Trump paraksta jaunus ASV interneta privātuma tiesību aktus: Comcast reaģē, bet vai jūs varat viņiem uzticēties?

Trump paraksta jauno privātuma likumu.

Pagājušajā nedēļā ExpressVPN rakstīja par pretrunīgi vērtēto ASV kongresa plānu ļaut interneta pakalpojumu sniedzējiem pārdot jūsu privātos datus peļņas gūšanas nolūkā.

Lai satrauktu privātuma aizstāvjus visā pasaulē, Donalds Trumps parakstīja pasākumu likumā.

Jaunā politika ir populāra tikai tīkla pakalpojumu sniedzēju korporatīvajiem lobistiem – šķiet, ka absolūti neviens cits nav vēlējies, lai tā notiktu. Un tomēr jaunā ASV administrācija to padarīja par prioritāti, atsaucot nozīmīgu tiešsaistes privātuma progresu dažos pēdējos gados.

Kā jūs ietekmē jaunie ASV interneta privātuma noteikumi?

Tiešsaistes giganti, piemēram, Verizon un Comcast, tagad var uzraudzīt klientu uzvedību tiešsaistē un bez atļaujas izmantot privātu personisku un finanšu informāciju (piemēram, jūsu pārlūkošanas vēsturi, bankas, kuras izmantojat, un jūsu bieži apmeklētos veikalus), lai pārdotu ļoti mērķtiecīgas reklāmas.

Tiešsaistes mārketings nopelna daudz naudas. Pašlaik Google un Facebook ir 83 miljardu dolāru nozares karaļi. Nav brīnums, ka telekomunikāciju giganti vēlējās kādu pīrāga gabalu.

Interneta lietotājiem tagad nav iespējas kontrolēt to, kas notiek ar viņu datiem, kurus interneta pakalpojumu sniedzēji varētu pārdot tieši mārketinga firmām, finanšu uzņēmumiem vai jebkurai personai, kas iegūst personas datus..

Atkal tas ietver datus, kurus jūs neesat devis labprātīgi. Tagad telekomunikāciju aģentūras to var spiegot par jūsu tiešsaistes darbībām un pārdodot rezultātus viņu peļņas gūšanai.

Pagaidām Comcast sola aizsargāt jūsu datus

Savā tīmekļa vietnē ātri publicētajā paziņojumā Comcast vēlējās uzsvērt viņu nodomus ar šo tikko iegūto spēku.

“Comcast ir apņēmies ievērot privātuma principus, kas ir saskaņā ar FTC privātuma režīmu, kurš vairāk nekā 20 gadus ir piemērots visām vienībām interneta ekosistēmā …”

Kā ExpressVPN jau iepriekš uzsvēra, saistības tomēr nav likums. To var viegli salauzt. Ko darīt, ja Comcast pēkšņi saskaras ar finansiālām grūtībām? Vai tas joprojām atsakās pārdot viņu cilvēku datu dārgumu krātuvi?

Ir patīkami, ka Comcast tagad izklausās tik apņēmīgi, bet korporatīvās vērtības mainās. Un jā, ģenerālprokurori varēja uzlikt sodu pēc fakta, bet tas ir par vēlu. Jūsu dati jau būs pārdoti.

Īsāk sakot, vai jūs varat uzticēties telekomunikāciju gigantam, ka esat atbildīgs par savu personīgo informāciju?

Kāpēc jūs varat uzticēties VPN ar saviem datiem?

ExpressVPN nodarbojas ar jūsu datu privātuma uzturēšanu. Tas ir mūsu eksistences iemesls; tas ir vienīgais, ko mēs darām.

VPN uzņēmumam ir viss, ko zaudēt, koplietojot klientu datus (ja viņiem tāda pat ir). IPS ir iespējams iegūt miljardiem dolāru.

Tur tiešām ir nav salīdzināšanas.

Telekomunikāciju milžiem nevajadzētu būt tik daudz vara pār jūsu privāto informāciju. Tomēr VPN joprojām var aizsargāt jūs un jūsu ģimeni.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map