Pajautājiet Leksijai! Kā labot uzlauzto MacBook

mac uzlauzts

Sveiki, es esmu Leksijs un strādāju ExpressVPN drošības komandā.

ExpressVPN saņem daudz e-pasta ziņojumu un komentāru no lietotājiem un lasītājiem par mūsu emuāru ierakstiem un ceļvežiem. Daži no šiem jautājumiem var būt noderīgi citiem, tāpēc ar jūsu atļauju mēs šeit varam publicēt jūsu jautājumu ar manu atbildi.

Ja rodas problēmas ar ExpressVPN, kurām nepieciešama tūlītēja atbilde, lūdzu, sazinieties ar mūsu diennakts atbalsta centru.

Tad jau bizness! Pats pirmais Ask Lexie jautājums nāk no Sandijas, kurai ir bijušas problēmas ar hakeru:

Cien. Leksij … Mans MacBook Pro ir uzlauzts

Man ir pavisam jauns MacBook Air, un man ir nepieciešams VPN, lai pasargātu mani no uzlaušanas.

Iepriekš esmu uzlauzts, tāpēc abonēju Norton 360 un ievēroju Comcast ieteiktos drošības iestatījumus.

Kaut kā esmu atkal uzlauzts. Es mēģināju instalēt ExpressVPN, taču tā netiks pabeigta. Man ir arī grūtības izveidot savienojumu ar LA, Ņujorkas un Anglijas serveriem. Es apmēram stundu runāju ar vienu no jūsu tehniķiem, bet es joprojām nevaru palaist ExpressVPN.

Tas, kurš ir aiz kapušanās, ir ļoti labs, viņiem ir izdevies uzlauzties manos veselības aprūpes sniedzējos un visās manās bankās. Es tikko biju ieguvis jaunu kontu un pirmās nedēļas laikā tiku uzlauzts.

Ko es varu darīt, lai atrisinātu savas problēmas un neļautu atkal uzlauzties?

Cerot uz rezolūciju,

Paldies,

Smilšainais

Leksija saka: Svarīga ir spēcīga parole!

Mīļais Sandijs,

Paldies, ka rakstījāt man. Šis ir ļoti dīvains gadījums, kuru jūs piedzīvojat. Kad jūs sakāt “uzlauzts”, man jāpieņem, ka kāds piekļūst jūsu tiešsaistes kontiem, jūsu dati tiek nozagti vai jūsu dators ir kļuvis nelietojams.

Tāpēc es ieteiktu šādas lietas:

1. darbība: Dodieties uz Apple veikalu un palūdziet viņiem atjaunot datora sākotnējo stāvokli (pārinstalējiet Mac OS X). Tas noņems visus vīrusus vai ļaunprātīgu programmatūru, kas varētu būt jūsu sistēmā.

2. darbība: Iestatiet datorā labu paroli un nestāstiet kāds kas tas ir (padoms: izmantojiet mūsu izlases paroli ģeneratoru, lai izveidotu drošu paroli). Nerakstiet to arī!

3. darbība: Instalējiet savā datorā paroļu pārvaldnieku. Tā kā jūs izmantojat operētājsistēmu Mac OS X, es ieteiktu lejupielādēt pārlūku Google Chrome un instalēt paplašinājumu LastPass. 1Password ir arī ļoti labs, taču par licenci tas maksā 50 USD.

4. darbība: Izmantojot paroļu pārvaldnieku, nomainiet visas tiešsaistes pakalpojumu paroles, sākot ar e-pastu, tad sociālajiem saziņas līdzekļiem, bankas kontiem, savu ExpressVPN kontu … Mainiet visu! Šis ir arī labs laiks, lai pārskatītu savus drošības iestatījumus. Piemēram, es iesaku ievadīto e-pasta adresi tādu, kuru kontrolējat jūs un tikai jūs.

5. darbība: Pakalpojumos, kas to atbalsta, aktivizējiet divu faktoru autentifikāciju. Divfaktoru autentifikācija ir ļoti svarīgs jūsu e-pasta konta, sociālo mediju un banku drošības iestatījums!

Ja rodas problēmas ar ExpressVPN savienojumu, piemēram, ja lietotne netiek startēta, vai rodas grūtības ar savienojumu ar serveri, nekavējoties sazinieties ar atbalsta dienestu!

Paziņojiet man, kā jūs rīkojaties ar manu padomu vai ja jums ir vēl kādas problēmas.

Leksijs.

Nosūtiet savus konfidencialitātes un drošības jautājumus uz Lexie

Vai jums ir jautājums, uz kuru vēlaties, lai es atbildētu? Atstājiet to komentāros, un es mēģināšu atbildēt uz to nākamajā Jautājiet Leksija emuārā ��

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map