Який найкращий блокатор спливаючих вікон? Ми ставимо 12 на тест

спливаюче оголошення
Усі ненавидять спливаючу рекламу, перетворюючи блокатори спливаючих вікон у додаток для користувачів Інтернету. Хоча більшість веб-сайтів зараз використовують інші форми реклами, ви все ще знайдете спливні вікна більшості куточків Інтернету. У деяких випадках веб-сайти, заражені зловмисним програмним забезпеченням, розміщують спливаючі оголошення без відома їх власників. І в найгірших випадках ці випадкові спливаючі вікна можуть бути не результатом поганого планування реклами, а частиною шкідливого рекламного рекламу, що нерестить спливаючу рекламу на вашій машині..

Покінчити зі спливом пекла може бути цілком задоволенням – і напрочуд просто. Існує ряд блокаторів спливаючих і рекламних програм, які дозволять переконатися, що ваш веб-перегляд є максимально безпроблемним (і менш дратівливим). Ви знайдете різні блокатори спливаючих вікон, доступні для кожного веб-браузера, безліч яких охоплює всі веб-браузери.

Найкращі блокатори оголошень для спливаючих вікон на 2019 рік

На основі нашого багатоточкового тестування програмного забезпечення наступні 12 безкоштовних блокаторів спливаючих вікон забезпечують найкращі результати для споживачів:

 1. Гугл хром
 2. Microsoft Edge
 3. Internet Explorer
 4. Firefox
 5. Опера
 6. AdBlock (Chrome, Opera, Edge)
 7. AdBlock Plus (Chrome, Safari, Opera, Firefox, Internet Explorer)
 8. Позиція конфіденційності (Chrome)
 9. Adfender (Chrome, Firefox, Edge, Internet Explorer, Opera; Тільки ОС Windows)
 10. Розумний блокувальник спливаючих вікон (Internet Explorer; Тільки ОС Windows)
 11. Ad Muncher (Internet Explorer, Firefox, Opera, Google Chrome; Тільки ОС Windows)
 12. uBlock (Chrome, Safari, Firefox)

Деякі з цих блокаторів спливаючих вікон також блокуватимуть звичайні оголошення на сторінці. Багато хто з них вбудований у веб-браузер, який ви вже використовуєте, і їх потрібно просто ввімкнути або налаштувати для належної роботи. Розглянемо детальніше ці варіанти.

Наш кращий блокувальник спливаючих вікон: Opera
Веб-браузер Opera

Ми поставили кілька тестів блокаторів спливаючих і рекламних програм. Провівши тестування, ми виявили, що вбудовані блокатори спливаючих вікон у найпопулярніших веб-браузерах робили найкращу роботу при блокуванні спливаючих вікон. Більшість не включає функції блокування реклами. Однак якщо ви хочете вбудований блокнот спливаючих вікон та рекламних оголошень, перейдіть за допомогою веб-браузера Opera. Веб-переглядач швидкий, працює з меншими ресурсами, ніж у Chrome, і має вбудований VPN, що ми, звичайно, підтримуємо в Comparitech.

Важливість блокування спливаючих вікон

Спливаюче вікно та блокування оголошень важливіше, ніж просто позбавлення від сильно узгодженого роздратування такої реклами. Рекламні матеріали всіх видів можуть становити загрозу безпеці.

Якщо у вас з’являється багато небажаних спливаючих вікон, це може означати, що у вашій системі встановлено рекламне програмне забезпечення, тип зловмисного програмного забезпечення. Ви можете позбутися цього досить легко. Наш посібник із видалення зловмисного та рекламного ПЗ на комп’ютерах Windows повинен допомогти вам очистити систему.

Звичайна реклама на багатьох незахищених веб-сайтах також може бути небезпекою для вірусу. Хакери можуть використовувати рекламу для поширення зловмисного програмного забезпечення на вашу систему. Це не є нечуваним і не рідким, і це навіть трапилося з Yahoo в 2015 році, коли група хакерів захопила рекламу на багатьох головних сторінках Yahoo, намагаючись поширити зловмисне програмне забезпечення.

