4 labākās lietotnes, lai pareizi aizsargātu jūsu iPhone 2018. gadā

Labākās drošības lietotnes iOS


2016. gada marta tiesas spriedums lietā Apple pret FBI skaidri pateica, ka nav viegli ielauzties iPhone.

Līdztekus Apple korporatīvajai nostājai attiecībā uz privātumu, pašai ierīcei ir vairākas aizsardzības funkcijas, sākot ar piekļuves kodu un skāriena un sejas ID, līdz šifrētiem iMessages. Tomēr, ņemot vērā sensitīvās informācijas daudzumu, ko cilvēki glabā savos iPhone, nekad nav lieki pievienot papildu drošības pakāpi..

Tur ir daudz dažādu lietotņu, kuras varat izmantot, lai palielinātu tālruņa drošību, taču ExpressVPN tās ir iedalījis četrās kategorijās. Vislabākā ir visu šeit apskatīto lietotņu daļa viņi visi ir bez maksas!

Labākā daudzuzdevumu mobilās drošības lietotne

Jūsu iPhone lielākais drauds ir zādzība vai nozaudēšana. Šādos gadījumos jums būs nepieciešama lietotne ar 360 grādu pārklājumu, kas var atgūt datus, atrast jūsu tālruni un aizsargāt jūsu ierīcē saglabātu sensitīvu informāciju..

ExpressVPN # 1 izvēle: uzmanīgi

noturīga drošības lietotne iphone

Izmantojot glītu un intuitīvu saskarni, Keeply piedāvā nedaudz vairāk nekā tikai drošu jūsu datu glabātuvi, piemēram, fotoattēlus, paroles vai piezīmes..

Keeply drošības politika nodrošina, ka jūsu dati tiek glabāti tikai tālrunī, nevis mākonī, lai gan ir iespēja tos dublēt izvēlētajā datorā..

ExpressVPN novērtē to, ka lietotni var izmantot bezsaistes režīmā, un tai nav nepieciešami kādi jūsu personas dati, piemēram, atrašanās vieta vai kontaktu saraksts, lai darbotos..

Keeply piedāvā arī dažas jaukas papildu funkcijas, piemēram, iebrucēja fotoattēlu, kurā tiek fotografēti cilvēki, kuri neveiksmīgi mēģina piekļūt lietotnei; viltus pin, kurā, ja to lieto, lietotne tiek rādīta tukša; un atslēga ar leju uz leju, tieši tā, kā izklausās.

Otrais vietas ieguvējs: skatu punkts

meklēt drošības lietotni iphone

Lookout ir visaptveroša drošības lietotne, kas var atrast jūsu iPhone, ja jūs to nepareizi ievietojat, aktivizēt trauksmi aizdomīgu darbību gadījumā un atspējot ierīci no attāluma. Pastāv arī glīta funkcija, kas modina jūsu Apple pulksteni, ja jūsu iPhone pāriet no Bluetooth diapazona.

Diemžēl lielākā daļa izcilo funkciju darbojas tikai tad, ja jums pieder Apple Watch, tāpēc Lookout noslēdz otro vietu.

Labākais paroli pārvaldnieks jūsu iPhone

Labs paroļu pārvaldnieks ļauj ģenerēt spēcīgas lietotņu paroles, kas tiek glabātas šifrētā datu bāzē, ko aizsargā galvenā parole..

Pēc pieteikšanās paroļu pārvaldnieks automātiski ievadīs arī jūsu datus saglabātajās vietnēs, padarot pieteikšanos tik ērtu, cik drošu.

ExpressVPN izvēlne Nr. 1: LastPass

lastpass drošības lietotne iphone

LastPass ir viens no visplašāk zināmajiem paroļu pārvaldniekiem, un tā saskarnē tiek izmantota lietotņu logotipu bibliotēka, lai jūsu iecienītāko vietņu atrašana būtu izvairīšanās.

Tāpat kā vairums konkurentu, LastPass nodrošina datus ar 256 bitu šifrēšanu, kā arī ar pirkstu nospiedumu un divu faktoru autentifikāciju. Pamatfunkcijas ir bezmaksas, taču, lai sinhronizētu datus vairākās ierīcēs, jums būs nepieciešama apmaksāta versija (lai gan abonēšana ir lētākā tirgū – tikai USD 12 gadā).

Interesantās papildu funkcijās ietilpst LastPass drošības audits un iespēja to izmantot bezsaistes režīmā. Uzticama, droša un intuitīva lietotne LastPass ir ExpressVPN iecienītākā paroļu pārvaldītāja.

2. vieta: 1 parole

1 paroles drošības lietotne

1Password ir vēl viens no labākajiem pieejamajiem paroļu pārvaldniekiem, un tam ir pievienota bezmaksas lietotne iOS ierīcēm. Galvenās atšķirības no LastPass ir tādas, ka 1Password galvenokārt ir paredzēts lietošanai bezsaistē un piedāvā gan vienreizēju maksu, gan abonēšanas modeli.

Labākais reklāmu bloķētājs Apple mobilajām ierīcēm

Kopš iOS 9 ir bijis iespējams oficiāli bloķēt saturu, izmantojot reklāmu bloķētājus, kas ir norādīti jūsu tālruņa sadaļā Iestatījumi. Līdzīgi kā pārlūka reklāmu bloķētāji, labs mobilo ierīču bloķētājs neizmanto jūsu datus un ļauj jums pielāgot, kuras vietnes un lietotnes vēlaties bloķēt.

ExpressVPN # 1 izvēle: 1Blocker

1 bloķētāja drošības lietotne

1Blocker ietver 7000 iepriekš instalētus blokatorus, kas aptver reklāmas, izsekošanas skriptus un citus vienumus, kas darbojas fonā Web lapās – tādas kā reklāmas tīkli un analītikas nodrošinātāji..

ExpressVPN piešķīra 1Blocker augstāko pozīciju, ņemot vērā lielo pielāgošanas iespēju skaitu, kas ļauj jums izvēlēties konkrētu saturu, kuru, iespējams, vēlēsities aizliegt..

Runner-up: uzlabojiet

uzlabot drošības lietotni

Arī lietotņu veikalā bezmaksas, Ref darbojas līdzīgi kā 1Blocker, taču tam ir mazāks pielāgošanas diapazons.

Labākais privātuma pārlūks operētājsistēmai iOS

ExpressVPN pirmais numurs: spoks

spoku drošības lietotne

Ghostery ir drošs iOS mobilais pārlūks, kas lietotājiem ļauj kontrolēt un izlemt, kādu informāciju viņi vēlas dalīties ar apmeklētajām vietnēm. Viena no galvenajām funkcijām ir pārskats par visiem izsekotājiem un sīkdatnēm, kas seko jūsu darbībām katrā vietnē, un viena klikšķa funkcija, lai tos atvienotu..

Vai jums ir kādi padomi par mobilo ierīču drošību??

ExpressVPN cer, ka tas palīdz padarīt jūsu iPhone vēl drošāku!

Ja jums ir kādi jautājumi par kādu no minētajām programmatūrām vai šausmu stāsti par datu zaudēšanu, atstājiet tos zemāk komentāru sadaļā!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map