Labākās lietotnes un paplašinājumi, kas aizsargā jūsu privātumu pakalpojumā Safari


(Dažus mēnešus atpakaļ ExpressVPN uzrakstīja emuāra ziņu par trim populārākajiem pārlūka paplašinājumiem, lai aizsargātu jūsu privātumu. Kaut arī mēs saņēmām lieliskas atsauksmes par šo ziņu, mēs sapratām, ka esam atstājuši novārtā galveno demogrāfisko situāciju: lojāli Safari lietotāji. Atvainojiet, puiši! Šī ziņa ir tev.)

Jums seko. Un ne tikai jūsu sekotāji Twitter un Instagram. Uznirstošās reklāmas un trešo pušu skripti izseko to, ko jūs darāt tiešsaistē. Vēl sliktāk, ja šīs reklāmas un skripti var apdraudēt jūsu kiberdrošību un palēnināt pārlūkošanas ātrumu.

Vai vēlaties aizsargāt savu interneta privātumu un drošību, kamēr sērfojat vietnē Safari? Apbruņojieties ar šīm lietotnēm jau šodien.

Apple jaunais satura bloķētāju arsenāls

Kad Apple izlaida operētājsistēmu iOS 9, tajās tika iekļauta jauna neievērota, bet pārsteidzoša funkcija, kas ļauj bloķēt satura paplašinājumus.

Bet šie nav jūsu tradicionālie reklāmu bloķētāji. Apple satura bloķētāji dara daudz vairāk, nekā bloķē reklāmas. Viņi arī bloķē sīkfailus, uznirstošos logus, automātiskās atskaņošanas videoklipus, skriptus un visu citu, iespējams, privātumu aizskarošu (un kaitinošu) saturu.

Kamēr mūsu emuāra ieraksts par labākajiem Chrome paplašinājumiem jūsu privātuma aizsardzībai sadalīja lietotnes dažādās kategorijās, Safari satura bloķētāji apvieno dažādas funkcijas, lai darbotos kā anti-izsekošanas un vietņu droši paplašinājumi, kā arī tradicionālie reklāmu bloķētāji..

Šeit ir mūsu labākie ieteikumi bez maksas Konfidencialitātes lietotnes operētājsistēmai iOS un Mac.

Pāriet uz…

Populārākās Safari satura bloķēšanas lietotnes iOS
Populārākie Safari satura bloķēšanas paplašinājumi operētājsistēmā Mac

Populārākās Safari satura bloķēšanas lietotnes iOS

Iepazīstieties ar mūsu iecienītākajiem jūsu iPhone, iPad un iPod satura bloķētājiem!

Mūsu populārākā iOS izvēle: 1Blocker

logotips mūsu 1 populārākajam bloķētājam

Kas ir labāk nekā reklāmu bloķētājs, kas bloķē gandrīz visas reklāmas vai trešo pušu skriptus? Reklāmu bloķētājs, kas faktiski uzlabo jūsu akumulatora darbības laiku. Tas ir tieši tas 1Blocker dara.

Lai gan UBlock Origin bija mūsu labākais reklāmas bloķētājs mūsu pārlūkā Chrome, tas nav pieejams Safari. Par laimi, iespējams, 1Blocker izstrādātāji ir izveidojuši kaut ko vēl labāku nekā UBlock Origin.

Izmantojot vairāk nekā 8000 iepriekš instalētus blokatorus, 1Blocker reklāmas un skriptus mērķē maksimāli efektīvi – vietnēm ļaujot ielādēt ātrāk un lejupielādējot failus – augšupielādēt. Faktiski 1Blocker izstrādātāji apgalvo, ka lietotne var samazināt ielādes laiku un datu lejupielādi par vairāk nekā 50 procentiem!

1 bloķētājs darbībā

1Blocker ir viegli izmantot, un tas piedāvā ļoti daudzas pielāgojamas funkcijas. Jūs varat bloķēt sīkfailus un balto sarakstu (atsaukt reklāmas bloķēšanu) īpašās vietnēs. Jūs pat varat paslēpt noteiktus lapas elementus un bloķēt pielāgotos fontus, lai palīdzētu uzlabot pārlūkošanas ātrumu.

1bloķētāja pielāgošanas iespējas

Mēs nebaidāmies paziņot, ka šī lietotne ir vienīgais reklāmu bloķētājs, kas jums jebkad būs nepieciešams jūsu iPhone.

(Piezīme: 1Blocker ir pieejams bez maksas, taču jūsu pielāgojamās izvēles iespējas ir ierobežotas. Lai atbloķētu pārējās pielāgotās iespējas, varat iegādāties pro versiju par USD 2,99 USD. Mēs zinām, mēs zinām: šis saraksts it kā sastāv no BEZMAKSAS lietotnēm. Bet 1Blocker ir tik labs, ka mums to vajadzēja nosaukt par mūsu labāko spēlētāju.)

Runner-up: uzlabojiet

Ja neesat apmierināts ar 1Blocker bezmaksas versiju un nejūtaties izdomājis skaidru naudu par visu komplektu, Precizēt ir lieliska alternatīva.

iOS lietotnes uzlabošanas logotips

Agrāk pazīstams kā Safari Blocker, Refreize ir simtprocentīgi bezmaksas, un tam ir divi iebūvēti bloķētāji: Klasiskā privātums un Klasiskā reklāmas bloķēšana. Kā norāda nosaukumi, klasiskā konfidencialitāte palīdz aizsargāt jūsu personisko informāciju, savukārt klasiskā adbloķēšana bloķē nevēlamus uznirstošos logus un skriptus.