Вважайте блокувальник спливаючих вікон абсолютною необхідністю для вашої власної безпеки та вашого розуму.

Різниця між блокуванням спливаючих вікон та блокуванням реклами

Будьте обережні, розглядаючи «блокування спливаючих вікон» та «блокування реклами» те саме. Вони часто використовуються взаємозамінно, але багато сайтів відчувають болісну щіпку рекламодавців.

Блокатори спливаючих вікон заблокують веб-сайти від надсилання будь-якої форми спливаючих вікон, або зупинятимуть появу спливаючих вікон. Це може бути все, що завантажує спливаюче вікно, а не лише реклама. Деякі веб-сайти фактично використовують спливаючі вікна для законних цілей, наприклад, для входу в різні області веб-сайту або для здійснення платежів. У цих випадках ви можете додати в білий список деяких веб-сайтів, які ви часто використовуєте, які використовують спливаючі вікна поза рекламою, але для хороших цілей.

Однак блокатори оголошень блокують будь-яку рекламу на сторінці. Це стосується спливаючих вікон та реклами на сторінці. Оскільки реклами на сторінці – це хліб та масло більшості веб-сайтів, блокатори реклами закинули значну частину всієї економіки в Інтернеті в хвостик. Як говориться в Harvard Business Review:

«Дебати щодо блокування реклами стають все більш поляризованими. Ті, хто виступає проти блокування реклами, порівнюють її із піратським вмістом, аргументуючи це тим, що виставлення реклами – це ціна, яку читачі повинні платити за безкоштовний вміст. Іншу сторону дебатів підтримують компанії, які створюють програмне забезпечення для блокування реклами, а також активісти конфіденційності в Інтернеті. Вони критикують вплив реклами на досвід користувачів, але їх найбільша стурбованість пов’язана з поведінковим відстеженням, практикою, яку застосовують багато рекламних компаній для вивчення інтересів користувачів на основі їх веб-активності ».

Дійсно, блокатори реклами вкладають величезну щілину у безкоштовний веб-контент, що є найбільшим ненавмисним наслідком їх використання. Це призвело до появи більшості сайтів, що використовують партнерські посилання або реферали (що ми робимо тут у Comparitech при нагоді), щоб допомогти увімкнути поговорні світильники. Використовуючи блокатори оголошень, врахуйте, який вплив він може мати на веб-сайти, якими ви користуєтесь безкоштовно.

Ви можете розглянути білі списки деяких сайтів, які вам подобаються, знаєте і довіряєте, які використовують рекламу. Ці реклами все ще приносять дохід для цих веб-сайтів, навіть якщо ви не натискаєте на неї.

Поставлення блокаторів спливаючих вікон для випробування

Ми вирішили протестувати велику кількість блокаторів спливаючих вікон, доступних на відкритому ринку. Деякі були вбудованими блокаторами, які постачаються із популярними веб-браузерами. Інші – це окремі програми або розширення веб-браузера, які пропонують кілька додаткових переваг. Ми перевірили все наступне:

Вбудовані блокатори спливаючих вікон у таких браузерах:

 • Гугл хром
 • Microsoft Edge
 • Internet Explorer
 • Firefox
 • Опера
 • Netscape (жартує)

Сторонні програми та розширення:

 • AdBlock (Chrome, Opera, Edge)
 • AdBlock Plus (Chrome, Safari, Opera, Firefox, Internet Explorer)
 • Позиція конфіденційності (Chrome)
 • Adfender (Chrome, Firefox, Edge, Internet Explorer, Opera; Тільки ОС Windows)
 • Розумний блокувальник спливаючих вікон (Internet Explorer; Тільки ОС Windows)
 • Ad Muncher (Internet Explorer, Firefox, Opera, Google Chrome; Тільки ОС Windows)
 • uBlock (Chrome, Safari, Firefox)

Всі блокатори спливаючих вікон були протестовані двома різними методами. Першим був PopupTest.com. На веб-сайті представлено 17 окремих тестів для різних методів спливаючих вікон. Сюди входять 4 тести на хороші спливаючі вікна, які повинен бути ефективним блокатором спливаючих вікон ні блок. Ми виключили два тести, оскільки, схоже, ці дві сторінки не створювали жодних вибіркових спливаючих вікон.

