Що таке шахрайство з поглинанням облікових записів (із прикладами) та як це визначити

Що таке шахрайство з придбанням рахунку

Шахрайство з захопленням облікових записів (АТО) передбачає злочин, який отримує несанкціонований доступ до облікового запису користувача та використовує його для певного виду. Зважаючи на велику кількість облікових записів людей в Інтернеті, збільшення таких видів діяльності, як інтернет-магазини та банківська діяльність, і безплатних платіжних систем, що існують у багатьох підприємств, навколишнє середовище стикається з можливістю для злочинців, які хочуть заробити гроші. В одному звіті було вказано, що шахрайство з придбанням облікового запису є відповідальним за збитки в 5,1 мільярда доларів лише за 2017 рік.

Тоді як шахрайство в АТО може бути дорогі як для бізнесу, так і для приватних осіб, є способи запобігти цьому. Наприклад, підприємства можуть вживати заходів для виявлення незвичної активності та попередження клієнтів про зміни рахунку. Клієнти можуть дотримуватися кращих практик, таких як використання надійних паролів та включення двофакторної автентифікації, де це можливо.

У цій публікації ми описуємо, що таке шахрайство щодо поглинання облікового запису, включаючи приклади, як його виявити, та кроки, щоб запобігти тому, що трапляється з вами чи вашими клієнтами..

Що таке шахрайство з придбанням рахунку?

Шахрайство щодо поглинання рахунків може стосуватися будь-якого типу онлайн-рахунків, включаючи електронну комерцію, соціальні медіа та рахунки в мережі Інтернет. Зазвичай націлені рахунки – це ті, з яких злочинець може вкрасти гроші. Наприклад, хакер може отримати виграш доступ до онлайн-банківського рахунку і надсилати кошти на власний рахунок. Шахрай може взяти на себе рахунок у соціальних мережах і винайти причину вимагати гроші у сім’ї та друзів потерпілого.

Сайти електронної комерції особливо зручні для злочинців. Системи оплати без фрикцій, де зберігається вся платіжна інформація, можуть зробити клієнтів зручнішими для здійснення покупок, а також зробити це дуже простим для злочинців, щоб заскочити туди і поласувати собою. Якщо хакер виявить інформацію про вхід, він може просто зайти, змінити адресу доставки та почати робити покупки.

Шахрайство з поглинанням облікового запису Amazon.

І підприємства, і клієнти закінчують втрати внаслідок шахрайства з прийомом облікових записів. Підприємства втрачають гроші для повернення запитів і пошкоджують репутацію. Клієнти, як правило, переживають грошові втрати, але можуть також втратити час, витрачений на намагання вирішити проблеми, і навіть можуть зазнати пошкоджених стосунків з іншими, наприклад, у випадку, якщо облікові записи в соціальних мережах перехоплені. У 2017 році шахрайство в АТО передбачало середній час вирішення 16 годин і середню вартість 290 доларів з кишені.

Шахрайство із захопленням облікових записів іноді називають формою крадіжки особи, оскільки злочинець фактично представляє себе жертвою під час входу в обліковий запис. Однак інші стверджують, що два є окремими. Під час викупу облікового запису шахрай використовує наявний обліковий запис, тоді як при крадіжці особи вони відкриють новий рахунок, представляючи себе жертвою..

Як злочинці отримують повноваження в першу чергу?

Кіберзлочинці можуть отримати інформацію, необхідну для отримання вашого облікового запису різними способами. Ось кілька найпоширеніших:

Порушення даних

Один загальний сценарій – це порушення даних, в якому просочується список імен користувачів (і потенційно супроводжуючих паролів). Ці списки продаються на чорному ринку, тобто будь-яка кількість злочинців може одночасно ними користуватися.

Якщо ім’я користувача та пароль для одного облікового запису відомі, хакери можуть використовувати автоматизовані системи для випробування тієї ж комбінації у списку популярних онлайн-платформ. Це називається набиттям облікових даних, і тому так важливо використовувати інший пароль для кожного облікового запису.

Якщо для певної платформи відомо лише ім’я користувача або електронна адреса, злочинець може використати грубу силу чи подібну атаку, щоб спробувати відгадати пароль.

Детальніше: Найбільші порушення даних в історії

Фішинг-атаки

Ще один поширений метод отримання облікових даних – це фішинг-атака. Ці напади можуть статися електронною поштою, по телефону або за допомогою текстового повідомлення, але суть полягає в тому, що шахрай намагається змусити вас передати свою інформацію для входу..

