Як використовувати коди країн Tor у Windows, Mac та Linux, щоб підробити своє місцезнаходження

Як використовувати коди країн TorTor – один з найважливіших інструментів для анонімного перегляду. Хоча його стандартна конфігурація чудово підходить для приховування вашої веб-активності, вам доведеться внести деякі зміни, якщо ви хочете, щоб ваші дані пересувалися через вузли в певних країнах. Ця стаття покаже вам Як змінити коди країн Tor на Windows, Mac та Linux.

На щастя, це легко налаштувати. В кінці цього посібника ви зможете відправляти веб-трафік з Албанії до Замбії, все, не виходячи з дому.

Чому ви хочете змінити свій код країни в Tor?

Якщо ви запускаєте Tor нормально, ваш веб-трафік потрапляє в мережу випадковим вузлом, відскакує навколо декількох різних ретрансляцій і виходить з випадково вибраного вузла виходу вперед до цільового пункту призначення. Цей процес допомагає приховати, звідки беруться дані, що надає анонімність користувачам Інтернету.

Анонімний веб-перегляд чудовий, але бувають і ситуації, коли користувачі хочуть, щоб їхні дані подорожували певними місцями. Деякі люди хочуть сфабрикувати свою особу чи місцезнаходження, з яких походять їх дані.

Як приклад, активіст в Гватемалі може захотіти, щоб їхній інтернет-трафік виглядав так, як він походить від того, хто живе в Бельгії, щоб захистити себе і сховатися від влади. Аналогічно, кубинський художник, можливо, захоче поставити себе як новозеландець, щоб подолати деякі обмеження уряду.

Зміна кодів країн дозволяє людям у цих ситуаціях обирати конкретні країни, через які вони хочуть проходити їх дані. Змінити налаштування також досить просто, а це означає, що кожен, хто має Інтернет, може це зробити.

Недоліки використання кодів країн Tor

Якщо ви вибираєте дуже конкретні країни, зокрема країни без багатьох вузлів Tor, можливо, ви не зможете успішно підключитися. Якщо ви можете, з’єднання може бути нестабільним і складним у використанні. В загальному, чим більше ви обмежите свій вибір вузлів, тим біднішим буде ваш зв’язок.

Коди країн Tor порівняно з VPN для підробки вашого місцезнаходження

Змінення кодів країн Tor може бути чудовим способом підробити своє місцезнаходження, але це не єдиний спосіб або найбільш підходящий у багатьох ситуаціях. VPN можуть бути набагато ефективнішими для багатьох випадків використання.

Якщо ваш пріоритет – анонімність, і вам не потрібно довіряти сторонній стороні, наприклад постачальнику VPN, то Tor може бути найкращим варіантом для гео-підробки.. Це безкоштовно, але, як правило, досить повільно, і є хорошим вибором для активізму та пов’язаних з ним використання.

Якщо ви хочете підробити своє місцезнаходження, щоб ви могли переглядати геофіксичний Netflix чи щось подібне, слід використовувати VPN замість мережі Tor. Перша причина практична – ваше з’єднання буде набагато швидшим через надійний VPN.

Інше головне питання полягає в тому, що мережа Тор – важливий інструмент для багатьох активістів, дисидентів та інших, які потребують анонімності для власної безпеки. Тор вже сильно напружується, оскільки не вистачає вузлів для кількості людей, які хочуть ним користуватися.

Багато хто вважає це неетичним, якби ви викликали ще більше напруження в мережі, яка вже бореться, щоб ви могли дивитись Game of Thrones. Якщо це єдина причина, коли ви хочете підробити своє місцезнаходження, найкраще отримати VPN.

Дивись також: Як користуватися Tor з VPN

Як змінити код країни Tor в Windows, Mac або Linux

Зміна кодів країн передбачає дещо інше налаштування для кожної системи, але як тільки ви це зробите, процес кодування країни є однаковим.

Зміна коду країни Tor у Windows

Перший крок до зміни кодів країн у Тор – це завантаження та встановлення браузера. Перш ніж почати змінювати коди, потрібно переконатися, що ви запустили Tor хоча б один раз заздалегідь. Це робить файл torrc З’являються, що вам потрібно для зміни вузлів, через які проходить Тор.

Як тільки установка завершена, вам потрібно буде двічі клацніть піктограму Tor щоб відкрити браузер, натисніть Підключення на екрані, що спливає. Після підключення, файл torrc буде доступна, і ви можете продовжувати роботу з рештою наступним чином.

Постійні користувачі Tor (і ті нові користувачі, які тільки що вперше підключили Tor), можуть розпочати роботу з пошуку файл torrc. Щоб його знайти, двічі клацніть папку браузера, тоді двічі клацніть на TorBrowser папку всередині цього.

