60+ статистика та факти IoT

йотова статистика та факти

Хоча революція сама по собі, Інтернет також породив велику кількість інших технологічних революцій. Від смартфонів до Вікіпедії Інтернет як середовище призвів до повної та тотальної трансформації суспільств у всьому світі.

Серед останніх розробок, пов’язаних із існуванням в Інтернеті, є «Інтернет речей», або IoT. Це новий термін та концепція, застосована до пристроїв, які працюють разом взаємопов’язаним чином для збору інформації, часто для кращої автоматизації процесів та створення більш згуртованого та поінформованого користувальницького досвіду.

IoT охоплює все більшу кількість технологічних продуктів, включаючи розумні домашні пристрої, такі як Google Home та Amazon Alexa, що працює на базі Echo, до розумних холодильників, які можуть створювати продуктові списки для вас. Однак більшість досліджень та дослідників вважають будь-який пристрій, пов’язаний з Інтернетом, частиною “Інтернету речей”.  

З простого погляду, IoT полягає у спробі якось певним чином підключити все в світі до Інтернету. Однак з технічної точки зору “Інтернет речей” може бути визначений, принаймні, Cisco, як “момент часу, коли до Інтернету було підключено більше” речей або предметів, ніж людей “. За словами Сіско, ця точка була досягнута приблизно в 2008-2009 роках.

Десятиліття занурення в IoT означає, що для цього є велика кількість. І завдяки більшій кількості пристроїв, підключених до Інтернету, ніж людей (понад 4 мільярди веб-користувачів станом на 2018 рік), зростання IoT дало деякі дивовижні дані та статистику для вивчення.

IoT з першого погляду

Зважаючи на те, що IoT в першу чергу стосується кількості пристроїв, підключених до Інтернету, ці статистичні дані демонструють, наскільки великий Інтернет Інтернет речей.

 • 7 мільйонів пристроїв було підключено до Інтернету станом на 2018 рік, причому кількість підключених пристроїв, як очікується, наблизиться до 10 мільярдів до кінця 2020 року. (Джерело: IOT Analytics)
 • Gartner прогнозує більшу кількість “підключених речей” до 2020 року. За словами Gartner, до кінця 2019 року буде понад 14 мільярдів підключених пристроїв і понад 25 мільярдів до кінця 2021 року. (Джерело: Gartner)
 • Значну більшість IoT складають смартфони. За інформацією Newzoo, загальна кількість користувачів смартфонів у 2018 році перевищила 3 ​​мільярди. (Джерело: Newzoo)
 • Більшість пристроїв IoT – це ті, які ми використовуємо вдома або на роботі. Станом на 2018 рік понад половину всіх пристроїв IoT були підключені до бездротових персональних мереж, таких як Bluetooth, Zigbee та Z-Wave. (Джерело: IOT Analytics)
 • Глобальний ринок IoT коштував понад 150 мільярдів доларів у 2018 році і, як очікується, перевищить 1,5 трильйона доларів до 2025 року. (Джерело: IOT Analytics)

Джерело: IoT Analytics

 • Розумні пристрої для дому є і залишаться головним компонентом IoT. За прогнозами, продажі пристроїв становитимуть понад 50 мільярдів доларів у 2018 році, тоді як понад 663 мільйони пристроїв розумного дому у 2017 році були в будинках по всьому світу (Джерело: Strategy Analytics)
 • Очікується, що кількість придбаних смарт-домашніх пристроїв до 2023 року перевищить 1,94 мільярда, до того часу продажі пристроїв перевищать 78 мільярдів доларів. (Джерело: Strategy Analytics)
 • «Розумні міста» – це головна та нова концепція в IoT. Більше п’ятої частини публічно оголошених IoT-проектів залучають якісь «розумні міста», керовані IoT, причому більшість із цих «розумних міст» (45%) оголошені в Європі. (Джерело: IoT Analytics)
 • Більше чверті всіх кібератак проти бізнесу будуть засновані на IoT до 2025 року. (Джерело: Gartner)
 • Очікується, що потреба у спеціалістах з наукових даних буде значно перевищувати кількість спеціалістів на ринку, завдяки не дуже малій частині компанії IoT. До 2020 року брак фахівців з інформатики завадить трьом четвертинам усіх підприємств досягти максимальних цілей IoT. (Джерело: Gartner)
 • До 2020 року на кожній людині планети буде 4 пристрої, підключені до Інтернету. (Джерело: Gartner)