Наприклад, фішинг-лист може представляти собою повідомлення підтримки клієнта, яке переконує вас натиснути посилання на фішинг-сайт (підроблений веб-сайт, призначений для фішингу для отримання інформації). Тут вам буде запропоновано ввести свою реєстраційну інформацію, яку потім викрадають злочинці.

Телефонні афери

Хоча деякі телефонні афери спрямовані на фішинг для отримання інформації, деякі абоненти безпосередньо спробують зайняти ваш обліковий запис, поки ви телефонуєте. Прикладом афери щодо поглинання облікового запису, ініційованої по телефону, є ітерація схеми технічної підтримки.

Наприклад, злочинець виступає як представник Microsoft і переконує вас у тому, що на вашому комп’ютері є вірус і його потрібно виправити. ви передайте віддалений доступ до свого пристрою, і злочинець може отримати доступ до будь-яких облікових записів, у яких зберігаються облікові дані. Вони можуть вважати “тестування” облікових записів і отримувати доступ до них просто на виду, або вони можуть використовувати віддалений доступ для встановлення шпигунських програм (докладніше про це нижче).

Потерпілий не завжди націлений на телефонну аферу, а натомість багато злочинців націлюють на представників служб підтримки клієнтів. Наприклад, представники служби обслуговування клієнтів для банків або бездротових операторів можуть надавати шахраям достатньо інформації, щоб переконати чергового представника, щоб дозволити їм контролювати рахунок.

Дивись також: Статистика телефонних афери

Відновлення рахунку

У цьому випадку поглинання облікового запису призводить до більшої кількості передач облікових записів і включає зловмисника, який вже має доступ до вашої електронної пошти чи телефону. Оскільки більшість платформ перевіряють статус власників облікових записів за допомогою електронної пошти або номера телефону (часто даючи вам можливість), зловмиснику потрібно скинути ваш пароль на інших платформах – це доступ до одного з цих облікових записів. Це також працює в обхід двофакторної аутентифікації, якщо код надсилається на електронну адресу або через SMS.

Шпигунські програми

Конкретні типи зловмисного програмного забезпечення, завантаженого на ваш пристрій із шкідливих посилань електронної пошти чи вкладених файлів або зловживань, можуть викрити ваші облікові дані. Деякі шпигунські програми регулярно знімають комп’ютерні сеанси, в той час як брелоки фіксують кожне натискання клавіш, викриваючи ваші імена користувачів та паролі.

Пов’язані: Кращі безкоштовні інструменти для видалення шпигунських програм

Викрадені документи або знежирені номери

Номери рахунків часто є номером картки, наприклад, ім’я користувача вашого інтернет-банкінгу може бути номером картки вашого клієнта. Це можна дізнатись з банківської виписки, знайденої у смітнику, вкраденому гаманці, або за допомогою знежирення. Останнє – це там, де маленькі машини читають номер картки в банкоматі або в точці придбання, наприклад, бензонасос. Як тільки номер рахунку буде відомий, про пароль можна вгадати, використовуючи грубу силу атаки.

Зламувати незахищений wifi

Багато людей не думають нічого про вхід у безкоштовний wifi, перебуваючи в кафе, торговому центрі, готелі чи аеропорту. Але ці мережі часто не захищені і представляють прекрасну можливість для хакерів викрасти вашу інформацію. Поширена атака на ці мережі – це атака “посередник”, в якій хакер перехоплює вміст вашого інтернет-трафіку.

Це може викрити будь-яку інформацію, яку ви надсилаєте, включаючи облікові дані для різних платформ та платіжну інформацію на сайтах електронної комерції. Віртуальна приватна мережа (VPN) може допомогти захистити ваші з’єднання Wi-Fi, шифруючи веб-трафік.

Що намагаються зробити зловмисники?

У винуватців шахрайства щодо поглинання рахунків є багато і різноманітних мотивів. Точна причина бажання взяти даний обліковий запис буде залежати від типу рахунку. У шахраїв може бути будь-яка кількість причин, які хочуть перейняти, скажімо, соціальну мережу або електронну комерцію.

