання не дотримувались, тому очевидно, що це не є ризиком. Звичайно, ця пропозиція все ще доступна, чи не відпочиваєте ви.

Який найкращий VPN для отримання австралійської IP-адреси?

Наш список найкращих VPN для австралійських IP-адрес був складений на основі таких факторів:

 • Обслуговує кілька серверів, розташованих в Австралії
 • Розблокуйте гео-обмежений вміст легко
 • Включає жорсткі протоколи шифрування, щоб ваші дані були захищені
 • Подає програми для Android, iOS, Windows та MacOS
 • Не веде облік поведінки користувачів
 • Пропонує співвідношення ціни та якості

1. ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN є фанатом уболівальника завдяки надійному сервісу, високій швидкості та мінімалістичному дизайну. Наразі ExpressVPN пропонує понад 3000 високошвидкісних серверів, розповсюджених по всьому світу. Серверів в Австралії багато, і в сусідніх країнах є також варіанти, включаючи Нову Зеландію, Індонезію та Сінгапур.

Особливістю ExpressVPN є його незмінна можливість розблокувати гео обмежений вміст, включаючи Netflix, Hulu, BBC iPlayer, Fox, Sky та багато іншого.

Служба використовує протоколи шифрування військового рівня. Це означає, що ваш зв’язок зашифрований та захищений у будь-який час. Зокрема, ExpressVPN включає 256-розрядний AES-CBC як стандарт шифрування за замовчуванням разом із аутентифікацією HMAC та ідеальною секретністю вперед. Включений перемикач доступу до Інтернету, який він називає “блокування мережі”. Остання функція означає, що ваше з’єднання залишиться зашифрованим, навіть якщо з’єднання з сервером випадає з синього кольору.

У компанії діє політика не зберігати детальні журнали трафіку на своїх серверах. Існує незначне збереження метаданих, але це в кінцевому підсумку допомагає користувачам, оскільки вони використовуються для покращення загального рівня якості обслуговування. Окремі IP-адреси не будуть реєструватися.

ExpressVPN пропонує програми для Windows, MacOS, Android та iOS.

Плюси:

 • Має сервери в 94 країнах
 • Має високі швидкості для потокового потоку
 • Розблокує Hulu, Prime Video та Amazon BBC iPlayer
 • Пропонує безпечну приватну послугу

Мінуси:

 • Трохи дорожче, ніж деякі суперники

Наш результат:

4.5 з 5

НАЙКРАЩЕ ДЛЯ АВСТРАЛІЇ: ExpressVPN – наш перший вибір. Це швидкий, надійний, дуже простий у використанні і легко розблокує тонну потокових послуг. Поставляється з найвищими функціями безпеки та конфіденційності. Існує 30-денна гарантія повернення грошей без зворотнього зв’язку, щоб ви могли спробувати її без ризику.

Читайте наш огляд ExpressVPN.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

2. CyberGhost

Кібергост

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Cyberghost.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

CyberGhost раніше був провідним провайдером з обмеженим вибором серверів і слабким шифруванням. Однак послуга різко покращилася за останній рік після придбання її Crossrider – ізраїльської фірми, зареєстрованої у Великобританії. Він пройшов фазу ребрендингу з чіткими інвестиціями в потокові можливості, вдосконалення серверної мережі та посилення стандартів шифрування..

Наразі він пропонує 104 сервери в Австралії, частина глобальної мережі, яка налічує понад 5700 серверів, розповсюджених у 89 країнах.

CyberGhost вдається уникнути обмежень для безлічі потокових служб, включаючи Netflix. Він також пропонує купу чудових додатків, включаючи блокатор оголошень, захист від зловмисного програмного забезпечення та антистеження.

Весь трафік за замовчуванням забезпечується 256-бітним шифруванням AES в протоколі OpenVPN. Це поєднується з ідеальною секретністю вперед. Інтернет-перемикач вбивств включений. Компанія має головний офіс і зареєстрована в Румунії, де закони не вимагають обов’язкового зберігання даних для постачальників VPN.

Додатки доступні для Android, iOS, Windows, Linux та MacOS.

Плюси:

 • Гідні, надійні швидкості
 • Пропонує підтримку чату в режимі 24/7
 • Поставляється з 45-денною гарантією повернення грошей

Мінуси:

 • Не буде працювати в Туреччині, Китаї, Саудівській Аравії чи ОАЕ

Наш результат:

4 з 5

CyberGhost має тисячі серверів по всьому світу. Оснащений високошвидкісними серверами, підтримкою чату та чудовою безпекою. 45-денна гарантія повернення грошей.