Lietotnes uzlabošanas interfeisa ekrānuzņēmums

Klasiskā konfidencialitāte pēc noklusējuma ir izslēgta, taču varat to pārslēgt, lai abi blokatori varētu darboties vienlaicīgi.

Lietotņu uzlabošanas iespēju ekrānuzņēmums

Tāpat kā 1Blocker, arī precizēšana ļauj iekļaut balto sarakstu konkrētās vietnēs, un tai ir vairākas pielāgojamas iespējas. Un, lai gan jūs redzēsit ātrāku ielādes laiku, kad būs instalēta precizēšana, 1Blocker joprojām ir labākais, lai uzlabotu interneta pārlūkošanas ātrumu.

Kā iespējot Safari satura bloķētājus operētājsistēmā iOS

Lūdzu, atcerieties: lai satura bloķētājus izmantotu iOS, tie vispirms ir jāiespējo.

Kad esat lejupielādējis satura bloķētāju no App Store, dodieties uz savu ierīci Iestatījumi izvēlne. Zem Safari, pieskarieties Satura bloķētāji, un pārslēdziet slēdzi, lai atļautu jūsu instalēto lietotni (vai lietotnes).

bērnu attēls kartona kastē uz ticiet safariUzmanies! Apple jaunie reklāmu bloķētāji ir pieejami arī jūsu Mac datorā!

Populārākie Safari satura bloķēšanas paplašinājumi operētājsistēmā Mac

Arī Mac operētājsistēmā Safari 9.0 ir redzams, cik liela daļa ir reklāmu bloķēšanas paplašinājumiem. Tāpat kā iOS lietotnes, tās darbojas, bloķējot gan uznirstošos logus, gan skriptus. Tie arī palīdz uzlabot ielādes laiku. Šeit ir mūsu populārākie Safari satura blokatori operētājsistēmai Mac.

Mūsu populārākais Mac izvēlēties: Adamant

Adamant palīdz aizsargāt jūsu privātumu, bloķējot reklāmkarogu reklāmas, uznirstošos logus, izsekošanas skriptus un citus nepatīkamus tīmekļa elementus, kas seko jums tiešsaistē. Tas arī palīdz palielināt slodzes laiku.

logotips adamantam

Zemāk mēs esam ievietojuši ekrānuzņēmumus vietnē Safari 1) ar atspējotu Adamant un b) ar iespējotu Adamant.

Apskatiet šo vietni ar Adamant invalīdiem

Ievērojiet reklāmas ekrāna sānos un saites “Apkārt tīmeklim”, saites “No mūsu partneriem” un milzīgo reklāmkarogu virs kājenes.

Skatītas vietnes ekrānuzņēmums, kurā nav ieslēgti bloķētāji

Apskatiet šo vietni ar iespējotu Adamantu

Tagad skatieties to pašu vietni Safari, kad Adamant ir aktīvs. Vai redzat atšķirību? Visas reklāmas vairs nav, uzmanības novēršanas ir daudz mazāk, un lapa ir ievērojami īsāka un patīkamāka aplūkot.

Tīmekļa lapas ekrānuzņēmums, kurā ir iespējots netraucēts satura bloķēšanas paplašinājums
Vienīgais, kas Adamantam trūkst, ir pielāgojamo funkciju veids. Nav iespēju vietņu iekļaut baltajā sarakstā vai mainīt iestatījumus. Bet tādā veidā, kas faktiski varētu būt pārdošanas punkts, jo Adamant ir ideāls plug-and-play reklāmu bloķētājs.

Tā kā šis paplašinājums skar visas mūsu iecienītās vietas – tas ir ērti lietojams un aizsargā jūsu pārlūkprogrammu no nevēlamām reklāmām un neredzamiem skriptiem – tas nopelna mūsu kāroto Top Pick.

Kamēr Adamant operētājsistēmā Mac ir bezmaksas, Adamant iOS ir pieejams par USD 1,99 USD.

Otrais numurs: Wipr

Maz zināmais dārgakmens Wipr darbojas, bloķējot gan reklāmas, gan izsekotājus.

logotips wipr

Tāpat kā Adamant, arī Wipr tiek automātiski atjaunināts, tāpēc jums nekad nebūs jāuztraucas par jaunākās versijas lietošanu.

Lai gan tas pats par sevi ir spēcīgs reklāmu bloķētājs, testēšana parāda, ka Adamant ir nedaudz efektīvāks.

Wipr ir pieejams gan OS X, gan iOS. Kamēr Mac versija ir bezmaksas, Wipr for iOS ir pieejama par USD 0,99 USD.

Kā iespējot Safari satura bloķētājus operētājsistēmā Mac OS

Pēc satura bloķējošo paplašinājumu instalēšanas tos var ieslēgt un izslēgt izvēlnē Safari Preferences. Lai piekļūtu tam, noklikšķiniet uz Safari izvēlnē fails noklikšķiniet uz Preferences

ekrānuzņēmums, lai piekļūtu safari preferencēm

Saskaņā Paplašinājumi cilnē redzēsit visus paplašinājumus, kurus esat instalējis Safari. Atzīmējiet vai noņemiet atzīmi no izvēles rūtiņas, lai iespējotu satura bloķētājus.

Safari paplašinājumu ekrānuzņēmums preferenču panelī

Tur jums tas ir. Apbruņojieties ar šiem bezmaksas satura bloķētājiem un atņemiet savu interneta privātumu Safari jau šodien!

Piedāvātais attēls: Alejandro Escamilla / Unsplash
Safari attēls: Luis Louro / Dollar Photo Club

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map