Kā jūs maksājat par savu bezmaksas fitnesa lietotni?

bezmaksas fitnesa lietotne

Mēs visi vēlamies, lai visi skatītos uz mūsu noslīpēto ķermeņa uzbūvi, paužot bailes. Iespējams, tieši tāpēc Cristiano Ronaldo daudz laika pavada tikai apakšbiksēs. Bet sasniegt perfektu ķermeni nav viegli.

Jums būs ne tikai jāatsakās no iecienītākajām uzkodām (ja vien jūsu iecienītākā uzkoda nav rozīnes, šajā gadījumā jūs esat melis), jums būs arī smagi jāsit sporta zālē un jānodarbina sirds. Arī iet vakariņās nebūs viegli, jo jums būs pastāvīgi jāuzrauga, ko ēdat. Nav jēgas ķerties pie diētas ievērošanas. Diētas nedarbojas, jo tās ilgst tikai noteiktu laika periodu, pēc kura atsāk normālu patēriņu. Jums viss ir jāmaina. Uz mūžu.

Ak, un jums, iespējams, būs jāatsakās arī no jebkura privātuma jēdziena.

veselības lietotneHulk Hogan kaķis. Jo tas ir internets.

Pagaidiet… Fitnesa programmas ņem manu konfidencialitāti?

Ja, meklējot nevainojamu ķermeni, jūs izmantosit lietotnes un sīkrīkus, kā to dara daudzi no mums, jūsu dati tiks savākti ātrāk, nekā jūs varat teikt “gatavs bikini”.

OpenEffect nesen izlaida ziņojumu ar nosaukumu Fitness Fitness Tracker privātuma un drošības salīdzinošā analīze. Tas ir īsts lapu virpotājs.

OpenEffect pētījumu rezultāts ir tāds, ka jūsu fitnesa lietotne ir kombains, un jūs esat jauks zelta kviešu lauks, kas tikai gaida, lai jūs varētu novākt un noplūkt..

Mēs, protams, pārfrāzējam, bet jēga ir tāda, ka viņi uzkops visus jūsu gardos datus. Pētījums norāda pat uz dažām lietotnēm, kas apkopo jūsu pārvietošanās informāciju, kad tiek noteikts tālruņa atrašanās vietas iestatījums izslēgts.

Katrā bezmaksas fitnesa lietotnē tiek apkopoti jūsu dati. Jā. Visus.

Silīcija ielejā ir teiciens: ja jūs nemaksājat, jūs esat produkts.

Septiņās vispopulārākajās fitnesa lietotnēs ir krietni vairāk nekā 100 miljoni kombinētu lejupielāžu, bet ko viņi vēlas pretī, lai sastādītu glītu jūsu skriešanas maršruta grafiku un saskaitītu visas kalorijas, kuras jums pieder jūsu sejā? Viņi ne tikai atdod produktu velti; šīs lietotnes maksā naudu un to uzturēšanai nepieciešami daudz resursu.

Ja tas ir par brīvu vai kaut kas pārāk labs, lai būtu patiesība, veidotāji ieņēmumus saņem no citiem līdzekļiem. Veselības un fitnesa lietotnēm ir īpaša nosliece uz datu ieguvi, jo tās vāc informāciju, kas apdrošināšanas sabiedrībām ir ļoti interesanta.

Kā jūs vēlētos saņemt veselības aprūpes atteikumu, jo apdrošināšanas sabiedrība zina, ka nepietiekami vingrojat? Tas varētu viegli notikt, jo Financial Times ziņojumā atzīmēja, ka tādas lielas apdrošināšanas firmas kā Humana un Aetna paraksta partnerības ar veselības lietotņu izstrādātājiem.

Tātad, kamēr jūs netērējat skaidru naudu par produktu, jūs par to maksājat ar visdārgāko preci – savu privātumu.

lietotņu datu kopīgošanaJāizķer visi! Visi saista fitnesa lietotnes! Ei! Jūs aizmugurē… Arī mew.

Datu koplietošana ne vienmēr ir slikta

Datu koplietošana patiesībā var būt laba lieta patērētājam, jo ​​tā ļauj dažādām lietotnēm darboties kopā. Jūs varat izsekot vingrinājumiem RunKeeper, izmantot Fitbit, lai uzraudzītu ikdienas soļus un pat saskaitīt kaloriju patēriņu, izmantojot MyFitnessPal. Pēc tam tāda lietotne kā Google Fitness var visu šo informāciju saglabāt ērtā vietā.

Lai strādātu kopā, lietotnēm ir jādalās ar jūsu datiem. Starp datu kopīgošanu no vienas lietotnes uz otru un tā kopīgošanu ir liela atšķirība, lai trešā puse varētu jūs izmantot.

OpenEffect pētījumam vajadzētu mudināt mūs pievērst lielāku uzmanību un uzdot jautājumus par daudzajiem veidiem, kā tiek dalīta mūsu personīgā informācija.

Varat izmantot visas lietotnes un joprojām būt drošs

Kļūt veselīgam nekad nav slikti, un fitnesa lietotnes noteikti var palīdzēt sasniegt jūsu mērķus. Esiet piesardzīgs attiecībā uz cenu, ko maksājat par to.

Apsveriet iespēju pieteikties fitnesa lietotnēs ar viltus profilu, kurā nav slepenas personiskas informācijas, un atcerieties, ka mobilais VPN var sniegt papildu drošību, slēpjot jūsu IP adresi un patieso atrašanās vietu. Pirms ķermeņa vingrināšanas ievērojiet īpašu piesardzību, lai jūs varētu izbaudīt treniņu un saglabāt savu datu drošību.

Kuras lietotnes jūs izmantojat, lai saglabātu veselību? Paziņojiet mums komentāros!

Piedāvātais attēls: Džūlija Tima / Adobe Stock
Meeeeooooww !: Rasulov / Adobe Stock
Šausmīgais Pokemon pun (atvainojiet): venimo / Adobe Stock

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me