Ei, Aussies! Slēpiet IP, lai ISP neļautu jums spiegot


Atjaunināts 2015. gada 9. oktobrī

Ir klāt brīdis, kurā esat izjutis

datu saglabāšanas likumi stājas spēkā 13. oktobrī

Austrālijas obligātā datu saglabāšanas shēma stājas spēkā otrdien, 13. oktobrī. Tad sāksies tādi tālruņi un tādi interneta pakalpojumu sniedzēji kā Telstra, Optus un Vodafone divus gadus glabājot datus par jūsu interneta un tālruņa lietošanu lai viņi varētu valsts aģentūrām garantēt piekļuvi jūsu informācijai bez garantijas.

Austrālijas valdība nākamo trīs gadu laikā ir piešķīrusi 131 miljonu ASV dolāru, lai palīdzētu pakalpojumu sniedzējiem ieviest shēmu, lai gan nav skaidrs, kā šie līdzekļi tiks sadalīti starp pakalpojumu sniedzējiem.

Lai palielinātu haosu, datu saglabāšanas plāna ieviešanas izmaksas varētu mazināt ISP pārtraukt uzņēmējdarbību. Un atceltie 131 miljoni ASV dolāru, iespējams, netiks novirzīti ļoti tālu, lai finansētu noteikumu ievērošanu visā nozarē.

Tātad, kurš gatavojas uzņemties papildu izmaksas par datu saglabāšanas režīma ieviešanu? JŪS. Jums būs jāmaksā vairāk nodokļu un pakalpojumu maksu, lai palīdzētu jūsu valdībai izspiegot jūs. Tas ir # @% $ ed up!

Šeit ir datu saglabāšanas režīms, taču nezaudējiet cerību. Mēs esam šeit, lai palīdzētu. Aizsargājiet savu datu privātumu, izmantojot VPN un šis kickass ceļvedis no Pirātu partijas.

Iegūstiet ExpressVPN

Slēpiet savu IP, izmantojot VPN. Atgrieziet savu privātumu TAGAD.

Mēs uzskatām, ka ikvienam ir tiesības uz tiešsaistes privātumu. Mēs neuzskatām, ka jūsu interneta pakalpojumu sniedzējam vajadzētu spiegot, iejaukties vai sniegt informāciju par to, ko jūs darāt, kamēr esat tiešsaistē.

Tāpēc obligātie metadatu tiesību akti ir pretrunā ar visu, kam mēs ticam. Tas atņem jums tiesības izlemt, kādu informāciju jūs nevēlaties koplietot un kādu informāciju jūs vēlētos saglabāt privātu.

Bet viss nav zaudēts.

Izmantojot VPN, jūsu interneta pakalpojumu sniedzējam ir grūtāk apkopot un / vai dalīties ar jums datiem, slēpjot jūsu IP adresi.

VPN neļauj jūsu interneta pakalpojumu sniedzējam izsekot, spiegot vai traucēt jūsu interneta lietošanai: 

 1. šifrējot jūsu satiksme, lai nepiederošie cilvēki neredzētu, kas atrodas iekšpusē;
 2. nodrošināšana jūsu satiksmi, tāpēc nepiederošie nevar mainīt jūsu trafiku un
 3. anonimizēt jūsu satiksmi, lai nepiederošie cilvēki neredzētu, ar ko jūs sazināties.

kas notiek, lietojot vpn

Ja jūs jau neizmantojat VPN, faktam, ka jūsu ISP var palīdzēt jūsu valdībai vai privātām korporācijām spiegot jūs, vajadzētu iedvesmot jūs sākt lietot jau šodien.

Iegūstiet ExpressVPN

Kamēr mēs esam saņēmuši jūsu uzmanību, kāpēc gan neparakstīt šo petīciju pilsoņi, nav aizdomās turamo, aicinot federālo valdību atmest obligāto metadatu saglabāšanas shēmu?

Visi ienīst datu saglabāšanas likumus

Mēs zinām, ka jums, puišiem, nepatīk datu saglabāšanas likumi, jo jūs mums to teicāt jau jūlijā.

metadatu saglabāšanas likumu reakcijas

Mēs dzirdam jūs skaļi un skaidri, draugi. Un mēs jums piekrītam. Mēs uzskatām, ka ikvienam ir tiesības tiešsaistē doties privāti, droši un ar brīvību.

Jūsu tiesības kā interneta lietotājs ir apdraudēts.