Ось декілька речей, до яких злочинці можуть отримати, коли вони отримають доступ:

 • Шахрайство з кредитними картками: Зловмисники можуть скористатися реквізитами вашої кредитної картки для використання в шахрайстві з кредитною карткою. Хоча це звичайно для веб-сайтів електронної комерції, це можливо також для багатьох інших облікових записів, де зберігаються дані вашої кредитної картки, наприклад, медіа-послуги з підписки або компанії, що сплачують послуги.
 • Шахрайство з торговим рахунком: Звичайний із сайтами електронної комерції та формою шахрайства з кредитними картками, злочинець просто замовляє товари через ваш рахунок та змінює адресу доставки.
 • Шахрайство на банківському рахунку: Маючи доступ до вашого банківського рахунку, зловмисник може перерахувати кошти на інший рахунок, серед іншого.
 • Шахрайство з лояльністю: Це передбачає використання або передачу балів із сайтів про лояльність чи винагороду. Як повідомляється, одна з основних причин шахрайства з лояльністю полягає в тому, що люди не слідкують за своїми рахунками на лояльність настільки, наскільки вони б виписували свої банківські або кредитні картки. Тобто, точки не сприймаються клієнтами як гроші, а є злочинцями.
 • Перепродайте облікові дані: Комбінації імен користувача та пароля можуть бути розміщені для продажу на чорному ринку.
 • Наповнювальні дані: Саме тут використовується спарювання імені користувача та пароля для однієї платформи для спроби доступу до облікових записів інших популярних платформ. Це можна зробити за допомогою автоматизованої системи.
 • Дані про врожай: Злочинець може шукати більше інформації про потерпілого, включаючи номер соціального страхування, адресу, номер телефону та інформацію про кредитні картки для використання в інших шахрайствах, таких як крадіжка особи. Приймаючи електронну пошту чи акаунти соціальних медіа, вони можуть читати приватні повідомлення, дізнаватися про стосунки з різними особами та багато іншого.
 • Беріть кредити: Доступ до фінансових рахунків можна використовувати для отримання позик і навіть іпотеки на ваше ім’я. (Це технічно нове шахрайство з обліковим записом або крадіжка особи, але часто трапляється внаслідок шахрайства з придбанням облікового запису).
 • Грошові запити: Забравши ваш обліковий запис у соціальних мережах, зловмисник може поставити себе за вас і робити запити до родини та друзів, наприклад, на гроші.
 • Вимагання: Злочинці можуть утримувати ваш заручник в заручниках і вимагати від вас грошей, товарів або послуг в обмін на його повернення.

Щойно злочинець має доступ до облікового запису, вони зазвичай дуже швидко намагаються заблокувати реального користувача, змінивши пароль, електронну пошту відновлення, налаштування двофакторної автентифікації та питання безпеки та вихід із інших пристроїв. Тоді єдиний спосіб повернути свій рахунок – це зв’язатися з бізнесом. На той час, коли ви звернетесь до представника служби обслуговування клієнтів, швидше за все, злочинець уже зробив те, що вони прийшли.

Приклади шахрайства щодо придбання рахунків

Тепер, коли ми знаємо, що можуть намагатися зробити зловмисники, давайте подивимося на кілька прикладів того, як працює шахрайство з придбанням облікових записів.

Хмарні поглинання облікового запису електронної пошти

Звіт Proofpoint у березні 2019 року висвітлює зростаючу проблему спроб поглинання облікових записів хмарної пошти. Дослідження вивчало хмарні акаунти Office 365 та G Suite протягом шести місяців, контролюючи понад 100 000 несанкціонованих входів. Він виявив, що більше двох відсотків активних облікових записів користувачів нападали нападників, а з кожних 10000 атакованих облікових записів користувачів 15 успішно були зламані хакерами.

Шахрайство з поглинанням облікового запису GSuite.

Більшість цих атак відбувалися в Нігерії чи Китаї, основною метою яких було націлювання на бізнес шляхом запуску внутрішніх чи зовнішніх фішинг-атак із надійних облікових записів. Якщо користувач має необхідний доступ, тим не менше, можна перейти на рахунок для переміщення грошей або даних.

Поглинання банківського рахунку

У 2018 році у звіті BBC було описано, як жінка втратила понад 4000 фунтів, коли її було взято на облік в Королівському банку Шотландії. У цьому випадку злочинець не використовував Інтернет-банкінг для доступу до акаунта, а скоріше використовував трохи чарівності та кмітливості (він же соціальний інжиніринг), щоб переконати одного з представників служби обслуговування клієнтів банку схвалити шахрайський переказ у розмірі 4318 фунтів стерлінгів..