Ось наш глибокий огляд CyberGhost.

Купон CyberGhost НОВОГО СПЕЦІАЛЬНОГО РОКУ: ЗБЕРІГАЙТЕ 80% на 3-річні плани + 2 місяці безкоштовна ГОЛОВНА ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

3. NordVPN

NordVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

NordVPN функціонує 193 сервери в Австралії. Вони є частиною загальної глобальної мережі з понад 4500 в 62 країнах. Послуга швидка, легко настроюється та постачається з усіма дзвіночками, яких ви могли б очікувати від сучасного VPN.

Цей провайдер, як доведено, легко розблокує обмежений географічний вміст. Це одна з рідкісних служб, яка працює з Netflix і пропонує підтримку і для інших потокових провайдерів. Як згадувалося раніше, NordVPN пропонує безліч настроюваних функцій. Сюди входить можливість вибору сервера на основі конкретного режиму доступу до Інтернету, такого як потокове телебачення, надто захищена конфіденційність, анти-DDoS тощо.

Стандарти шифрування, які він використовує, є стійкими та надійними. NordVPN використовує 256-бітний протокол AES за замовчуванням у поєднанні з 2,048-бітними ключами SSL. Увімкнено захист від витоку DNS. Служба не реєструє дані користувачів або будь-яку форму особистої інформації. Це означає, що ви можете залишатися прихованими в Інтернеті, не турбуючись про розкрадання даних.

Додатки доступні для Android, iOS, Windows та MacOS.

Плюси:

 • Забезпечує безпечне зашифроване з’єднання
 • Не відстежує особисті дані
 • Використовуйте до шести пристроїв одночасно

Мінуси:

 • Настільний додаток трохи громіздкий

Наш результат:

4.5 з 5

НАДІЙНА ОПЦІЯ: NordVPN – це сильний всебічний користувач, який розблокує популярні потокові сайти, має величезну мережу серверів, швидкісні швидкості та безліч функцій безпеки. 30-денна гарантія повернення грошей.

Ось наш повний огляд NordVPN.

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

4. IPVanish

IPVanish

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.IPVanish.com

Гарантія повернення грошей: 7 ДНІВ

IPVanish загалом має 61 сервер в Австралії, а також 4 в сусідній Новій Зеландії. Його загальна глобальна мережа охоплює понад 1300 серверів, які розповсюджуються на понад 75 локаціях по всьому світу. Послуга швидка, приватна та має мінімальний час простою. Цей провайдер підкреслює швидкість, безпеку та конфіденційність і безперебійно працює з низкою потокових послуг. До них відносяться BBC iPlayer, HBO Now, Amazon Prime Video та Sling TV.

Стандарти шифрування ставлять IPVanish міцно у верхній рівень VPN. Він використовує 256-бітове шифрування за протоколом OpenVPN за замовчуванням, аутентифікацію SHA512 та обмін ключами DHE-RSA 2,048-біт з ідеальною секретністю вперед. Політика збереження даних про нульові дані робить її прикладом цілком незахищеного постачальника даних.

Ця послуга користується популярністю серед користувачів Kodi, оскільки дає можливість завантажувати Android APK безпосередньо на свій пристрій. Інтерфейс також зручний для дистанційного керування для пристроїв Kodi, у яких відсутні клавіатура та миша.

Додатки доступні для Android, iOS, Windows та MacOS.

Плюси:

 • Не зберігає журналів
 • Дуже великі швидкості
 • Використовуйте до десяти пристроїв одночасно

Мінуси:

 • Не приймає біткойн
 • Не працює постійно з Netflix

Наш результат:

4 з 5

ВЕЛИКО ДЛЯ ПРИВАТНОСТІ: IPVanish – хороший варіант для торрент. Із хорошою швидкістю та дозволеними 10 підключеними пристроями IPVanish є популярним для торрентінгу та користувачів Kodi, які хочуть поділитися підпискою. Не працює з деякими потоковими службами, такими як Netflix, Hulu та інші. 7-денна гарантія повернення грошей.

Читайте наш повний огляд IPVanish.