Статистика ІТ в галузі охорони здоров’я

Промисловість охорони здоров’я стала швидким прийняттям технології IoT. Це має багато переваг і багато ризиків. Але загальний розмір і складність ринку є прекрасним прикладом трансформативної сили IoT в єдиній важливій галузі.

 • Очікується, що ринок IoT в галузі охорони здоров’я до 2025 року буде вартістю 534,3 мільярда. (Джерело: Grand View Research, Inc.)
 • Північна Америка була найбільшим ринком IoT станом на кінець 2017 року (Джерело: Grand View Research, Inc.)
 • В 2016 році в ЄС було близько 870 000 приладів IoT в галузі охорони здоров’я та прогнозованих 2,79 мільйонів пристроїв до кінця 2019 року. ETNO очікує, що до 2025 року в Європі буде понад 800 мільйонів підключень ІО в галузі охорони здоров’я. (Джерело: ETNO)

Джерело: ETNO

 • На кінець 2016 року 60 відсотків організацій охорони здоров’я використовували пристрої IoT. (Джерело: IEEE)
 • Більшість організацій охорони здоров’я (87 відсотків) планують впровадити IoT-технології до кінця 2019 року. Для порівняння, 85 відсотків підприємств, які не охороняють медичну допомогу, планують зробити це в той самий період часу. (Джерело: IEEE)
 • 80 відсотків керівників підприємств охорони здоров’я бачать підвищення інновацій як найбільшу перевагу впровадження IoT. 73 відсотки вказали на економію витрат, тоді як 76 відсотків вказали на “видимість в організації” як на ключові переваги. (Джерело: Аруба)
 • Найпоширеніші пристрої IoT у галузі охорони здоров’я включають монітори пацієнтів (64 відсотки), лічильники енергії (56 відсотків) та пристрої візуалізації (33 відсотки).
 • Понад 70 відсотків медичних організацій, які використовують пристрої IoT, використовують їх для моніторингу та обслуговування. (Джерело: IEEE)
 • 50 відсотків IoT в галузі охорони здоров’я використовуються для віддаленої роботи та контролю, а 47 відсотків підключають свої пристрої до локальних служб. (Джерело: Аруба)

Джерело: Аруба

 • Порушення безпеки є істотним недоліком IoT. За даними IEEE, понад 80 відсотків організацій охорони здоров’я, які використовують пристрої IoT, зазнали порушення безпеки своїх пристроїв чи інфраструктури IoT. (Джерело: IEEE)
 • Найпоширенішими загрозами безпеки IoT були шкідливі програми (49 відсотків), людські помилки (39 відсотків) та DDoS-атаки (22 відсотки). (Джерело: Аруба)
 • Індустрія охорони здоров’я відповідає за 6 відсотків глобальних проектів IoT, причому 55 відсотків тих, що відбуваються в Америці. (Джерело: IoT Analytics)

Статистика ІТ про промисловість, енергетика та будівництво

Виробничий та промисловий сектори є ранніми та швидкими переймачами технології IoT, яка в даний час відома як Industry 4.0. Промисловий Інтернет речей (IIoT) має велику увагу не на людей, що користуються машинами, а на автоматизації машин з мінімальним людським вкладом завдяки робототехніці.

