Mēs izstrādājām precīzu dienu, kad Lou Rīdam bija perfekta diena

Cilvēkiem vajadzētu būt labāk informētiem par to, ko viņi izliek tiešsaistē. Mēs savā emuārā esam apskatījuši vairākus gadījumus, kad tiek pilnībā ignorēts jebkurš pamata privātuma jēdziens. Tādas lietas kā šī. Šis. Un šī.

Varētu domāt, ka esat piesardzīgs attiecībā uz jūsu publicēto. Bet tas nav tikai tas, ko jūs izliekat. Arī citi cilvēki visu laiku izklāsta lietas par jums. Jūs, iespējams, esat atzīmēts drauga Facebook statusa atjauninājumos, vai arī jūsu uzņēmums, iespējams, ir publicējis jūsu fotoattēlu sava personāla vietnē. Jūs, iespējams, pat 1987. gada skolas Ziemassvētku izstādē esat laimējis Bārbija lelli izlozē, pēc tam jūsu vārds tika iespiests vietējā papīra formā kopā ar attēlu, kurā redzama jūsu bārbija. Tāda veida attēlu kā jūsu draugi jūs skumdina visā skolā. Tāds attēls, kāds pēkšņi parādījās 20 gadus vēlāk, jo vietējie laikraksti visus savus arhīvus ievietoja internetā.

Lieta ir tāda, ka ir viegli novērtēt par zemu, cik lielu sevis daļu jūs nevēlaties pārraidīt pasaulei.

Apskatiet Lou Rīdas “Perfect Day” dziesmu tekstus …

Izskatās, ka ir jauka diena, un tāda veida lietas ikviens varētu ievietot savā Facebook. Tas ir jauki, pūkains, neskaidrs un vispārīgs.

Ko mēs no tā varam mācīties? Vai mēs varētu izmantot dziesmu tekstus, lai uzzinātu precīzu datumu, piemēram, Lou Rīdam bija Perfect Day? Vai varbūt filma, kuru viņš devās redzēt? Nē, protams, mēs nevarētu. Ja mums būtu tikai dziesmu teksti, tas būtu pilnīgi neiespējami …

Bet dziesmu teksti nav visi, kas mums ir. Mums ir internets. Un internets zina visu. Tādēļ atbilde uz abiem jautājumiem ir jā. Jā, mēs varam izstrādāt Lou Reed Perfect Day, un jā, mēs varam izstrādāt filmu, kuru viņš redzēja.

Piesprādzē, mēs dodamies braucienā. Sāksim ar pirmo lietu, ko darāt no rīta.

facebook statussSveiki visiem! Es nofotografēju pildspalvu! Patīk!

Facebook statusa maiņa

Facebook statuss pārraida jūsu atrašanās vietu un, iespējams, atzīmē arī vienu vai divus no jūsu draugiem. Lai gan Perfektā diena gandrīz noteikti notika pirms Facebook izgudrošanas, mēs zinām, ka tā notika Centrālajā parkā, Ņujorkā. Mēs arī zinām, ka Rīds bija kopā ar savu toreizējo līgavaini Betiju Kronstadu, jo Kronstads to apstiprināja rakstā internetā. Arī viņu attiecību statuss izrādās diezgan svarīgs.

Reds tikās ar Kronstadu 1968. gadā. Tātad Perfektajai dienai ir jānotiek no 1968. gada līdz dziesmas izlaišanai 1972. gada novembrī..

Pirmais gājiens jau ir beidzies līdz vienai no 1430 dienām. Nav slikti. Citas ~ 2 188 570 cilvēku civilizācijas dienas jau var tikt atlaistas no darba.

Lai arī tas nav īpaši specifisks, “Perfektas dienas” dziesmu tekstos ir daži pavedieni, kas palīdz norādīt uz datumu. Piemēram, mēs zinām, ka Perfekta diena notika nedēļas nogalē, jo dziesmu teksti attiecas uz “weekender”. Neliels papildu pētījums atklāj, ka 1972. gadā Rīds devās garajā tūrē pa Eiropu, kura pirmais datums bija 8. jūlijs Londonā.

Pieņemot, ka Rīds nevar teleportēties, piešķirsim viņam laiku ceļot. Ja 8. jūlijā viņš atradās Londonā, viņam noteikti jāpamet Ņujorka ne vēlāk kā 7. jūlijā. Varbūt viņa ideālā diena bija patīkama 7. jūlija Ņujorkā. , dienu pirms viņš devās garajā un šausmīgajā Eiropas turnejā.

