iOS 9 var izsekot jūsu seksuālajai dzīvei – #WTFWednesday

ios 9 izseko savu seksuālo dzīvi


Ja jums ir iPhone, tad jūsu ierīce un tās izgatavotājs Apple zina daudz par jums. Sākot no jūsu atrašanās vietas līdz tīmekļa vēsturei, iPhone pieder jums nozīmē, ka pastāv iespēja nodot lielu daļu savas privātuma tehnoloģiju gigantam..

Daudzi no mums ar to var dzīvot. Bet kā jūs justos par savu iPhone izsekošanu, kad un cik bieži jums ir sekss?

Ņemot vērā, ka Apple iCloud pakalpojums – kas sinhronizē lietotāju datus iPhone, iPad, Mac un tā tālāk – jau ir pārkāpts nozīmīgā un mulsinošā veidā, jums tiks piedots par to, ka nevēlaties tur glabāt datus par jūsu seksuālo darbību..

Bet tas ir tieši tas, ko vēlas jūs veikt iPhone operētājsistēmas jaunākajā versijā iOS 9. WTF?

Vai tu tam uzliku cimdu?

Jaunās reproduktīvās veselības funkcijas jaunākajā iPhone lietotnes Health versijā tika atklātas vai drīzāk klusībā pieminētas Apple konferencē Worldwide Developers Conference (WWDC) 2015..

Cilnē Seksuālā veselība atjauninātā lietotne Veselība aicina reģistrēt katru reizi, kad esat nodarbojies ar seksu, ieskaitot laiku, kad to darījāt, un to, vai izmantojāt aizsardzību.

vai tu uzvilksi tam cimdu

Neatkarīgās ziņojumi:

… Lietotāji pēc tam varēs redzēt šos datus diagrammā vai skaitliskā nolasījumā. Pēc tam viņi var koplietot šo informāciju ar citām lietotnēm.

Mēs saprotam, kā šīs jaunās funkcijas būs noderīgas personām, kuras mēģina radīt bērniņu. Patiesībā tie būs lieliski piemēroti ar brīnišķīgo izvēli, kurā izmēģinātas lietotnes, kas jau ir tirgū.

Bet, ja jūs neveicat mājasdarbu, šīs funkcijas var nopietni ietekmēt jūsu privātumu.

Dalīties ar manu seksuālo aktivitāti

Jūsu seksuālo aktivitāšu reģistrēšanas problēma savā iPhone nav saistīta ar iCloud drošību.

Kopīgojot savus veselības datus ar citām HealthKit lietotnēm, jūs kopīgojat savus datus arī ar šo lietotņu izstrādātāju.

ITunes App Store ir desmitiem tūkstošu lietotņu, kuras izstrādājuši desmitiem tūkstošu izstrādātāju. Un vairums no tiem ir uzņēmumi, par kuriem jūs nekad neesat dzirdējis.

Par laimi Apple pieprasa, lai visām lietotnēm, kurām ir piekļuve HealthKit, būtu konfidencialitātes politika, tāpēc pirms lasīt šīs lietotnes ar visiecietīgāko informāciju, jums ir jāizlasa šīs politikas..

Bet kāpēc, jūs varētu brīnīties, vai šīs reproduktīvās veselības funkcijas tagad tiek parādītas iPhone?

iOS 9: veselība sievietēm?

Jaunās reproduktīvās veselības funkcijas ir daļa no Apple centieniem nodrošināt labākas funkcijas sievietēm. Citas jaunas lietotnes Veselība funkcijas ietver izsekošanas periodus, dzemdes kakla gļotu kvalitāti un daudz ko citu. Šīs funkcijas ir diezgan niecīgas, lai izprastu savu ķermeni, dalītos ar ārstu ar savu veselību un izsekotu progresam, ja mēģināt bērniņu.

Bet uzdodiet sev šādus jautājumus:

Vai jums ir labi dalīties ar vis intīmākajiem datiem ar programmatūras izstrādātājiem, kurus jūs nezināt?

Vai jums ir ideja par jūsu seksuālās aktivitātes diagrammu, kas atrodas kaut kur korporācijas serverī?

Vai jums ir taisnība, ka svešinieks zina jūsu dzemdes kakla gļotu kvalitāti?

Ja jā, tad forši. Jauda jums.

Ja nē, tad labāk atturieties no jaunajām iOS 9 reproduktīvās veselības funkcijām, jo ​​dažreiz visas pasaules tehnoloģijas nevar pārspēt veco labo pildspalvu un papīru. Vai arī jūsu mazā melnā grāmata.

Jūs lasāt #WTFWednesday, mūsu nedēļas pārskatā par jaunākajiem draudiem jūsu tiešsaistes privātumam. Vai zināt kādu ar iPhone, kam vajadzētu izlasīt šo stāstu? Kopīgojiet to ar viņiem!

ExpressVPN #WTFWednesday sniedz jums dīvainus, šokējošus un rāpojošus stāstus par datu privātumu – paņemts tieši no ziņām. Vai domājat, ka jūsu privātums ir jūsu īpašums? Padomā vēlreiz. Jūs jutīsities neērti. Jūs būsiet sašutuši. Jūs domājat: “WTF?!”

Patīk šī ziņa? Ienīstu to? Lasiet vairāk šausmu stāstus par iebrukumu jūsu privātumā mūsu #WTFWednesday arhīvā.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map