Kāpēc man nepieciešams VPN?

Lielas zaļas jautājuma zīmes ilustrācija. Jautājuma zīmes iekšpusē ir burtu un ciparu straume, kas simbolizē kodu (tāpat kā viņi to izdarīja matricā).

VPN ir gudrs programmatūras komplekts, kas maskē jebkuras ierīces IP adresi, kurā to instalējat.

Vienkārši izsakoties: Kad izmantojat VPN, izskatās, ka jūs izveidojat savienojumu ar internetu no kaut kur citur.

Nav svarīgi, vai tas ir iPhone, Android, Mac vai PC: VPN var izmantot jebkam, kas savieno ar internetu, vai nu instalējot ierīcē programmatūru, vai izmantojot VPN maršrutētāju. Tas ir tik vienkārši.

Lai iegūtu tehniskāku skaidrojumu par notiekošo, ExpressVPN šeit ir fantastisks un visaptverošs ceļvedis.

Bet šis emuārs ir domāts par to, kā sagraut nerd žargonu un koncentrēties uz to, ko VPN faktiski dara jūsu labā. Šādas lietas:

1. Saņemiet lētākas lietas, izmantojot VPN

VPN ļauj jums iepirkties, lai iegūtu vislabāko piedāvājumu. Ne tikai tikai vietējā tirgū, bet arī piekļūstat pasaules tirgum.

Vai jūs zinājāt, ka viens un tas pats produkts vai pakalpojums var maksāt divas pilnīgi atšķirīgas cenas divās dažādās vietās?

Piemēram, lidojums varētu maksāt 400 USD Amerikā, bet tikai 100 USD Vācijā. Tad ir jēga to iegādāties no Vācijas, vai ne? Izmantojot VPN, jūs varat! Bums.

2. Piekļūstiet vairāk tiešsaistes saturam

Vai esat kādreiz redzējis YouTube ziņojumus, kas saka: “Augšupielādētājs šo saturu nav padarījis pieejamu jūsu valstī”? Ja izmantojat VPN, jums tas vairs nebūs jāredz. Jūs varēsit skatiet YouTube no jebkuras vēlamās valsts tikai ar dažiem peles klikšķiem.

Tomēr tas neaprobežojas tikai ar YouTube. Visi tiešsaistes multivides pakalpojumu sniedzēji rūpējas par savu saturu dažādās vietās. Tas, kas ir pieejams vienā vietā, ne vienmēr atradīsies citā. Lietojot VPN, jūs saņemat vairāk satura!

Internetam var būt arī valdības ierobežojumi, piemēram, iespēja piekļūt pieaugušo izklaides vai azartspēļu vietnēm, sociālajiem medijiem un pat starptautiskiem ziņu avotiem. Bet, ja izveidojat savienojumu ar VPN, varat izlemt, ko vēlaties skatīties.

3. Skatieties visus sporta veidus no jebkuras vietas

Sports ir izcils, taču, tāpat kā TV, arī raidorganizācijas tos uzrauga vietējā tirgū. Bet šajā īslaicīgās dzīves pasaulē mēs varam nonākt vietās, kur netiek rādītas spēles, kuras vēlamies redzēt.

Vai vēlaties skatīties Manchester United Bangkokā? Nekādu problēmu. Vai meklējat Super Bowl jebkur citur, nevis ASV? Vienkārši. Nav sporta, kuru nevarētu skatīties, izmantojot VPN.

4. Labāka spēle, kad izveidojat savienojumu ar VPN

Mūsdienās spēlētāji ir visi, un mēs visi varam spēlēt jebkuru, jebkurā laikā – tas ir diezgan sasodīti pārsteidzoši. Tieši tik ilgi, kamēr mums ir pietiekami spēcīgs interneta savienojums, tas ir. Un tajā slēpjas problēma.

ISP var pārtraukt savienojumus, ja joslas platuma lietojums tiek uzskatīts par pārāk lielu, atstājot nejauku nobīdi vai plankumainu savienojumu.

Bet mēs esam cilvēki un lielisks. Mēs izveidojām VPN programmatūru, kas piedāvā ātru, nepārtrauktu spēli. Jebkurā vietā.

5. Saglabājiet savienojumu privātu

Šis ir liels. Nedrošs savienojums nozīmē, ka kāds var lasīt visu, ko jūs sakāt, un skatīties visu, ko jūs darāt.

Daudzas meklētājprogrammas vāc jūsu datus un reģistrē visas jūsu tiešsaistes aktivitātes. Šie apkopotie dati pēc tam tiek izmantoti, lai atlasītu reklāmas jums vai, kas vēl ļaunāk, tiek pārdots visaugstākajam solītājam.

Uzticams VPN nodrošinās un šifrēs jūsu internetu, bloķējot to no ziņkārīgajām un ļaunprātīgajām acīm.

Vai man mājās ir nepieciešams VPN? Jā!

Vietnes izseko jūsu atrašanās vietu no jūsu IP adreses, tāpēc, mainot savu IP adresi, jūs varat manipulēt ar sistēmu un šķist, ka atrodaties vietās, kur neesat. Bet tas nav tikai ieguvums mājās: VPN var būt īpaši noderīgs, ceļojot.

Īsāk sakot, VPN padara internetu labāku.

VPN ļauj visiem izbaudīt pilnu internetu. Un, lai gan daži cilvēki, šķiet, vēlas vairāk sienu, ExpressVPN nodarbojas ar to pazemināšanu.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me