IoT створений, щоб дозволити роботам розумніше працювати в промисловому секторі, рухаючись до більшої ефективності та економії витрат. Техніка, що управляється людьми, зменшується у виробничому та промисловому секторі, роблячи автоматизований ІОТ, що вимагає значного зниження рівня людського вкладу..

Тим часом будівництво зазнає дещо повільного впровадження нових технологій, таких як IoT. Хоча технічно є частиною промислового сектору, будівництво підтримує набір технологічних потреб, які його вирізняють, навіть якщо воно має багато тих же технічних проблем, що й ширший промисловий сектор.

Є багато уваги щодо того, як IoT можна використовувати для підвищення безпеки праці в будівництві, що багато робітників та промислові спостерігачі відкрито вітають. Зважаючи на те, що будівельна галузь є однією з найнебезпечніших для робітників, IoT може допомогти зробити її набагато безпечнішою, ніж будь-коли раніше, доки підприємства в будівництві готові витратити гроші, щоб це сталося.

 • У Німеччині 91 відсоток промислового / виробничого бізнесу інвестує в “цифрові фабрики”, що включають рішення IoT. (Джерело: PwC)
 • Компанії очікують, що IoT та інші цифрові технології підвищать ефективність на 12 відсотків. (Джерело: PwC)
 • Міжнародна федерація робототехніки очікує, що постачання промислових роботів (багато з яких зараз якимось чином підключені до Інтернету) зросте приблизно на 14 відсотків на рік. До 2021 року IFR прогнозує 630 000 одиниць у всьому світі. (Джерело: IFR)

Джерело: IFR

 • Азія та Австралія разом є найбільшими користувачами промислових роботів. В даний час цей регіон використовує понад 60 відсотків усіх світових промислових робочих установок, порівняно з приблизно 20 відсотками в Європі та близько 13 відсотків у Америці. Очікується, що цей запас зростатиме, оскільки країни Азії швидше нарощують свої автоматизовані виробничі потужності. (Джерело: IFR)
 • Більш конкретно, Китай є найбільшим користувачем промислових роботів (понад 137 000 одиниць), Японія – на віддаленій секунді (понад 45 000 одиниць). (Джерело: IFR)
 • Опитування фахівців з аналізу даних промислової галузі виявило, що більшість вважає, що важливість електронних таблиць зменшиться, коли пристрої з підтримкою IoT та інші автоматизовані інструменти бізнес-аналітики перейдуть на владу. (Джерело: IoT Analytics)
 • Промислова аналітика даних може викликати кілька головних болів на цьому шляху. Лише 32 відсотки професіоналів з аналізу даних у промисловій промисловості стверджують, що вони “хороші” або “чудові” при правильній інтерпретації даних сенсорів. (Джерело: IoT Analytics)
 • Виробництво IoT виріс на 84% між 2016 і 2017 роками, що є найвищим показником у будь-якій галузі. (Джерело: Verizon)

Джерело: Verizon

 • Комерційні безпілотники є основним інструментом в промислових IoT. Понад 40 відсотків комерційних дронів використовуються для інспекції промисловості. (Джерело: Verizon)
 • Обробна промисловість в 2017 році викинула 183 мільярди доларів в IoT (Джерело: Verizon)
 • IoT Analytics прогнозує, що промислова промисловість витратила на IoT у понад 64 мільярди доларів у 2018 році та очікує, що витрати на галузь 4.0 збільшаться до 310 мільярдів до 2023 року (Джерело: IoT Analytics)
 • Зокрема, у Industrial IoT є 6 допоміжних технологій, на які слід звернути увагу: виробництво добавок (3D-друк), розширена та віртуальна реальність, роботи-спільні роботи, підключення машинного зору, безпілотники / безпілотники та транспортні засоби, що керують автотранспортом). (Джерело: IoT Analytics)
 • Дев’яносто п’ять відсотків операторів будівельного бізнесу вважають, що нові технології (включаючи IoT) кардинально змінять їх галузь. Подальше 74 відсотки вважають, що порушення технологій змінить свою галузь протягом найближчих 5 років. (Джерело: KPMG)
 • Більшість будівельних директорів розглядають технологічний зрив галузі як більш позитивний, ніж негативний. (Джерело: KPMG)
 • Сімдесят два відсотки впровадження нових технологій операторів будівельного бізнесу є частиною їхнього стратегічного плану чи бачення. У кінцевому підсумку це включає різні реалізації IoT. Майже половина (48 відсотків) вже розробили дорожню карту технологій / даних або бізнес-стратегію. (Джерело: KPMG)
 • Однак лише 5 відсотків вважають себе “найсучаснішим” у галузі впровадження будівельних технологій. Більшість (понад 57 відсотків) бачать себе послідовниками або навіть за кривою. (Джерело: KPMG)