У цьому випадку шахраї змогли перехитрити банк на пару рівнів, але шахрайство все-таки слід було б виявити. Після того, як винуватець зателефонував внести зміни до рахунку, банк зателефонував потерпілій на її стаціонарний номер як стандартну обережність. The кмітливий злочинець вже відхилив число до власного мобільного телефону. Під час дзвінка шахрай просив дві передачі на інші рахунки. Перше було дозволено, але друге було заборонено через неправильно відповіді на питання безпеки. Однак банк не згадав про перше, і жертва втратила гроші.

Врешті-решт, банк визнав помилку та повернув суму, але випробування витратили багато часу як для банку, так і для потерпілого. Різні форми шахрайства щодо поглинання банківських рахунків є дуже поширеними. У минулому році у Великобританії було зареєстровано понад 100 000 випадків шахрайства щодо поглинання банківських рахунків.

Поглинання облікового запису Facebook

У звіті за 2017 рік детально описуються прийоми облікового запису Facebook лікаря швидкої допомоги та власника спортзалу, але це лише декілька таких прикладів. У цих конкретних випадках підозрюється, що люди, які взяли обліковий запис, просто не змогли відкрити свій власний рахунок, можливо, через їх місцезнаходження або були заблоковані. Іншими причинами захоплень можуть бути вимагання сім’ї та друзів, збирання інформації або поширення мови ненависті під іменем жертви.

Популярність Facebook робить її масовою ціллю для кіберзлочинців. Більше того, незважаючи на те, що у Facebook застосовуються методи звітування, жертвам часто дуже важко змусити Facebook реагувати на звіти про поглинання облікових записів, тобто злочинці можуть користуватися обліковими записами тривалий час.

Шахрайство з поглинанням облікового запису Facebook.

Плюс до цього, у Facebook було відновлено безпечне резюме, і протягом багатьох років було зафіксовано багато порушень. У вересні 2018 року помилка у коді Facebook наразила на небезпеку 50 мільйонів облікових записів користувачів, дозволивши хакерам викрасти доступ до жетонів доступу. Ці маркери дозволяють користувачам входити в систему і можуть дозволити хакерам пробиватися до облікових записів. У квітні 2019 року 22 000 адрес електронної пошти та паролів були доступні для публічного перегляду.

Поглинання облікового запису Facebook – це така велика проблема, що Facebook збільшив свої «помилки» для вразливості облікового запису в 2018 році. Дослідники можуть заробити до 40 000 доларів за пошук вразливостей, які можуть призвести до повного поглинання облікового запису..

Награда шахрайства щодо поглинання облікового запису Facebook.

Навіть генеральний директор Facebook не застрахований від поглинання; У Марка Цукерберга кілька разів було здійснено кілька облікових записів у соціальних мережах, зловмисники просто бажали довести свою точку.

Поглинання облікового запису в Instagram

Facebook – не єдиний націлений на соціальні мережі. У звіті за 2018 рік висвітлено проблему з захопленнями облікових записів Instagram із атаками, які походять з Росії. Ця широкомасштабна кампанія бачила деталі, пов’язані з обліковими записами, зміненими хакерами. Наприклад, імена, зображення профілю та адреси електронної пошти були змінені. Також паролі були змінені таким чином, що користувачі були повністю заблоковані зі своїх облікових записів.

Проблема полягає в тому, що як тільки адреса електронної пошти буде змінена, звичайні методи відновлення Instagram (які використовують електронну пошту) більше не працюють. Як і у Facebook, у користувачів виникли проблеми з отриманням Instagram для вирішення проблем, а в багатьох випадках просто відмовилися. Це залишає злочинця робити те, що вони хочуть з рахунком. У цьому випадку однією підозрюваною причиною викрадення було використання облікових записів як частини спам-бота, наприклад, для просування вмісту для дорослих.

Зміна адреси PayPal

Цей приклад – інцидент, який я нещодавно пережив. Я зареєстрований на веб-сайті Have I Been Pwned, який повідомляє мене у випадку, якщо мій електронний лист пов’язаний із відомим порушенням даних. Пару місяців тому мені надійшло повідомлення про те, що мій лист був причетний до недавнього порушення. Однак я не вважав, що це стосується старої адреси електронної пошти з жодними важливими обліковими записами.

