Kāpēc Snooper harta padara VPN nepieciešamību vairāk nekā jebkad agrāk

Labākā aizsardzība pret Snooper hartu ir labs VPN

Pagājušajā mēnesī Lielbritānijas parlaments nāca klajā ar Izmeklēšanas pilnvaru likumprojekta, kas pazīstams arī kā “Snūpera harta”, galīgo versiju. Likums piešķir valdībai nepieredzētu piekļuvi pilsoņu personas datiem – viena galvojuma klauzula pieprasa, lai interneta pakalpojumu sniedzēji turētos pie klientu pārlūkošanas datiem. vismaz 12 mēnešus.

Tā kā valdība vairs negarantē privātumu, cilvēkiem ir jāuzņemas iniciatīva, lai pārliecinātos, ka viņu privātums paliek neskarts. Tiem, kurus īpaši satrauc valdības pieeja viņu tiešsaistes dzīvei, atbilde joprojām ir diezgan vienkārša: izmantojiet VPN.

Ja jūs dzīvojat uzraudzības stāvoklī un vēlaties būt pārliecināts, ka VPN vienmēr ir ieslēgts, labākais solis ir instalēt VPN maršrutētājā.

Kāpēc VPN ir labākā aizsardzība pret Snooper hartu

VPN risina vairākas nopietnas privātuma problēmas, nododot jūsu interneta trafiku caur citiem serveriem, neļaujot trešajām personām uzraudzīt jūsu darbības internetā. Tā kā vienīgā redzamā trafika ir datora komunikācija ar VPN serveri, nevis ar vietnēm otrā galā, ISP tiek liegts reģistrēt jūsu paveikto – kā to atļauj Snooper harta.

Lielākā daļa VPN funkciju darbojas atsevišķā ierīcē, piemēram, viedtālrunī vai datorā. Tas ir jēga tiem, kuriem nepieciešams izveidot savienojumu ar VPN tikai īpašos apstākļos, piemēram, ja tiek izmantots publisks Wi-Fi tīklājs. Ja tomēr vēlaties universālu aizsardzību visā mājā, jūsu labākais solis ir VPN maršrutētājs.

Izmantojiet VPN bezvadu maršrutētājā

VPN maršrutētājs nodrošina visu jūsu mājas ierīču privātumu un aizsardzību, sākot ar planšetdatoriem un beidzot ar viedajiem ledusskapjiem un beidzot ar konsolēm. Un tiem, kuriem nākas saskarties ar pastāvīgu valdības spiegošanas uztraukumu, ar VPN aprīkots maršrutētājs nozīmē, ka nav jāatceras izveidot savienojumu ar VPN katru reizi, ieslēdzot jaunu ierīci..

Agrāk VPN iestatīšana maršrutētājā bija grūta. Lielākajai daļai cilvēku bija jāizmanto manuālas konfigurācijas, kurām nepieciešams laiks un tehniskā kompetence. Bet vairs ne. Maršrutētāju lietotne ExpressVPN tika izveidota, lai padarītu privātumu pieejamu cilvēkiem visos tehnoloģiju spektra punktos.

Vērienīgāki lietotāji var mēģināt instalēt lietotni sev maršrutētājā, kuru viņi iegādājas atsevišķi. Tie, kuriem ir mazāk kompetences, to var iegādāties jau tūlīt.

Jebkurā gadījumā ExpressVPN izmantošana maršrutētājā ir labākā pieejamā iespēja, lai aizsargātu interneta trafiku mājās. Neskaidros laikos tas dod jums tieši to, ko jūs visvairāk vēlaties, – mieru.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me