Джерело: KPMG

 • Близько 12 відсотків будівельних підприємств “лише почали” використовувати автоматизацію процесів робототехніки або цифрової робочої сили, тоді як 4 відсотки вже їх впровадили або зараз реалізують їх у всіх проектах. (Джерело: KPMG)
 • Будівництво IoT має потенціал значно зменшити різні аварії, включаючи аварійні випадки, використовуючи технологію RFID для надання попереджень про близькість. (Джерело: Канан, Ельхассан, & Бенсалем, 2017)
 • Інші сфери, де IoT просувається до будівництва, включають носіння для моніторингу частоти серцевих скорочень та температури, затвердіння бетону, датчики для контролю витрат палива та зносу транспортних засобів, RFID для управління запасами та GPS для відстеження місця розташування обладнання та персоналу. (Джерело: Tech Bullion)
 • Промисловий IoT складає 17 відсотків усіх глобальних проектів IoT. (Джерело: IoT Analytics)

Статистика IoT сільського господарства

IoT дозрів для зростання в аграрному секторі, який дійсно вже швидко приймає рішення IoT, де це можливо. Сільське господарство завжди швидко застосовувало нові технології, які роблять кожен аспект галузі більш швидким та ефективним, оскільки норма прибутку як для великих, так і для малих господарств може бути низькою та керуватися часом непередбачуваними ринками.

Прогнозується, що ринок “Розумного сільського господарства” або “Розумне землеробство” коштуватиме 13,5 мільярда доларів до 2023 року або 23 мільярди доларів до 2022 року (залежно від джерела), оскільки фермери у всьому світі прагнуть використовувати RFID, GPS, безпілотники, датчики та інше, щоб зібрати діючі даних та автоматизувати кожну частину процесу.

 • Точне землеробство – форма сільського господарства, яка використовує технологію для того, щоб зробити кожен аспект сільськогосподарського процесу максимально спрощеним та ефективним – до 2025 року прогнозується на суму понад 43 мільярди доларів. (Джерело: Дослідження Grand View)
 • Апаратні рішення, такі як датчики, були найбільшою частиною ринку смарт-сільського господарства в 2017 році, і складали понад 72 відсотки ринку. (Джерело: Дослідження BIS)
 • За даними USDA, системи наведення (наприклад, GPS) мали найвищий рівень прийняття в сільському господарстві, і зараз вони використовують близько 50 відсотків або більше посаджених культурних гектарів. (Джерело: USDA)
 • Фермери також використовують GPS для картографування ґрунтів та технологій із змінною швидкістю (які дозволяють фермерам змінювати врожаї врожаїв залежно від умов вирощування) зі швидкістю близько 25 відсотків на посівний гектар. (Джерело: USDA)
 • Більшість GPS-грунтових карт використовуються на арахісі, при цьому понад 25 відсотків арахісу садять і вирощують за допомогою цієї технології. (Джерело: USDA)