Другий метод, який ми застосували, – це тест нативних рекламних оголошень на сторінках і всплывающих оголошеннях, створених на веб-сайтах http://animefushigi.co/latest-anime/ (6 оголошень на сторінці, 2 спливаючих вікон) та хорошому спливаючому вході від Bungie.net. 

Ми даємо бали за кожен блокувальник спливаючих вікон:

 • Оцінка PopupTest.com (із 100)
 • Оцінка на основі спливаючих вікон, заблокованих з animefushigi.co/latest-anime/ та дозволених з Bungie.net (-10 за те, що дозволяє спливаюче вікно, +10 блокує його; +10 за те, що дозволяє хороше спливаюче вікно, -10 для його блокування; +10 для блокування оголошення на сторінці)
 • Оцінка, заснована на додаткових функціях, таких як список дозволів, блокування оголошень на сторінці та відстеження фільтрування файлів cookie (10 балів за кожну додаткову функцію, без максимальної оцінки). 

Ці результати об’єднуються, щоб створити остаточну оцінку для кожного блокуючого спливаючого вікна / програми блокування реклами.

*Примітка: Вбудовані блокувальники спливаючих вікон в основному працюють лише на спливаючих вікнах, а не на сторінках. Максимальна оцінка для “рідних спливаючих вікон” становила 20, тоді як сторонні програми, призначені для блокування всіх форм реклами, мали максимальну оцінку 90.

Проаналізовані результати тесту

Можливо, ви помітили, що результати PopupTest.com були підозріло подібними для блокаторів веб-браузерів та сторонніх блокаторів. Під час тестування ми виявили, що вбудовані блокатори спливаючих вікон браузера, здається, блокують тестові спливаючі вікна, які ми включили, тоді як сторонні програми та розширення всі їх ігнорували..

Причина цього пов’язана із сумішшю того, як працюють спливаючі вікна та як працюють вбудовані та сторонні блокатори. по-різному. Ми вважаємо, що це тому, що сторонні рекламні блокатори в основному розроблені для того, щоб фактично блокувати рекламу через IP або фільтрування домену. Тим часом вбудовані блокувальники спливаючих вікон працюють, головним чином, закриваючи вікна без розбору.

Це пояснює, чому сторонні блокатори не змогли заблокувати зразки з PopupTest, тоді як вбудовані модулі так легко їх заблокували. Це зводиться до вмісту сторінки та використовуваного методу. Оскільки сторонні програми шукають вміст, якщо вони не виявлять зовнішні посилання на сторінці або у спливаючих вікнах, вони не заблокують їх. Тим часом, деякі спливаючі вікна не відкривають нові вікна з веб-браузера, але плавають реклами javascript, вбудовані в код сторінки. Оскільки вони фактично не створюють окремих сторінок, вбудований блокатор браузера не працює.

За винятком Opera, вбудованих блокаторів спливаючих вікон браузера просто немає розумний, в той час як сторонні блокатори розроблені для більш чіткого розгляду, хоча існують варіанти залежно від того, ви можете чи не можете налаштувати налаштування.

Вбудовані блокатори спливаючих вікон веб-браузера

Не всі блокуючі спливаючих вікон є окремими програмами. Деякі з них вбудовані прямо у веб-браузери, які більшість із нас уже використовують.