У папці TorBrowser є ще одна папка під назвою Дані. Двічі клацніть на ньому. Тут ви побачите іншу папку під назвою Тор. Двічі клацніть на ньому також. Це приводить вас до файл torrc:

тор-країни-коди-1

Двічі клацніть на файл torrc, щоб відкрити його. У вікні, що з’явиться, воно попросить вибрати, з якою програмою ви хочете відкрити файл. Виберіть Блокнот яке відобразить таке вікно:

тор-країни-коди-2

Зробивши це, ви можете перейти до розділу, що називається Введення кодів країн Tor у текстовий редактор.

Зміна коду країни Tor на Mac

Як і в Windows, вам потрібно переконатися, що ви запустили Tor хоча б один раз заздалегідь файл torrc з’явитися. Якщо ви цього ще не зробили, завантажте браузер Tor і встановіть його. Після налаштування відкрийте браузер і натисніть Підключення.

Після того, як Tor підключено хоча б один раз, вам потрібно буде знайти його файл torrc. По-перше, перейдіть до Іди потім натисніть на Перейдіть до меню, що з’являється у підменю:

тор-країни-коди-10

Подивіться на своє Папка Tor з такою адресою:

тор-країни-коди-6

Знайшовши всередині папки, знайдіть файл torrc. Подвійне клацання на ньому, а потім виберіть TextEdit від Відкрити с варіанти:

тор-країни-коди-9

Він відкриє такий файл:

тор-країни-коди-7

З цього моменту ви можете перейти до розділу з назвою Введення кодів країн Tor у текстовий редактор.

Зміна коду країни Tor за допомогою Linux

Перш ніж почати, вам потрібно буде налаштувати Tor і запустити його хоча б раз. Ви можете завантажити браузер Tor із веб-сайту Tor Project, після чого запустіть налаштування. Відкрийте браузер, а потім натисніть підключити, щоб файл torrc з’явиться.

Після цього ви можете знайти файл torrc відкривши Браузер Tor папку, а потім заголовок з Веб-переглядач підпапка для TorBrowser, то до Веб-переглядач, а потім нарешті до Тор папку.

Відкрийте файл torrc зі звичайним текстовим редактором, щоб створити файл. Тут ви зможете додати бажані коди країн. Це буде виглядати приблизно так само, як файли Блокнот і TextEdit, показані відповідно у розділах Windows та Mac вище. Після цього ви можете перейти до наступного розділу.

Введення кодів країн Tor у текстовий редактор

Тепер, коли ви відкрили файл (або в Windows, Mac, або в Linux), саме час шукати вузли входу та виходу, які ви хочете використовувати в Tor. Перейдіть за наступним посиланням у SCCM Rookie, щоб знайти коди країн, через які ви хочете підключитися. Код країни складається з двох літер між дужками {}:

тор-країни-коди-3

Наприклад, код країни для Аргентини ар, а код Бангладеш – бд. У цьому підручнику ми будемо використовувати Нідерланди {nl}, Німеччину {de}, Сполучені Штати {us}, Сінгапур {sg} та Австралію {au} як наші вузли входу та виїзду. Для інших кодів країн прокрутіть сторінку, пов’язану вище.

Коли ви знайдете коди країн, які шукаєте, поверніться до Файл блокнота (для Windows), файл редагування тексту (для Mac) або будь-який текстовий редактор, який ви використовували (якщо ви змінюєте коди країн у Linux), що ми відкривали раніше. Клацніть під останнім рядком тексту та введіть наступне (включаючи пробіли після “EntryNodes” та “ExitNodes”, але без пробілів між кодами кожної країни):

EntryNodes {nl}, {de}, {us}, {au}, {sg}

ExitNodes {nl}, {de}, {us}, {au}, {sg}

The EntryNodes код вказує, які вузли введення ви б хотіли використовувати Tor. The ExitNodes код робить те саме, але для вузлів виходу. Майте на увазі, що за цих налаштувань Tor все ще може використовувати вузли в інших країнах між входом і виходом.

Якщо Tor не може належним чином підключитися, використовуючи будь-який із зазначених вузлів входу та виходу, він повернеться до інших вузлів, що може змусити ваші дані подорожувати через небажані місця.

Дивіться Інші корисні коди країн Tor розділ в кінці статті, якщо ви хочете переглянути деякі інші варіанти. До них відносяться коди, які можна використовувати для виключення вузлів, і ті, які можуть змусити Tor використовувати лише певні вузли, навіть якщо це означає, що інакше з’єднання не вдасться.

Це має виглядати так у Windows:

тор-країни-коди-4

Або так у Mac:

Не забудьте замінити {nl}, {de}, {us}, {au}, і {sg} коди країн на ваш вибір.