IPVanish Купон ЗАБЕЗПЕЧИТИ 60% на річному плані ЗАВДАННЯ Знижка, що застосовується автоматично

5. ПриватнийVPN

PrivateVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

PrivateVPN має менший вибір розташування серверів порівняно з іншими постачальниками у нашому списку. Але це ні в якому разі не повинно знижувати його пропозиції. На момент написання заявки компанія пропонує 30-денну гарантію повернення грошей на всі пакунки.

У всьому світі PrivateVPN пропонує трохи більше 80 серверів у 56 місцях, один сервер розташований в Австралії. Цей постачальник може розблокувати популярні потокові послуги, включаючи Netflix, BBC iPlayer, ITV Hub та багато іншого. Його швидкість та конфіденційність оцінюються нарівні з іншими постачальниками, згаданими у статті.

PrivateVPN використовує 256-бітове шифрування AES разом із ідеальною секретністю вперед у протоколі OpenVPN. Це провідні стандарти в галузі. Пропонується також перемикач вбивств через Інтернет. Служба не зберігає жодних журналів користувачів або займається обробкою даних будь-якого характеру, і вона пропонує вражаюче співвідношення ціни та якості.

Додатки доступні для Android, iOS, Windows та MacOS.

Плюси:

 • Керує мережею, що охоплює 57 країн
 • Не веде жодного журналу
 • Приймає біткойн
 • Працює з Netflix

Мінуси:

 • Немає 24/7 чату в прямому ефірі
 • Менша серверна мережа, ніж інші провайдери у цьому списку

Наш результат:

4.5 з 5

ІДЕАЛ ДЛЯ СТРАЙМИНГУ: PrivateVPN має швидкі сервери, що робить його ідеальним для потокової передачі Netflix, Amazon Prime Video та BBC iPlayer. 30-денна гарантія повернення грошей.

Ось наш повний огляд PrivateVPN.

Купон PrivateVPN-спеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% на дворічному плані ПОЗАГАЛЬНЯ ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

6. Щит гарячої точки

Щит гарячої точки

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android

Веб-сайт: www.Hotspotshield.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

Щит гарячої точки на гаманці легко, але не скупиться на його обслуговування. Він набув значну мережу з понад 3000 серверів, і ви можете отримати IP-адресу з однієї з понад 70 країн, включаючи Австралію. Сервіс швидкий, надійний та чудовий для розблокування.

Якщо вам подобається потокове передавання, ви можете скористатися Hotspot Shield для доступу до улюблених гео-обмежених служб. Прості у використанні програми дозволяють швидко та просто перемикатися між серверами, щоб ви могли зручно розблокувати вміст з Австралії чи з усього світу..

Ця послуга використовує надійний захист від шифрування у власному фірмовому протоколі, який отримав назву Catapult Hydra. Ви також отримуєте ідеальну таємницю вперед, захист від витоків DNS та перемикач знищення робочого столу (для Windows). IP-адреси зберігаються в зашифрованому вигляді під час підключення, але вони видаляються, як тільки сеанс закінчується. Жодна особиста інформація не зберігається.

Додатки доступні для iOS, Android, Windows та MacOS.

Плюси:

 • Швидкі, безпечні з’єднання
 • Відмінно підходить для розблокування
 • Використовуйте до п’яти пристроїв одночасно

Мінуси:

 • Підтримка могла бути трохи кращою
 • Немає підтримки для маршрутизаторів чи Linux

Наш результат:

4.5 з 5

АЛЬТЕРНАТИВИ З низькими витратами: щит гарячої точки – надійний варіант низької вартості. Він розблокує найпопулярніші потокові платформи, має широку мережу швидких серверів та має потужні функції безпеки. 45-денна гарантія повернення грошей.

Купон Hotspot Shield – Спеціальна пропозиція – заощадите 75% на 3-річному плані ПОЗНАЧЕННЯ Знижка автоматично застосовується

7. Surfshark

SurfShark VPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Surfshark.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

Surfshark В даний час є понад 800 серверів у 50 країнах, у тому числі в Австралії та Зеландії. Цей VPN без проблем розблокує основні платформи, заблоковані регіоном, такі як 7plus, 9Now та Netflix Australia, і його швидкості досить високі для безперебійного потокового передавання. На відміну від більшості інших VPN, Surfshark дозволяє необмежену кількість одночасних з’єднань.