Гугл хром

символ хрому

Google Chrome працює аналогічно Firefox та Microsoft Edge. Він передав усі зразки PopupTest.com, які ми пробували, включаючи хороші спливаючі вікна. Не вдалося виконати тест нативної реклами від animefushigi.co/latest-anime/, не вдалося заблокувати спливаючі вікна, що з’явилися на сторінці (обидва приурочені). Усі оголошення, включаючи дратівливе спливаюче вікно внизу сторінки, продовжували відображатися. Він пройшов рідний тест на хороше спливаюче вікно з Bungie.net.

Ви можете додати винятки в блокувальник спливаючих вікон Google, щоб додати надійні URL-адреси. У браузер також входить блокувальник файлів cookie відстеження.

На основі всіх трьох тестів вбудований блокувальник спливаючих вікон Google є хорошим, але не винятковим. Не вдається блокувати реальну рекламу, хоча не заблокує блокування хороших.

Оцінка PopupTest.com: 100 * (найкращий можливий бал) *

Рідний показник спливаючих вікон: -10

Оцінка додаткових функцій: 20

Всього: 110

Firefox

Firefox логотип
Firefox має обмежений набір функцій у вбудованому блокуванні оголошень. Ви можете заблокувати спливаючі вікна та файли cookie для відстеження, за допомогою додаткової функції білих списків веб-сайтів за винятком. Firefox передав зразки PopupTest.com, включаючи хороші спливаючі вікна. Не вдалося заблокувати нерестові спливаючі вікна на анімефушігі, але дозволило хороше спливаюче вікно з Bungie.net.

Вбудований блокатор Firefox настільки ж корисний, як і в Google Chrome. Він не блокує спливаючі вікна, які ви хочете, але може не блокувати спливаючі вікна, які ви не хочете.

Оцінка PopupTest.com: 100 * (найкращий можливий бал) *

Рідний показник спливаючих вікон: -10

Оцінка додаткових функцій: 20

Всього: 110

Microsoft Internet Explorer
Internet Explorer

Хоча Microsoft зараз рекламує свій браузер Edge, він все ще включає IE в новіші операційні системи. Вбудований блокувальник спливаючих вікон IE надає більше можливостей, ніж всі інші веб-переглядачі, що дозволяє налаштувати силу блокування (від блокування лише з незахищених веб-сайтів до блокування всіх спливаючих вікон) та дозволяє додавати винятки.

Завдяки встановленому «високому» рівню блокування IE працював аналогічно іншим веб-браузерам, передаючи всі тестовані нами зразки PopupTest.com, у тому числі дозволяючи хорошим спливаючим вікнам відкриватися вгору. У animefushigi IE на півдорозі заблокував одне спливаюче оголошення (поле завантажено без вмісту) і не вдалося заблокувати інше спливаюче вікно. Це не блокувало візуючі оголошення на сторінці. На жаль, IE заблокував спливаюче вхід із Bungie.net, відмітка проти нього.

Загалом, вбудований блокатор IE більше спрямований на блокування речей, які ви насправді хочете завантажити, а не блокує фактичні спливаючі вікна..

Оцінка PopupTest.com: 100 * (найкращий можливий бал) *

Рідний показник спливаючих вікон: -25

Оцінка додаткових функцій: 20

Всього: 95

Microsoft Edge
2016-12-13 15_45_14-microsft edge - Пошук Google - Opera

Microsoft Edge виконаний аналогічно Google Chrome і Firefox на зразках PopupTest.com. Це заблокувало всі тести, які ми використовували на сайті, а також успішно дозволило отримати всі хороші спливаючі вікна. Це напрочуд заблокувало одну з двох спливаючих вікон, які породили анімефушигі, чого Chrome, IE та Firefox не змогли зробити. Точка проти цього сталася під час тестування спливаючих вікон на Bungie.net. Край дозволив відкрити вікно, але не вдалося завантажити вміст.