Завершивши вибір, зробіть наступне:

  • Windows – Клацніть Файл у верхньому лівому куті Блокнот, тоді Зберегти як… У вікні, що з’явиться, перейдіть до Зберегти як тип варіант внизу і виберіть Всі файли. Потім натисніть на файл torrc, слідом за ним Зберегти і Так:

тор-країни-коди-5

  • Мак – Удар Командування і S одночасно зберегти файл, а потім закрити його.
  • Linux – Збережіть файл, як зазвичай (це залежатиме від того, який текстовий редактор ви використовуєте).

Тепер, коли ви змінили та зберегли файл файл torrc, запустіть браузер Tor. Перейдіть на веб-сайт на ваш вибір. У цьому випадку ми вирушимо до Вікіпедії. Ліворуч від URL-адреси ви побачите невеликий значок із значком “an” i по колу:

тор-країни-коди-6

Клацніть по ній, щоб побачити ланцюг, який здійснює ваше з’єднання. Якщо ви все зробили правильно і Tor зможе з’єднатися через вибрані країни, ви побачите, що ваш трафік використовує вибрані вузли входу та виходу. У цьому випадку з’єднання Tor проходить через Німеччину та Нідерланди.

Як бачите, зміна кодів країн у Тор – це простий процес, що дозволяє легко підробляти своє місцезнаходження. У налаштуваннях, перелічених вище, ви можете вибрати будь-які вузли, які вам подобаються, і Tor в ідеалі відправить ваш трафік через ці вузли входу та виходу. Якщо він не може встановити стабільне з’єднання з їх допомогою, то він повернеться до інших вузлів.

Дивись також: Кінцевий путівник по Тор

Інші корисні коди країн Tor

Використання вищезазначених налаштувань не ідеально підходить для кожного випадку використання. У деяких ситуаціях, можливо, найкраще виключити вузли, які ви не хочете використовувати, а не встановити вузли, які ви хочете включити. Наприклад, ви можете виключити лише вузли виходу у Сполучених Штатах.

Виключення вузлів

Для цього виконайте той самий процес, що і вище, але замість цього EntryNodes і ExitNodes коди з попередніх, використовувати ВиключитиExitNodes. Ви введете наступне у файл torrc в Блокноті:

ВиключитиExitNodes {нас}

Якщо ви хочете виключити кілька вузлів виходу, ви просто розділили їх комами, як ми це робили раніше. В інших ситуаціях ви можете виключити використання певних вузлів у якості вхідних точок, точок виходу або будь-якого місця між ними. Для цього ви використовуєте код ExcludeNodes таким же чином:

Виключити вузли {us}

StrictNodes

Використовуючи наведені вище коди, ви все ще стикаєтеся з проблемою, через яку Tor може повернутися до виключених вузлів, якщо він не може встановити стабільне з’єднання будь-яким іншим способом. Якщо ви хочете взагалі не підключатися, а не з’єднуватися через певні місця, вам потрібно додати в StrictNodes код. Ви можете розмістити його під будь-яким із згаданих вище кодів.

З StrictNodes встановлення 1, Tor підключатиметься лише через вказані вузли (і уникає тих, які ви виключили). Якщо він не може успішно з’єднатися через вказані вузли, він вийде з ладу, а не повернеться до вилучених вузлів.

З StrictNodes встановлення 0, Тор по можливості уникатиме виключених вузлів. Якщо він не може встановити стабільне з’єднання на дозволених вузлах, він повернеться до інших вузлів, щоб нормально функціонувати.

Ви можете використовувати StrictNodes встановлення, ввівши будь-який з інших кодів, про які ми згадували вище (EntryNodes, ExitNodes, ExcludeExitNodes, ExcludeNodes) в файл torrc в Блокноті, а за котрими б не були включені або виключені коди країн.

Потім ви входите StrictNodes у наступному рядку з а 1 якщо ви хочете використовувати лише певні вузли, навіть якщо це призводить до невдалого з’єднання. Якщо ви хочете, щоб Tor залишався на зв’язку, навіть якщо це означає використання небажаних вузлів, введіть a 0 замість цього.

Наприклад, якщо ви абсолютно не хочете, щоб Tor використовував будь-які вузли, розташовані в США, ви введете наступне:

Виключити вузли {us}

StrictNodes 1

Параметри коду країни Tor є гнучкими, що дозволяє вам підключитися залежно від ваших цілей та профілю ризику. Деякі користувачі цінують можливість залишатися на зв’язку незалежно від того, які вузли використовуються, а інші можуть потурбуватися про свою безпеку, якщо їхній трафік пройде через певні місця. На щастя, це легко налаштувати так, щоб відповідати вашим потребам.

Пов’язані: Як отримати доступ до темної павутини за допомогою Tor 

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me