Kāpēc nebūs ExpressVPN abonementa mūža garumā

expressvpn-kiber-m


Jūs saņemat VPN pakalpojumu, par kuru maksājat

ExpressVPN pakalpojumu izcilība ir sevišķi svarīga. Mēs esam apņēmušies: nav mārketinga triku un nekādu pārlieku kvalitatīvu pakalpojumu kvalitātes. Kādreiz.

Diskonta likme nozīmē pakalpojumu ar atlaidi. ExpressVPN turpinās ieguldīt jūsu privātumā un drošībā, izmantojot virkni iniciatīvu, ar kurām mazākie pakalpojumu sniedzēji vienkārši nevar konkurēt. Ieslēgta privāta pārlūkošana, pašdarbības DNS katrs servera, labākās klases lietotnes un sertifikātu šifrēšana, kā arī tiešsaistes tērzēšanas atbalsts, lai tikai dažus nosauktu.

Mūža abonements nozīmē ilgstošu ieņēmumu trūkumu; tas ir neapstrīdams fakts. Pakalpojumu sniedzēji, kas izmanto šo modeli obligāti kaut kur samaziniet – gaidiet zemākas drošības funkcijas un neprofesionālu (vai neeksistējošu) klientu apkalpošanu.

Neskaitāmas personas ir tikušas izmantotas abonementā mūža garumā un atnāk neapmierinātas vai sajūtas, ka ir tikušas izlaupītas.

Visu laiku VPN abonementu problēmu reālās dzīves piemēri:

piesargāties - visu mūžu-abonementi
slikts-vpn-pakalpojums
Piezīme: šīs ir visas 100% reālas ziņas no reāliem VPN lietotājiem. Identitātes ir izplūdušas, lai aizsargātu individuālās identitātes.

Lidot pa nakti VPN operatori ņems jūsu naudu un darbosies

Ja uzņēmums neiegūst ienākumus no maksājošiem klientiem, viņiem jāatrod citas, draudīgākas ieņēmumu plūsmas. Lidojumi pa nakti VPN operatori varētu gūt papildu ienākumus, pārdodot lietotāju žurnālus un IP adreses trešajām personām, kas pilnībā sabojājas ar VPN esamību.

Ponzi shēma?

Mūža abonementi rada pieskaitāmās izmaksas visa (un, iespējams, īsā) uzņēmuma pastāvēšanai, kas to piedāvā. Vienīgais veids, kā uzturēt esošo kontu, ir jauna klienta reģistrēšanās mūža abonementā. Šis biznesa modelis ir pilnīgi neilgtspējīgs, kā tas jau iepriekš vairākkārt tika parādīts.

Sākotnējais skaidrās naudas pieplūdums var būt pietiekams, lai nopirktu dažas jahtas, pirms uzņēmums neizbēgami sabrūk, bet tas gandrīz nekad nav labs ilgtermiņa darījums klientam.

Cik ilgs ir VPN mūža abonements, tiešām?

Vai jūs labprāt izvēlētos “mūža” abonementu, kas ilga tikai pāris gadus?

Kas notiek, ja uzņēmums, kas piedāvā abonēšanu, bankrotē? Vēl sliktāk, kas notiks, ja uzņēmums tiks izpirkts? Jūsu dati būs ne tikai trešās puses rokās, bet arī īpašumtiesību nodošana var nenodrošināt “mūža” pakalpojumu turpināšanu.

Vēl daži nelaimīgi VPN abonenti mūža garumā:

vpn-scam

Katru reizi, piesakoties VPN abonementā uz mūžu, jūs izmantojat pakalpojumu, no kura pakalpojumu sniedzējs nesaņem vairāk ienākumu. Jūs kļūstat par resursu noslodzi, lieku svaru, un, godīgi sakot, viņi drīzāk jūs pārtraucat to izmantot.

ExpressVPN augstu vērtē klientus un smagi strādā, lai viņus noturētu, tāpēc mēs pastāvīgi investējam jaunās lietotnēs, labākā saskarnē un stiprākā drošībā.

Vienkāršāk sakot; nav ExpressVPN abonementa mūža garumā, un tāda nekad nebūs.

Vai jums ir komentāri vai ieteikumi, kā uzlabot ExpressVPN pakalpojumu? Atstājiet komentāru zemāk vai sazinieties ar atbalsta dienestu jau šodien.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map