На жаль, ви не можете налаштувати налаштування блокуючого спливаючих вікон на Edge. Це включає неможливість додавати винятки для різних веб-сайтів або будь-яким чином регулювати силу блокатора. Хоча це працює незначно краще, ніж інші браузери при блокуванні спливаючих вікон, відсутність варіантів та блокування хороших спливаючих вікон не є повністю позитивним.

Оцінка PopupTest.com: 100 * (найкращий можливий бал) *

Рідний показник спливаючих вікон: -20

Оцінка додаткових функцій: 0

Всього: 80

Опера
Оглядач Opera

Веб-браузер Opera пропонує кілька функцій конфіденційності, окрім загального блокування спливаючих вікон. Він призначений для блокування оголошень на сторінці та включає вбудований VPN та блокувальник файлів cookie-трекера. Веб-переглядач пройшов усі використані нами зразки PopupTest.com, включаючи тест хорошого спливаючого вікна. Opera – єдиний вбудований блокатор оголошень, який фактично заблокував кожну рекламу на сторінці анімефусігі, включаючи спливаючі вікна, і єдиний, який викликав анімефушигі, щоб надіслати мене на їхню сторінку з блокуванням антиреклами.

Opera також дозволила хорошій програмі з Bungie.net завантажуватися прямо вгору. Окрім інших позитивних блоків, Opera по суті підірвала інші веб-браузери та навіть багато сторонніх блокаторів прямо з води з функціональністю. Особливо цікавим було те, що цей вбудований блокатор виявився більш дискримінаційним, ніж усі інші веб-переглядачі в нашому списку, здатні блокувати зразки PopupTest.com, в той же час, також дозволяючи хороші спливаючі вікна та блокуючи незадовільні за допомогою фільтрування IP. Цей справді є “кращим з обох світів”.

Оцінка PopupTest.com: 100 * (найкращий можливий бал) *

Рідний показник спливаючих вікон: 90 * (найкращий можливий бал) *

Оцінка додаткових функцій: 20

Всього: 210

Програми та розширення блокування оголошень для спливаючих вікон

AdBlock

Блокатори спливаючих вікон Adblock

Adblock виступив вражаюче добре під час тестування. Незважаючи на те, що не вдалося проби PopupTest.com (очікується), за винятком хороших спливаючих вікон, які це дозволило, він швидко пройшов тест animefushigi, заблокувавши всі оголошення на цій сторінці та запропонувавши переспрямувати на сторінку блокування антиреклами. . AdBlock також дозволив спливаюче вхід для Bungie.net завантажуватись безвідмовно.

Справжня сила в AdBlock полягає в тому, наскільки вона налаштована. Ви можете змінити велику кількість налаштувань цього розширення, включаючи білі списки, спеціальні та попередньо встановлені фільтри, індивідуальне блокування чи дозвіл оголошень за допомогою клацання правою кнопкою миші та додання списку певних оголошень на YouTube.

AdBlock є одним з найкращих варіантів нашого списку, особливо завдяки тому, що багато функцій упаковано в цей тепер безкоштовний додаток. Хоча він призначений лише для роботи з Chrome, ви також можете отримати цю програму в Opera, завантаживши розширення Google Chrome Extension.

Оцінка PopupTest.com: 26

Рідний показник спливаючих вікон: 90 * (найкращий можливий бал) *

Оцінка додаткових функцій: 50

Всього: 166

Adblock Plus
Блокатори спливаючих вікон Adblock Plus

Adblock Plus – це порівняно просте додаток з кількома ключовими додатковими опціями. Ви можете створювати списки фільтрів, які дозволяють або забороняють спливаючі вікна з певних веб-сайтів, дозволяють не нав’язувати рекламу, створювати власні списки синтаксису фільтрації та використовувати загальну функцію білого списку.

