Знижки для телефону, Інтернету та ТБ для ветеранів

Кілька пристроїв для знижок для ветеранів.


Багато компаній з США пропонують знижки для ветеранів та інших військових, на підтримку та вдячність за роботу, яку вони виконують та виконують. Багато із цих програм знижок пропонуються як особовому складу, так і ветеранам, а також подружжю.

Основні щомісячні витрати у більшості домогосподарств – це витрати на телефон, Інтернет та телебачення. Незалежно від того, чи всі ці послуги є пакетними, чи ні, на них може припадати здоровенна частина щомісячних рахунків. На щастя, багато постачальників послуг у цій галузі пропонують досить пристойні військові знижки. Деякі провайдери пропонують прямі знижки, як ви можете подати заявку в Інтернет через їхній веб-сайт або відвідати їх у магазині. Інші пропонують ексклюзивні знижки членам програми «Перевага ветеранів».

У цій публікації ми повідомимо про те, які провайдери пропонують знижки та скільки ви можете розраховувати на отримання рахунку. Ми також запропонуємо кілька порад щодо безперебійної роботи заявки. Давайте розпочнемо!

Компанії, які пропонують знижки для телефонів, Інтернету та ТБ для ветеранів

Спочатку ми розглянемо, які компанії пропонують знижки через власні веб-сайти. Зауважте, що знижки, згадані тут, не обов’язково стосуються всіх пакетів. Тому перш ніж приймати остаточне рішення, не забудьте ознайомитись з веб-сайтом з дрібним шрифтом та / або поговоріть з представником компанії.

AT&Т: AT&Програма T Signature дає 15% знижки на щомісячну плату за послуги телефону, Інтернету та ТБ. Він відкритий для військовослужбовців та ветеранів. Активний обов’язок може записатися в Інтернет, але ветерани повинні відвідати магазин з відповідним ідентифікаційним кодом та кодом знижок. Ця програма також відкрита для пожежників, які мають членство в IAFF.

Verizon Wireless: Активні члени служби та ветерани можуть отримувати до 40 доларів США на місяць безлімітних планів, до 15% знижки від щомісячної плати за послуги за інші плани та 25% знижки на деякі аксесуари. Ви можете подати заявку в Інтернеті, використовуючи різні форми посвідчення особи, включаючи форму DD 214 або посвідчення ветеранів. Пожежники також претендують на знижку із підтвердженням працевлаштування.

Спринт: Цей постачальник також пропонує 15% знижки на щомісячну плату персоналу та ветеранам, включаючи сімейні плани. Ви можете використовувати військовий електронний лист для заповнення форми та отримання коду пропозиції в Інтернеті. В іншому випадку ви можете завітати до магазину та пред’явити підтвердження службового документа, наприклад, посвідчення особи ветеранів. Sprint також пропонує 22% знижки для окремих членів GPO FireRescue та членів правоохоронних органів.

Зверніть увагу, що знижки nTelos можуть з’являтися в деяких пошукових запитах, але цей постачальник став частиною Sprint. Якщо ви були з nTelos і переходите до Sprint, вам слід мати можливість просто зберегти існуючий тариф. Якщо ви раніше не претендували на знижку, ви можете перевірити, чи маєте ви право на знижку Sprint. Однак це може означати зміну курсу спринту, що може бути, а може і не варто.

T-Mobile: T-Mobile трохи знизився до своїх військових знижок і раніше пропонував нерекламовані знижки, які важко було отримати. Однак наразі вона рекламує спеціальну військову знижку з 20% знижки на перший рядок (55 доларів на місяць) та 50% на другий та третій рядки. Сюди входить необмежена кількість розмов, тексту та даних у США, необмежена кількість розмов та тексту та 5 Гб даних у Мексиці та Канаді, безкоштовний Netflix та інше. Щоб подати заявку, спершу потрібно підтвердити свій військовий стан та активувати військовий план T-Mobile ONE.

США стільниковий: Інша компанія, що пропонує 15% знижки, – це США Cellular. Це відкрите для військовослужбовців та ветеранів, що займаються активною службою та охоплює окремі лінії та сімейні плани. Щоб отримати знижку, ви можете зателефонувати їм за вказаним номером та підтвердити свій статус.

DISHForMyRV: Особовий склад та ветерани, які працюють з активною службою, можуть отримати 40 доларів за пакет супутникової антени від DISHForMyRV. Ця компанія пропонує телевізор Pay-As-You-Go для мандрівників у США. Просто заповніть форму онлайн для отримання коду знижки.

Apple: Знижки змінюються залежно від продуктів, але Apple пропонує спеціальні ціни членам активних служб та ветеранам на багато предметів. Переважне ціноутворення поширюється на державних службовців, тому службовий персонал, такий як пожежники та особи, які реагують на них, також кваліфікується. Елементи зі знижкою включають телефони, планшети, комп’ютери, аксесуари та План захисту AppleCare.

Членство в перевазі ветеранів

Veterans Advantage (VA) співпрацює з багатьма організаціями різних галузей, щоб забезпечити ветеранам економію на всьому, від подорожей до фінансових послуг. Що стосується провайдерів телефонів, Інтернету та ТБ, вони співпрацюють з багатьма компаніями, про які ми згадували вище, а також з кількома іншими. Більше того, вони надають міжміські телефонні послуги за дуже пристойними цінами.