Однією з найкращих речей щодо цієї послуги є її міцна прихильність до вашої конфіденційності. Він захищає ваш трафік від сторонніх очей, використовуючи 256-бітове шифрування AES, перемикач захисту та захист від витоків WebRTC, DNS та IPv6. Існує навіть функція, яка автоматично блокує рекламу та сканує зловмисне програмне забезпечення. Surfshark не реєструє будь-яку особисту інформацію але якщо вас турбує конфіденційність, ви завжди можете платити в криптовалюті. Під час прямого чату доступна підтримка 24/7.

У Surfshark є програми для Linux, MacOS, Windows, Android та iOS. Його можна налаштувати вручну для роботи з мережевими маршрутизаторами.

Плюси:

 • Ідеально підходить для трансляції австралійського телебачення за кордон
 • Основний акцент на безпеці
 • не зберігає журналів

Мінуси:

 • Швидкість сервера може дещо відрізнятися
 • Має досить невелику мережу

НЕЗАГАЛЬНІ З’ЄДНАННЯ. Безпечно запускайте розблокування сайтів на всіх своїх пристроях. Surfshark поставляється з 30-денною гарантією повернення грошей.

Купон SurfsharkСпеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% + 3 місяці БЕЗКОШТОВНА ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

Чи можу я використовувати безкоштовну VPN, щоб отримати австралійську IP-адресу?

Коли ви переглядаєте в Інтернеті, шукаючи відповідну VPN-службу, неминуче вам трапляються тонни рекламних оголошень для безкоштовних VPN. Ці послуги спокушають, оскільки ви можете зареєструватися без кредитної картки чи будь-яких довгострокових зобов’язань. Однак на цьому зазвичай заманюється. Досвід, який пропонують подібні послуги, в кращому випадку є ненадійним і також може бути нав’язливим.

Безкоштовні VPN пропонують невеликий вибір серверів, розгортають слабкі стандарти шифрування і можуть перешкоджати вашому з’єднанню, якщо занадто багато користувачів намагаються увійти. Деякі безкоштовні VPN потрапили в крадіжку даних користувачів і продають їх рекламодавцям. Можливо, вам пощастить і зможете підключитися до австралійського сервера, але це, безумовно, не буде без проблем. Якщо ваша мета – передавати вміст або безпечно отримувати доступ до фінансових послуг, ви піддаєте себе великому ризику, вибравши безкоштовну VPN.

Безкоштовний VPN повинен підняти брови, оскільки тут обов’язково вловлюється. Вони намагаються якось отримати прибуток від вас; це може проявитися в рекламі, що спричиняє мігрень, або в частому скороченні обслуговування, щоб переконати вас перейти на преміальну версію послуги.

Ми не віримо, що такі постачальники варті того величезного клопоту, який неминуче ви будете ставити перед собою. Краще обрати один із авторитетних платних VPN, рекомендованих у нашому списку.

Я вирішив VPN. Що робити далі?

Ми радимо вам ознайомитися з нашими відгуками користувачів щодо кожної послуги VPN, перш ніж звернутися до постачальника. Після цього все, що вам потрібно зробити, – це зареєструвати інформацію про свою кредитну картку (простий спосіб – натиснути на посилання під кожним міні-оглядом). Ви повинні отримати підтвердження електронною поштою з інформацією про вхід та посиланнями на відповідні програми. Продовжуйте завантажувати їх безпосередньо з веб-сайту чи відповідного магазину додатків. Перезавантажте пристрій після завершення встановлення.

Після успішної автентифікації вашої інформації для входу служба VPN повинна повідомити вам про список доступних серверів. Перегляньте їх, поки не знайдете варіант для Австралії. Деякі провайдери дозволяють вибрати сервер лише на основі країни, в той час як інші дозволяють вам вибрати місто.

Вдале підключення зазвичай позначається зеленим значком на панелі завдань або символом VPN у верхній частині екрана вашого смартфона. Тепер ваше з’єднання буде анонімним та безпечним, і ви будете переглядати Інтернет з австралійською IP-адресою.

Навіщо мені потрібна IP-адреса з Австралії?

Орган адвокатури Freedom House каже, що Інтернет-ландшафт в Австралії є “безкоштовним”, зазначаючи, що “австралійці, як правило, користуються доступним, якісним доступом до Інтернету та інших цифрових медіа”.

Доступ до широкосмугового Інтернету є основним правом людини. Уряд не цензурує вміст і, як правило, дозволяє громадянам право на свободу слова до тих пір, поки воно не належить до категорії наклеп..