Він не вдався до зразків PopupTest.com, здав хороші спливаючі зразки з сайту та пройшов тест animefushigi з літаючими кольорами. Зокрема, Анімефусігі швидко перевів мене на їхню розгнівану рекламну сторінку. ABP також дозволило Bungie.net створити нерегулярне спливаюче вікно для входу. Завдяки ефективному блокуванню та додатковим функціям, ABP, безумовно, є прекрасним варіантом для тих, хто хоче вимкнути рекламу на сторінці, але кому не потрібно багато додаткових функцій, щоб покращити цей досвід..

Оцінка PopupTest.com: 26

Рідний показник спливаючих вікон: 90 * (найкращий можливий бал) *

Додаткова оцінка функції: 30

Всього: 146

AdFender
Блокатори спливаючих вікон Adfender

Adfender має велику кількість варіантів. Починаючи з пробною версією, вона рекламує себе як можливість блокувати майже все – від спливаючих вікон до файлів cookie-трекерів до реклами на Youtube. Очікується, що він не блокував жодне спливаюче вікно з PopupTest.com, дозволяючи завантажувати хороші зразки спливаючих вікон.

AdFender мав успіх у блокуванні всіх оголошень на анімефушігі, спонукаючи до швидкого переадресації на сторінку блокування антиреклами. У показниках AdFender, доступ до яких знаходиться в системному треї, відображається велика кількість оголошень, заблокованих із сайту. Ця програма також дозволила Bungie.net завантажувати спливаюче вікно для входу без уповільнення завантаження.

Загалом, AdFender – один із найбільш настроюваних у списку. Ви можете налаштувати порт прослуховування, застосувати параметри проксі, встановити параметри фільтрації HTTPS, анонімно переглядати файли Tor, блокувати файли cookie для відстеження та блокувати рекламу в різних додатках за межами веб-браузерів та переглядати статистику блокування. Зауважте, що більшість цих функцій доступні лише у повній версії. Безкоштовна версія включає лише вдосконалене блокування спливаючих вікон.

Оцінка PopupTest.com: 26

Рідний показник спливаючих вікон: 90 * (найкращий можливий бал) *

Оцінка додаткових функцій: 70

Всього: 186

Розумний блокувальник спливаючих вікон
Смарт-блокатори спливаючих вікон

Smart Popup Blocker – це один блокатор, якого ви просто хочете уникати. Він не тільки провалив зразки PopupTest.com, але й не зміг заблокувати анімефушигі. Це дозволило отримати хороші спливаючі вікна від PopupTest та Bungie.net. Зважаючи на те, що він розроблений для роботи з Internet Explorer, саме там він був протестований, безрезультатно.

Інтелектуальний блокнот спливаючих вікон можна отримати з вашої системної області. Якщо ви виявите, що це дійсно працює, Smart Popup Blocker також включає в себе список білого списку та файли cookie, щоб ви могли видалити небажані файли cookie відстеження.

У цій програмі також є небагато корисних функцій, окрім менеджера файлів cookie, білого списку, звукових сповіщень та блокування спливаючих вікон для Windows Messenger (не потрібне майже нікому).

Оцінка PopupTest.com: 26

Рідний показник спливаючих вікон: -80

Оцінка додаткових функцій: 50

Всього: -4

Ad Muncher
блокатори спливаючих вікон ad Muncher

Ad Muncher має велику кількість параметрів налаштування. Існують налаштування для зміни поведінки сайту, такі як видалення музики, фонових зображень, автоматичне перезавантаження та самостійне розміщення закладок, попередження файлів cookie трекера, дуже детальні параметри блокування реклами, попередньо встановлені та настроювані налаштування фільтра, видалення зображення для вмісту для дорослих, відключення для інтранет з’єднання, деякі параметри поведінки веб-переглядача, можливість змінити блокове повідомлення на все, що завгодно, та докладні журнали для пошуку.

Ad Muncher діяв так само, як і інші сторонні програми. Це не вдалося зразками тестів PopupTest.com і дозволило пройти хороші оголошення з цього тесту. Це також дозволило отримати гарне спливаюче вхід із Bungie.net. Хоча він заблокував дві спливаючі вікна від анімефушигі, він не зміг заблокувати жодну з сторінок реклами.

