Četri veidi, kā gudri izmantot viedpulksteņu drošību

kā nodrošināt savu viedpulksteni

Viedpulksteņi ir pietūkušas ierīces tiem, kas vēlas valkājamo šiksu apvienot ar nākamā līmeņa funkcionalitāti. Viņi izseko jūsu veselību, atgādina par sapulcēm un, protams, norāda laiku. Tomēr, tāpat kā šajās dienās, gandrīz visās elektroniskajās ierīcēs, ir arī drošības apsvērumi, kas jāapzinās.

Šā gada sākumā Stīvensa Tehnoloģiju institūta profesors atklāja, ka hakeriem ir iespējams nozagt bankomātu PIN no viedpulksteņiem. Viņiem bija jānošņauc datu paketes, ar kurām apmainās jūsu viedpulkstenis un viedtālrunis.

Ņemot vērā, ka liela daļa datu privātuma ir datu drošība, šeit ir sniegts īss ceļvedis, lai palīdzētu pārliecināties, vai jūsu viedpulkstenis nepadara jūs neaizsargātu pret hakeriem.

1. Aizsargājiet savu viedtālruni

Tā nav kļūda – viedtālruņa drošība sākas jūsu viedtālrunī. Kā liecina ATM PIN gadījums, viens no lielākajiem ievainojamības punktiem ir komunikācijas savienojums starp jūsu viedpulksteni un viedtālruni. Vēl skarbāk – hakeriem nav jāiefiltrējas abos, lai šifrētu datus – viņiem ir nepieciešama piekļuve tikai vienam.

Vienkāršākais veids, kā kāds cits var nokļūt jūsu viedtālrunī, ir fiktīvas lietotnes. Tas ir visizplatītākais tālruņiem, kuros darbojas operētājsistēma Android, taču tālruņi, kas darbojas pēc operētājsistēmas iOS, nav pilnīgi imūni. Labs īkšķa noteikums ir pieturēties pie lietotnēm, kuras pārdod Google Play veikalā vai iOS App Store. Pirms lejupielādes izpētiet lietotņu uzticamību. Un, ja jūs esat iOS lietotājs, ja tālrunis tiek iznīcināts, atbrīvojot to, jūs varat sagādāt dažas drošības galvassāpes..

2. Regulāri atjauniniet savu viedpulksteņu programmatūru

Izstrādātāji iemesla dēļ izlaida atjauninājumus. Viņi ne tikai uzlabo noteiktas operētājsistēmas vai lietotnes veiktspēju, bet arī novērš bīstamas drošības nepilnības.

Lai gan var būt kaitinoši gaidīt 30 sekundes, kamēr jūsu viedpulkstenis vai iecienītākā lietotne tiek atsāknēta, tas varētu jūs ietaupīt no tā, ka jums jāpavada stundas, kas saistītas ar negodīgiem hakeriem..

3. Esiet piesardzīgs, izmantojot savus fitnesa datus

Kā jau rakstīts šajā emuārā, hakeri nav vienīgie, kas var sagraut jūsu datus – to var darīt arī reklāmdevēji un apdrošināšanas kompānijas. Uzņēmumi bieži iegādāsies datus par patērētājiem, lai informētu par viņu mārketingu un cenām.

Īpaši satraucoši ir dati par veselību un fizisko sagatavotību. Viedpulksteņi var saturēt daudz vēlamas informācijas par jums. Piemēram, ja apdrošināšanas sabiedrība redz, ka jums ir nepatikšanas ar sirdi vai ka jūs ēdat lielu daudzumu piesātināto tauku, viņi, iespējams, mēģinās jūs piemeklēt ar nevēlamām prēmijām vai, vēl ļaunāk, atsakās jūs apdrošināt..

Pirms jebkuras fitnesa lietotnes pārbaudiet konfidencialitātes iestatījumus. Izvēlieties to, kas tiek publiski kopīgots. Apsveriet arī aizstājvārda izmantošanu kā lietotājvārdu, lai ikdienas nātrija patēriņu nevarētu saistīt ar jums.

4. Iespējojiet iestatījumus, kas novērš zādzības

Papildus digitālajām briesmām, ar kurām jūs varētu saskarties, viena lieta, kas vienmēr jāpatur prātā: kāds varētu vienkārši nozagt jūsu viedpulksteni un iegūt jūsu datus šādā veidā.

Viedpulksteņu veidotāji apzinās šo iespēju. Tāpēc daudzi ir izveidojuši drošības iestatījumus, lai novērstu zādzības. Paņemiet Apple aktivizācijas atslēgu – tas neļauj potenciālajiem zagļiem savienot pārī jūsu Apple Watch ar neapstiprinātu ierīci. Citiem viedpulksteņiem tas ir savs, tāpēc neatkarīgi no objekta nosaukuma pārliecinieties, vai tas ir iespējots!

Dažas vienkāršas darbības viedtālruņa drošībā

Dienas beigās viedtālruņa drošība ir diezgan vienkārša:

  1. Esiet pārdomāts par to, kādas lietotnes viedtālrunī ievietojat
  2. Atjauniniet savas lietotnes
  3. Turiet fiksētus savus fitnesa datus
  4. Iespējot zādzības novēršanas iestatījumus

Ņemiet vērā šos padomus, un jūs varat būt pārliecināti, ka jūsu viedpulkstenis ir tikpat drošs, cik stilīgs.

Vai esat gudrs viedpulksteņu īpašnieks, kuram ir savas domas par to, kā citi varētu uzlabot savu drošības spēli? Jebkura aizraujoša pieredze, kurā aizmirsāt aizsargāt savu viedpulksteni vai viedtālruni? Dalieties ar savu viedokli komentāros zemāk!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me