Однак торрентські матеріали, захищені авторським правом, вважаються незаконними в країні. Правило рідко виконується, але краще залишатися розсудливим та захищеним. У 2016 році федеральний суд в Австралії зобов’язав провайдерів заблокувати сайти трекерів BitTorrent

IP-адреса з Австралії може допомогти, якщо ви хочете отримати доступ до безкоштовної та відкритої мережі. Зазвичай це недоступно для громадян таких країн, як Іран, Китай, Росія та ОАЕ, де держава диктує, яким вмістом громадяни можуть отримати доступ.

Австралійці, які подорожують за кордон, вважають корисним отримати IP-адресу, повернувшись додому. Це допомагає отримати доступ до вмісту з таких джерел, як Foxtel, 7plus, австралійські Netflix, ABC та SBS. Ви також можете отримати доступ до іншого чудового контенту з усього світу, включаючи американські Netflix, BBC iPlayer та Sky Go. Якщо ви хочете отримати доступ до VPN, перебуваючи в Австралії, перегляньте наш докладний посібник з цієї теми.

Comparitech не рекомендує використовувати VPN для незаконного передавання вмісту. Будь ласка, проконсультуйтеся з місцевими законами, перш ніж вирішити взяти цей маршрут. Якщо у вас є якісь питання, то найкраще поговорити з юристом у вашій країні проживання.

Використання сервера DNS в Австралії

Ваша IP-адреса – це лише один метод, який веб-сайти використовують для визначення вашого фактичного місцезнаходження. DNS або система доменних імен працює як гібридний реєстр, де веб-імена (домени) перевіряються за допомогою IP-адрес. Коли ви намагаєтеся отримати доступ до вмісту, обмеженого певною країною чи регіоном, веб-сайт чи додаток, які ви шукаєте, перевіряють, звідки береться запит DNS. Якщо між вашою IP-адресою та запитом DNS є невідповідність, веб-сайт заблокує вас. Тому важливо, щоб обидва вони з’являлися з одного місця.

Деякі рекомендовані VPN в цій статті пропонують захист від витоку DNS. Усі вони містять надійний продукт, тому ваші запити DNS також будуть переадресовані через той самий зашифрований тунель при підключенні до VPN-сервера. Ці провайдери працюють із власними приватними серверами DNS, тому ваш Інтернет-провайдер не може прослуховувати вашу веб-активність, просто відстежуючи запити DNS.

Деякі безкоштовні VPN-сервіси надсилають ваші запити DNS через зашифрований тунель, але потім використовують загальнодоступну службу DNS з іншого боку. Це можна тлумачити як потенційне вторгнення в приватне життя.

На більшості пристроїв можна вручну налаштувати сервери DNS. OpenNIC може зробити трюк для вас; він пропонує безкоштовні DNS-сервери в конкретних країнах.

Які інші способи отримати австралійську IP-адресу?

Окрім платних VPN, є можливість завантажити браузер Tor. Це продукт проекту “Тор”, який має на меті активізувати глобальні зусилля щодо боротьби зі спостереженням та вторгненням у мережу.

Браузер Tor безкоштовно завантажувати та використовувати. Він був ретельно розроблений і включає складні стандарти шифрування та анонімності. Він популярний серед таких людей, як журналісти, правозахисники та виборці, оскільки він тримає їх в Інтернеті.

Але Tor не є чудовим варіантом, якщо ви хочете передавати HD відео чи брати участь в онлайн-фінансових угодах. Зазвичай швидкості будуть надзвичайно приголомшені, що не ідеально підходить для перегляду Анатомії Сірого. Ви все ще можете отримати австралійську IP-адресу з Tor, якщо ви цього хочете, і цей посібник розбиває її більш докладно.

Другий варіант – залучити безкоштовний проксі-сервер. Однак вони схожі на безкоштовні VPN, оскільки вони працюють з обмеженнями даних, невеликим вибором місць розташування та тінистими політиками конфіденційності. Крім того, більшість потокових провайдерів, таких як Netflix, почали блокувати проксі, і є велика ймовірність, що вони не працюватимуть так, як ви хочете. У той же час проксі-сервери не шифрують ваш трафік так, як це робить VPN. Тож якщо ви намагаєтеся отримати доступ до банківських послуг за допомогою цього методу, ви залишаєте себе сприйнятливим до хакерів.

Дивись також: Як дивитися 9Now за кордоном з VPN

“Австралійський гранж-прапор” Ніколя Реймонда, ліцензований за CC BY-SA 2.0

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me