Sākotnēji ievietots 2015. gada 27. aprīlī

Pagājušā mēneša obligātie metadatu saglabāšanas tiesību akti tieši apdraud austrāliešu tiesības uz privātumu tiešsaistē.

Tiesību akti pieprasa Austrālijas interneta pakalpojumu sniedzējiem (ISP) un telcos divus gadus glabāt datus par jūsu interneta un tālruņa izmantošanu, un piešķir valdības aģentūrām piekļuvi visiem šiem datiem bez atļaujas..

Bet… vai tas nav tikai metadati? Nav nekaitīgi metadati?

Metadati ir informācija par mijiedarbību ar citiem cilvēkiem un organizācijām (t.i., vietnēm), kad jūs ar tām sazināties, izmantojot tehnoloģiju. Metadati nav faktiskais jūsu mijiedarbību saturs, bet gan informācija par saturs.

Šie informācijas biti ir nejēdzīgi, taču, laika gaitā apkopojot daudz šo datu un savstarpēji atsaucoties uz tiem, tas var radīt nedaudz precīzu jūsu profilu..

Metadatu piemēri

 1. Kam jūs un kad zvanījāt pa tālruni?
 2. Kam un kad jūs nosūtījāt e-pastu?
 3. Kuras vietnes un kurā laikā apmeklējāt, no kura datora?
 4. Kur un kad jūs izmantojāt savu kredītkarti?

Lai iegūtu papildinformāciju par metadatiem, varat izlasīt mūsu emuāra ierakstu par to, kāpēc jums vajadzētu rūpēties par metadatiem. 

Nesenie notikumi Austrālijā ir tikai pastiprinājuši mūsu uzskatu, ka metadatu masveida vākšana ir potenciāli bīstama lieta.

Tā kā, kamēr jūs ķeraties pie Twitter, lasāt savus iecienītos emuārus, straumējat futbola finālus vai tērzējat ar savu vecmāmiņu pa tālruni, jūsu ISP un telco vāc un glabā informāciju, kuru var izmantot, lai izveidotu profilu par jums, un pēc tam to var izveidot , iespējams, tiks izmantots pret jums.

Trešās puses var piekļūt arī jūsu metadatiem.

Bet ar to viss nebeidzas. Visā pasaulē daudzi ISP un telcos atdod jūsu metadatus, lai arī trešās puses varētu izspiegot jūs.

Gadiem ilgi Verizon Wireless ASV maina cilvēku interneta trafiku, ievadot unikālo identifikatoru galveni jeb UIDH visos HTTP (tīmekļa) pieprasījumos. Šis UIDH ļauj reklāmdevējiem piesaistīt pārlūkošanas paradumus unikāliem klientiem, kad viņi pārlūko nešifrētas vietnes.

Reklāmdevēji un citas lielas korporācijas nav vienīgās, kas izmanto jūsu metadatus. Valdības spiegu aģentūras savāc metadatus kā daļu no masveida novērošanas programmām visā pasaulē un bieži tos koplieto ar citu valstu spiegu aģentūrām.

Šī neierobežotā piekļuve jūsu metadatiem piešķir ISP, tālruņiem, trešajām pusēm un valdības aģentūrām pilnvaras, kuras mēs neuzskatām, ka tās ir pelnījušas.

Jo kā jūs zināt, ka spiegu aģentūra, iespējams, nemērķē jūs, pamatojoties uz profilu, kuru viņi ir izveidojuši par jums, izmantojot metadatus, kurus viņi ir apkopojuši no jums bez jūsu piekrišanas?

Jums nav. Tas ir murgi.

ikviens var izmantot jūsu metadatus, lai izveidotu profilu par jums

Vairāk lasīt:

 • Kāpēc mums visiem jāpievērš uzmanība metadatu uzraudzībai (ExpressVPN)
 • Interneta privātuma ceļveži (ExpressVPN)
 • Obligāta metadatu saglabāšana kļūst par likumu, apvienojoties koalīcijai un leiboristiem (Daniels Hērsts, Aizbildnis)
 • Atdzesējošs solis tuvāk Austrālijas slepenajai policijai (Jonathan Holmes, Vecums)
 • Pilsoņi, nav aizdomās turamo – petīcija (GetUp!)

Piedāvātie attēli: (1) chungking / Dollar Photo Club, (2) Alliance / Dollar Photo Club

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map