Pokémon, nē! Spēlējot Pokémon Go, jāņem vērā 9 privātuma jautājumi

pokemon-go-stāsti


Dažu dienu laikā pēc tā atklāšanas Pokémon Go ir ieguvis aktīvākus lietotājus nekā Twitter, neskatoties uz to, ka tas nav pieejams daudzās pasaules vietās. Lietotne ir piekrāpusi miljoniem cilvēku iziet ārpus mājas un spēlēties ar viedtālruņiem, radot neskaitāmas pasakas par maz ticamām tikšanām; daži sirdi sildoši, citi biedējoši.

Pokemon Go nav pirmā paplašinātās realitātes spēle, pat ne tuvu tam, ka ir pirmā masveidā veidotā daudzspēlētāju tiešsaistes spēle (MMO), un noteikti ne pirmā, kas mobilajās ierīcēs apvieno divus žanrus. Bet kaut kādā veidā mēs esam uz skatuves, lai redzētu jaunu masu parādību, iespējams, pat lielāku nekā World of Warcraft 2004. gadā..

Pokemon Go izstrādātājs Niantic šajā tirgū nav jaunums. Viņi tika dibināti 2010. gadā, un viņi izstrādāja arī iepriekš populārāko papildinātās realitātes masveidā vairāku spēlētāju tiešsaistes spēli ar nosaukumu Ingress, kas tika izlaista 2012. gadā. Ingress redzēja, kā divas reālu cilvēku komandas cīnās, lai kontrolētu pilsētas, uztverot portālus, strāvas saites un piegādes līnijas, kuras tika papildinātas kartē tālruņa ekrānā.

Tie paši lielie spēlētāji aiz vecās datu novākšanas

Niantic ir Alphabet (iepriekš Google) sadalīts sadalījums, un viņu Pokémon Go izstrāde tika paziņota 2015. gadā, līdztekus Nintendo 30 miljonu dolāru ieguldījumam. Ar diviem lieliem uzņēmumiem un aiz tā esošām milzīgām investīcijām nav brīnums, ka tie jau ir tik milzīgi panākumi.

Tiklīdz Pokémon Go tika atbrīvots, tika paustas bažas par privātumu. Lietojumprogramma pieprasa plašu piekļuvi jūsu mobilajam tālrunim, ieskaitot kameru, krātuvi, GPS, Bluetooth, kontaktus un, protams, gandrīz visu pārējo.

Sākotnēji lietotne pat pieprasīja pilnīgu piekļuvi jūsu Google kontam, tostarp atļauju lasīt visu pasta meklēšanas vēsturi, sūtīt e-pastu citiem uz jūsu vārda un apskatīt visus dokumentus jūsu Google diskā. Niantic uzstāj, ka nav piekļuvis lietotāju datiem, un tā ir tikai liela kļūda, taču joprojām ir nepatīkami redzēt lietotni, kas var izveidot tik precīzu profilu par to, kur mēs atrodamies, kas mēs esam, un pat pievilināt mūs, lai filmētu mūsu apkārtni..

ExpressVPN neaprobežosies ar apgalvojumu, ka Pokémon Go ir distopiskas valdības novērojama psihopātu sazvērestība, taču tas noteikti spēcīgi ietekmēs pat tos, kuri nelieto lietotni – iespējams, tāpēc, ka viņu mājas kļūst par spēli “kule- trenažieru zāle. ”Un, protams, tas ir tikai laika jautājums, līdz kāds uzkāpj tieši pie jūsu automašīnas, mēģinot noķert viņus visus.

Pokémon Go varētu nozagt jūsu dzīvi (un citas privātuma problēmas, kas jāņem vērā)

 1. Ja jūs jau esat instalējis Pokémon Go, atjauniniet to, cik drīz vien iespējams. Tas novērsīs dažas zināmas problēmas, kas uzbrucējam ļauj piekļūt jūsu Google kontam.
 2. Neinstalējiet Pokémon Go (vai kādu citu lietotni!) No nezināmiem avotiem tikai tāpēc, ka tas vēl nav pieejams jūsu lietotnē vai Play veikalā. Šie nezināmos avotos bieži ir iekļauta integrēta ļaunprogrammatūra kas spiegs jūs, veiks dārgus zvanus vai turēs tālrunī datus par izpirkuma maksu.
 3. Lai spēlētu, jums ir nepieciešams Google vai Pokemon.com konts. Lai gan parasti drošāk ir reģistrēties atsevišķi, nevis dot izstrādātājiem piekļuvi jūsu Google kontam, jūs vienmēr varat izveidot jaunu kontu tādiem mērķiem kā šis.
 4. Lietojumprogramma vienmēr zina, kur atrodaties. Lietotne reģistrēs jūsu atrašanās vietu fonā, un tur ir nav teikts, kā šī informācija varētu tikt izplatīta draugiem, darba devējam vai pat tiem, kuriem ir ļaunprātīgs nodoms. Turklāt Pokémon Go apņemas “sadarboties ar tiesībaizsardzību” tā pakalpojumu sniegšanas nosacījumos, lai jūs varētu būt drošs, ka viss, kas var tikt izmantots pret jums, tiks izmantots pret jums tiesā..
 5. Jūs iesniedzat tonnu satura tīmekļa serveros, ieskaitot attēlus no jūsu mājas un citām privātām teritorijām. ExpressVPN nenozīmē, ka lietotne tika izveidota ar nodomu, taču, ja kāds vēlējās izveidot drakonisku spiegošanas rīku, tas ir veids, kā to izdarīt.
 6. Lietotnei ir pieejama daudz informācijas jūsu tālrunī. Ja jūs to spējat spēlē Pokémon Ej pa atsevišķu, anonīmu tālruni, tad ej pa to. Neatkarieties no privātajiem attēliem, kontaktiem un tērzēšanas spēlēm, izmantojot tālruni.
 7. Neļaujiet veselajam saprātam jūs atstāt. Pokémon Go nevajadzētu būt par attaisnojumu iekļūšanai nedrošās vietās, tāpēc, lūdzu, turpiniet izvairīties no lielceļiem, būvlaukumiem vai pamestām ēkām – pat ja jums šķiet, ka tur slēpjas rets Pokémon.
 8. Esiet piesardzīgs, koplietojot ekrānuzņēmumus, īpaši tos, kas ietver kartes. Viņi var viegli atklāt jūsu fizisko atrašanās vietu un radīt jums briesmas.
 9. Paņemiet draugus līdzi Pokesearch. Tā kā apkārt ir vairāki cilvēki, tas nemazina jūsu izredzes noķert retu Pokémonu, bet kad esat kopā ar cilvēkiem, kurus zināt, jūs mazāk domājat klīst ezerā, šosejā, lielā caurumā ar smailēm tajā, vai apmaldīties apgabalā, kuru nezināt.

Izklaidējieties ar savu Pokémon, bet esiet piesardzīgs

Paplašinātās realitātes spēles, protams, ir jautras, un Pokémon Go, iespējams, ir lielākā masveidā multiplayer online spēle, kādu pasaulē jebkad redzēts, ņemot vērā spēlētāju skaitu. ExpressVPN ir interesanti uzzināt, kādas jaunas iespējas un spēles mūs sagaidīs, un kurp vedīs šī jaunā tehnoloģija!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map