Nē. 1972. gada 7. jūlijs bija piektdiena. Un jūs nevarat izbaudīt “Weekender we are one”, ja tā nav nedēļas nogale. Pēdējā nedēļas nogale, pirms Rīds devās uz Eiropu, bija 1./2. Jūlijs. Tāpēc Perfekta diena bija sestdiena vai svētdiena no 1968. gada līdz 1972. gada 2. jūlijam.

Izņemot to, ka tā nevarēja būt nedēļas nogale 1968. gadā, jo Betija devās gavilējot pa Eiropu gandrīz tiklīdz satikās ar Lū Rīdu. Pēc viņas vārdiem, viņi pirms ceļojuma “pāris reizes izgāja vakariņās”. Tāpēc viņi noteikti nebija saderinājušies, jo viņiem vajadzēja būt, lai Rīds dienu pavadītu parkā kopā ar savu līgavaini Kronstadu.

Ņujorka, Londona, Parīze – nevis Minhene.

Pirms 1970. gada Rīds dzīvoja kopā ar vecākiem Longailendā. 1970. gadā viņš kopā ar Kronstadu pārcēlās uz dzīvokli Ņujorkas Upper East Side. Kronstad apgalvo, ka pirms viņi pārcēlās kopā, viņi bija tikai iepazīšanās dažus gadus. Neiesaistās. Tātad Pilnīgajai dienai ir jābūt notikušai kādreiz no 1970. gada janvāra līdz 1972. gada 2. jūlijam.

Vaicājums “kad lou niedres ierosināja saderināties” nepiedāvā neko daudz, izņemot to, ka pāris pārcēlās uz Londonu 1972. gada vasarā. Viņi palika Vimbldonā, kas izklausās jauki, bet nepalīdz mums izmeklēšanā . Tomēr meklēšanas rezultātā tika iegūta Rīda biogrāfija.

Lasot Rīdas arhivēto biogrāfiju, mēs uzzinājām kaut ko kritisku mūsu meklējumiem. 1972. gada janvārī Rīds ierakstīja albumu Londonā. Uzturoties Londonā, Rīdu pavadīja Kronstads un viņa draugs Ričards Robinsons. Bija zināms, ka Rīds staigā apkārt ar Robinsonu uz vienas rokas un Kronstādi no otras. Viņš iepazīstināja savus draugus, kas pieķeras rokās, kā “manu draugu un manu draudzeni”. Piezīme: nevis “mans līgavainis”.

Kaut kas cits notika 1972. gada janvārī. Lū Rīds spēlēja koncertu Parīzes Bataclan. Parīze nav Ņujorkā. Ergo, Perfektā diena notika no 1972. gada februāra līdz 2. jūlijam.

Ledus ar tavu Sangriju?

Reds un Kronstads dienu pavadīja parkā. Tā ir neatņemama tekstu daļa. Padomā par to. Kurš vēlas dzert sangriju parkā aukstumā? Neviens, tas ir kurš. Vēsturiski NYC laika apstākļi ir pilnīgi nepiemēroti piknikiem līdz aprīlim.

Tā kā šī ir perfekta diena un, šķiet, ka viņi tur pavadīja visu dienu – viņi devās uz zooloģisko dārzu un visu, ir droši uzskatīt, ka tas bija saulains. Ne gluži tik pārliecinoši un taustāmi pierādījumi kā grūti datumi, protams, bet parkā neviens negaidīs dienu, ja līst lietus.

Varbūt precīzāki laika apstākļu dati var izslēgt arī dažas dienas kā “nepiemērotus piknikam”. 1972. gada aprīlis bija īpaši drūms mēnesis; nevienā nedēļas nogalē Centrālajā parkā nebija pat jauki jauki piknika laika apstākļi – noteikti ne tādi laika apstākļi, kādos varētu baudīt bezkaunīgo al fresco sangria.

Maija pirmā nedēļas nogale bija 6/7. Tā kā mēs to sāksim, aplūkosim katras nedēļas nogales laika ziņu ierakstus starp šiem datumiem un izslēgsim lietainas vai aukstas dienas.