Через кілька днів мені надійшло повідомлення від PayPal щодо старого облікового запису, яким я більше не користуюся:

Електронна пошта щодо шахрайства щодо поглинання рахунку PayPal

Хтось встиг зайти і додати адресу, хоча обліковий запис був заблокований давно. PayPal зазвичай настільки суворо ставиться до змін, що навіть у мене виникнуть проблеми із внесенням змін до цього облікового запису. Справа в тому, що шахрай може так легко внести поправку найменш нервує. Імовірно, злочинець планував придбати товари через рахунок і доставити їх за новою адресою.

Зауважте, що це було у вихідні дні, тому я не читав електронний лист приблизно через 24 години після того, як він потрапив у папку “Вхідні”. На щастя, не було поточного способу оплати, пов’язаного з рахунком, але якби він був активним, зловмисники могли завдати чимало шкоди, перш ніж я помітив, що відбувається. Потрібно сказати, що я повідомив PayPal і негайно закрив рахунок, щоб запобігти подальшому зловживанню.

Прийняття номера телефону

Цей вид шахрайства з придбанням облікового запису набуває все більшої популярності, і це, мабуть, одне з найбільш напружуючих. Часто його називають заміною SIM-карти, злочинець переймає чийсь номер телефону, переносячи його на інший бездротовий оператор.

Зазвичай цей процес здійснюється за допомогою низки дзвінків до представників служби обслуговування клієнтів існуючого бездротового оператора зв’язку жертви. Використовуючи соціальну інженерію, злочинець може отримати достатньо інформації, щоб переконати представника при наступному дзвінку, що він або вона є реальним власником рахунку.

Кілька речей роблять цей тип нападу особливо страшним. По-перше, жертва не усвідомлює, що їхній рахунок порушено до тих пір, поки вони не втратять сигнал на своєму телефоні, і в цей момент хакер вже приймає інші акаунти.

Це інша страшна частина. Керуючи номером телефону, зловмисник може отримати доступ до облікових записів, пов’язаних із цим номером, зокрема електронної пошти, соціальних медіа, банківських та інвестиційних рахунків. Якщо використовується двофакторна аутентифікація, її часто можна обійти і за допомогою номера телефону.

Як повідомляється, одна жертва обміну SIM-карткою втратила мільйони жетонів криптовалюти хакерам у січні 2018 року та подала до суду на AT&T на $ 224 млн.

Як запобігти і виявити шахрайство з фальсифікацією облікових записів

І підприємствам, і замовникам потрібно спільно працювати в боротьбі з фальсифікаціями фальсифікацій. У цьому розділі ми пояснимо, як виявити та запобігти шахрайству з фальсифікацією клієнтів та підприємств.

Клієнти

З точки зору клієнта, звичайно, в ідеалі ви хочете проявляти активність і запобігати в першу чергу шахрайства з придбанням облікового запису. Ось кілька порад щодо профілактики:

 • Ніколи не використовуйте один і той же пароль для кількох облікових записів.
 • Використовуйте менеджер паролів, такий як LastPass, для створення, зберігання та автозаповнення надійних паролів.
 • Підпишіться на веб-сайт Have I Been Pwned, щоб отримувати сповіщення про порушення.
 • Не натискайте посилання з підозрілих електронних листів, оскільки це може призвести до фішинг-сайтів або завантаження зловмисних програм.
 • Слідкуйте за ознаками фішинг-електронного листа (наприклад, неправильно написаною назвою компанії та поганою граматикою) та фішинг-сайтів (включаючи відсутність контактної інформації або сторінки про інформацію).
 • Використовуйте двоетапну перевірку (2SV) або двофакторну автентифікацію (2FA), де це можливо. Для цього доступні сторонні додатки, такі як Google Authenticator та Authy.
 • Купуйте лише на авторитетних сайтах і не зберігайте інформацію про кредитні картки, якщо зможете їх уникнути.
 • Використовуйте VPN, особливо при підключенні до загальнодоступного Wi-Fi.
 • Розмістіть попередження про заморожування безпеки або шахрайство у своєму кредитному звіті з усіма трьома національними кредитними бюро (якщо ви перебуваєте у США). Хоча це не заважає людям користуватися наявними обліковими записами, вони можуть зупиняти їх використовувати вашу інформацію для відкриття нових облікових записів.
 • Будьте уважні до того, чим поділитесь у соціальних мережах. Якщо люди знають, якими компаніями ви користуєтесь та де їсте та подорожуєте, вони матимуть більше удачі створити профіль та дізнатись, на які облікові записи слід націлювати свої дані.

