ExpressVPN un HP datoru lietotājiem nodrošina VPN aizsardzību


Ar prieku paziņojam, ka ExpressVPN sadarbojas ar HP, lai palīdzētu tā lietotājiem palikt privātiem un drošiem tiešsaistē. VPN ir neaizstājami digitālās drošības rīki, un daudzi HP klienti no pirmās dienas tiks nodrošināti ar ExpressVPN aizsardzību, kas iepriekš instalēta atsevišķos jaunos HP patērētāju datoros.. 

Sākot ar šodienu, ExpressVPN tiks iekļauts jaunajā HP Specter x360 13. HP klienti saņems ekskluzīvu bezmaksas 30 dienu VPN izmēģinājumu, kas ļauj piekļūt visām ExpressVPN lietotnēm..

“Mūsu klienti ikdienā pieslēdzas dažādiem dažādiem nenodrošinātiem publiskajiem Wi-Fi tīkliem, bieži neapzinoties drošības un privātuma riskus,” sacīja Maiks Nešs, galvenais tehnologs un klientu pieredzes viceprezidents, personālo sistēmu, HP Inc. “Mēs. ar prieku pievienojam ExpressVPN drošības piedāvājumu kopumam mūsu patērētājiem. ”

VPN: jauns noklusējuma rīks digitālajai aizsardzībai

Pieprasījums pēc patērētāju VPN pieaug ārkārtīgi strauji: nesen publicēts GlobalWebIndex pētījums atklāja, ka 30% interneta lietotāju VPN ir izmantojuši tikai pēdējā mēneša laikā. Paredzams, ka arī globālais VPN tirgus pieaugs par aptuveni 50%, sākot no aptuveni 23,6 miljardiem USD 2019. gadā līdz gandrīz 36 miljardiem USD 2022..

Mūsu darbs ar HP atspoguļo faktu, ka VPN tagad tiek uzskatīti par jaunu neaizstājamu instrumentu patērētāju privātuma un drošības aizsardzībai. Un HP nav vienīgais lielais tehnoloģiju zīmols, kas atzīst nepieciešamību pēc VPN – mēs ar prieku paziņojam, ka nākamajos mēnešos mums būs vēl vairāk partnerības paziņojumu, lai dalītos.

Mēs priecājamies redzēt, ka gan patērētāji, gan ierīču ražotāji arvien vairāk atzīst būtiskās privātuma un drošības aizsardzības, ko nodrošina VPN. Piemēram, bez VPN jūs varētu pakļaut savus privātos datus hakeriem, kad izveidojat savienojumu ar nenodrošinātiem vai neuzticamiem tīkliem, piemēram, publiskiem Wi-Fi karstajiem punktiem lidostās, viesnīcās un kafijas veikalos. Valdības, tīkla administratori un interneta pakalpojumu sniedzēji varētu arī sekot jūsu darbībām tiešsaistē, un VPN palīdz aizsargāt jūs pret visiem šiem riskiem un vēl vairāk.

Papildinformāciju par jauno HP Specter x360 13 skatiet HP paziņojumā presei.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map