Tas dod mums 8 iespējamo dienu sarakstu! 7., 13., 21., 28. maijā; 3. un 17. jūnijs; vai 1. un 2. jūlijs.

kraķis Deivids BovijsTik ilgi, Starman. Jūs bijāt fantastisks.

Deivids Bovijs, Dr. Džons un viesības parkā

Šeit ir jauks savienojums. Pianists Dr. Džons spēlēja Centrālajā parkā 1972. gada 17. jūnijā. Dr Džons pārcēlās tajos pašos apļos kā Rīds, tāpēc ir iespējams, ka Rīds, iespējams, bija devies redzēt viņu spēlējam Centrālajā parkā. Interesanti, ka Dr. Džons vēlāk uzstāsies uz “Perfect Day” vāka BBC 1997. gadā. Tas būtu diezgan forši, ja viņš spēlētu uz dziesmas vāka, kas uzrakstīta dienā, kad paziņa viņu vēroja.

Vienīgā problēma ir tā, ka dziesmu tekstos tā nav pieminēta. Reds gribēja iet uz filmām, tad doties mājās. Dziesmas tekstos nav teikts: “Un tad vēlāk uzstāšanās parkā, lai redzētu puisi, kuru es pazīstu, arī filmu un pēc tam mājās”. Protams, Rīds būtu iepaticies redzēt dr. Džonu uzstājamies tajā pašā parkā, kurā viņš notika.?

Iespējams, ka Rīds devās apskatīt koncertu, bet izdzēra tik daudz sangrijas, ka aizmirsa visu. Varbūt varētu palīdzēt citu Rīda draugu atrašanās vietas meklēšana.

Rīds bija zināms vēlu, lieliskā Deivida Bovija filiāle. Pēc Bovija un Rīda meklējumiem tiek atklāts, ka viņi ir kopā Londonā 1972. gada jūnijā. Tas 1. un 2. jūliju nedrīkst izslēgt par Perfektu dienu. Lū Rīdam vajadzēja būt devies uz Londonu un atpakaļ līdz 8. jūlijam, pēc tam atkal uz Londonu, lai uzstātos. Tas ir kauns, jo 1972. gada 2. jūlijs šķita, ka tā ir ideāla diena, ko pavadīt Ņujorkas parkā (pamatojoties uz vēsturiskiem laikapstākļu ierakstiem).

Turpmākie pētījumi liecina, ka faktiski viņš kādreiz 1972. gada maijā bija Londonā. Viņš ierakstīja kopā ar Deividu Boviju Trident Studios.

Mēs tagad zinām, ka Lū Rīdai bija perfekta diena 1972. gada 7., 13., 21. vai 28. maijā. Paldies vēlreiz, Deivids Bovijs, ka palīdzēja mums šajā sakarā. Jūs esat nokavēts.

Ideāla diena Ņujorkas piknikam

Laika apstākļu pārbaude, lūdzu. Vai zinājāt, ka laika stacijas veic stundas uzskaiti? Nu viņi to dara. Stundas prognoze 1972. gada 21. maijam liecina, ka tas bija spirdzinošs 66 ° F (18,9 ° C) plkst. 11:00. Protams, tas pacēlās līdz mērenai 76 ° F (24,4 ° C) līdz pulksten 14:00, bet bija “viegla vēsma” ar ātrumu 7,4 km / h.

Joprojām mazliet auksts piknikam. Tāpēc mēs esam nonākuši līdz vienam no trim datumiem 1972. gada maijā: 7., 13. vai 28. datumam.

Tā kā Rīds noteikti ierakstīja albumu Londonā kaut kad maijā, maz ticams, ka viņš joprojām atradās Ņujorkā 28. maijā, kas nozīmētu, ka viņš būtu devies uz Londonu ne agrāk kā 29. maijā. Ierašanās Londonā 29. maijs būtu nozīmējis, ka Rīds nenonāks studijā līdz 30. maijam.

Eksperti saka, ka albuma ierakstīšana prasa vismaz divas dienas, un tas pat ir smieklīgi īss laiks. Tik ātri ierakstot albumu, tas notiek ļoti reti, un, kad tas notiek, tas ir visu leģendu saturs. Neaizmirstiet, ka Rīds ierakstīja kopā ar Deividu Boviju, kurš bija bēdīgi slavenais perfekcionists. Maz ticams, ka Bovijs būtu priecīgs par albumu ar tik īsu apgrozījumu, un nav stāstu par Rīda ierakstīšanu albumā divās dienās. Īsāk sakot, Perfektā diena, iespējams, nevar būt 1972. gada 28. maijs.