Джерело: USDA

 • Близько 35 відсотків більше висадженої кукурудзи в США контролюється за допомогою технології картографування врожаю, яка використовує GPS для картографування врожаю та рівня вологості. (Джерело: USDA)
 • Автоматизовані системи наведення та керування надзвичайно популярні для багатьох висаджених культур, де майже відсотки висаджених ясен пшениці та понад 50 відсотків гектарів рису висаджують, удобрюють та збирають у США за допомогою цієї технології. (Джерело: USDA)
 • За даними IoT Analytics, Smart Agriculture складає лише 4 відсотки всіх глобальних проектів IoT, причому майже 40 відсотків цих Smart Ag. проекти, що відбуваються в межах Америки. (Джерело: IoT Analytics)
 • Станом на 2016 рік майже 40 відсотків сільських господарств у США бракувало широкосмугового підключення до Інтернету, що робить більшість рішень IoT для ведення сільського господарства важкими у виконанні. (Джерело: Viasat)

Розвиток ІО

IoT бере розробників, і багато організацій зараз впроваджують розробку IoT, як вдома, так і використовуючи спеціалізовані компанії з розробки програмного забезпечення. Один з найбільших акцентів у розробці IoT – це безпека, оскільки розробники прагнуть не лише впроваджувати більш сильні заходи безпеки в IoT, але і збільшувати рішення IoT для цілей безпеки..

 • В даний час понад 60 відсотків організацій використовують IoT, лише 9 відсотків, які взагалі не мають впровадження IoT. (Джерело: Фонд затемнення)
 • Розробники IoT передусім переймаються безпекою (31 відсоток), тоді як зв’язок (21 відсоток) та збір даних та аналітика (19 відсотків) займають наступні два місця. (Джерело: Фонд затемнення)
 • Більшість розробників IoT працюють над розробкою платформ IoT (34 відсотки), тоді як домашня автоматизація (27 відсотків) та промислова автоматизація є основними напрямками діяльності. (Джерело: Фонд затемнення)
 • Розвиток в освіті IoT є все більш цікавою сферою, оскільки шкільні системи прагнуть впровадити IoT як частину навчального процесу. (Джерело: Фонд затемнення)
 • За винятком Linux, два найкращі ландшафти операційної системи IoT включають Windows та FreeRTOS. (Джерело: Фонд затемнення)
 • Що стосується пристроїв, то в найпопулярніших операційних системах IoT входять FreeRTOS, Contiki / Contiki-NG, MBed OS, RIOT OS та QNX. (Джерело: Фонд затемнення)
 • Linux на сьогодні є найбільшою операційною системою Edge / Gateway для IoT, що включає 76 відсотків усіх шлюзів та крайових вузлів. (Джерело: Фонд затемнення)
 • Веб-сервіси Amazon (AWS) домінують на ринку IoT, 34% розробників IoT використовують AWS. Ще 23 відсотки використовують Microsoft Azure, тоді як 20 відсотків використовують Google Cloud Platform (GCP). (Джерело: Фонд затемнення)

Джерело: Eclipse Foundation, Inc.

 • Для програмістів в IoT C є популярною мовою для обмежених пристроїв, тоді як Java є найпопулярнішою для шлюзових та крайових вузлів, а також хмарних додатків IoT. (Джерело: Фонд затемнення)
 • Більшість розробників IoT використовують IDE Eclipse Desktop (46 відсотків), тоді як 32 відсотки використовують код Visual Studio. Ще 26 відсотків використовують Notepad ++. (Джерело: Фонд затемнення)
 • У трійці перших протоколів підключення, якими користуються пристрої IoT, входять TCP (54 відсотки), Wifi (48 відсотків) та Ethernet (41 відсоток). (Джерело: Фонд затемнення)

Можливо, вам також сподобаються постачальники послуг Інтернету Як очистити файли cookie у постачальників Chrome, Firefox, Edge, Safari або OperaInternetЯк зробити власні розширення Wi-Fi, які дійсно працюють. Інтернет-провайдери10 поради щодо покращення діапазону та сили вашої бездротової мережі це безпечно?

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map