Щомісячна плата за VA становить від 4,99 доларів на місяць протягом одного року до 9,99 доларів США на місяць щомісячно. Це дає вам членський квиток, який ви можете використовувати для знижок, а також OurCAREPackage, план виплат, який охоплює страхування, подорожі, фінансову та медичну допомогу.

Незважаючи на те, що багато його партнерів пропонують вам ті ж самі угоди, коли ви просто покажете посвідчення ветеранів, одна з інших переваг стати членом – це посилення конфіденційності та захист від крадіжок особи. Дійсно, це велике питання як для військовослужбовців, так і для ветеранів, і В. А. стверджує, що користуватися їхньою карткою безпечніше.

Ось що ви можете очікувати, коли мова йде про знижки на телефон, Інтернет та телевізор.

Verizon Wireless: Це та сама знижка, про яку було сказано вище, і отримати доступ до неї можна, показавши свою картку VetRewards у магазині.

Verizon Fios: На відміну від пропозиції Verizon Wireless, ця версія ексклюзивна для членів VA. Пакети Double Play (Інтернет, телефон або Інтернет та ТБ) можна знижувати за 60 доларів щорічно. Пакети Triple Play (Інтернет, телефон та телевізор) можуть претендувати на знижку в розмірі 120 доларів на рік. Нові клієнти повинні зареєструватися через посилання Тільки для учасників, щоб отримати право.

T-Mobile: Ця пропозиція призначена для економії військових T-Mobile, що дозволить отримати до 50% знижки на нових та вже існуючих акаунтах. Ви можете подати заявку в Інтернеті або по телефону.

ДИРЕКТВ: Цей постачальник пропонує певні знижки до 87%. Вступний пакет вибору ветеранів (для нової послуги) дасть вам 150+ каналів за 35 доларів на місяць (плюс податки) за перші 12 місяців (коли ви підписуєтесь на 24-місячний контракт). Ви можете отримати безкоштовний відеореєстратор Genie HD, деякі платні канали безкоштовно (включаючи HBO) та подарункову карту Visa у розмірі 100 доларів. Ви також отримаєте додатковий рік до вашого плану учасників VA. Зареєструйтесь через портал Тільки для учасників.

Прикордонні комунікації: Ви можете зекономити до 120 доларів на рік, підписавшись на новий рахунок за допомогою дисконтної програми Frontier Communications VA. Це означає, що плати Double Play на місяць – 5 доларів на місяць та 10 – платні за плату Triple Play на місяць.

Apple: Надані знижки для Apple не повністю пояснені, але вони, схоже, згадані вище.

Комп’ютери Dell: Dell здійснює програму EPP Федерального уряду, частиною якої є VA. Учасники можуть робити покупки через свій приватний магазин Dell, щоб отримати низку знижок. Сюди входить до 30% знижок на комп’ютері, плюс додаткові 10% знижки, що відповідають вимогам.

Як уже згадувалося, багато пропозицій доступні за межами членства, але це забезпечує зручний спосіб покупки, особливо якщо ви плануєте скористатися іншими пропозиціями. Крім того, ми є прихильниками всього, що пропонує трохи більше конфіденційності.

Поради щодо отримання знижки

Як ми вже згадували в угодах вище, часто є конкретні інструкції щодо доступу до кожної пропозиції. Таким чином, ми зібрали кілька порад, щоб переконатися, що викуп вашої знижки є звичайним плаванням.

Якщо ви претендуєте на магазин, попередньо перевірте, що вам знадобиться, щоб заощадити собі поїздку. Зазвичай посвідчення особи ветеранів буде достатньо, але вам може знадобитися електронний лист або інші супровідні документи, такі як форма 214 DD.

 • Не бійтеся задавати питання, якщо вам спочатку відмовили у знижці. Як уже згадувалося, деякі з цих угод недостатньо рекламуються. У деяких компаніях навіть персонал може не знати про них. Якщо ви вважаєте, що ви маєте право, завжди варто попросити поговорити з менеджером, щоб перевірити ще раз.
 • У той же самий рядок, якщо ви вже з постачальником, або хочете зареєструватися з тим, хто не рекламує знижку, все-таки варто запитати. Швидше за все, вони збігаються зі знижкою конкурента, щоб зберегти ваш бізнес.
 • Якщо у вас виникли проблеми, зверніться за порадами на останні форуми. Іноді хтось матиме хитрість, щоб прискорити справи.
 • Пам’ятайте, що багато знижок приходять з великою кількістю застережень, наприклад, необхідність підписатися на більш тривалий термін. Тому переконайтеся, що ви виконуєте домашнє завдання та вирішуйте, який постачальник та пакет підходить саме вам, а не лише той, який пропонує найбільшу знижку.

“Американський прапор” Еріка, ліцензований за CC BY 2.0

Можливо, вам також сподобаються інтернет-провайдери, як очистити кеш-пам’ять від постачальників Chrome, Firefox, Edge, Safari, Opera, Android та iOSInternet. Факти та статистики зловживань за 2016-2019 рр. Провайдери мережі Інтернет Поширені умови та швидкість широкосмугового зв’язку.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map