Незважаючи на те, що не вдалося заблокувати оголошення на сторінці, Ad Muncher все-таки добре показав. Для тих, хто любить читати журнали, це один додаток для завантаження. Журнали неймовірно деталізовані та в пошуку. Для цього ви, ймовірно, захочете проігнорувати звернення, отримане зразками PopupTest.com. Як прямий блокувальник спливаючих вікон для реальних оголошень, він найкращий. Однак для оголошень на сторінці, можливо, ви захочете шукати в іншому місці.

Оцінка PopupTest.com: 26

Рідний показник спливаючих вікон: -30

Оцінка додаткових функцій: 130

Всього: 126

uBlock
блокатори спливаючих вікон ublock

uBlock дуже ефективний для блокування реклами. Найбільшим недоліком цього розширення є те, що він має лише обмежені можливості налаштування. Це дозволяє приховати блокування заповнювачів блоків, показує обмежену кількість даних журналу, має персональну та сторонню фільтрацію, дозволяє здійснювати білі списки та допускати правила динамічного фільтра. Однак ви не можете налаштувати силу фільтра.

uBlock провалив зразки PopupTest.com, як очікувалося, дозволяючи отримати хороші зразки з тесту. Він також пройшов добрий тест на вхід з Bungie.net. Він заблокував усі спливаючі вікна та сторінки на анімефушігі, викликаючи переадресацію сторінки, що блокує рекламу.

Як розширення, це чудовий варіант для тих, хто не хоче завантажувати жодну програму на свій комп’ютер. Він використовує дуже мало пам’яті, що робить його хорошим, ефективним варіантом для тих, хто хоче просте, безкоштовне блокування оголошень.

Оцінка PopupTest.com: 26

Рідний показник спливаючих вікон: 90 * (найкращий можливий бал) *

Оцінка додаткових функцій: 50

Всього: 166

Конфіденційність Badger
Блокатори конфіденційності Badger

Безкоштовний спеціалізований блокатор від фонду Electronic Frontier, Badger Privacy, дещо складніше оцінити серед решти вбудованих та сторонніх блокаторів. За власними словами EFF, Badger “зосереджується на тому, щоб заборонити будь-які видимі або невидимі сценарії чи зображення сторонніх сторін, які, як видається, відстежують вас, навіть якщо ви спеціально відмовили у згоді, надіславши заголовок” Не відслідковувати “. Просто так трапляється, що більшість (але не всі) цих сторонніх трекерів – це реклама.

Коли ви бачите оголошення, воно бачить вас і може відстежувати вас. Барсук конфіденційності тут, щоб зупинити це. Це означає, що якщо ви бачите рекламу, заблоковану Badger конфіденційності, це трекер. Таким чином, Badger щодо конфіденційності не блокує багато тих самих оголошень, що й інші.

Як і очікувалося, у Badger Privacy є дуже мало додаткових варіантів. Ви можете встановити параметри фільтра, білі списки веб-сайтів, не дати WebRTC витікати вашу IP-адресу, замінити віджети соціальних мереж і показувати заблоковані кількості оголошень.

Badger конфіденційності виправдав очікування зразків PopupTest.com (провалив погані тести спливаючих вікон, пройшов хороший) Це не заблокувало жодну з рекламних оголошень на сторінці animefushigi, включаючи спливаючі вікна. Можна лише припустити, що це означає, що на сторінці не було відстежуваних оголошень. Єдиною помилкою у Badger для конфіденційності було те, що вона блокувала завантаження зображення на спливаючому вікні входу на Bungie.net. Однак це не запобігло входу.

Оцінка PopupTest.com: 26

Рідний показник спливаючих вікон: -80

Оцінка додаткових функцій: 50

Всього: -4

“Поп-слайд презентації рекламної презентації” від Rick B, ліцензований за CC BY 2.0

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me