Jak zmienić lokalizację iOS App Store, aby pobrać ExpressVPN

Jeśli ExpressVPN nie jest dostępny w App Store w Twoim kraju, nadal możesz łatwo zdobądź go, zmieniając lokalizację swojego App Store. Wymaga to rejestracji nowego Apple ID.

Zmień kraj swojego App Store za pomocą nowego Apple ID

 1. Aby pobrać ExpressVPN, przejdź do Sklep z aplikacjami na twoim urządzeniu. Jeśli używasz iOS w wersji 12 lub niższej, dotknij Dzisiaj na dole ekranu.
 2. Stuknij ikonę profilu znajdującą się w prawym górnym rogu. Następnie u góry ekranu dotknij ikony swojego profilu lub identyfikatora Apple ID. Po wyświetleniu monitu wprowadź swój Hasło Apple ID. Kran Zaloguj się. Następnie ponownie dotknij Apple ID u góry.
 3. Przejdziesz do strony, która pozwala Wybierz swój kraj lub region. Przewiń w dół i dotknij USA (możesz to zmienić później). Pojawi się okno z pytaniem, czy chcesz zalogować się przy użyciu swojego Apple ID. Kran Użyj innego Apple ID.
 4. Przewiń w dół i dotknij Utwórz swój identyfikator Apple ID.
  Kran
 5. Wpisz swoje imię. W polu Kraj / region ustaw wartość na Stany Zjednoczone lub inne miejsce, w którym dostępna jest ExpressVPN. Następnie wprowadź datę urodzin i prawidłowy adres e-mail (nie może być taki sam, jak powiązany z oryginalnym kontem Apple ID), aby otrzymać kod weryfikacyjny w celu zakończenia procesu rejestracji.
 6. Wprowadź swoje hasła i wybierz pytania zabezpieczające. Następnie wprowadź znaki widoczne na obrazie weryfikacyjnym i dotknij Kontyntynuj.
 7. Sprawdź swój adres e-mail w celu uzyskania kodu weryfikacyjnego od Apple. Wpisz kod i dotknij Kolejny. Teraz pomyślnie utworzyłeś nowy Apple ID.
 8. Możesz teraz wylogować się z bieżącego identyfikatora Apple ID i zalogować się do nowego. Na urządzeniu przejdź do Sklep z aplikacjami. Stuknij ikonę profilu znajdującą się w prawym górnym rogu. Przewiń w dół i dotknij Wyloguj się.
 9. Przewiń w górę i zaloguj się przy użyciu nowego Apple ID. Kran Zaloguj się.
  Kran
 10. Zobaczysz komunikat, który mówi Ten identyfikator Apple ID nie był jeszcze używany w sklepie iTunes Store. Kran Przejrzeć.
  Kran
 11. Przeczytaj Apple Media Services oraz warunki i przesuń przełącznik obok Zaakceptuj Warunki. Kran Kolejny.
 12. Kran Żaden dla twojej metody płatności. W polu Adres rozliczeniowy wpisz dowolne ważne dane z USA. adres i jego kod pocztowy (np. kod pocztowy Alaski to 99501) i numer telefonu. Następnie dotknij Kolejny.
  Kran
 13. Na Apple ID zakończone pojawia się komunikat. Możesz teraz pobrać ExpressVPN na urządzenie z systemem iOS.

Często Zadawane Pytania

Czy mogę wrócić do mojego oryginalnego konta Apple ID??

Tak. Po pobraniu ExpressVPN na urządzenie ExpressVPN działa niezależnie od kraju, z którym jest powiązany Twój Apple ID. Nie ma też potrzeby przełączania się tam iz powrotem, aby aktualizować ExpressVPN.

Jak aktualizować ExpressVPN?

W iOS 13 ExpressVPN aktualizuje się domyślnie automatycznie, niezależnie od lokalizacji w App Store. Aby uzyskać najlepszą jakość korzystania z aplikacji ExpressVPN, możesz zaktualizować system iOS do najnowszej wersji, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.

Aby zaktualizować ExpressVPN, jeśli używasz iOS 12 lub nowszego, wykonaj następujące kroki:

 1. Na urządzeniu przejdź do Sklep z aplikacjami.
 2. Kran Dzisiaj na dole ekranu.
 3. U góry ekranu dotknij ikony swojego profilu lub identyfikatora Apple ID.
 4. Przewiń w dół, aby zobaczyć wszelkie oczekujące aktualizacje z ExpressVPN. Aby zaktualizować aplikację ExpressVPN, dotknij Aktualizacja obok tego.

Jeśli nadal nie możesz zaktualizować ExpressVPN, skontaktuj się teraz z zespołem pomocy technicznej ExpressVPN.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me