Un tā, ir atlikuši tikai divi iespējamie Perfektās dienas datumi. 1972. gada 7. un 13. maijā.

7. maijs bija siltāks par diviem, un bija patīkams dienvidu vējš. Arī vakarā lija lietus… kas ir pēdējais mīkla. Kad līst, cilvēki iet uz kino. Kad ārā ir saulains laiks, cilvēki neiet uz kino. 13. maijs bija jauks vakars, bez lietus.

Tad ir saprotams, ka tāpēc, ka Rīds pirms došanās mājās redzēja filmu, Perfektā diena bija 1972. gada 7. maijs.

Interesanti. Bet nu kas?

Tikai zinot savu atrašanās vietu un to, ar ko tu esi, ir ļoti daudz informācijas, kas pēkšņi kļūst pieejama. Pievienojiet savu attiecību statusu un neskaidru darba vēsturi, un ikviens, kam ir pietiekami daudz noslieci, var salikt jūsu dzīvi.

Pats Rīds saka, ka neatceras 70. gadus, taču tam, ko viņš atceras, nav nozīmes. Visi atstāj taku internetā. Un tikai tāpēc, ka jūs to neatceraties, tas nenozīmē, ka tā tur nav.

Iespējams, ka nevienu neinteresē salikt kopā jūsu dzīves stāstu. Bet, ja kāds gribēja, viņi varēja. Ir zināms, ka darba devēji pārbauda Facebook plūsmas darbiniekiem, kuri izsauc slimības. Un ir neskaitāmas pasakas par cilvēku nonākšanu nepatikšanās kaut kā dēļ, ko viņi rakstīja sociālajos medijos. Ejot galējībā, kas notiks, ja diktatūra sagrābtu varu jūsu valstī? Korumpētai valdībai būtu ļoti viegli cieši sekot nevēlēšanās subjektiem.

Datus, kurus atstājat, varētu izmantot pret jums. Ja dalāties savā dzīvē tiešsaistē, ir vērts kļūdīties piesardzīgi. Tikai daudz zināšanu fragmenta un mazliet laika Google tīklā var iegūt daudz.

Jūs nevarat apturēt citu personu ziņas par jums tiešsaistē, taču varat iestatīt savu sociālo mediju konfidencialitātes iestatījumus, lai neļautu sevi marķēt. Facebook ir lielisks ceļvedis, kā kontrolēt jūsu privātuma iestatījumus. Pārbaudiet to.

Kas par filmu? Jūs apsolījāt filmu

Jā, mēs to izdarījām.

Niedre dzīvoja 10. austrumos tieši uz rietumiem no Pirmās avēnijas. Varbūt viņam bija par daudz sangrijas, kad viņš nolēma doties skatīties filmu, tāpēc viņš noteikti negrasījās nekur braukt. Iespējams, ka viņš ir saņēmis taksometru, bet šķiet, ka viņš nav bijis taksometra vadītāju ventilators …

Pieņemsim, ka viņš devās uz kino netālu no sava dzīvokļa.

Par laimi kādam jau ir radušās grūtības katru desmit gadu laikā uzskaitīt visus Manhetenas kinoteātrus. Cik ērti! Tas ir arī labs atgādinājums par to, cik daudz datu ir pieejami visiem, kam ir interneta savienojums.

Niedru tuvākais kino bija Theatre 80 St Marks.

Izskatās jauki, vai ne? Tieši tāda vieta, kādu viņš varētu apmeklēt. Mēs domājam, ka tieši šeit viņš devās skatīties filmas, ņemot vērā, cik tuvu viņš dzīvoja.

Kas attiecas uz filmu? Nu, kas to zina? Bet animācijas indie filma Fritz the Cat bija tikko atbrīvota. Un Lou Rīds to noteikti bija redzējis, uzskatot, ka viņš filmējies filmā, kuru iedvesmojis.

* Nomet mikrofonu *

Piedāvātais attēls: Man Man Alive! (Lou Reed Augšupielādējis Yarl) [CC BY 2.0 (http://creativecommons.org/licenses/by/2.0)], izmantojot Wikimedia Commons
Facebook: stockphoto mānija / Dollar Photo Club
RIP David Bowie: masay256 / Dollar Photo Club

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me