VPN pret ISP: kam jūs varat uzticēties?

Kāpēc varat uzticēties VPN?


Vidusmēra cilvēks var izmantot VPN dažādu iemeslu dēļ, sākot no cenzūras apiešanas līdz datplūsmas slēpšanai no interneta pakalpojumu sniedzējiem. Pēdējais, it īpaši, pašlaik ir karsts temats, jo valdības visā pasaulē atsaucas uz interneta pakalpojumu sniedzēju prasībām novirzīt peļņu virs jūsu privātuma..

Jūsu ISP zina, ka jūsu dati ir vērtīgi

Viens no vērtīgākajiem aktīviem, kas jums ir kā interneta lietotājam, ir jūsu dati. Katrs vietnes apmeklējums, lietotņu lejupielāde, kartes pieprasījums, torrentu lejupielāde un iegāde tiešsaistē attēlo to, kas jūs esat.

Visu šo informāciju var apkopot un izmantot, lai jūs noņemtu pirkstos – tiešsaistes dati var norādīt uz jūsu motivāciju, izturēšanos, kustībām un pat noskaņojumu. Parasti visu jūsu digitālo dzīvi var uzglabāt, analizēt, pārdot vai izmantot pret jums. Tiešsaistes dati ir lielisks informācijas avots mārketinga aģentūrām, pārdevējiem un pat valdībām un noziedzīgām organizācijām.

IPS sniedz milzīgu varu pār jums un jūsu datiem. Bet vai viņi ir spiesti paturēt to pie sevis? Atbilde parasti ir nē.

IPS neapsolīs nepārdot jūsu datus

2017. gadā Elektronisko robežu fonds uzsāka kampaņu Kam ir jūsu aizmugure, lai redzētu, kā uzņēmumi reaģēja uz klienta personiskās informācijas pieprasījumiem (vai draudiem)..

Proti, sarakstā iekļautie ASV interneta pakalpojumu sniedzēji (AT&T, Comcast, T-Mobile un Verizon) viegli izpildīja sliktākos rādītājus. Neviens no uzskaitītajiem klientiem neinformē klientus par valdības pieprasījumiem pēc datu apstrādes vai arī nesolās pārdot savus lietotājus.

Par nožēlu Trumps vēl vairāk pasliktināja situāciju ASV, kad viņš nesen parakstīja punktētu līniju, lai atļautu ISP pārdot jūsu datus.

Atšķirībā no ISP VPN darbojas jūsu datu aizsardzībā

Tas ir jūsu VPN pakalpojumu sniedzēja vienīgais mērķis saglabājiet visus savus datus privātus, šīs privātuma pārkāpšana iznīcinātu tās reputāciju. Ja VPN tiek aizkavēts ar varas iestāžu informācijas pieprasījumu un tas uztur žurnālus, tas ir noderīgs uzņēmumam un tā zīmolam.

Tomēr ISP vienīgais mērķis ir savienot jūs ar tīmekli. Tātad viņi saņem informācijas pieprasījumu vai vēlas to pārdot peļņas nolūkos? Hei, viņi joprojām nodrošina jums internetu, jūsu privātums nav viņu problēma.

Kamēr ISP ir citas darba kārtības, VPN sniedzēja interesēs ir slēpt jūsu interneta trafiku no ISP, valdībām vai citiem cilvēkiem vai organizācijām.

VPN pakalpojumu sniedzējam, kurš vērtē jūsu privātumu, būs stingra un redzama privātuma politika, un tam vajadzētu:

 • Nav darbību vai savienojuma žurnālu
 • Atrodiet ārpus 14 acu grupas valstu
 • Izmantojiet spēcīgu šifrēšanu, lai aizsargātu savus datus
 • Piedāvājiet lielisku klientu atbalstu

Uzmanību: jāuzmanās no bezmaksas VPN

Esiet piesardzīgs, ja izvēlaties bezmaksas VPN pakalpojumu sniedzēju (vai tādu, kas piedāvā mūža abonementu).

Cik cilvēku nodarbojas ar to, ka jums kaut ko dod par velti? Nedaudz. Bezmaksas VPN vēlas gūt peļņu, un viņiem tas kaut kā jādara. Vai tas notiek caur reklāmām? Vai arī tas notiek ar kaut ko lieku, piemēram, jūsu datu pārdošanu visaugstākajam solītājam?

Lai izvairītos no šī iespējamā slazda, tā vietā meklējiet pakalpojumu sniedzējus, kas piedāvā bezmaksas izmēģinājuma periodu vai naudas atdošanas garantiju.

Varat uzticēties premium VPN, lai saglabātu savus datus privātus

Kad jums ir VPN, varat atgriezties, atpūsties un atgriezties droši baudīt internetu.

Netflix un chill vai skatoties uz kaķiem – lai arī kāds internets mūs šodien pievilinātu, VPN ir jūsu pusē, nodrošinot jūsu datu drošību.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map