Kuru ķermeņa daļu šis cilvēks apēda, lai netiktu identificēts?

cilvēks nokož savus pirkstu nospiedumus, lai izvairītos no policijas

Brīdinājums! Ne par vāju sirdi! Floridas vīrietis, kurš nesen tika arestēts par nozagtas “Mercedes” vadīšanu, pavadīja laiku, aizturēts policijas transportlīdzeklī, mēģinot iekost paša pirkstu nospiedumos.!

Neuztraucieties. Augšējais video, lai arī ir ļoti dīvains, nav tik grafisks. Galvenokārt tāpēc, ka minētajam vīrietim galu galā neveiksmīgi tika noņemti minētie pirkstu nospiedumi, kurus vēlāk policijas skeneris viegli identificēja.

Vecās skolas gangsteru taktika

Pirkstu nospiedumu ektomijas kriminālajā pasaulē nav nekas jauns. Pirmais paziņotais gadījums notika 1933. gadā, kad tika atklāts, ka bandas vadītājs Teodors “Skaistais džeks” Klutas ir iesniedzis pirkstus, lai aizklātu izdrukas. Diviem Keitas “Ma” Bārkera klana locekļiem ārsts ķirurģiski atdalīja viņu pirkstu nospiedumus. Bet tāpat kā viņu mūsdienu Floridijas kolēģis, neviens no šiem mēģinājumiem nebija veiksmīgs. Drukā vai nu uzauga atpakaļ vai arī tie nebija pietiekami aizklāti, lai novērstu identifikāciju.

Viens samērā veiksmīgs gadījums bija Džons Dillingers, kurš tajā pašā depresijas laikmetā ķīmiski apstrādāja pirkstus, sadedzinot tos ar skābi, lai noņemtu visas atšķirīgās grēdas, izņemot vistālākās pēdas..

Sāpes, bet nav ieguvuma

Ja apsverat pirkstu nospiedumu noņemšanu, un jūs neuztrauc acīmredzamākais preventīvais līdzeklis (t.i.., ārkārtīgas sāpes), šeit ir vēl viens diezgan labs iemesls tos nenoņemt: tas parasti pat nedarbojas. Medicīniskie pētījumi liecina, ka, lai neatgriezeniski sabojātu izdrukas, jums ir jāiekļūst ne tikai epidermā, bet ģenerējošajā slānī, kas saglabā pirkstu nospieduma veidni. Pretējā gadījumā viņi vienkārši pieaugs.

Un, ja jums izdodas un neatgriezeniski rētu pirkstus? Apsveicam, jūs esat tikko padarījuši policistiem vēl vieglāk identificēt jūs! “Hei, Bils, kurš, jūsuprāt, atstāja šos pirkstu nospiedumus ar dīvainu rētu zīmējumu?” “Ak, iespējams, tas puisis, kurš mēģināja nogriezt paša pirkstu nospiedumus, kad mēs viņu pagājušajā reizē arestējām” “Forši, iesim viņam vēlreiz apkārt.

Invazīvie manevri

Tā kā biometrija kļūst arvien invazīvāka, mēs droši vien varam gaidīt, ka noziedznieki palielināsies, bīstamāk, lai izvairītos no identifikācijas.

Ja varavīksnenes skeneri var identificēt jūs 40 pēdu attālumā, cik tālu mēs esam no Minority Report distopijas, kas noņem acs ābolu, lai izvairītos no noteikšanas? Un, ja subdermālie mikroshēmu implanti kādreiz kļūst par standartu, vairs neviens noziedznieks neveic pašterapiju, lai tos noņemtu?

Atteikšanās no tīkla nozīmēs nokļūšanu zem naža, un palikt anonīmam būs asiņaina rīcība.

Pa to laiku, ja jūs pamanāt arestētu – nepareizi vai ne – izdarītu sev labvēlību, saglabājiet sev nepatikšanas un turiet pirkstus neskartu.

Piedāvātais attēls: ciostylefotolia / Dollar Photo Club

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me