Якщо ви будете виконувати ці кроки, ви будете добре рухатися, щоб уникнути того, щоб ваші облікові записи були захоплені шкідливими акторами. Коли говориться, ніхто ніколи не є справді безпечним. Зрештою, ви не контролюєте, як компанія обробляє ваші дані, і порушення може призвести до неприємностей.

Таким чином, вам потрібно стежити за розумом і слідкувати за можливими сценаріями поглинання облікових записів. Один з найбільш очевидних способів – стежити за електронними листами або текстовими повідомленнями щодо будь-яких змін у вашому обліковому записі.

Електронна пошта про зміну пароля Gmail.

Більшість платформ сповіщають вас про зміни за замовчуванням, але ви можете перевірити відповідні налаштування, якщо ви не впевнені. Слово попередження, хоча: багато фішинг-схем передбачають підроблені електронні листи, пов’язані з активністю рахунку, тому проведіть кілька перевірок, перш ніж натиснути будь-які посилання на електронну пошту.

Також пам’ятайте, що хтось може змінити електронну пошту в обліковому записі, щоб ви не отримували сповіщення. Тільки з цієї причини рекомендується регулярно перевіряти всі важливі рахунки, особливо ті, що мають фінансові установи.

У вас багато старих рахунків? Коли ви більше не використовуєте обліковий запис, завжди повертайтеся та деактивуйте або видаляйте його, щоб не було шансів, що хтось інший візьме його, колись його давно забули.

Бізнес

Шахрайство щодо придбання рахунків може бути серйозно дорогим для бізнесу. Коли клієнти дізнаються, що вони стали жертвою шахрайства щодо поглинання облікового запису, і їхню кредитну карту використовували для здійснення покупок, вони часто можуть надіслати запит на відшкодування. Бізнес тоді доведеться повернути гроші, не отримуючи товар бакк. Бізнес також повинен передати запит на повернення платежу компанії, що переробляє платежі, і багато запитів можуть призвести до збільшення плати. У перспективі це може коштувати компаніям мільйонів доларів.

Окрім фінансового впливу, коли поглинання облікового запису можна віднести до недоліків у кібербезпеці, це може поставити величезну щілину в репутацію компанії. Споживачі стають все більш захищеними до безпеки та переглядають підприємства, які мають спину, коли йдеться про збереження своїх облікових записів та інформації..

Найкращі інтереси кожної організації залишаються в курсі справ. Хоча для бізнесу потрібно вживати заходів для виявлення шахрайства, є деякі речі, які можна зробити, щоб у першу чергу запобігти шахрайству..

Ключовим заходом у запобіганні шахрайствах є наявність відповідних протоколів безпеки, як внутрішні, так і споживчі. Дотримуючись найкращих практик кібербезпеки та захисту даних та встановлення відповідних інструментів, ви можете переконатися, що ви не є причиною порушення даних.

Стосовно споживачів важливо мати достатню кількість протоколів, включаючи методи сповіщення у разі будь-яких змін, внесених до облікового запису. Ви також можете здійснити двоетапну перевірку та заохотити або навіть вимагати, щоб користувачі цим скористалися.

Що стосується виявлення, є кілька чітких червоних прапорів, які сигналізують про спроби поглинання облікового запису. Зауважте, що доступні інструменти, які допомагають виявити деякі з цих речей, але добре їх знати, у будь-якому випадку. Ось на що слід звернути увагу:

 • Незвичайна кількість запитів на повернення платежів (клієнти, які оскаржують витрати на їх кредитній картці)
 • Сотні спроб входу на один рахунок
 • Масові запити на скидання пароля
 • Ненормальна поведінка клієнтів, наприклад, більші покупки, ніж звичайні або часті входи
 • Одноразові зміни в обліковому записі, наприклад, адреса, пароль та пристрій
 • Перерахування великої кількості балів

Існує безліч інструментів, які допомагають підприємствам виявляти та запобігати шахрайству. Насправді галузь виявлення шахрайських обманів набуває стрімкого зростання та має зрости на 18 відсотків у 2019 році. До найкращих компаній належать Zero FOX, Kount, Nadat Security та Experian. Програмне забезпечення використовує великий аналіз даних у поєднанні зі статистичними та обчислювальними методами для забезпечення швидкого та точного виявлення.

Дивись також: Статистика кібербезпеки

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me